לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2014, 05:27
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "הכל תלוי מה ההפרש..."

מה זה אחריות יצרן? היצרן לא בישראל, הוא לא נותן לך את האחריות... היבואן נותן לך את האחריות - הוא גם חברה מקומית שאתה יכול לתבוע בישראל.

אבל גם אם זו הייתה אחריות יצרן... אני לא בטוח שאני מבין... האם אתה טוען שאם אני קונה סמסונג גלקסי מחברת סלולר, ואם אני קונה סמסונג גלקסי מחנות פרטית, היצרן הוא לא אותו יצרן ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! יש לך ראיות לטענה ההזויה הזו? או שאתה סתם עובד בחברת סלולר במקרה...

ואני בכלל לא מדבר על הזבל שחברות הסלולר מוסיפות על המכשיר (כאילו שהזבל של הוספת העברית על ידי היבואן לא מספיק) - שגורם למכשירים בישראל לתפקד הרבה פחות טוב מאחיהם שלא עברו התעללות על ידי אנשים שלא יודעים לתכנת, בשאר העולם - או על העובדה שבקניה מחברת הסלולר אתה גוזר על עצמך עדכוני תוכנה מאוחרים יותר ו/או לעולם לא...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2014, 11:18
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MatiM שמתחילה ב "על איזה מכשיר מדובר? הרום..."

המכשיר הוא גלקסי 5 .
אני לא חושב שיש שם משהו מיותר, חוץ מאפליקציה אחת שנראית חשודה v.o.d איזה משהו של וודאו וסרטים..
הסוללה נגמרת כמו אצל כולם אחרי יום של שימוש סביר.
יכולות להיות שם 200 אפלקציות, כל עוד האפליקציה לא רצה חוץ מהמקום היא לא תופסת כלום, וכאשר יש לך 16GB של זכרון פנימי, ועוד 128 גגה כרטיס SD, זה לא ממש עקרוני.. (למרות שהבנתי שבאורנג הם שמים כל מני זבל שגם אי-אפשר להסיר, ואפילו לא לכבות..)
בדקתי.. שוב.. ואין זכר לאפליקציות מבית סלקום. **הסמארט-VOD'(הרגע בדקתי), גם הוא של סמסונג. לגבי השאלה האם כך מגעים כל המכשרים מסמסונג בסלקום, או שאני זכיתי במכשיר מיוחד? P: באמת שאני לא יודע.. אבל המכשיר הגיעה עם אחריות של סלקום, כל המדבקות של סלקום, בכל מקרה אני שמח, המכשיר הגיעה נקי לגמרי, עם תמיכה מושלמת בשפה העברית..
ציטוט:
בכל אופן,
תנסה לקנות "לא בקומבינה", ותגיד אם המחיר משתלם. תתחיל מזה

חחח.. אז אני אוותר על האחריות, ואבקש מחבר להביא לי אחד מארצות הברית.., כמובן שלפעמים עדיף קומבינות.. קבלתי אותו במחיר זול יותר מאשר בארצות הברית(המחיר ללא חבילת שרות שם)+אחריות בארץ

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 30-06-2014 בשעה 11:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:09

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר