לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2014, 22:54
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי extrem שמתחילה ב "אפשר המלצה ל HUB טוב?"

HUB לא מחלק כתובות, זה המכשיר הכי טיפש שיש (וגם קשה מאוד למצוא כאלה, אני בספק שעדיין מייצרים כאלה...)

אין דבר כזה "תמיכה בכל הפרוטוקולים שיש", החיבור בין המחשבים מתבצע בשכבה 1/2, על בסיס Ethernet. "כל הפרוטוקולים" הם בשכבות גבוהות יותר שציוד מהרמות האלה כלל לא מכיר (ולא אמור להכיר, ולא מעניין אותו), ולא צריך שום דבר מיוחד בשביל לתמוך. הבעייה מתחילה רק בראוטרים. אבל אתה לא רוצה ראוטר (כך נשמע מדבריך)...

אם אתה רוצה לחבר סתם את המחשבים בבית, קנה Switch (אבל באחד ביתי, לא יהיה לך שרת DHCP. תצטרך להגדיר ידנית כתובות IP, או לשים שרת DHCP על אחד המחשבים שיעבוד כל הזמן...). יש אשכול ממש מתחתיך בעניין Switch. אם אתה רוצה להתחבר לאינטרנט, אין לך ברירה, תצטרך ראוטר. לא חייבים לקנות משהו של בזק או הוט, אפשר לקנות משהו רציני יותר... אבל זה יעלה לך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2014, 23:01
  extrem extrem אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.04
אני ינסה להסביר את עצמי יותר טוב ותגיד לי מה אני צריך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "HUB לא מחלק כתובות, זה המכשיר..."

עם השנים אספתי כמה ראוטרים מהחברות תקשורת אני מודע לזה שהם מאוד חלשים מבחינת WIFI
אבל אני ממש לא משתמש ב WIFI אבל בתור מצווה למשפחה וקצת כיף לעצמי הגדרתי כל ראוטר
שיוציא גם רשת על אותו שם רשת ואז יש לי רשת גדולה וכיפית, אבל אני נתקל בבעיות כי יש לי הרבה
קומבינות למשל HOMEPLUG , וגם REAPTER ועוד כל מיני חיות שלא באמת עובדות כמו שאני רוצה,
לקחתי יוזמה התחלתי להריץ כבלים עכשיו אני נמצא במצב שכל הכבלים מגיעים לארון חשמל, שלשם גם
בזק מגיעים וגם הוט הרעיון שלי הוא לחבר שם ראוטר ומשם להוציא לסלון שהוא מאוד קרוב ולעוד שלוש, כבלים שבסופם ישב ראוטר שרק ישדר WIFI אולי אני לא צריך HUB אבל אני רוצה משהו חזק לחבר אליו
מינימום 4 חיבורי LAN לא כל כך מענין אותי אם הוא יוציא WIFI

עריכה: דרך אגב העברתי כבלים CAT 7 ואני מבין שהם מותאמים לעבודה ברשתות 10 GBS אני צריך
לבדוק אם איזה ציוד אני משתמש ?

או שכל ראוטר יש לו את היכולת?

נערך לאחרונה ע"י extrem בתאריך 08-11-2014 בשעה 23:19.
ישן 09-11-2014, 08:25
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי extrem שמתחילה ב "אני ינסה להסביר את עצמי יותר טוב ותגיד לי מה אני צריך"

10Gbps דורש כרטיסי רשת של 10Gbps בכל המחשבים (לא זול) ואף Switch מתאים (ממש לא זול). זה שהכבלים תומכים, לא אומר שזה ריאלי, או בכלל סביר לשימוש ביתי. אתה באמת צריך להעביר יותר מ 125MB/s ברשת המקומית?

להעביר כבלי רשת לארון חשמל זה לא רעיון טוב במיוחד - משום שזה אומר שתהיינה לך שם הפרעות מריכוז של כל כבלי החשמל שמגיעים לארון, ומפיקים סביבם הפרעה אלקטרו-מגנטית. ייתכן שהעובדה שזה CAT 7 תעזור לך (בהנחה שיש לך שם פאנל מסודר, שמוארק) - ועדיין מה שאתה צריך שם... זה switch. את ה WiFi תוכל לחבר בכל קצה של כבל, זה לא משנה. אבל אם הבזק/הוט שם, זה אומר שתצטרך גם שם ראוטר לצורך החייגן וה DHCP... (כמובן, אתה יכול להשתמש במודם/ראוטר של בזק/הוט שם. אם הוא טוב או לא, אני לא יודע. אבל אם היציאות שלו הן לא 1Gbps, כדאי לשים בנוסף Switch של 1Gbps [שוב, ראה אשכול מתחתיך], שאליו תחבר את כל הכבלים, וגם את יציאת המודם/ראוטר...)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:34

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר