לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2014, 10:49
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "הזמרת הטורקית אילדיז טילבה: סופם של היהודים קרב"

גם ב2006, כשתקפנו בלבנון, היא אמרה עלינו דברים פוייה.

לא מפתיע. בישראל התקשורת שוטפת לאנשים את המוח להיות שמאלנים אז לא מציגים לנו תמונות זוועה של יהודים שנרצחים ע"י ערבים (לא שהייתי רוצה לראות דברים כאלה) ומטיפים לנו על המסכנוּת של הפלסטינים אבל במדינות מוסלמיות זה הפוך. התקשורת שוטפת לאנשים את המוח ע"י זה שהיא מציגה תמונות מזעזעות, חלקן אמיתיות וחלקן מפוברקות, של פלסטינים שנהרגים ומטיפים לאנשים שישראל היא תמיד התוקפן שמחפש הזדמנות להרוג פלסטינים מבלי להתייחס לסבל הישראלי.

אם בני שלנו היה מופצץ מגיל צעיר בתמונות של דברים כמו ה21 נערים שנרצחו בפיגוע התאבדות בדולפינריום ובתמונות של משפחת פוגל שהילדים הקטנים שלה נטבחו יש סיכוי לא רע שהוא לא היה גדל להיות מישהו שמצביע למרצ. התקשורת היא שחקן משמעותי בעיצוב התודעה של אנשים.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 12-07-2014 בשעה 10:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-07-2014, 18:09
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "גם מאילדיז טילבה מצאת הדרך..."

לציין שוב ושוב שהתקשורת הישראלית מקדמת אג'נדות שמאל זה מסע הצלב הפרטי שלי. במשך יותר מדי שנים האמנתי שהתקשורת הישראלית פשוט מדווחת ומציגה לציבור את המציאות כפי שהיא ולכן גדלתי עם האמונה שימין זה רע/חשוך/פרימיטיבי/מפחיד/מסוכן ושמאל זה נכון/צודק/נאור/טהור/מתקדם ורק אחרי שהגעתי לפה והתחלתי לקרוא פוסטים של אנשים כמו אורי נפתחו לי העיניים ופתאום התחלתי לשים לב שרוב התקשורת מורכבת מאנשים שמשווקים לנו אג'נדה מאוד מסוימת יום אחרי יום במטרה לעצב את התודעה של האנשים ככה שהם יתמכו בדברים "הנכונים" ויסלדו מהאנשים שתומכים בדברים "הלא נכונים".

כל פעם שאני מעלה את הנושא אני חושב לעצמי "אולי מישהו אקראי שיעבור כאן יקרא את זה וייפתחו לו העיניים" כמו שקרה לי.
ישן 12-07-2014, 19:13
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אני אשים רק את זה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "לציין שוב ושוב שהתקשורת..."

מנכ״לי רשות השידור בעבר כוללים את
יוסף בראל, איש ימין מובהק
אורי פורת, איש ימין שהיה יועץ התיקשורת של בגין
אריה מקל, איש ימין שהיה יועצו של יצחק שמיר
מרדכי שקלאר, מתנחל ומנכ״ל רדיו כל חי
כיום הימין שולט בעיתונות המודפסת שכן ישראל היום הוא מעין שופר של נתניהו ומעריב אף הוא נוטה לימין. ידיעות אחרונות והארץ יחדיו פופולריים פחות.
בתחום האינטרנט יש לך היום שפע אתרים ימניים
הבעיה היא שיותר מדי אנשי ימין אוהבים לקרוא את ווינט (במקום את אתר ערוץ 7 למשל) ולהתלונן. הבעיה היא שעד העת האחרונה ממש, אנשי ימין בחרו לא ליצור כלי תקשורת משלהם ולא להכנס לעבודה בתחום התיקשורת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר