לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2005, 14:27
  סתם מבין סתם מבין אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.05.05
אתה עוד שואל אותי אם אני בסדר ?!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "תגיד - אתה בסדר?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סירפד
קראת בכלל את תוכן האשכול בו פורסמו התמונות? אתה בכלל קורא משהו מהטקסט שנכתב בפורום?!.

. נראה לך שאם היינו נמנעים מפרסומן, הנזק היה מצטמצם? עשה טובה וחסוך מאיתנו את ההטפות המיותרות!

ודבר אחרון - אין דבר שיותר מציק לעין מכותרת שכתוב בה "כנסו".

1. אני ועוד איך קורא את הטקסט ובגלל שאתה מנהל הפורום אל תחשוב שאנשים פחות מבינים ממך ולא קוראים את הטקסט.
2. הנזק בהחלט היה מצטמצם, אך מה לעשות שלא אכפת לכם מביטחון מידע אלא אם כבר פרסמו אנחנו "נתפוס טרמפ" ולהראות לכולם שזהו סקופ שלכם וחבל !!!.
3. מציק אולי לך הכותרת "כנסו" אך לאחרים זה נשמע מעניין ושווה צפייה לתוכן ההודעה !

נערך לאחרונה ע"י סתם מבין בתאריך 23-06-2005 בשעה 14:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2005, 15:12
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
אוי לי ואבוי לי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי סתם מבין שמתחילה ב "אתה עוד שואל אותי אם אני בסדר ?!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סתם מבין
1. אני ועוד איך קורא את הטקסט ובגלל שאתה מנהל הפורום אל תחשוב שאנשים פחות מבינים ממך ולא קוראים את הטקסט.

אני לא חושב שאתה פחות מבין - אני כן יודע שאין לך שמץ של הבנה, ואתה מעלה נקודות לא ענייניות. אין לי שום בעיה עם גולשים שלא מבינים משהו, כי בדיוק בשביל זה הפורום קיים. אני לרגע לא מזלזל בגולשים שיודעים פחות ממני, אבל כן יש לי בעיה עם גולשים שכותבים שטויות בלי הכרה!

ציטוט:
2. הנזק בהחלט היה מצטמצם, אך מה לעשות שלא אכפת לכם מביטחון מידע אלא אם כבר פרסמו אנחנו "נתפוס טרמפ" ולהראות לכולם שזהו סקופ שלכם וחבל !!!.

מצטמצם? ואללה - אתה גאון! אז בואו נקבור כולנו את הראש בחול, ונתפלל שאם התמונות לא פורסמו אצלנו אז הן לא יגיעו לידי גורמים עוינים (כי הרי המודיעין הסורי/אירני/סיני/רוסי קורא רק את הפורום שלנו, ולא את טנק-נט, מיליטרי פוטוס ודומיהם)... אגב, לפי חוקי הצנזורה ברגע שתמונות מסוג זה פורסמו בכלי תקשורת זר הן חופשיות לפרסום גם בכל סוגי המדיה בארץ.

ציטוט:
3. מציק אולי לך הכותרת "כנסו" אך לאחרים זה נשמע מעניין ושווה צפייה לתוכן ההודעה !

זה מציק בכללי לכולם, ואם קראת את האשכול לגולשים חדשים בראש הפורום היית מגלה שהבהרנו היטב כי כותרות מסוג זה אינן מקובלות כאן. אם יש לך משהו לומר כתוב אותו בצורה סבירה ובוגרת.

ישן 23-06-2005, 15:39
  סתם מבין סתם מבין אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.05.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "אוי לי ואבוי לי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סירפד
אני לא חושב שאתה פחות מבין - אני כן יודע שאין לך שמץ של הבנה,

אגב, לפי חוקי הצנזורה ברגע שתמונות מסוג זה פורסמו בכלי תקשורת זר הן חופשיות לפרסום גם בכל סוגי המדיה בארץ.

זה מציק בכללי לכולם, ואם קראת את האשכול לגולשים חדשים בראש הפורום היית מגלה שהבהרנו היטב כי כותרות מסוג זה אינן מקובלות כאן. אם יש לך משהו לומר כתוב אותו בצורה סבירה ובוגרת.

1. מאיפה אתה יודע מה שמץ ההבנה שלי אולי אני כותב כמו מטומטם כדי לתעתע את מי שצריך לתעתע !!!!
2. וואלה איזה יופי , אז יאללה תתחיל לפרסם את מה שחשף ואנונו, מבצעי סיירת מטכ"ל אולי גם איך יפציצו את הכור האיראני - נו למה לא ?! הרי איזה "חסר הבנה" כבר פירסם את זה באינטרנט.
3. לא קראתי את האשכול לגולשים חדשים כי זה ממש לא מעניין אותי, אך אם עברתי על חוקי הפורום אני מתנצל !!.
ישן 23-06-2005, 07:40
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
אתה שוכח דבר אחד.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "הייתי בחיל הים - לא ממש מבין בשיריון"

ככל שעובר הזמן והמערכת מתיישנת ככה רוצים להחליף אותה וכשיש לה תחליף אז כבר אין בה צורך.

אז נכון,המערכת הייתה מסווגת במשך כך וכך שנים אבל יכול להיות שבצה"ל מצאו לה תחליף או שהיא פשוט ישנה מדי ובצה"ל החליטו למכור אותה וככה לעשות קצת כסף שחסר להם היום והרבה.
אתה לא יכול למכור למישהו משהו בלי להסביר לו איך המערכת עובדת נכון...

בלי שום קשר תחשוב גם על סיטואציה שבה יודעים שהמערכת כבר מוכרת אצל האוייב ויודעים שיש לה ביקוש בעולם אז למה לא לעשות מזה כסף כבר.

לכל מוצר יש זמן מדף מוגבל ושתינו יודעים שיש מערכות שלעולם ישארו מסווגות למרות שהן התיישנו כבר הכל שאלה של עלות מול תועלת.

נערך לאחרונה ע"י שולה מוקשים בתאריך 23-06-2005 בשעה 07:43.
ישן 23-06-2005, 15:22
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
פורסם בNRG
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "חשיפת תמונות המרכבה- תזכרו היכן שמעתם על כך לראשונה"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
צילומי מרכבה 4 גם באינטרנט
תמונות שהופצו באינטרנט חושפות פרטים על מבנה השריון של הטנק המתקדם. צה"ל: האירוע בבדיקה
פליקס פריש
23/6/2005 12:55
מחלקת ביטחון מידע בצה"ל בודקת בימים האחרונים את דליפתם לרשת האינטרנט של צילומים החושפים את מבנה השריון הסודי של טנק המרכבה סימן 4. את הצילומים הפיץ ככל הנראה חייל, שצילם את משטח הטיפול בטנקים בבסיס בית הספר לשריון בשיזפון.

באחד הצילומים, שהופצו בפורום "צבא וביטחון" של האתר "פרש", נראה טנק מרכבה סימן 4 כשחלקים מן השריון שלו מפורקים. באמצעות התמונה אפשר לזהות את עוביים של חלק מרכיבי השריון ואת המבנה שלהם. גם דלתות תא המנוע שצולם בתומנה היו פתוחות, וגם בהן אפשר היה לראות את עובי השריון.

בצה"ל מתאמצים למנוע את דליפת הפרטים הללו על טנק המרכבה. בשל כך, לדוגמה, לא ניתן לאזרחים המבקרים במפעל המרכבה של צה"ל להיכנס לסככות הייצור, שבהן מורכב השריון על גוף הטנק. עם זאת, אין מדובר בחשיפת הפרטים הסודיים ביותר של הטנק, כדוגמת המבנה הפנימי של השריון והרכב החומרים שלו.

החייל שהפיץ את התמונות טרם נעצר. מדובר צה"ל נמסר כי האירוע מוכר ונבדק.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 23-06-2005 בשעה 18:53.
ישן 23-06-2005, 15:32
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
למרות שכולם דומים אחד לשני(הסוגים שהזכרת) יש לכל אחד תרבות משלו ...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי יוסי בכינור שמתחילה ב "אני בספק אם הוא חידש משהו למודיעין הערבי"

חוץ מזה זה נכון !
סתם פשוט סתם עובר מידע מודעיני דרך אתרי אינטרנאט וזה ממש מעצבן! יש גבול !

החייל ההוא בטח רצה להרגיש גבר שהוא עובד על מתקן שאף אחד עוד לא יודע עליו והחליט לפרסם את זה כדיל להראות פוזות...
סתם חבל...
או שישלמו לו כסף והוא בוגד במדינה שלו

או שהוא מרגל כמו שמכובדי יוסי בכנור הזכיר מקודם...

בכול זאות ום סיבה הינה מוצדקת והא סתם חייל אידיוט, שבוגד במדינה שלו!

ישן 26-06-2005, 22:12
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.05
עידו יקירי.. איחוליי ..תזכור אתה היכן שמעת זאת לראשונה ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "חשיפת תמונות המרכבה- תזכרו היכן שמעתם על כך לראשונה"

כיכבת היום יחד עם האשכול בחדשות ערוץ 10 באותו כתבה של חשיפת אח"י דולפין ..הראו תגובה שלך ושל סירפד.. ולצערי לא צויינתם לשבח בפחות מדקת שידור שם
מעריך אותך ואת מנהלי הפורום אבל לדעתי הקונספט "בשם זכות הציבור או הפורום לדעת " חייב לקבל משמעות ותפנית חדשה לחלוטין בעתיד לבוא
{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}
.. "צר לי עליך אחי יונתן נעמת לי מאוד" .. הי"ד !

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:50

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר