לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2014, 16:48
  passengerdi passengerdi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.14
שתי שאלות של מלש"בית

1. במנילה במקום של דירוג תפקידים ללא מיון הייתה לי אפשרות לדרג רק תפקיד אחד מבין שניים (כלומר, שני תפקידים היו תחת אותה קטגוריה והיה אפשר לבחור רק באחת לדרג). דירגתי תפקיד X ובדיעבד הגעתי למסקנה שהייתי צריכה לדרג את Y. כעת המנילה לא פתוחה לרשותי. השאלה שלי היא- אם קיבלתי אופציה לתפקיד במנילה, ייתכן ואשובץ אליו גם אם לא דירגתי אותו כלל ברשימה שלי?
2. אוקיי, אז לפני כמה חודשים התמיינתי לתפקיד מסויים שממש רציתי בחיל הים. נודע לי שלא עברתי את המיון, וקיבלתי הודעה ממיטב בנוסח "אם יהיה שינוי בצורכי הצבא, התאמתך לתפקיד תבחן שוב". הבנתי שזה על בסיס מקום פנוי, אם מישהו מחליט בסוף לא להתגייס לתפקיד הזה.
עכשיו, ידוע לי שגיוסים לתפקיד יש בנובמבר הקרוב ובמרץ. גם ידוע לי מאנשים שהיו איתי באותו המיון והתקבלו שהם מתגייסים במרץ.
עכשיו אני מיועדת לכל"צ בדצמבר, ואני לא כלכך מבינה את הקטע הזה של המקום. הרי אם מתפנה מקום בתאריך של נובמבר, יותר הגיוני שיקדימו למתגייסי מרץ את הגיוס, מאשר מישהי שלא התקבלה לתפקיד. אם מתפנה מקום במרץ- זה כבר מאוחר מידי כי אני מתגייסת בדצמבר. אז מה הקטע? איך הם מחליטים על זה? כי לא ידוע לי על עוד תאריכי גיוס. מישהו מבין בזה יותר ממני ויכול לתת לי איזה קצה חוט בנושא?
אני פשוט לא יודעת מה לעשות. זה תפקיד שנאי מאוד רוצה ותמיד אמרו לי לא לוותר ולנסות את המירב להשיג מה שאני רוצה, אבל מצד שני לא עברתי את המיון. אני לא יודעת אם יש בכלל משהו שישפיע שאני אצליח לקבל את התפקיד. לשלוח פקסים? לשכנע את הקציון מיון? הסיכוי להתקבל על סמך מקום פנוי הוא זעיר וכמעט אפסי (רק איזה 20 אנשים מתגייסים בכל מחזור) אז השאלה אם לוותר או לנסות להילחם על זה?

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר