לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2014, 18:12
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
חוק הפופקורן עבר בכנסת באופן סופי

"הכנסת אישרה סופית את החוק שיתיר לצרכנים להיכנס לבתי קולנוע עם מזון ושתייה משלהם ... בתי-קולנוע ותאטרון ושאר מקומות בילוי סגורים כאתרי מופעים ומשחקים לא יוכלו לאסור על הציבור להביא אוכל ושתייה מהבית. המטרה: סיוע לצרכנים לצמצם את עלויות הבילוי בחוץ ... החוק הוצע בשלהי 2012. אחרי הבחירות ב-2013, הכנסת התפזרה ולכן החוק לא אושר. היה צריך להעביר את תיקון החוק הליך חקיקה מחודש וכעת הוא אושר ... התיקונים ייכנסו לתוקף בינואר 2015".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4543977,00.html

כבר המווווווון זמן לא עשו לי בעיות ביס פלאנט ורב חן כשנכנסתי עם פופקורן וקולה (בתיק) אבל נחמד לדעת שבעתיד הלא רחוק, אם כן יעשו בעיות, אני אוכל לומר "אבל החוק מתיר! אדוני אומר לי לא להכניס אבל החוק מתיר!".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2014, 20:35
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אתה רציני?"

אתה רואה שאתה לא מבין? אני דואג לכולנו, על ידי כך שאני מתריע מפני הכוח המוגזם שיש למדינה עלינו, האזרחים.

סתם לידיעתך- חברת גלובוס מקס, שהייתה ציבורית בישראל ולכן אני יכול להתייחס פה לנתונים שלה, עמדה בפני חדלות פירעון ב-2009 וניצלה בשיניים. שלא לדבר על עשרות בתי הקולנוע שנסגרו בישראל בעשור האחרון. הידעת למשל שבישראל רואים פחות סרטים ממדינות המערב? או שאפילו בשנות ה-90 ראו פה יותר סרטים מאשר היום? שענף הקולנוע חזר לעצמו רק ב-2010 מבחינת מספר כרטיסים כולל ועדיין לא חזר לעצמו מבחינת מספר כרטיסים לנפש? אף אחד לא לקוח שבוי, אתה מוזמן בחפץ לב לא ללכת לקולנוע.

אבל כל זה לא יעניין אותך, אתה מסתכל לטווח הקצר ולא ממש אכפת לך מכיסם של אחרים, כמו כל סוציאליסט חזירי אחר. אכפת לך רק מעצמך. חבל, אבל אנשים כמוך מהווים את הרוב בעולם המערבי.
ישן 15-07-2014, 20:58
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אוקיי, אז מה הנקודה שלך?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "אתה רואה שאתה לא מבין? אני..."

בלוקבסטר פשטו את הרגל כשהגיע עידן שיתוף הקבצים באינטרנט, למה עליהם אתה לא בוכה?
הרי הם העסיקו מאות עובדים בכל רחבי הארץ.

ענף הקולנוע נפגע מכיוון שניתן היום לצפות באותו תוכן בבית ובאיכות מאוד גבוהה ועם תרגום, מספר שבועות לאחר הקרנת הסרט.

פעם זה לא היה קיים, אז ללכת לקולנוע זה היה חוויה.

היום יש קולנוע עם 3D ו4D, והחוויה שוב חוזרת.

אם גלובוס היו קרובים לפשיטת רגל אוליי זה נבע מהשקעות לא נכונות, או שכר בכירים מוגזם, ועוד אלף ואחד סיבות.

אני עדיין לא מצליח לראות את הקשר בין זה, לבין המחיר המופרז של אוכל ושתייה בבתי קולנוע שלהם.

ההגנה שלך עליהם מפליאה אותי, אם נניח ארומה הייתה בסכנת פשיטת רגל, אתה גם היית דואג כל כך?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-07-2014, 21:39

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אוקיי, אז מה הנקודה שלך?"

מה הקשר לבלוקבסטר? הם פשטו את הרגל כי לא עמדו בתחרות, לא כי יצא חוק ספציפי שפגע בהם. לו למשל הם היו קורסים כי עבר חוק להורדת מחירי ההשכרה, הייתי מתנגד לו. אבל אם השוק (קרי- הצרכנים) הכריעו נגד החברה, כך יהיה.

ההגנה שלי היא על כל מי שנפגע מהמדינה בשל רצון של פקידים ונבחרי ציבור למצוא חן. היא לא ספציפית לבתי קולנוע ולא לעסקים אחרים. אם הציבור חושב שהפופקורן יקר שלא יקנה. אם בתי הקולנוע לא יסתגלו- בעיה שלהם. אבל זה לא עניינה של הממשלה.

סתם לידיעתך, שוב, החל מ-2005 יש עליה במכירות הכרטיסים בישראל. איכשהו, זאת גם התקופה שאינטרנט מהיר נכנס לבתים. והעליה לא עוצרת, היא רק מתגברת. כנראה שהבעיה היא לא תחרות מצד האינטרנט. אבל זה לא הנושא.

מה הקשר של ארומה לנושא? האם עבר חוק להורדת מחירי הקפה? לא. יש תחרות מכיוון קופיקס ודומיו, וזה מבורך. מקווה שהבנת את ההבדל בין התערבות ממשלתית לשינוי טעמי הצרכן.
ישן 16-07-2014, 19:09

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "טוב, אני רוצה לכתוב תגובה..."

זכות פרט היא גם הזכות של אדם לפתוח עסק ולנהלו כרצונו. החוק הרי גם תקף לבית קולנוע פרטי קטן, נכון?

לא, אין למבקר זכות להכניס מה שהוא רוצה אם העסק לא מעוניין בזה. כמו שאין לחרדי זכות להעביר בחוק כורח לספק לו מנה כשרה במסעדה תל אביבית שם יש ייצוג חסר למסעדות כשרות.

אכן, יש שלושה מתחרים גדולים בשוק, זה לא רלוונטי עבורי. אני גם לא רואה מדוע לא תהיה אחידות יחסית במחירי הכרטיסים והפופקורן- מהכרטיס נגבים אחוזים עבור המפיצים והתגמולים, שהם אחידים אל מול האולפנים. שכר עובדים יחסית זהה, עלות רכישת אספקה למזנון גם לא שונה מדי, שכר דירה עבור מרכזים מסחריים במיקומים מרכזיים, ארנונה לעסקים, מים, חשמל, הוצאות על פרסום סרטים וכו'- מה כל כך שונה בין המתחרים? בכל מקרה, זאת לא הנקודה מכיוון שאני מתנגד לחוקי ההגבלים העסקיים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:47

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר