לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2015, 16:19
צלמית המשתמש של MatiM
  משתמש זכר MatiM MatiM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל MatiM
הרפורמה באינטרנט - מה דעתכם? (כל המידע מוצג בצורה מסודרת)

אז היום דיברתי עם כמה חברות כדי לשמוע מה יש להם להציע, ובמה בדיוק כרוך המעבר לשירות "תשתית+ספק".

אני אישית מתעניין ב100Mb ולכן זה המידע היחיד שאספתי.
כל המידע לפניכם -

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://while1.co.il/internet-prices.png]

בנוסף, דיברתי עם נטוויז'ן (שהיא הספקית שלי כיום) שכרגע לא מספקת שירותי "תשתית+ספק" אלא ספק בלבד. (המחיר שאני משלם אצלם- 20 ש"ח עבור 100 מ"ב.)

וכמובן שגם דיברתי עם בזק כדי לשמוע מה יש להם להציע. ומסתבר שזה לא הרבה.
עבור 100Mb בזק מציעה הציעה לי (כלקוח קיים) טווח מחירים של 119-140 ש"ח.

(הסכום משתנה אם מתעקשים, ולפי שירותים נוספים שבזק מציעה, כגון: מסלול מאובטח שכולל אנטי וירוס/תמיכה טכנית וכדומה)

גם נציגה של שימור לקוחות לא היתה מוכנה להוזיל לי את המחיר.
בנוסף, ביקשתי לדעת את התהליך מרגע שאני אתנתק:
כאשר מתבצע הניתוק מבזק, הספקיות יוצרות קשר עם בזק, ומיידעות אותה שהלקוח מבקש להפסיק להשתמש בתשתית האינטרנט שלה.

בשלב זה, הספקית אמורה ליצור קשר בין בזק ללקוח כדי לאמת את הבקשה. ניתן לחסוך שלב זה אם מתקשרים קודם לכן לבזק ומודיעים לה שמתכוונים להתנתק, ובכך, ניתן האישור לספקיות לבצע את המעבר.

בשיחה עם בזק (עצמאית או דרך הספקית) ניתנת ללקוח האפשרות לרכוש את המודם המושכר מבזק, תמורת 200 ש"ח, או להחזיר אותו ללא תשלום.

החיוב על המודם יבוצע בתשלום אחד, ויופיע בחשבונית החודשית האחרונה שתישלח ללקוח.
מתגובות באינטרנט, ניראה שבזק מקשה עוד יותר על המעבר ולא כולם מצליחים להתנתק מהם.

מה דעתכם? משתלם או לא?
אם עברתם כבר, או מכירים את איכות הספקיות (שירות + זמינות האינטרנט ותקלות) - הייתי שמח לשמוע מה דעתכם.

המשך יום טוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2015, 12:46
צלמית המשתמש של MatiM
  משתמש זכר MatiM MatiM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל MatiM
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "רגע, זה לא מוקדם מדי לעשות..."

נשמע לפי תגובות בכל מיני אתרים ברשת, שאנשים כבר התחילו לעבור לחבילות האלה שהוצעו.
הייתי שמח לשמוע אם יש כאן כאלה שיוכלים לספר לפחות איך האיכות של האינטרנט של 012 או 018, מבחינת מהירות ויציבות.

גם מעניין לדעת אם מה שמוצע כרגע כן משתלם לאנשים ביחס לחבילות שיש להם כיום, ואם מי שעוד לא עבר שוקל לעשות את זה בקרוב או לחכות עד שיהיו חבילות חדשות בחברות אחרות (ומאיזה סיבות).

וגם, יש תגובות על אנשים שניסו לעבור ובזק עשו בעיות. מעניין לשמוע על זה ולכמה אנשים זה קרה.

אני לדוגמא רוצה לעבור, אבל מפריע לי עניין המודם (שכנראה אני אקנה מודם פרטי שישמש אותי אצל כל החברות ויחסוך לי את התשלום אצלם), ואני לא מכיר כ"כ את האינטרנט של 012 ו018 ואיך הביצועים שלו.
אם הייתי שומע יותר תגובות בנושאים האלה, יכול להיות שכבר הייתי עובר.

כיום אני משלם 120 ש"ח על אינטרנט במהירות 100 מ"ב (100 לבזק + 20 לנטוויז'ן), אבל בקרוב המחיר אצלי יקפוץ כנראה למחירים שכתבתי בהודעה הראשונה (120-140 לבזק), וההפרש נהיה גדול מדי ולכן אני חושב שמבחינת מחיר משתלם לי מאוד לעבור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר