לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2014, 07:17
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
כנס עמותת 8200 - ספטמבר 2014

כנס המורשת השנתי של עמותת בוגרי 8200 - ספטמבר 2014

בוגרות ובוגרי 8200 יקרים, הנכם מוזמנים לכנס המורשת השנתי של עמותת בוגרי 8200 - והפעם, בסימן המערך המוטס.

הכנס מיועד לכל בוגרי היחידה.

הכנס יתקיים ביום חמישי, ה-11.9.2014, החל מהשעה 19:00 במפקדת היחידה בגלילות.

תוכנית הערב:
19:00-20:30 - מפגש רעים
20:30-21:30 - הטקס השנתי

נדרשת הרשמה מראש בטופס הבא - ההרשמה תיסגר ב-9.9.14.

ההזמנה הינה אישית (למעט בני/בנות זוג ששירתו ביחידה), יש להגיע עם תעודה מזהה. ב-20:30 - סגירת שערים. חנייה תתאפשר במגרשים החיצוניים + חניית הכורכר.

נתראה שם,
עמותת בוגרי 8200.

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2014, 11:25
צלמית המשתמש של האזרח

למען הסר ספק, אני לא חתום על המכתב הזה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "כנס עמותת 8200 - ספטמבר 2014"

פשוט בושה שמנצלים את עבודתם כדי לחפור בה...
זהו דור חדש, אשר חושב שהכל מותר:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4570055,00.html

http://www.maariv.co.il/news/new.as...campaign=link4u

חיילים וקצינים ב-8200: "מסרבים להשתתף בתפקידי סיוע לכיבוש"
43 אנשי מילואים ביחידת איסוף המודיעין המרכזית והיוקרתית של צה"ל שיגרו מכתב מחאה לראש הממשלה, לשר הבטחון, לרמטכ"ל ולראש אמ"ן, ובו הצהירו: לא נשרת יותר בתפקידים הפוגעים בפלסטינים. מפקד היחידה לשעבר: "הייתי מעמיד את כולם למשפט"
יוסי מלמן

43 קצינים, סמלים וחיילים במילואים של יחידת העילית 8200 של אגף המודיעין הודיעו כי לא יסכימו עוד לשרת בצה"ל בתפקידים צבאיים שמסייעים להנצחת הכיבוש בשטחים. לדברי חברים בקבוצה, שבראשה עומד רב סרן, שני סרנים וסגן, הם שלחו מכתב בנושא זה לראש הממשלה, לשר הביטחון, לרמטכ"ל ולראש אמ"ן. כמו כן הם פנו לעיתונאים זרים ולכלי תקשורת בישראל והפיצו את מכתבם כדי לעורר תהודה גדולה הן בארץ ובעיקר בחוץ לארץ.

במכתבם טוענים אנשי המודיעין כי חומרים ואמצעים של היחידה, שעוסקת בין היתר בתחום ההאזנות לפלסטינים בשטחים, מועברים לגורמים נוספים (הכוונה לשב"כ, י"מ) שעושים בהם שימוש כדי להפעיל לחץ ולגייס סוכנים. הם מציינים לדוגמא כי מהאזנה לשיחות טלפון לומדים שירותי הביטחון הישראליים על מחלות של פלסטינים שזקוקים לטיפול רפואי או על נטיות המיניות שלהם, ומנצלים את המידע הזה כדי ללחוץ באמצעים פסולים על שיתוף פעולה שלהם.

במכתבם הם מדגישים כי הם אינם מתנגדים לכל פעילות של היחידה או צה"ל שתכליתה לפעול נגד אויבי ישראל, אך אינם מוכנים כי להיות שותפים למדיניות שמעמיקה את שליטת ישראל בשטחים.

איסוף וניתוח מודיעים, בסיס גלילות. צילום: רענן כהן

לדברי מארגני מכתב המחאה, הם התארגנו עוד לפני מבצע צוק איתן ברצועת עזה, אך החליטו להקפיא את פעילותם בנושא עד לסיום המלחמה. הם קובלים כי במלחמה האחרונה נהרגו אזרחים חפים מפשע, אך שבניגוד לעבר הדבר כמעט לא עורר שום שיח ציבורי בישראל. זאת בניגוד למה שקרה לפני כעשור כשחיל האוויר הפציץ את ביתו של סלאח שחאדה (אז ראש הזרוע הצבאית של חמאס, י"מ) ובפעולה נהרגו בני משפחתו ואזרחים אחרים חפים מפשע.

תא"ל חנן גפן, שכיהן בעבר כמפקד יחידת 8200, אמר בתגובה כי הוא לא שמע על ההתארגנות, אך אם הדבר נכון - הרי שמדובר במעשה חמור ביותר וחסר תקדים. "אם זה נכון ואני הייתי היום מפקד היחידה, הייתי מעמיד את כולם למשפט ותובע שיוטלו עליהם עונשי מאסר ומסלק אותם מהיחידה", הוסיף גפן, "הם משתמשים במידע שהגיע אליהם מתוקף עבודתם לקידום עמדתם הפוליטית".

8200 נחשבת ליחידת האיסוף המרכזית לא רק של אמ"ן אלא של כל קהילת המודיעין של ישראל. יכולותיה הטכנולוגיות הן מהטובות בעולם והיא עוסקת ביירוט של תקשורת של היעדים שנקבעו לה, דבר הכולל האזנה לטלפונים, מכשירי פקסמיליה, מחשבים ורשתות חברתיות. בנוסף להאזנה עוסקים אנשי היחידה בניתוח המידע ובעיבודו, וכן בפענוח ופיצוח צפנים של האויב. המידע שלה עובר למחלקת המחקר של אמ"ן ולגופי מודיעין כמו השב"כ והמוסד.

לא מעט מבוגרי היחידה יצאו לשוק האזרחי בארץ ובעולם ופתחו מיזמי היי טק רבים שהגבירו את המוניטין של ישראל כ"אומת הזנק" (סטרט אפ). צ'ק פוינט ונייס הן בין החברות הנודעות שהוקמו על ידי בוגרי 8-200. לאלפי בוגרי היחידה גם יש עמותה שמסייעת להם במציאת תעסוקה והזדמנויות עסקיות.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "הטענות הקונקרטיות העולות בכתבה אינן מוכרות באגף המודיעין. פניית החתומים לכאורה על מכתב זה לכלי התקשורת בטרם הפנו את טענותיהם אל מפקדיהם או אל הגורמים הרלוונטיים בצה"ל, תמוהה ומעלה ספק באשר לרצינות הטענות".

"באשר לטענות הנוגעות לפגיעה בחפים מפשע, הרי שתהליך אישור המטרות בצה"ל הינו ארוך וקפדני, ומביא בחשבון גם את כל נושא הבלתי מעורבים".

נערך לאחרונה ע"י האזרח בתאריך 12-09-2014 בשעה 11:29.
ישן 21-09-2014, 09:46
צלמית המשתמש של האזרח

כנס עמותה 23.10.2014
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "כנס עמותת 8200 - ספטמבר 2014"

בוגרות ובוגרים יקרים,
עמותת בוגרי 8200 והמרכז למורשת המודיעין (מל"מ) גאים להזמינכם למפגש הרביעי בסדרת ''מפקדים מספרים'' – בנושא: אתגרי הפיקוד על היחידה – פתרונות ודילמות.

האירוע יתקיים ביום ה', 23 באוקטובר 2014, באתר ההנצחה במל''מ.

באג'נדה:
18:30 - התכנסות
19:00 - ברכת יו"ר עמותת הבוגרים
19:10 - שיח מפקדים בנושא הכנס
20:40 - דבר מפקד היחידה, תא"ל א.
21:00 - סיום משוער

בשיח ישתתפו המפקדים:
אלוף (מ') אהרון זאבי (פרקש) ואלוף (ד') שלמה ענבר. מנחה האירוע – אל''מ (מ') נעם XXX

ניתן להירשם לאירוע דרך הטלפון של העמותה - XXXXXX עצם ההרשמה מהווה אישור הגעה לכנס.

נ.ב.
מי שמעוניין שיפנה לפרטי

ישן 10-11-2014, 06:16
צלמית המשתמש של האזרח

הכנס יתקיים אי"ה בתאריך 25.12.2014
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "כנס עמותה 23.10.2014"

בוגרות ובוגרים יקרים,

אנו מבקשים להודיע כי המפגש הרביעי בסדרת ''מפקדים מספרים'', בנושא: "אתגרי הפיקוד על היחידה - פתרונות ודילמות", יתקיים ביום ה', 25 בדצמבר 2014, באתר ההנצחה במל"מ.

אג'נדה לאירוע:
18:30 - התכנסות
19:00 - ברכת יו"ר עמותת בוגרי 8200, ניר למפרט
19:10 - שיח מפקדים וקטעי מעבר
20:40 - דבר מפקד היחידה תא"ל א.
21:00 - סיום משוער

המפקדים המשתתפים בשיח המפקדים: אלוף (מ') אהרון זאבי (פרקש) ואלוף (ד') שלמה ענבר. מנחה – אל''מ (מ') נעם שפירא.

אז נתראה שם?

תודה,
עמותת בוגרי 8200.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר