לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2014, 07:26
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
לא רק ססמאות אלא גם תעמולה בכוון הזה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "לצערנו סיסמאות לא יעזרו לנו,..."

ותעמולה פועלת על כולם, זה נזיל כמו כסף, וזה פועל על כולם כולל ערבים.

אני מביא על זה את הדוגמה, מחוק השבות שיש זכות לכל יהודי (ורק ליהודי) לעלות לישראל, שכולם קיבלו על עצמם את העיקרון כולל השמאל, ואז כל עמים העולם גם הם מסכימים לזה. מתי שהייתה עלייה הגדולה מברית המועצות בשנות ה90, וערפאת ימח שמו וזכרו היה עדיין בטוניסיה, הוא יצא בהצהרה שזה לא כנון מה שמביאים לישראל עולים מברית המועצות, זו ארץ קטנה ואין שם מספיק מיים ושטח. אז כל העתונים בישראל, כולל גם עתוני שמאל יצאו נגד ערפאת. והתוצאה, הוא הפסיק להגיד את זה. הפלא ופלא. מה קרה פה? האם ערפאת אמור לעבוד עבור הסוכנות היהודית?. ההסבר הוא: כאשר כל היהודים כולם מאוחדים במשהו, כולם מסכימים לזה. זו כוחה של אחדות ישראל ונחישות ישראל.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2014, 09:29
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
ידידי היקר, הכול זה שטיפת מוח, כל המהות שלנו
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "סיסמאות כאלו לא הובילו אף עם..."

בגיל שנתיים לערך (אם אני לא טועה), אמא שלך עשתה לך שטיפת מוח שלא לעשות צרכים בטיטולים, רק בשירותים. ועוד לפני זה לימדו אותך להגיד אבא ואימא, ובכלל לדבר, וכל שאר הנימוסים האנושיים.

אם לא היו מלמדים לך את כל זה, והיו שמים אותך לגדול ביחד עם חיות, היית ממש כמוהם, ולא רק אתה, אלא כל אחד זה ככה.

אתה לא תודה בזה, אבל בטח קיבלת המון שטיפת מוח מהתקשורת במודע או שלא במודע. ככה זה כולנו. כולנו תוצרים של שטיפת מוח לכאן או לכאן. אחרת היינו כמו חיות.

והשטיפת מוח, כמו האוכל, אמור להיות מה שבריא וצודק ומה שמביא ביטחון ושלום.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
אף פעם לא זלזלתי בכוחה של שטיפת מוח, אבל זאת בדיוק הסיבה שבגללה אנחנו לא מסתדרים עם הערבים, ואתה טוען שאנחנו צריכים להיות אטומים כמוהם.

ההתנשאות שלך על הערבים היא שלא במקומה: לך עשו שטיפת מוח מסויימת (לוותר, לתת לעמים אחרים את הכול, רק שיהיה שלום), והם לא קיבלו את אותה שטיפת מוח. אם היית נולד במשפחה ערבייה היית בדיוק כמוהם, ואולי יותר גרוע.

אני מציע לגמול קצת חסד עם הערבים שגם הם ישמעו את המילה הזו: ארץ ישראל לעם ישראל. לא רק ערב (הסעודית) לערבים! אני מאמין שגם הם בני אדם וגם הם יכולים להשתנות, על ידי שטיפת מוח הנכונה.

תראה גם מה שכתבתי בקישור הבא, אני יעתיק את זה:
https://sites.google.com/site/hamedinai/israel

לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלַ‍ִם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר. (ישעיהו סב א)

חלק גדול של ההגנה שלנו זה לשדר בכל דרך אפשרית לעצמנו ולכל העולם שאנחנו צודקים במאבקנו. ובלשון הנביא ישעיהו "למען ציון לא אחשה ולמען ירושלים לא אשקוט עד ייצא כנוגה צדקה וישועתה כלפיד יבער (ישעיהו סב. א)" .

מהי הדרך להסביר את צדקת דרכנו?

הרעיון שלי הוא שהדרך הכי נכונה להסביר את צדקת דרכנו זה עם הסיסמה "ערב (הסעודית) לערבים, ארץ ישראל לעם ישראל" .

לכל עם יש לו ארץ משלו. ברוב המקרים העם נקרא על שם הארץ, והארץ נקראת על שם העם.

ארץ הערבים זו ערב (הסעודית); ארץ היהודים, ארצו של עם ישראל זו ארץ ישראל.

הערבים כבשו המון מדינות, אבל הארץ המקורית שלהם הייתה אך ורק רק ארץ ערב. חצי האי ערב, ערב הסעודית. לנו יש רק ארץ אחת ארץ ישראל.

זה הכי הגיוני שלכל אחד יהיה ארץ משלו, וככה יהיה שלום.

בפסוק שהזכרנו "למען ציון לא אחשה ולמען ירושלים..." מובא גם המשפט ירושלים, זה נותן רעיון וכוון נוסף למאמצי ההסברה שלנו: המקום המקודש לערבים זו מכה של ערב הסעודית, ליהודים - ירושלים ומקום המקדש.

אין אף יהודי ולו הכי קיצוני שבעולם, שיחלום אפילו לבנות בית כנסת דווקא על המסגד שלהם במכה. אין - להבדיל - גם אף נוצרי בעולם שירצה לבנות כנסיה אך ורק על המסגד שלהם במכה. למה ועל מה זה מגיע לעם ישראל שדווקא על המקום הכי קדוש של עם ישראל, מקום המקדש, בדיוק שם החליטו מוסלמים קיצוניים לבנות להם מסגד. זה העוול הכי חמור נגד עם ישראל. עד שזה לא יתוקן קשה ביותר לקבל שפניהם של מקימי ומחזיקי המסגד אכן מופנים לשלום.

ייתכן מאוד שהערבים מבינים כבר - בחלקם - שלהם שייכת ערב הסעודית וליהודים ארץ ישראל, אבל היות והיהודים עצמם משדרים ספקות באשר שייכותם לארץ ישראל, לכן הם מתרגמים את זה כמו הודאה באשמה וזה מאריך את הסכסוך והופך אותו לכוחני.

לכן בואו ונשנן את שני המשפטים הבאים שהם אבן יסוד להסברה שלנו ולשלום אמת, שלום בר קיימא שיכובד בעזרת ה' גם על ידי הערבים:

--- ארץ ישראל לעם ישראל, ערב (הסעודית) לערבים! ---

--- מכה של המוסלמים, ירושלים של היהודים! ---

ובסוף, הייתי מבקש ממך טובה: התחביר שלי בכתיבה לא הכי טוב, אולי אפילו ממוצע ומטה. ואני רואה שיש לך כושר כתיבה, אולי תנצל את זה עבור עם ישראל ותעזור לי לנסח מה שכתבתי קצת יותר טוב. אבל להשאיר את הדברים באותו רוח.

ואם לא אתה, אולי מישהו אחר בפורום יוכל לעזור לי בזה.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 16-07-2014 בשעה 09:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר