לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2014, 09:23
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
לידיעת הגולשת שאבדה לצד האפל. את יודעת מי את.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "מנת הRage היומית"

ציטוט:
1.Stop sticking your dicks in women. This is rape. This is torture.
2.Stop sticking your dicks in women. NOW. For EVER!!!! Ever ever. Like, don’t ever put your dick in a woman or a girl again.
3.The above is the utmost, absolute MINIMUM men can do to help women. This does not even count men’s infinite every-day torture that surrounds rape and impregnation of women by men that they should stop too. A man who sticks his dick in girls and women is a rapist (and scum). He is not helping women.
4.Give back to women what you, and men in general, have stolen from women:
5.Women need Land. Give land back to women.
6.Women need money. Give money back to women.
7.Women need houses and rooms of our own. Give houses back to women.
8.Women need resources (food, water, equipment of all sorts&#8230. Give resources back to women.
9.Women need time. Clean your own shit.
10.Reminder: stop using your dick against women, stay away from feminism, and refuse any credit for your what you give back to women. For a thief is not to be thanked for handing back what he stole.

http://witchwind.wordpress.com/2013...n-want-to-help/

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2014, 10:44
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

כך תהרגי גברים סטרייטים – מדריך פרקטי למתחילות

ציטוט:
החלטתי לכתוב מדריך שיסייע גם לכן, בעזרת העברת המיומנויות שרכשתי בשנים בהן אני סטרייטפובית, להצטרף למאמץ לניקוי העולם שלנו מהפסולת הביולוגית המתקראת גברים הטרונורמטיבים*.

...
טרור קווירי

ויקיפדיה (אתר אינטרנט נפוץ בקהילה ההטרונורמטיבית המרכז מידע שרובו עוסק בגברים סטרייטים והסטרייטיות שלהם מנקודת מבט של גברים סטרייטים) מספר על פצצות נצנצים (glitter bombs) כמסוכנות ביותר לגבר הסטרייט. לדברי האתר פצצות נצנצים עשויות להיכנס לדרכי הנשימה של הסטרייט ולסכן אותו במוות.

תצורות נוספות ויעילות של טרור קווירי כוללות הפצת מםים סטרייטפוביים באינטרנט, פגיעה ברגשותיהם של גברים סטרייטים, אמירת דברים לא נחמדים על גברים סטרייטים ותיוגם של סטרייטים מסויימים כהומופובים, טרנספובים, ביפובים, אייספוביים, ועוד שאר מילים כאלה ואחרות (מילים שהן מסרבות להקדיש את חייהן בלהסביר לסטרייטים את משמעותן ולהצדיק את השימוש בהן.)
...
זה הכל בינתיים. אני מקוה שהמדריך הזה יהיה לכן לעזר, ויעזור לכן להשמיד סטרייטים בכמויות גדולות לפחות כמו הכמויות בהן הם רוצחים אותנו.

*המדריך עוסק בגברים סטרייטים, עם זאת הרבה מהפרקטיקות המצוינות בו עשויות לעבוד מצוין גם כשמדובר באשכנזים.

http://parshedona.wordpress.com/201.../killstraights/

וגם-

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://parshedona.files.wordpress.com/2012/07/kill-urself-1.png]

http://parshedona.wordpress.com/201...C-%D7%91%D7%9A/

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 10-02-2014, 15:01
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני מכיר את דן וג היטב. אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
סיסג'נדר...

הייתי צריך לפנות לגוגל, והגעתי לעמוד מאיר העיניים הזה:
http://bidyke.wordpress.com/2013/01...A-%D7%A2%D7%9C/

מתוכו התחברתי במיוחד לציטוט הבא:
ציטוט:
א/נשים סיסג'נדרים, באואר מסביר, הינן/ם מי שמרגישות/ים בנוח עם המגדר שניתן להן/ם בלידה. "איש לא יודע", הוא כותב, "למה כל כך הרבה א/נשים מסוגלים להתאים את עצמן/ם לקטגוריות שרירותיות כל כך". א/נשים טרנסג'נדריות/ים הן מי שלא: "אנחנו יודעות שיש דרך אחרת, דרך של עצמאות, יצירה עצמית, והגדרה עצמית, [...] כי לעולם לא נוכל להיות מאושרים עם הקריטריונים שנכפו על ההתנהגות והגוף שלנו."

אני החלטתי לקחת את העניין צעד אחד קדימה. הגעתי למסקנה שאני לא מרגיש בנוח עם האורגניזם שניתן לי בלידתי. אי לכך ובהתאם לזאת, מהיום אני רואה בעצמי דג*, ואני מבקש שתתייחסו אלי כאל דג.

*למותר לציין שאני דג הומו.

נערך לאחרונה ע"י benny.zhit בתאריך 10-02-2014 בשעה 15:04.
ישן 17-02-2014, 17:16
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

זהירות, דוחה:

זהירות - ספויילר!

ציטוט:
About
Free Bleeding refers to the practice of abstaining from using feminine hygiene products during menstruation. In February 2014, free bleeding was promoted by members of 4chan as a prank to convince women that feminine hygiene products were a form of patriarchal oppression.

Spread
On January 6th, 2011, the political blog Red Light Politics[1] shared a link to the article on All About My Vagina, praising the controversial idea as “a nice and necessary departure from the usual discourse surrounding menstruation, blood and the female body.” On August 27th, the feminist blog Feministing[4] published an article titled “Letting Ourselves Bleed,” which encouraged readers to let themselves bleed for once.

http://knowyourmeme.com/memes/free-bleeding

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 05-03-2014, 15:02

http://www.calcalist.co.il/local/ar...3625833,00.html
ציטוט:
באותו מקרה היה מדובר בזוג עם שלושה ילדים בני 6, 9 ו־11 שנמצאו במשמורת משותפת. הכנסות ההורים היו דומות למדי: הגבר השתכר כ־12,500 שקל נטו והאשה כ־800 שקל יותר, 13,300 שקל לחודש בממוצע.

האשה, שתבעה מזונות של 9,000 שקל לחודש התבססה על הדין העברי, שלפיו כהגדרת השופט "חב האב בלבד חבות מוחלטת בסיפוק צורכי חייהם ההכרחיים של ילדיו הקטינים". האשה טענה באמצעות עו"ד שלום כהן שאם כך, ההכנסה שלה אינה רלבנטית, וחובת האב במזונות תקפה גם כשיש משמורת משותפת.

ציטוט:
בפני השופטת תמר סנונית־פורר הובא זוג שהתגרש ולו 3 ילדים בני 8, 15 ו־17, והוריהם השתכרו סכומים דומים פחות או יותר, כ־10,000 שקל לחודש, וחלקו במשמורת. האם דרשה מזונות של 11 אלף שקל, ובהמשך הסכימה להסתפק ב־7,350 שקל.

ישן 10-04-2014, 22:13

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
פעם אחרונה שבדקתי גם אני צריך לעבור בביקורת גבולות בשביל לבקר את הדוד שלי בהולנד..

אין שום קשר כי:
1. הולנד לא מחלקת את ישראל לשני חלקים וישראל לא מחלקת את הולנד לשני חלקים. מהבחינה הזו ההפרדה בין עזה לגדה מזכירה יותר את המצב במזרח-מערב גרמניה.
2. הביקורת היא לא נגד זה שצריך לעבור בביקור גבולות, אלא נגד זה שאי אפשר לעבור בביקורת גבולות. מנעו ממך פעם להיכנס להולנד לבקר את דוד שלך?
3. בישראל אין אנשים שעויינים את הולנד. בעזה יש לא מעט אנשים שעויינים את ישראל. זה הופך את הסיפור למורכב בהרבה, ומצדיק במידה רבה מדיניות נוקשה יותר של היתירי כניסה. למותר לציין שאת האנשים שצריכים לחיות את זה, זה לא מנחם.

אגב, שימו לב לערסים שמתנהגים בצורה גועלית ומשפילה. היום הם עושים את זה כחלק ממשחק, מחר הם יעשו את זה במחסום האמיתי, ואחרי שחיקה של כמה חודשים הם יהיו אף גרועים בהרבה.

ישן 10-04-2014, 22:19
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=יוני.1] פעם אחרונה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אין שום קשר כי:
1. הולנד לא מחלקת את ישראל לשני חלקים וישראל לא מחלקת את הולנד לשני חלקים. מהבחינה הזו ההפרדה בין עזה לגדה מזכירה יותר את המצב במזרח-מערב גרמניה.

כן, זה מאוד דומה. בעיקר בגלל שבין מזרח גרמניה למערבה הייתה עוד מדינה שלמה.
ציטוט:
2. הביקורת היא לא נגד זה שצריך לעבור בביקור גבולות, אלא נגד זה שאי אפשר לעבור בביקורת גבולות. מנעו ממך פעם להיכנס להולנד לבקר את דוד שלך?

לכל מדינה יש את הזכות למנוע מאנשים להכנס אליה מכל סיבה שהיא. אני צריך למלא ויזה כדי להיכנס לארה"ב והם יכולים לשלול אותה על כל גחמה. יש מדינות שלמות שאני לא יכול להיכנס אליהן כי אני יהודי/ישראלי.
כשישראל לא נותנת לעזתי לעבור דרכה לאיו"ש היא לא מונעת ממנו לבקר את דוד שלו. הוא עדיין יכול לעשות את זה דרך מצרים...
ציטוט:
אגב, שימו לב לערסים שמתנהגים בצורה גועלית ומשפילה. היום הם עושים את זה כחלק ממשחק, מחר הם יעשו את זה במחסום האמיתי, ואחרי שחיקה של כמה חודשים הם יהיו אף גרועים בהרבה.

מיוצר הסרט לא הייתי מאוכזב, הנחתי שהוא או טיפש מדי כדי לדעת את האמת, או חכם מספיק כדי לדעת שהפרופוגנדה הכי מוצלחת היא שקר ושמרבית הכבשים שמספיק טיפשות לאכול את השקרים שלו גם מספיק טיפשות לא לאמת אותן, אבל ממך ציפיתי לקצת יותר.
מעבר ארז מתופעל ע"י אזרחים, לא חיילים.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-04-2014, 00:06

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]אין שום קשר..."

ציטוט:
כן, זה מאוד דומה. בעיקר בגלל שבין מזרח גרמניה למערבה הייתה עוד מדינה שלמה.

הבנת את ההשוואה, אז למה להתחכם?
ההפרדה בין מזרח גרמניה למערבה הפרידה בין בני אותו עם ופיצלה משפחות - מה שנכון גם להפרדה בין עזה לאיו"ש, אבל לא נכון להפרדה בין ישראל והולנד.

ציטוט:
לכל מדינה יש את הזכות למנוע מאנשים להכנס אליה מכל סיבה שהיא. אני צריך למלא ויזה כדי להיכנס לארה"ב והם יכולים לשלול אותה על כל גחמה. יש מדינות שלמות שאני לא יכול להיכנס אליהן כי אני יהודי/ישראלי.

איפה אמרתי שלמדינה אין זכות כזאת?
ציטוט:
כשישראל לא נותנת לעזתי לעבור דרכה לאיו"ש היא לא מונעת ממנו לבקר את דוד שלו. הוא עדיין יכול לעשות את זה דרך מצרים...

איך מגיעים לאיו"ש דרך מצריים?!
ואפילו אם הם יעשו את המסע ההזוי של עזה-קהיר-טיסה לירדן-איו"ש, האם אפשר להיכנס מירדן לאיו"ש בלי אישור של ישראל? (אני שואל באמת)

ציטוט:
מיוצר הסרט לא הייתי מאוכזב, הנחתי שהוא או טיפש מדי כדי לדעת את האמת, או חכם מספיק כדי לדעת שהפרופוגנדה הכי מוצלחת היא שקר ושמרבית הכבשים שמספיק טיפשות לאכול את השקרים שלו גם מספיק טיפשות לא לאמת אותן, אבל ממך ציפיתי לקצת יותר.

א. יש פה תיאור מגמתי של מצב מורכב, והתעלמות מעובדות משמעותיות שלא מוזכרות כלל בסרטון, אבל בשום מקום כאן לא ראיתי שקרים.
ב. ממה אתה מאוכזב בדיוק? ראית שאמרתי איפשהו שאני מסכים עם המסר של הסרטון?

ציטוט:
מעבר ארז מתופעל ע"י אזרחים, לא חיילים.

אבל המון מחסומים אחרים לא.

נערך לאחרונה ע"י benny.zhit בתאריך 11-04-2014 בשעה 00:14.
ישן 11-04-2014, 08:05
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]כן, זה מאוד..."

ציטוט:
הבנת את ההשוואה, אז למה להתחכם?
ההפרדה בין מזרח גרמניה למערבה הפרידה בין בני אותו עם ופיצלה משפחות - מה שנכון גם להפרדה בין עזה לאיו"ש, אבל לא נכון להפרדה בין ישראל והולנד.

כי זאת השוואה לא נכונה בשום קנ"מ.
גרמניה הייתה מדינה והגרמנים היו עם לפני שנחצו. פלסטין א' (איו"ש) ופלסטין ב' (עזה) לא היו מדינה בזמן ש"נחצו" ולמעשה מעולם לא נחצו והתושבים שלהם החליטו להיות עם רק עשרות שנים אחרי החצייה.
זה כמו שהכורדים יחליטו מחר שהם יהודים ויבכו על הטריז שנתקע בינם לבין ארץ הקודש.
ציטוט:
איפה אמרתי שלמדינה אין זכות כזאת?

אז מה הפואנטה? למי איכפת?
ציטוט:
איך מגיעים לאיו"ש דרך מצריים?!

בת'כלס- לא מגיעים. זה בגלל שמצרים לא מאפשרת, לא בגלל שיש חייל ישראלי ש"נזרק למחסום ואמרו לו למנוע מפלסטינים לפגוש את הסבתא הגוססת שלהם ואז לשתות להם את הדמעות ".
ציטוט:
ואפילו אם הם יעשו את המסע ההזוי של עזה-קהיר-טיסה לירדן-איו"ש, האם אפשר להיכנס מירדן לאיו"ש בלי אישור של ישראל? (אני שואל באמת)

היום- אני לא יודע. אבל גם זה מתבצע במסוף אלנבי/אדם שמאוישים ע"י....באם באם באם....אזרחים.
ציטוט:
א. יש פה תיאור מגמתי של מצב מורכב, והתעלמות מעובדות משמעותיות שלא מוזכרות כלל בסרטון, אבל בשום מקום כאן לא ראיתי שקרים.
...

אבל המון מחסומים אחרים לא.

יש סיבה שהוא קבע כי המחסום הוא מעבר ארז (שזה נורא ספציפי) ואז שם בו חיילים. בפרופוגנדה אין לופהולס.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-04-2014, 16:36

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]הבנת את..."

ציטוט:
כי זאת השוואה לא נכונה בשום קנ"מ.
גרמניה הייתה מדינה והגרמנים היו עם לפני שנחצו. פלסטין א' (איו"ש) ופלסטין ב' (עזה) לא היו מדינה בזמן ש"נחצו" ולמעשה מעולם לא נחצו והתושבים שלהם החליטו להיות עם רק עשרות שנים אחרי החצייה.
זה כמו שהכורדים יחליטו מחר שהם יהודים ויבכו על הטריז שנתקע בינם לבין ארץ הקודש.

אני לא אכנס שוב לויכח המטומטם בקשר לזכות של הפלסטינים להגדיר את עצמם כעם. אין ויכוח על העובדה שהיו כאן בני אדם שחיו באזור הזה (ואתה יכול לקרוא להם עם או לא עם בהתאם לרצונך), והיום האנשים האלה מחולקים לשני אזורים (אם נתעלם מהפלסטינים שגרים במדינות אחרות, שהם סיפור נוסף) ומופרדים אלה מאלה, לרבות משפחות שנחצו לשניים. מהבחינה הזו ההשוואה למזרח ומערב גרמניה מאוד רלוונטית.

ציטוט:
אז מה הפואנטה? למי איכפת?

כי גם אם המדינה עושה משהו שהוא לחלוטין בתחום הזכויות שלה כמדינה, חשוב שהאזרחים של אותה מדינה יבינו את ההשלכות של אותו משהו.

ציטוט:
בת'כלס- לא מגיעים. זה בגלל שמצרים לא מאפשרת, לא בגלל שיש חייל ישראלי ש"נזרק למחסום ואמרו לו למנוע מפלסטינים לפגוש את הסבתא הגוססת שלהם ואז לשתות להם את הדמעות ".

פחח אז אנחנו חסמנו מעבר אחד המצרים חסמו מעבר אחר, ואתה זורק את כל האשמה על המצרים? זה נשמע לך הגיוני?

ציטוט:
היום- אני לא יודע. אבל גם זה מתבצע במסוף אלנבי/אדם שמאוישים ע"י....באם באם באם....אזרחים.

וזה משנה כי? אם מונעים ממך ללכת למקום אליו אתה רוצה להגיע, אתה חושב שזה מנחם אותך שהאדם שמונע את זה ממך לובש מדים של חברה אזרחית ולא מדים של צבא?

ציטוט:
יש סיבה שהוא קבע כי המחסום הוא מעבר ארז (שזה נורא ספציפי) ואז שם בו חיילים. בפרופוגנדה אין לופהולס.

יכול להיות שזה היה מכוון. אין לי מושג. עד שאמרת, אני עצמי לא ידעתי שהעבירו את מחסום ארז לניהול של חברה אזרחית. כמו שכבר אמרתי, אני לא מבין איך זה נוגע לסוגיה המהותית.

ישן 11-04-2014, 16:46
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]כי זאת השוואה..."

ציטוט:
אני לא אכנס שוב לויכח המטומטם בקשר לזכות של הפלסטינים להגדיר את עצמם כעם. אין ויכוח על העובדה שהיו כאן בני אדם שחיו באזור הזה (ואתה יכול לקרוא להם עם או לא עם בהתאם לרצונך), והיום האנשים האלה מחולקים לשני אזורים (אם נתעלם מהפלסטינים שגרים במדינות אחרות, שהם סיפור נוסף) ומופרדים אלה מאלה, לרבות משפחות שנחצו לשניים. מהבחינה הזו ההשוואה למזרח ומערב גרמניה מאוד רלוונטית.

אז באותה מידה אפשר להשוות ליהודים באיראן, בסוריה ובעיראק שאני לא יכול לבקר.

ההשוואה הזאת, לא רק שאינה נכונה היסטורית, היא גם חסרת כל משמעות.
ציטוט:
כי גם אם המדינה עושה משהו שהוא לחלוטין בתחום הזכויות שלה כמדינה, חשוב שהאזרחים של אותה מדינה יבינו את ההשלכות של אותו משהו.

אבל הוכחנו שזאת כן זכותה, אז מה הבעיה?
ציטוט:
פחח אז אנחנו חסמנו מעבר אחד המצרים חסמו מעבר אחר, ואתה זורק את כל האשמה על המצרים? זה נשמע לך הגיוני?

לא. זה נשמע לך הגיוני שזורקים את כל האשמה על ישראל?

(אני אגלה לך סוד, האשמה היא לא על ישראל ולא על מצרים....)
ציטוט:
וזה משנה כי? אם מונעים ממך ללכת למקום אליו אתה רוצה להגיע, אתה חושב שזה מנחם אותך שהאדם שמונע את זה ממך לובש מדים של חברה אזרחית ולא מדים של צבא?

לול. כמה שמאלני ממך. אנחנו לא מדברים על הפלסטינים עכשיו אלא על הסרטון שממחיש בצורה כ"כ סימבולית כמה הכיבוש משחית את ציפור הנפש העדינה של כל אחד ואת הבנאליות של הרוע ואיך בקלות גם מדינת ישראל יכולה להיסחף כמו גרמניה הנאצית ובעצם גרמניה הנאצית הייתה יכולה ללמוד מאתנו דבר או שניים וקלגסים ותקופות אפלות ובלה בלה בלה.

שוב, אני רוצה לתת לך קרדיט שאתה פשוט תמים ולא מכיר את החברים שלך מספיק טוב כדי לדעת שזה מה שהם אומרים.
ציטוט:
יכול להיות שזה היה מכוון. אין לי מושג. עד שאמרת, אני עצמי לא ידעתי שהעבירו את מחסום ארז לניהול של חברה אזרחית. כמו שכבר אמרתי, אני לא מבין איך זה נוגע לסוגיה המהותית.

ע"ע הבנאליות של הרוע ותקופות אפלות.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-04-2014, 16:58

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]אני לא אכנס..."

ציטוט:
אז באותה מידה אפשר להשוות ליהודים באיראן, בסוריה ובעיראק שאני לא יכול לבקר.

ואתה טוען שזה בסדר שאיראן לא נותנת לאזרחיה היהודים להגיע לישראל? אם גם איראן עושה משהו סימן שזה בסדר?

ציטוט:
אבל הוכחנו שזאת כן זכותה, אז מה הבעיה?

כי לא כל השיח נסוב סביב זכויות.
זכותה של המדינה להחליט מחר שהיא מבטלת את מס הכנסה לעשירון העליון, ומכפילה את מס הכנסה לשני העשירונית התחתונים. זכותה? כן. אז אם זה יקרה לא יהיה טעם להעביר על זה ביקורת כי זו זכותה, נכון?

ציטוט:
לא. זה נשמע לך הגיוני שזורקים את כל האשמה על ישראל?

(אני אגלה לך סוד, האשמה היא לא על ישראל ולא על מצרים....)

ממש לא נשמע לי הגיוני שזורקים את כל האשמה על ישראל, בגלל זה אמרתי כבר כמה פעמים שהסרטון מציג את המציאות בצורה חלקית מאוד. עם זאת ישראל היא בהחלק צד משמעותי בסיפור.

ציטוט:
לול. כמה שמאלני ממך. אנחנו לא מדברים על הפלסטינים עכשיו אלא על הסרטון שממחיש בצורה כ"כ סימבולית כמה הכיבוש משחית את ציפור הנפש העדינה של כל אחד ואת הבנאליות של הרוע ואיך בקלות גם מדינת ישראל יכולה להיסחף כמו גרמניה הנאצית ובעצם גרמניה הנאצית הייתה יכולה ללמוד מאתנו דבר או שניים וקלגסים ותקופות אפלות ובלה בלה בלה.

שוב, אני רוצה לתת לך קרדיט שאתה פשוט תמים ולא מכיר את החברים שלך מספיק טוב כדי לדעת שזה מה שהם אומרים.

לול, כמה ימני ממך להחליט לי על מה אנחנו מדברים.
אני אמרתי כבר כמה פעמים שאני לא מסכים עם המסר של הסרטון, ומדבר על מסרים אחרים שנוגעים לסרטון אך לא חופפים לא בשום אופן.

ציטוט:
ע"ע הבנאליות של הרוע ותקופות אפלות.

לא הבנתי איך זה קשור למה שכתבתי.

ישן 11-04-2014, 17:02
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]אז באותה מידה..."

ציטוט:
ואתה טוען שזה בסדר שאיראן לא נותנת לאזרחיה היהודים להגיע לישראל? אם גם איראן עושה משהו סימן שזה בסדר?

לא. כי מותר להם.
ציטוט:
כי לא כל השיח נסוב סביב זכויות.
זכותה של המדינה להחליט מחר שהיא מבטלת את מס הכנסה לעשירון העליון, ומכפילה את מס הכנסה לשני העשירונית התחתונים. זכותה? כן. אז אם זה יקרה לא יהיה טעם להעביר על זה ביקורת כי זו זכותה, נכון?

נכון.
מנגד זה האינטרס של המדינה לדאוג לאזרחים שלה וזה מה שצריך להוביל את המדיניות שלה. זה נכון לגבי המס וזה נכון גם לגבי הכנסת אזרחי אויב.
ציטוט:
ממש לא נשמע לי הגיוני שזורקים את כל האשמה על ישראל, בגלל זה אמרתי כבר כמה פעמים שהסרטון מציג את המציאות בצורה חלקית מאוד. עם זאת ישראל היא בהחלק צד משמעותי בסיפור.

וואו, הלוואי והייתי חי במציאות שלך. אפילו חברים שלך טוענים את זה, שלא לדבר על מרבית העולם ה"נאור" והבור.
ציטוט:
לול, כמה ימני ממך להחליט לי על מה אנחנו מדברים.
אני אמרתי כבר כמה פעמים שאני לא מסכים עם המסר של הסרטון, ומדבר על מסרים אחרים שנוגעים לסרטון אך לא חופפים לא בשום אופן.

אה, אז לא איכפת לי.
אם ככה- תפתח בבקשה דיון אחר כדי שאוכל להפריך את הטענות שלך אם הן לא קשורות לסרטון.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-04-2014, 20:59

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]ואתה טוען..."

ציטוט:
לא. כי מותר להם.

מה?

ציטוט:
נכון.
מנגד זה האינטרס של המדינה לדאוג לאזרחים שלה וזה מה שצריך להוביל את המדיניות שלה. זה נכון לגבי המס וזה נכון גם לגבי הכנסת אזרחי אויב.

זה נכון שהאחריות המרכזית של המדינה היא כלפי האזרחים שלה, אבל ברגע שהיא עושה פעולות שמשפיעות על אנשים שאינם אזרחים שלה, היא נושאת באחריות מסויימת גם כלפיהם. מדינות לא חיות בוואקום, במיוחד לא מדינת ישראל. אם מדינה הייתה אחראית אך ורק לטובת האזרחים שלה, אפשר היה לעשות כל מיני דברים מעניינים, למשל לייבא עבדים ממדינות אחרות (כל מה שצריך זה לא לתת להם אזרחות, ואז זה לא תפקיד המדינה לדאוג לזכויות שלהם).

ציטוט:
וואו, הלוואי והייתי חי במציאות שלך. אפילו חברים שלך טוענים את זה, שלא לדבר על מרבית העולם ה"נאור" והבור.

טוענים את מה?

ציטוט:
אה, אז לא איכפת לי.
אם ככה- תפתח בבקשה דיון אחר כדי שאוכל להפריך את הטענות שלך אם הן לא קשורות לסרטון.

זאת בדיוק הבעיה בגישה הימנית הטיפוסות - הכל שחור לבן. או שאתה בעד הסרטון או שאתה נגדו. או שזה שלא מאפשרים לאנשים מעזה לעבור במעבר ארז זה טוב, ואז זה טוב מכל הבחינות, או שזה רע ואז זה רע מכל הבחינות. זה מנגנון הגנה מעניין מפני ביקורת עצמית.

ישן 11-04-2014, 23:55
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]לא. כי מותר..."

ציטוט:
זה נכון שהאחריות המרכזית של המדינה היא כלפי האזרחים שלה, אבל ברגע שהיא עושה פעולות שמשפיעות על אנשים שאינם אזרחים שלה, היא נושאת באחריות מסויימת גם כלפיהם. מדינות לא חיות בוואקום, במיוחד לא מדינת ישראל. אם מדינה הייתה אחראית אך ורק לטובת האזרחים שלה, אפשר היה לעשות כל מיני דברים מעניינים, למשל לייבא עבדים ממדינות אחרות (כל מה שצריך זה לא לתת להם אזרחות, ואז זה לא תפקיד המדינה לדאוג לזכויות שלהם).

אוקיי. ו?
ציטוט:
טוענים את מה?

שזה אשמתנו הבלעדית.
ציטוט:
זאת בדיוק הבעיה בגישה הימנית הטיפוסות - הכל שחור לבן. או שאתה בעד הסרטון או שאתה נגדו. או שזה שלא מאפשרים לאנשים מעזה לעבור במעבר ארז זה טוב, ואז זה טוב מכל הבחינות, או שזה רע ואז זה רע מכל הבחינות. זה מנגנון הגנה מעניין מפני ביקורת עצמית.

לולמה.
הבנאדם הביא סרט אז אנחנו דנים בסרט. אם אתה מעוניין לפתוח עכשיו דיון כולל על מצב החסה בשטחים אפשר לעשות את זה בשמחה רק שזה לא קשור לסרטון שהוא נושא הדיון.
אתה רואה, גישה שמאלנית טיפוסית, במקום לדבר לעניין הם מסיטים את זה לקומפרט זון שלהם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-04-2014, 00:13

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "1. אין קשר, אני מדבר על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
1. אין קשר, אני מדבר על ביקורת גבולות=מחסום, גם בדרך להולנד אני צריך לעבור במחסום.

שוב - הסרטון לא התלונן על הצורך לעבור בביקורת, אלא על חוסר המוכנות של הביקורת לתת לאנשים לעבור.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
2. אם לא היו יכולים לעבור לא היה מחסום היה חומה.

גם בין ישראל לסוריה יש מעברים.
אתה רוצה לנסות לעבור שם ולספר לי איך הלך?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
3. בטוח שיש כמה מסורבי כניסה ישראלים להולנד ( כאלו שהבריחו אקסטזי וכו )

נראה לי שאתה מבין בעצמך את ההבדל בין 'כולם יכולים לעבור, חוץ ממקרים בודדים בהם יש הצדקה מיוחדת לאיסור כניסה' ל'אף אחד לא יכול לעבור למעט מקרים בודדים בהם יש הצדקה מיוחדת לאישור כניסה'.

בכל מקרה, כמו שכבר אמרתי, המציאות הרבה יותר מורכבת ממה שהסרטון מתאר, וזה שבעזה יש לא מעט אנשים שהיו שמחים להרוג את האנשים שגרים בישראל זאת הצדקה די טובה להקשחה של מדיניות המעברים. עם זאת, בהחלט נגרם סבל משמעותי לאוכלוסיה אזרחית. זה מחיר שאנחנו משלמים על הבטחון שלנו, ואני חושב שבמרבית המקרים זה מחיר מוצדק, אבל ההתעלמות מקיומו של המחיר הזה מייצרת מצג שווא של המציאות.

ישן 11-04-2014, 08:10
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=יוני.1]1. אין קשר, אני..."

ציטוט:
שוב - הסרטון לא התלונן על הצורך לעבור בביקורת, אלא על חוסר המוכנות של הביקורת לתת לאנשים לעבור.

אנשים לא קובעים מי עובר במעבר.
זה נכון לגבי ישראל וזה נכון לגבי כל מדינה מתוקנת בעולם. אתה חושב שהבחור הממורמר שאתה פוגש בביקורת הגבולות הוא זה שקובע אם תיכנס? לא.

יש מדיניות שאותה קובעים, הפלא ופלא, קובעי המדיניות. האנשים שפוגשים במעברים (בין אם זה ארז או JFK) הם אנשים שמוציאים את המדיניות לפועל, לא אלה שקובעים אותה.
ציטוט:
נראה לי שאתה מבין בעצמך את ההבדל בין 'כולם יכולים לעבור, חוץ ממקרים בודדים בהם יש הצדקה מיוחדת לאיסור כניסה' ל'אף אחד לא יכול לעבור למעט מקרים בודדים בהם יש הצדקה מיוחדת לאישור כניסה'.

כשמדובר בשתי מדינות שהן מדינות אויב האחת לשנייה אין שום צורך בשום הצדקה מיוחדת (וזה לא רק עניין של הגיון אלא למרבה הפלא אפילו מעוגן בחוק הבינ"ל).
ברגע שהמדינה היא מדינת אויב כל כניסה של אזרח אויב היא צ'ופר ולא כל אי כניסה היא עונש. בהקשר הזה מדינת ישראל היא פי מילוני מונים יותר מצ'פרת מכל מדינה בעולם.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-04-2014, 16:43

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=benny.zhit]שוב -..."

ציטוט:
אנשים לא קובעים מי עובר במעבר.
זה נכון לגבי ישראל וזה נכון לגבי כל מדינה מתוקנת בעולם. אתה חושב שהבחור הממורמר שאתה פוגש בביקורת הגבולות הוא זה שקובע אם תיכנס? לא.

יש מדיניות שאותה קובעים, הפלא ופלא, קובעי המדיניות. האנשים שפוגשים במעברים (בין אם זה ארז או JFK) הם אנשים שמוציאים את המדיניות לפועל, לא אלה שקובעים אותה.

אתה עדין עונה לדברים שלא אמרתי בשום מקום.
איפה האשמתי במשהו את האנשים שעומדים במעבר עצמו בזה שהם לא מאפשרים לאזרחים לעבור?

ציטוט:
כשמדובר בשתי מדינות שהן מדינות אויב האחת לשנייה אין שום צורך בשום הצדקה מיוחדת (וזה לא רק עניין של הגיון אלא למרבה הפלא אפילו מעוגן בחוק הבינ"ל).
ברגע שהמדינה היא מדינת אויב כל כניסה של אזרח אויב היא צ'ופר ולא כל אי כניסה היא עונש. בהקשר הזה מדינת ישראל היא פי מילוני מונים יותר מצ'פרת מכל מדינה בעולם.

לא יעדתי שקמה מדינה פלסטינית ושהיא מדינת אוייב של ישראל...
טוב, אם הם מדינה ריבונית, אני לא מבין מה מונע מהם נניח להקים שדות תעופה כדי שהאזרחים שלהם יוכלו פשוט לטוס לראות את הסבתא החולה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:43

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר