לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2014, 02:55
  American Eagle American Eagle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.11
החיילת הכנראה אבודה מהמילואים

קראו לי למילואים ואחרי התלבטות מטעמי התנגשות עם עבודה וכאלה (מעסיק לא מקבל עובד שעוד שבוע יש לו מילואים), עליתי על מדים ורצתי לדגל.
המילואים במפתיע היו כייפים. לרדוף אחרי תקלות מחשוב, לראות איך הסדירים מתמודדים... זה היה אימון
ואז נתנו לי משמרת לילה בחמ"ל קטן, סבבה.
בא לשם ויש שם 2 סדירות וסדיר, שומעים מוזיקה ושטויות. ואז באים עוד 2 סדירים, מתחילים להתעניין מי אני "רואים שבאתה מרחוק" , שאלות איפה אני לומד, מה אני לומד, "פששש" מזויף מערס וערסית שהיו שם שתייגו אותי מיד כחנון. אח"כ הם יצאו לעשן ואני יצאתי לראות מה קורה במשרדים האחרים. האנשים איתם התחברתי כבר הלכו לישון. חוזר לחמ"ל שלי. הסדיר שם זורק לי מדי פעם מילה או 2 אז מדברים. ואז יצא לי להסתכל על החיילת הסדירה. חיילת יפה. שאלתי אותה משהו והיא ענתה לי בחוסר עניין. היא דיברה בקשר ושמתי לב שהיא מאופרת בלחיים, והפנים שלה חלקות לגמרי. ויפות. היא לקחה את הסדיר איתה לטפל בתקלה ואני נשארתי בחמ"ל לבד. כבר הייתי פגוע במקצת מהיחס של הערסים ושקלתי לחתוך לישון עד החילוף שלי בחדר. הסדיר חזר לבד ואני אחרי כמה דקות יצאתי. בחמ"ל גם ראיתי את החיילת היפה חצי מתחבקת כזה עם חייל שחור. כמובן לא הסתכלתי יותר מדי, רציתי גם...
בחדר חייל סדיר שישן בחדר מילואים מסיבות לוגיסטיות ראה בוב ספוג בשקט והאווירה בחדר הייתה טובה וחמימה עם מזגן. עליתי למשכב.
ההחלטה להבריז מהמשמרת לילה , ומחשבות האם אין מדובר בטעות מרה והרת גורל, ילווני בהמשך.

בבוקר אני בא לחמ"ל קצת לפני סוף המשמרת ובסופה מתנדף משם .
"איך היה?" שואל המ"פ
"בסדר..."
"היו תקלות?"
"אממ.... קצתת... .משעמם אבל בסדר" והולך.
עם הקפה שהכנתי בפינת כיבוד ,ואני רואה לפתע בחורה באה לכיווני. אני מסתכל עליה והיא עלי כמה שניות. היא מתחילה בשיחה איתי ואני מבין שזו ההיא מהמשמרת לילה שכאילו הייתי בה.
מחליפים כמה מילים על המשמרת, ואני מספר לה שלא באמת הייתי בה.
"אה זה לא כמונו (הסידירים), טוב לילה טוב!" והיא מחייכת אלי. אני עונה לילה טוב וממשיך לשתות ברגוע את הקפה. גם ההחלטה לעמוד עם הקפה במקום ללכת איתה קצת (ליווי למגורים) תלווה אותי.

יום אחרי זה אני בדרכי מחדה"א למגורים. אני רואה בחור ובחורה הולכים. אני מסתכל על הבחורה מלא זמן והיא עלי. אנחנו הולכים אחד נגד השני.
"מה נשמעעעעע" היא אומרת ונופל האסימון שזו היא.
"מה נשמע" אני עונה רציני.

זו הייתה הפעם האחרונה שראיתי אותה. במשרדים ובחמ"לים בערב לא ראיתי אותה. לא חיכיתי למשמרת לילה של 1 בלילה ללכת אליה, כי מנסיון בחורות כמעט תמיד לא רוצות בי, וזה סתם יהיה הליכה לאזור התרגיל וחזרה, והמרחק לא ממש קצר (וכמובן שסביר שהיא לא תהיה לבד ותהיה מוקפת בנים ויהיה קשה מאוד לדבר איתה). השתעממתי בחדר עד שנרדמתי.

ביום האחרון למילואים לא ראיתי אותה. שוב מחפש בחמ"ל איפה שראיתיה לראשונה. היה מובן לי שהיא עשתה משמרת לילה..
קצת מחפש בנות בתרגיל, כמו שעשיתי כבר במילואים (אמנם ,אולי היה מקום לנסות קצת יותר בעוצמה), ואחרי לא הרבה זמן סוף המילואים . המ"פ לוחץ לי יד ואני אחרי כמה זמן עם התיק בדרך החוצה.
אני עם המכנס הצבאי ,נעליים צבאיות וגופייה ארוכה עושה דרכי רגלי החוצה ושומע ראפ באוזניות. לא ממש שמח לעזוב. מסתכל על הבסיס, על האיזור של התרגיל... מביט לאחור אחרי שעברתי אותו.
בבסיס הרגשתי שאני נראה טוב. איכשהו בגלל אורך השיער ב4 ימי מילואים אלו תמיד הווקס ישב טוב על השיער והשיער קיבל צורה טובה. גם בחורות הסתכלו לפעמים, או יותר נכון לא הסיטו מבט כשאני מסתכל עליהן. אחת אפילו השפילה מבט עם חיוך קטן תוך כדי שהיא עוברת על פני.

אני לא יודע אם זה בגלל הביאוס שלא הכרתי אף אחת בתרגיל, או באמת עצב טהור בגלל שאני רוצה אותה, אבל התחלתי לחשוב עליה. עוד כשעמדתי מחוץ לבסיס מחכה לאוטובוס חשבתי לחזור פנימה ולהתחיל לחפשה. אותה בחורה ממשמרת לילה. היא אמרה לי את שמה ואני לא זוכר, כי בעיות בראש.
כמעט כל הדרך חשבתי עליה. בנסיעה מהבסיס לי-ם שארכה כמעט שעה, ואז בנסיעה מי-ם, עד בערך אמצע כביש 6, אני עוד חשבתי עליה. עד כדי כך.
כמובן אותו יום חשבתי עליה, ויום אחרי. ומאז מדי פעם, ומחשבות עצב על כך שנגמרו המילואים.

המחשבה ליצור קשר עם הקצינים כדי לברר מי הייתה איתי במשמרת הייתה נראית לי מוגזמת ולא מקובלת, עד שחברי הטוב, שבעצמו לקוי בנפשו, אמר מיד שזה מה שצריך לעשות. התמלאתי תקווה. הייתי אותו יום בחיפה וכולי מחשבות עליה. פשוט חושב עליה כל היום. קצת אחרי 4 עצרתי בצד באיזה שביל והתקשרתי. הקצינה לא עונה אז מנסה את הקצין.
הוא מתייחס רציני לעניין, ואומר שביום א הוא יבדוק את רשימות המשמרות ויגיד לי מי זו ומה מספרה.
הרגשתי מוזר מאוד אחרי השיחה.

היום הוא הביא לי מספר של מישהי, שבתמונה הקטנה נראתה כמוהה, אבל בשיחת טלפון היא מכחישה שהייתה במשמרת לילה ההיא. אז לא היא. פה הקצין הפסיק לענות לי, כנראה לא רוצה יותר להסתבך במשהו שהוא לא אמור לעשות.
פונה לקצינה והיא חצי מסכימה לעזור, בהודעה האחרונה שאלתי אותה שתבדוק ותחזיר לי תשובה והיא לא ענתה, מחר אשאל אותה מה קורה עם זה.

אבל ההרגשה שאיבדתי אותה. כן, רוב הסיכויים שהיא החזירה לי מבט מסיבות אחרות מאשר עניין.
אבל לא כל יום בחורה ככה תמיד שומרת איתי על קשר עין. אני מרגיש שמעגל מילואים 2014 לא נסגר עד שאני לא מברר אם היא מעוניינת בי או לא, עד שאני לא מדבר איתה וסוגר הכל.
תחושה שלי שסיכוי נמוך שאמצא אותה, הקצינה לא יודעת אם יש להם את הרשימות משמרות של שבוע שעבר.
התחושה היא קשה. עצב, בגלל בעיות בראש אצלי (לא זוכר שמות, לא זוכר פנים), אני מגיע למצב כזה.
זמן שאני לא נרדם זה זמן טוב לשתף את הסיפור. נהניתי במילואים ונדלקתי על מישהי. ונראה לי שנדלקתי עליה חזק. אני אעדכן פה מה קרה בסוף, אני כל כך רוצה לדבר איתה.

נערך לאחרונה ע"י American Eagle בתאריך 08-12-2014 בשעה 03:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2014, 17:11

עדכון ערב 8.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי American Eagle שמתחילה ב "החיילת הכנראה אבודה מהמילואים"

עדכון- אחרי שהקצינה לא ענתה בהודעות לבקשה שלי שהיא תבדוק בזמנה הפנוי את הרשימת משמרות, שלחתי לה על זה הודעה היום ,אין מענה. התקשרתי, אין מענה.
אני חושב שבזאת אני נאלץ לסגור את הנסיונות שלי ליצור קשר עם החיילת ההיא, אולם אני יכול לשלוח הודעה לחיילת שהכחישה שהייתה באותה משמרת לילה- שאם זו בכל זאת היא (לדעת AI22), שתדע שאני חושב עליה ושחיפשתי אותה ולא מצאתי ובלה בלה... מה דעתכם? לדעתי אם זו באמת היא זה ילחיץ אותה מאוד והיא לא תענה, ואם לא יצרה קשר ולא נענתה לשיחתי אין מה לנסות, אבל עם תיאוריות תמיד אפשר לשחק, והאופציה הזאת היא תיאורטית- מה אתם חושבים עליה? יש לה איזה סיכוי להצליח?

כנראה שאצטרך להיעזר באנשי מקצוע כדי לשכוח ממנה ולהמשיך את חיי אחרי המילואים למרות שלא סגרתי מעגל, המקרה גם מחדד את החיסרון של מוחי שמתקשה לזכור פרצופים ושמות (מישהו אחר שהיה רואה אותה פעמיים ,בפעם ה3 היה מזהה ולא משתהה). הלכתי אתמול לנוירולוג (לא רק בגלל מקרה זה וסיבות אלה), קיבלתי 4 הפניות לבדיקות שונות, ואני מקווה שאם יצא משהו טוב מהסיפור הידלקות הנכזב הזה הרי זה יהיה לחיצה על דוושת האבחון המוחי וכך גם הכנה לסמסטר שבו אחזור ללמוד.
ישן 12-12-2014, 18:29

עדכון ערב שישי 12.12.14
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי American Eagle שמתחילה ב "החיילת הכנראה אבודה מהמילואים"

חבר טוב שלי הזהיר אותי לנסות להיעזר בחיילת אשר יש לי את הוואטספ שלה כדי לנסות למצוא את החיילת שאני מחפש, מחשש שהיא תנסה לברר מי הביא לי את המספר שלה והקצין יכול להסתבך.
אבל היה נראה לי מוגזם שרק מזה בחורה תתעצבן. אז התייעצתי עם פסיכולוג והוא הביא אור ירוק לביצוע.

כמוצא אחרון כתבתי לחיילת שמכחישה את היותה במשמרת לילה ,שאני צריך עזרה למצוא מישהי. היא נענתה בחיוב ושאלתי אותה לחיילות בחיל הקשר בבסיס. כשהתברר לה שאני לא זוכר הרבה היא התחילה לשלוח תמונות של החיילות. 2 אני פסלתי כבר מהשם כי דיברתי עימן (אז הזיכרון שמות לא כזה רע), 1 פסלתי מתמונה, התמונה של החיילת ה2 לא הייתי בטוח, ובתמונה של החיילת השלישית כמעט הגברתי פעימת לב. ראיתי משהו מאוד מאוד מוכר. זו היא. פנים יפות וחצי חיוך ומבט מתוק למצלמה.
ה"עוזרת" שלי (ככה נקרא לה) אמרה שיש לה חבר. עניתי לה שגם ככה היא בטח מהמרכז ויהיה קשה להיות בקשר ,אמרתי לה שאני רוצה רק לדבר איתה, והיא אמרה שהחיילת שומרת שבת ובראשון היא תדבר איתה, ותשאל אותה אם היא מסכימה להביא לי את המספר שלה.
ביקשתי למסור ל-ש' (שם החיילת) שאני חושב עליה למרות שהכרנו ממש קצת וזה בגלל שהיא הסתכלה עלי, וכמובן שאני רוצה רק לדבר איתה. אמרנו שבת שלום אחד לשני ועכשיו אני שמח ומחכה לראשון.

אני מסתכל על התמונה שלה, בא לי לחבק אותה חזק חזק ולצרפת אותה, כשאני מביט בתמונה שלה אני שוכח מכל ההגדרות שלי של מתי להיכנס לקשר רציני וכמה סטוצים צריכים להיות לי לפני.
אני מרגיש כאילו אני שוב ילד ביסודי עם כל התמימות של לאהוב מישהי.

בשבת בערב אני אבהיר לעוזרת שלי שתודיע לה שאני מבין שיש ל-ש' חבר ואני רוצה רק לדבר איתה, בשבילי זה הישג עצום רק אם ש' תידע כמה אני חושב עליה ואפילו שהיא תסרב אחרי זה להישאר בקשר כידידים.
אם יש לכם המלצות אילו ליטושים לעשות בשבת בערב ומה עוד להגיד לעוזרת שתעביר ל-ש', כדי להגביר את הסיכויים שהיא תסכים, תשתפו אותי.

שבת שלום ומלא תקווה.

נערך לאחרונה ע"י American Eagle בתאריך 12-12-2014 בשעה 18:34.
ישן 13-12-2014, 21:59

עדכון ליל שבת של היום אחרי- המשחק נגמר
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי American Eagle שמתחילה ב "עדכון ערב שישי 12.12.14"

התברר שהעוזרת ו-ש' סגרו שבת יחדיו. ש' הסכימה להעביר לי את המספר שלה.
התקשרתי אליה ווידאתי שזו היא והיא זכרה אותי. שיתפתי אותה שחשבתי עליה הרבה ,גם בנסיעה מהמילואים הביתה. אמרתי לה שבגלל שיש לה חבר נתכתב בוואטספ. היא בהתחלה לא רצתה, אבל כשאמרתי שזה חשוב לי היא הסכימה.
החמאתי לה בטלפון שהיא חמודה ויפה והיא הייתה מאוד מוחמאת ונבוכה ושמחה ושמעו את זה בטלפון כמובן
בכל מקרה אחרי קצת התכתבות איתה היא שלחה הודעה שעדיף שלא נמשיך לדבר כדי לא ליצור מצבים לא נעימים ולמנוע אכזבות.
"גם לא בפייסבוק?"
"מעדיפה שלא"
אז נפרדתי ממנה בוואטספ וכתבתי לה שאני שמח שמצאתי אותה והמון בהצלחה ומתי שהיא צריכה אותי אני פה מחכה לה
אז היא שלחה סבבה עם סמיילי

אחרי הטוויסט שהצלחתי למצוא אותה אני שמח שהצלחתי להגיד לה בשיחה קולית בטלפון מה שאני מרגיש ועכשיו לפחות אני לא אקרא לזה פספוס כי הנה גם ככה יש לה חבר שלוש שנים, וניסיתי לשמור איתה על קשר וואטספי ללא הצלחה. אולי היה מקום להישאר את אותה משמרת לילה איתה אבל גם ככה היה איתנו עוד חייל סדיר ולא יודע כמה היה יוצא שם להכיר אותה.
מקווה שאם מתישהו היא תיפרד מהחבר היא תיזכר בי.
אז אני עצוב אבל יכול להמשיך הלאה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר