לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2014, 01:09
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
הסתרה אוטומתית של הילדים של אלמנט כל שהוא

א, אני אסביר מה אני מנסה לעשות בקצרה.

אני מנסה להכין תיבה שנפתחת על ידי לחיצה של כפתור כשבתוכה יש אלמנטים נוספים מאמר ומספר סקטורים, אבל פה מתחילה הבעיה הגדולה כשחלק סגורים וחלק פתוחים.

1, יש ל html5 בסמנטיקה את ה details ו summary, אך חוץ מהכרום אין בזה תמיכה ולכן זה לא מתאים כרגע לשימוש הזה בתוך ה main.(סמנטיקה של html5) זה מעולה לזכויות יוצרים ב footer מצד שני.
2, אחרי ש html5 לא היה מתאים הלכתי ל css ל visibility:hidden;, אבל הוא פשוט יוצר חור בתוכן וזה לא מתאים, כי הפתור שלי נמצא במאמר עצמו ולכן אי אפשר להסתיר את כל המאמר.
3, הלכתי ל jquery,אבל זה יעיל רק כאשר המסמך נטען ואז המשתמש יכול לראות את התבנית שה onload שכתבתי יוצר למעשה, כאשר הוא סוגר את המאמרים למשך זמן של שנייה בערך ולכן גם זה ירד מהפרק.

אף אחד מהפיתרונות לא נמצא כמתאים, כשהבעיה שלי היא לטעון את הדף כאשר האלנטים בתוך המאמר מוסתרים ולא מוצגים עד שלוחצים על הכפתור, כשהכפתור עצמו נמצא בכותרת של המאמר עצמו. האם תת סיפרייה של jquery אולי תיתן לזה פיתרון?

הערה: הכפתור חייב להיות בתוך המאמר, אחרת כל המבנה של המסך נשבר וכל מאמר יש לו את הכפתור שמסתיר ומראה אותו מחדש, אותו אחד עם פעולה כפולה.

הסדר הוא:
מאמר
לו יש כותרת ובה יש כפתור
סקטורים
להם יש לכל אחד כותרת וכפתור

כשכל כפתור מיועד להסתיר ולהציג בלבד את אותו אלמנט בלבד.

חוץ מזה יש גם css menu ו css jquery menu, אך הם לא מתאימים למה שאני מנסה להכין.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 26-11-2014 בשעה 01:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2014, 03:21
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי stam1heahad שמתחילה ב "[indent]שלום..."

ההסבר הסביר את סדר האלמנטים מי אבא ומי ילד כשהמאמר הוא הראשי והכותרות, סקטורים והכפתורים כל אחד נמצא ברמה שלו כשב html5 יש מבנה שעליו בונים ונוח מאוד לעבוד איתו יחסית ל html4.01 לדעתי.

לגבי התשובה שלך של ה display: none, התשובה הייתה נכונה ושכחתי ש display יכול לבצע את זה, כי בדרך כלל אני משתמש ב display של css לשימושים אחרים כמו ביטול תכונות מסויימות של html5 ודברים נוספים ב html 4.01. תודה על התשובה.

עריכה: אחרי בדיקה מצאתי שעדיין צריך להתאים עוד מספר דברים אחרי שימוש ב display: none, אבל זה פתר את הבעיה בגדול.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 26-11-2014 בשעה 03:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר