לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2014, 06:48
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי smart_fun שמתחילה ב "ייעוץ לכלב שמתאים לילדים ומשפחה"

יש ללברדור גם בנדוד קרוב - גולדן רטריבר. את שניהם ניתן לגדל בחוץ, אך לטעמי יהיו אומללים! אלה כלבי משפחה לחלוטין.
מאד מאד שובבים בצעירותם, ובערך בגיל שנתיים עד חמש שנים נרגעים והופכים לבני לוויה נהדרים. הם נפלאים עם ילדים, והכלבים הבוגרים הופכים למעין שטיח דקורטיבי בבית

אתה מחפש במיוחד כלב גזעי? למה לא לעשות מצווה ולאמץ כלב מאחת העמותות?
אם אתה כן הולך לכיוון, יכולה להמליץ על כנעני מעורב ידידותי (יש לי חברה שאימצה אחד כזה והוא הפך לכלב משפחתי נפלא, שגם אוהב להתרוצץ בחוץ), או טרייר מעורב.

אם חשוב לך גזעי, אז בנוסף לגולדן רטריבר או לברדור, הייתי שוקלת בוקסרים שהם בערך באותו סדר גודל וגם איירדייל טרייר שהם כלבים מקסימים. קטנים יותר - בולדוג צרפתי, ג'ק ראסל (קח בחשבון שמדובר בהיפר-כלב, שלא נח לשניה, עם אנרג'ייזר בתחת), ביגל (קח בחשבון שלא מתאים לכל אחד ודורש אילוף קפדני כדי להתאים לחיי משפחה, בעיקר עם ילדים קטנים)...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2014, 09:55
  smart_fun smart_fun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.14
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "היי, לפני שאמליץ על גזע, אשאל..."

לתובה הראשונה, אני מחפש גור או כלב בגיל צעיר ממש, ואם אני אמצא באימוץ אז אני אקח כמובן.

לשאלותייך:
הכלב הולך להיות מרבית הזמן בחוץ, למה? כי זה מה שמתאים לנו, לא כל כך מסתדר שהוא יהיה הרבה בבית.

אני פעיל בעיקר, טיולים, ריצות וכאלה..כמובן שגם השאר בבית ברגע שיהיה כלב ירצו לטייל יותר.

לא יודע אם תהליך אילוף מסודר, אני מקווה שכן ,בכל אופן יש לי הרבה חברים שעברו עם הכלבים שלהם אילוף ויוכלו לתת לי טיפים במידה ואילוף מסודר לא יעבוד.

החצר סגורה לגמריי, סביב הבית יש גדר בגובה של 2 מטרים לפחות.

חשוב לי שהכלב יהיה רגוע ,יסתדר עם הילדים (הכי חשוב), לא שהשתולל בחצר אלא יהיה רגוע ,

הרעיון של בולדוג מאוד מצא חן בעיניי.
ואיך הגולדן רטריבר בתור כלב לחצר, וכלב למשפחה ?

נערך לאחרונה ע"י smart_fun בתאריך 07-10-2014 בשעה 10:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר