לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2014, 08:08
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי A900 שמתחילה ב "איזה מסך יותר טוב באיכות? 16..."

יש מלא סרטוני השוואה ביוטיוב שיעזרו לך להחליט איזה סוג של צבעים אתה אוהב יותר,
לדוגמה:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

בסרטון הנ"ל בדקות 1:30 ו 2:30 הוא לוקח תמונות עם 2 הטלפונים (אחד ליד השני) וניתן לראות שהצבעים ב 925 כהים (חלק יגידו חדים) יותר (AMOLED מנהל צבעים כהים יותר טוב מLCD, אפילו זה של נוקיה, היחיד שמתקרב אליו שראיתי היה ה SLCD של HTC)
בדקה 2:45 רואים את הצבע הלבן ב-2 הטלפונים, וכאן רואים את החולה של מסכי AMOLED שמשום מה צבעים לבנים תמיד נראים כחולים יותר.
בסופו של דבר 2 המסכים טובים מאוד תחליט עם מה עדיף לך לחיות ואל תשכח שב-925 הבטריה מחזיקה יותר זמן מהסיבה הפשוטה שצבע שחור זה פשוט מסך כבוי.

אה כן, נזכרתי בעוד הבדל בין ה-2, המצלמה של 925 מעט טובה יותר (יש לה "6 עדשות" במקום 5, לא סגור על מה זה אומר )

תעבור על סרטונים, חפש על השוואות בין המכשירים, תתעלם ממה שאומרים ופשוט תראה עבודה עם המכשירים מזוויות שונות ומה יותר נעים לך לעין, אם זו באמת הנקודה החשובה שלך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2014, 10:54
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי A900 שמתחילה ב "מה רע בהם בחלונות? יש לי..."

המחיר של 1020 לא ירד יותר מידי... וכשכן ירד לא יהיה שווה את החומרה שלו,
בגלל המצלמה בלי כרטיס הרחבה לא יישאר לך יותר מידי מקום ואתה עדיין תהייה עם מעבד שהיה טוב לפני שנתיים (שעדיין עובד חלק יותר מכול אנדרואיד אוקטה קור... אבל לאפליקציות זה לא יספיק) ומאיץ גרפי בהתאם..

אל תבין אותי לא נכון, הטלפון מרשים, הטכנולוגיה טובה (עדיין, pureview) אבל אם שמת עין על מצלמה - לך לכיוון ה icon, שאם אני לא טועה - כבר בכמעט אותו מחיר.
או שתחכה שיגיעו מכשירים עם 3GB RAM (לא ראיתי Events מרכזיים עד סוף השנה, כך שיש לך 4 חודשים, עד חודש לפני החגים בארה"ב לפחות לפני הכרזה על מכשירים חדשים ובעקבות זה - ירידת מחירים על מכשירים קיימים) ותרכוש אחד כזה.

ישן 11-08-2014, 08:51
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי A900 שמתחילה ב "ירד"

אני נותן לך מחירי ebay, בארץ אני לא מסתכל על מחירים יותר מידי למעט מקרים מיוחדים.
המחיר נשמע נכון (עולה בערך 800 בebay כולל משלוח לפני מיסים שברמה הזו סיכוי סביר שלא תשלם), רק תוודא ב about שהטלפון באמת ישראלי אם חשוב לך שיכבדו אחריות, אישית אני קניתי די מזמן מכשיר מלזי אבל ברוך השם (וברוכים הפינים) אין בעיות.
לא הייתי קונה מהסיבה הפשוטה שלא הייתי קונה galaxy s3, בעוד שנה הוא יהיה לא רלוונטי בעליל, אבל זה תלוי כמה אתה מוכן להוציא על מכשיר נייד.
לשלם 250 ש"ח יותר על מכשיר שהוא 2 דורות יותר מתקדם והחיסרון היחידי שלו הוא 21MP פחות במצלמה נשמע לי כמו חלופה הוגנת (כשההבדלים הם בין 20 ל41), בעיקר בגלל שהתוכנה לעיבוד התמונה והטכנולוגיה של העדשות והקולטים זהים לחלוטין.
http://www.ebay.com/itm/New-Nokia-L...=item1c44442e2f

http://www.ebay.com/itm/New-Nokia-L...=item27e5e9eefa

אני לא ממליץ לקנות מהחנויות האלו (ולא לא ממליץ), לא ניסיתי אותן ולכן מומלץ לעבור גם על האפשרויות האחרות כמובן, הבאתי את הלינקים לשם השוואת מחירים בלבד.

כל האפליקציות שציינת יש, waze (כצפוי) עובדת פחות טוב מבמקבילה האנדרואידית שלה.
שאזאם לא נחוצה, יש לך את זה מובנה במכשיר, אבל קיימת.
פייסבוק אשכרה יותר טוב מהגרסה האנדרואידית בעיקר בגלל העובדה שהיא מפותחת ע"י מייקרוסופט עצמה ולא ע"י פייסבוק.

חבל שאתה לא מוריד משחקים, לא חסרים כאלו, ואפילו איכותיים.

עריכה:
אם אתה מוכן להשתמש במכשיר מדור מיושן ולא אכפת לך בכלל מהאקסטרות שנוקיה נותנים - למה שלא תשים עין על htc 8x?
אמנם ל htc כמעט ואי אפשר למצוא שירות תיקונים בארץ מעבר להחלפת מסך, אבל אישית אני אוהב את העיצוב שלהם ויש להם מכשירים יפהפיים (כן, זו העדפה אישית שהעולם די מסכים איתה).
הדגם הנ"ל, לפחות לפי מחירי ebay, זול בהרבה מה920 למרות שהם יצאו ביחד.
http://www.ebay.com/itm/NEW-HTC-Win...=item27e2c6457b

נערך לאחרונה ע"י קוביבי בתאריך 11-08-2014 בשעה 09:10.
ישן 11-08-2014, 09:04
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "מה רע בחלונות? מספיק משהו..."

אני משתדל לא להגיב לדברים בסגנון "פחחח, מי משתמש בזה וזה - רק אנשים כאלה וכאלה"
בגלל זה גם לא הגבתי להודעה הקודמת שלך, מהסיבה הפשוטה שגם בטלפונים - המכשיר שאתה בוחר להסתובב איתו זה כמו דת, אין משהו שהוא יותר טוב או פחות טוב - יש משהו שהוא יותר נוח לך.
לראיה - אני מכיר אנשים שעברו מWP לאייפון ומתים רק לחזור, ואני מכיר אנשים שלא ניסו אנדרואיד מעולם ואומרים שזה ממש מסובך להם, כמו שאני רואה אותך (קשה לי להגיד מכיר פה) שניסה רק אנדרואיד (או גם אייפון?), בחר בראשון והחליט שזו הבחירה הכי טובה בשבילו - ובעקבות כך גם הכי טובה לכולם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
שטויות, אף פעם לא עבדתי עם חלונות, אבל אין שום דבר מסובך באנדרואידים המודרניים.

לגבי הציטוט הזה, שקצת הציק לי בעין:
1. הטענה "אין שום דבר מסובך באנדרואידים המודרניים" לא סותרת את הטענה "WP הכי נוחה שיש" - כך שלא הבנתי את ה"שטויות"
2. אם לא ניסית - איך אתה יודע לדבר?

אפילו siri ו s-voice העידו בעבר (לפני ש"התעסקו עם התוצאות") שלפי סקרי שביעות רצון - WP ממוקם הכי גבוה שיש.
היועצת של חלונות (לפני cortana) אמרה שמוטורולה רייזר הוא הכי טוב אגב, לפני שתיקנו את זה גם שם.

לסיכום - לכול אחד יש ההעדפות שלו, אל תסיק שמה שמתאים לך מתאים גם לאחרים ואל תסיק שמי שמנסה משהו שונה ממה שיש לך לא ניסה את הדרך שלך קודם (או משווה באופן אקטיבי כל הזמן לצורך העניין) ובחר אחרת מסיבותיו הוא, ולא צריך להיות אפריקאי כדי להיות עם ראש פתוח ולנסות דברים חדשים בניגוד לעדר הכבשים בשאר העולם.

נ.ב.
לפני שאתה קופץ על הגרון שלי - לא אמרתי עדיין לדעתי מה המ"ה הטובה יותר ואני לא מתכוון להגיד אותה, זה לא קשור לשאלה של פותח האשכול ואני לא רואה סיבה למה זה יהיה שיקול אלא אם כן השאלה עולה.

ישן 17-08-2014, 13:11
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "[QUOTE]1. הטענה "אין שום דבר..."

ציטוט:
הכוונה שגם אם חלונות היא הכי נוחה, הכי סקסית, זו עדיין לא סיבה להשתמש בה, כי גם אנדרואיד סופר נוחה.

עם גישה כזו הייתה נשאר לעבוד עם iPhone, או עם PalOs או עם, רחמנא לצלן, motorola startek
זה שלך נוח לא אומר שאחרים לא יכולים ללכת ולחפש את "הדבר הגדול הבא", יותר מזה - זה מספק פרנסה להרבה אנשים ואפילו מקדם את העולם.

ציטוט:
בניגוד לכך יש סיבה למה *לא* להשתמש במערכת חלונות, כי זו מערכת שאף אחד(כן בהגזמה), לא משתמש בה+לא מפתח עבורה.

נכון, אין בחנות האפליקציות מליון אפליקציות שעושות רעשים של נאדים, רק 200 אלף... עדיין בערך 199,970 יותק אפליקציות ממה שמותקן למשתמש הממוצע.

ציטוט:
ולגבי הפחחח.. נו זה כי אני מזלזל לגמרי במכשירי חלונות, לא דווקא בכלל מערכת ההפעלה(שהיא לא מעניינת מבחינתי, כי זאת של גוגול לדעתי מצוינת), אלה בגלל שמדובר במכשיר מוגבל, וזאת מהסיבה הפשוטה שזה שוק, די מת.

אין מניעה שתזלזל במכשירים, זו החלטה שלך, יש לי בעיה עם הזלזול באנשים באפריקה, בהחלט לא מגיע להם את זה, מסכנים, רק 2% ממחזיקי הסמארטפונים בעולם גרים שם - מה הם עשו לך?

ישן 11-08-2014, 18:34
  A900 A900 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי A900 שמתחילה ב "לומיה 920 או 925?"

1. אני מציין שאני משתמש כיום במכשיר חלונות ׁ(HTC8S) וכן היה אנדרואיים (סוני S, סוני פרו MK16I,מוטורולה מייסטון 2) אייפון לא היה לי בחיים ולא יהיה לי בחיים ואני מזה שונא אותם וגם אם אני יקבל מהעבודה אני יסים תסים במכשיר אחר חח
2.WAZE עובד מעולה מביא אותי מקום למקום ללא תקיעות, לאמא שלי היה פעם גלאקסי 2 וכל פעם הWAZE היה נתקע או לא מוצא לאנטנה עד שהוא הלך סופית, גם במכשירי סוני הוא היה נתקע אבל לעיתים רחוקות.

3. אני לא קונה מכשיר מאייבי ייש הרבה מכשירים שמגיעים ללא עברית ואני רוצה אחריות ולראות מה שאני קונה ולא רוצה מכשיר ששייך לAT&T
4. לגבי הHTC 8X המצלמה שלו לא ברמה של לומיה
5. אם לא בחיים לא נסית חלונות איך אתה יודע שזה חרא? נכון אנדרואיד לא מסובכת אבל WP יותר נוחה.
6 היום יש כמעט הכל בחנות לא חסר לי כלום, נכון שהאפליקציות מגיעות קצת באיחור אבל זה ממש בקטנה
מה שאני צריך כבר יש

נערך לאחרונה ע"י A900 בתאריך 11-08-2014 בשעה 18:39.
ישן 11-08-2014, 18:49
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי A900 שמתחילה ב "1. אני מציין שאני משתמש כיום..."

אני לא אתפס לקטנות, אענה רק על דברים חשובים

1. ראיתי, יש לו בעיה נוראית של מקום (לא ניתן לפני 8.1 להתקין אפליקציות על SD, אף אחד לא אמר שWP מושלמת), אחותי בדיוק עם אותה הבעיה, מעבר לזה מכשיר נפלא.
3. חבל, רוב המכשירים שלי משם, השפה היא חלק ממערכת ההפעלה ולא קשורה במקור שלו (כאמור - אני עם מכשיר מלזי שהגיע בסינית ויש לי אפשרות להפוך אותו לעברית מלא), וזה אני אומר לך מניסיון של רכישת 6 מכשירי WP שונים, אם הלוגו של AT&T מפריע לך חפש משהו שהוא factory unlocked.
4. נקודה טובה, אבל לא מוחלטת, מעבר לצילומי לילה ותנאי ראות קשים הם די באותה הרמה, אבל שוב - גדולים וטובים ממני השוו באינטרנט.

ושוב - אני לא מבין למה ההתעקשות להשיאר עם מכשיר מאותו הדור שיש לך, 8s ו 8x ו לומיה 920 יצאו ביחד (הראשון הוא mid-range והשאר הם high-range, זה ההבדל היחידי)
אם חיכית שנתיים חכה עוד חצי שנה מינוס וקח 2 דורות קדימה כשהמחירים ירדו.
לא אציק יותר בעניין הזה - אבל תחשוב לפני שסתם תקנה "בשביל לקנות"

ישן 11-08-2014, 20:25
  A900 A900 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "אני לא אתפס לקטנות, אענה רק..."

1. יש הבדלים בין הHTC 8S ל920 שזה מהירות,מסך הרבה יותר טוב, מעבד, מצלמה הרבה יותר טובה!!! אצלי ב8S יש מצלמה גרועה לכן אני לחוץ להחליף!
2.אני מכיר מישהו שהזמין מחו"ל לומיה 820 שהגיע ללא עברית
3. ללומיה 920 מAT&T שמעתי שיש איזה באג במסך וכל מקרה אני לא רוצה מכשיר עם אפיקציות וזבל של חברות סלולר
4. אני לא יודע על מה אתה מדבר אצלי אפשר להתקין את רוב האפליקציות על הSD בכל בכל מקרה בלומיות 920\925\1020 אין בכלל SD אז זה לא רלוונטי
5. כמו שאמרתי אני רוצה לראות מה אני קונה ולקבל מכשיר עם אחריות עדיף של יורוקום

האם כדאי לי לחכות כמה חודשים שהמחיר של ה1020 ירד? שהוא דור יותר חדש ומצלמה הכי טובה.

כרגע יש לי אפשרות לקנות 920 חדש בקופסא בלי שימוש מזכייה ב900 שקל והבעלים אומר שיש אחריות של יורוקום, אני מאמין שאפשר לבדוק דרך מספר סידורי לא?
האם זה שווה? או שזה לקחת סיכון?
ויש בעיה המכשיר בצבע שחור ואני רוצה צהוב או אדום, האם יש מעבדה שתחליף לי את הפנאל?
אני לא מוכן שוב פעם להתפשר על שחור, פעם שעברה שקניתי את הHTC חיפשתי במשך חודשים צבע כתום ולא היה ובסוף לקחתי ששחור

את המכשיר שלי אני יכול למכור ב600 שקל (הוא במצב חדש לגמרי עם חצי שנה אחריות יבואן)

נערך לאחרונה ע"י A900 בתאריך 11-08-2014 בשעה 20:29.
ישן 12-08-2014, 09:41
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי A900 שמתחילה ב "1. יש הבדלים בין הHTC 8S ל920..."

1. ברור שיש, אך לא הבדלים של דור ולכן לא שווה את זה לטעמי.
2. http://www.7tutorials.com/how-chang...windows-phone-8
שירד הכי למטה שאפשר, יש עברית (רשום בעברית)
3. היו כאלה, ולכן אני ממליץ על factory unlocked, או גרסאות wwe ולא כאלו שהן carrier specific
4. אני אשמח לדעת איך - לא מצאתי אפשרות שכזו וזה שיגע אותי בעבר (אולי אחד העדכונים פתר את זה, לא סגור על הנושא)
5. סבבה

לא הייתי מחכה, כי שוב - המפרט זהה לחלוטין ל920 (מעבר למצלמה), אני חושב שאפילו המסך הוא LCD, בדיוק כמו ב920

המחיר טוב, זה בערך (טיפה יותר) ממה שתקבל על מכשיר חדש מחו"ל, רק תוודא ממתי הזכיה כי אם אני לא טועה האחריות מתחילה מהיום שלה ולא מהיום שאתה פותח את החבילה.
יש סרטוני הדרכה להחלפת פאנל
http://www.wpcentral.com/swap-your-...0-housing-video
ככה שבטח יש אנשים בארץ שלוקחים על זה כסף, למצוא אותם זה סיפור אחר.

ישן 12-08-2014, 10:40
  A900 A900 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי A900 שמתחילה ב "לומיה 920 או 925?"

אם בחו"ל זה עולה 800 אז מה המציאה פה?
אז ברןר שעדיף לקנות בארץ ממישהו ב900 ולראות מה אני קונה ולבדוק מה אני קונה,להיות בטוח שהמכשיר בעברית ובטוח מתאים לרשתות בארץ, לקבל אחריות,לא לחכות כמעט חודש עד שזה יגיע, ולא לפחד שאני יצטרך לשלם במכס (אם המזל שלי הסיכוי גדול שזה יקרה) אם אני יצטרך לשלם זה כבר יעלה כמו חדש מהחנות.
אולי אם אתן לו להתייבש כמה ימים הוא יוריד ל800 אפילו
לגבי הפנאל אני מעדיף לתת למעבדה מוסמכת שתעשה את זה, כמה זה יכול לעלות? נגיד אם אני מביא לו פנאל? באייבי הפנאלים מקוריים?

ושוב אני מציין מה שהכי חשוב לי במכשיר זה מצלמה, חשוב לי שתיהיה מצלמה ממש טובה
אז ההבדלים במצלמה בין ה920 ל1020 ממש משמעותי?

נערך לאחרונה ע"י A900 בתאריך 12-08-2014 בשעה 10:42.
ישן 22-08-2014, 20:22
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי A900 שמתחילה ב "כדאי לחכות למכשיר הזה? נראה..."

1. מצלמה זהה ל930/Icon שהמלצתי וסירבת בחירוף נפש.
2. גודל זהה ל1020 שרצית, גם אותה רזולוציה.
3. לא כל ה quad cores נולדו זהים, לא ציינו איזה מהם יריץ את המכשיר.
4. מכשירים שמיועדים ל Mid range נועדים שייראו מושכים אבל תמיד יש את המקום הזה שבו חוסכים כסף, לפחות כאן יש אפשרות הרחבה לזיכרון - אבל עדיין גורם לי להיות חשדן.
5. שום מילה על כמות RAM ו/או מהירות שלו.
6. גם לא על גודל בטריה.
7. מכשיר חדש mid range יעלה לך כמו High end מדור קודם... אז מה הרווח פה?

שווה אולי לחכות כדי שהדגמים הישנים ירדו במחיר שלהם (דגמי ה mid הישנים כנראה, לא בטוח לגבי ה High שעדיין לדעתי הייו טובים יותר מזה)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:34

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר