לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2014, 22:22
  ShitHead ShitHead אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.02
אות חלש

היי,

יש לי בבית ראוטר אלחוטי בקומה 2 שמספק אינטרנט לכל הבית, הוא מחובר חוטית למחשב נייח באותה קומה וחוטית לטלוויזיה קומה למטה אבל המחשב הנייד בקומה 1 מקבל אות יחסית חלש וכתוצאה מכך רק רבע מהרוחב פס המקסימלי.

השאלה שלי היא מה הדרך הכי טובה לקבל את מלוא רוחב הפס במחשב הנייד.

חשבתי לשים עוד ראוטר ליד הטלוויזיה לחבר לתוכו את הכבל ETHERNET שמחובר עכשיו לטלוויזיה ולהוציא ממנו עוד כבל לטלוויזיה, הראוטר הזה ישדר אלחוטית לנייד (נמצא כמה מטרים משם) וכך אני אקבל עוצמה מלאה.

אני שואל כי יש עוד אמצעים כמו רפיטרים, AP, ומגדילי טווח למיניהם שאני פחות מכיר שאולי יעשו את אותה העבודה ?
פשוט לי נדמה שלשים משהו שקולט סיגנל אלחוטי מעבד ומשדר שוב זה סתם overhead מיותר אני טועה ?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2014, 12:36
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ShitHead שמתחילה ב "* יש צורך לקנפג משהו או שפשוט..."

* בדגמים ביתיים אין קונפיגורציה (וגם בדגמים עסקיים יקרים יותר, לרוב, בקונפיגורציית ברירת המחדל, זה פשוט יעבוד. בקונפיגורציה אפשר לעשות דברים מתוחכמים יותר)

* כל שרשור פותח סיגנל חדש, ולכן אתה לא אמור לחבר אורכי כבלים. חוץ מזה, שבכבל מאיכות טובה, ובהעדר הפרעות מהסביבה, אתה אמור להיות מסוגל להגיע לפחות עד 100 מטר מבלי לייצר סיגנל מחדש...

* אני משער שיש להם כאלה שכן וכאלה שלא (אם תגיד מה הדגם...?). גם אם אלה של בזק לא, עדיין ההתקנים שלך שיחוברו כולם מקומית אל הסוויץ' הזה, ביניהם, יקבלו מהירות גבוהה יותר. מסתבר שלא הבאתי את המחיר הנמוך ביותר: http://www.alon-computers.co.il/items/315958 - אני חושב ששווה להשקיע את ההפרש של ה 20-30 שקל בכל מקרה, ולא לקנות טכנולוגיה מיושנת. בכל מקרה, אם אתה בוחר משהו אחר, וודא שיש לו תכונת Auto-MDIX ... שלא תצטרך להסתבך בשאלות כמו "רגע, אני צריך כבל רשת מוצלב כאן, או לא?"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר