לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2014, 10:47
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
ריבלין לא יארח במשכנו את הזמר עמיר בניון

נשיא מדינת ישראל במייטבו - הבה נלך בדרכו בהבנת ובכבוד האחר

http://news.google.com/news/url?sr=...95909915&ssid=h

ועוד מפניני פיו של נשיאנו הדגול
"אין סובלנות לאלימות", כתב ריבלין בדף הפייסבוק הרשמי שלו. "מהראן ראדי הוא אזרח ישראלי, שחקן כדורגל וספורטאי מצטיין שעליו גאוותה של מדינת ישראל. הקריאות הגזעניות והמסיתות נגדו נובעות מהתייחסות גזענית ולאומנית נגד אזרחי ישראל הערבים המהווים חלק בלתי נפרד מהחוויה הישראלית".

מי שלא יודע הוא אחד מההבית"רים האחרונים המכיר והולך בדרכם של ז'בוטינסקי ומנחם בגין.
המובילים באף את הממשלה היום אין להם מושג בתורת ז'בוטינסקי ו/או זנחו אותה תמורת פוליטיקה זולה ושלטון.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 25-11-2014 בשעה 10:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2014, 14:39

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "שתוק"

גם מי שבלבו שתי גדות לירדן וירושלים ה"שלמה" היא בירת המדינה היהודית - חייב להבין שאין אנו הבעלים הבלעדיים ויש לנו שותפים. בכל הסדר באם מדינת לאום של העם היהודי, מדינת כל אזרחיה או שתי מדינות לשני העמים - קיים מיעוט לא מבוטל של אזרחים שאינם יהודים. אזרחים אלו חייבים להינות באופן שווה מ"כל מנעמי הארץ" - ארץ זבת חלב ודבש. ולתרום מכוחם למען קיומה ושגשוגה. "רק כך" נוכל לחיות כאן להמשיך לבנות וליצור, להתפתח ולהתעצם ולחיות על מי מנוחות.
ז'בוטינסקי הבין זאת וגם ממשיכי דרכו האמתית מבינים זאת ומנסים לפעול בהתאם, חרף ה"כאוס" לו הם זוכים ממתחזים.
לא אינני תומך בדרכו הפוליטית ואין כל סכוי שאתפקד לליכוד - אני תומך בבן האדם שבתוכו, שעד כה מייצג את מדינת ישראל בכבוד ובאמת שאנחנו ראויים לה.
ישן 25-11-2014, 14:56
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אני עברית מינוס...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "גם מי שבלבו שתי גדות לירדן ..."

ט וַתֵּרֶא שָׂרָה אֶת-בֶּן-הָגָר הַמִּצְרִית, אֲשֶׁר-יָלְדָה לְאַבְרָהָם--מְצַחֵק.י וַתֹּאמֶר, לְאַבְרָהָם, גָּרֵשׁ הָאָמָה הַזֹּאת, וְאֶת-בְּנָהּ: כִּי לֹא יִירַשׁ בֶּן-הָאָמָה הַזֹּאת, עִם-בְּנִי עִם-יִצְחָק. יא וַיֵּרַע הַדָּבָר מְאֹד, בְּעֵינֵי אַבְרָהָם, עַל, אוֹדֹת בְּנוֹ. יב וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים אֶל-אַבְרָהָם, אַל-יֵרַע בְּעֵינֶיךָ עַל-הַנַּעַר וְעַל-אֲמָתֶךָ--כֹּל אֲשֶׁר תֹּאמַר אֵלֶיךָ שָׂרָה, שְׁמַע בְּקֹלָהּ: כִּי בְיִצְחָק, יִקָּרֵא לְךָ זָרַע.

ישן 25-11-2014, 15:28
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אתה בכלל מכיר את התפיסה של ז'בוטינסקי? שמעת על "קיר הברזל"?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "גם מי שבלבו שתי גדות לירדן ..."

ז'בוטינסקי, על אף היותו שוחר שלום, טען שלא ניתן להגיע אל השלום בדרכי שלום, בהתחשב בחוסר נכונותם של הערבים לקבל את הציונות.
הוא גם התנגד לרעיון לפיו ניתן להגיע לשלום אזורי ובכך לכפות שלום על הערבים המקומיים.

התשובה שלו הייתה "קיר הברזל": התיישבות יהודית מלאה בכל רחבי הארץ ופעולה אך ורק לפי האינטרס היהודי.
הדבר כולל הימנעות מוחלטת ממתן הטבות שונות לערבים עד לקבלת הציונות, וחופש עליית יהודים לישראל כעובדה מוגמרת.

לאחר אותה קבלה מוחלטת של הציונות, ז'בוטינסקי האמין שניתן יהיה להגיע להסכם ששני הצדדים ירוויחו ממנו.
לפי דבריהם המפורשים של נציגיהם של ערביי ישראל, עוד לא הגענו למצב הזה.

מהצד השני - בית"ר תמיד תמכה בזכויות אדם לבני אדם באשר הם,
וזה מה שעומד מאחורי התנגדות תנועת הליכוד לאלימות כלפי ערבים.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 25-11-2014 בשעה 15:40.
ישן 26-11-2014, 17:16
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "נכון, אבל וויצמן כבר לא נשיא. ועבר די הרבה זמן."

בניגוד לדברים של "ישראל היפה", אבד עליו הכלח על מוסד הנשיאות.

קצב, פרס ועכשיו ריבלין ובמילים אחרות כל מי שלא רוצים בכנסת זורקים לתפקיד הנשיאות, כאשר אין לתפקיד הזה תפקיד אמיתי בניגוד לכנסת, בית המשפט וראש הממשלה.

סמכויות של הנשיא? בו נחלק אותם בקלות לשאר הגופים, נשיא בית המשפט העליון והכנסת נותנים לראש ממשלה חדש את התפקיד אחרי הבחירות - איזון כוח בין הגופים.
אירוח אורחים במחו"ל? יש לזה שר חוץ ואת האישה שלו ובמקרה ואין לשר החוץ אישה אשת ראש הממשלה יכולה לעשות את זה או אשת שר אחר או שרה בממשלה.
מתן חנינה? זה יכול לעבור לכנסת ולראש הממשלה והנה יש קרוב לעוד 100 מיליון ש"ח בקופה הציבורית וזה בלי עלות השמירה על הנשיא - איזון כוח בין הגופים.
זהו אין צורך יותר בנשיא ואפשר להשאר עם ראש ממשלה בלבד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 25-11-2014, 14:33
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אתה לגמרי צודק!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ריבלין לא יארח במשכנו את הזמר עמיר בניון"

גם אני בעד לגזול פרנסה ממי שאינו שותף לדעתי הפוליטית. כמו, לדוגמה בעל הזיכיון למקדונלד'ס, שהוא שלום עכשיו'ניק עוכר ישראל. מאז שהוא סירב להקים סניף באריאל כף רגלי לא דרכה שם ומצידי שיגיע לפת לחם ויתמקק ברפש של עצמו. לא טוב? אסור להתבטא כך? אהה, אני מבין. מותר להחרים רק משמאל לימין. ליזהר אשדות מותר להשוות את חיילי צה"ל לקלגסים הגרועים בהיסטוריה ולמעשה לקרוא להם רוצחים, אולם למר בניון אסור לתת תיאור די מדוייק של המצב בישראל. אנשים כמוך מ ג ע י ל י ם אותי.

נ.ב.
מאיפה מוכר לי "נשיאנו הדגול"? אה כן:
ציטוט:
המנהיג העליון, נשיא הרפובליקה העממית של קוריאה הצפונית, המפקד העליון של צבא העם הקוריאני, המזכיר הראשון של מפלגת הפועלים של קוריאה, יו"ר הראשון של הוועדה להגנה הלאומית של צפון קוריאה ודוקטור לשם כבוד מהאוניברסיטה המלזית, מר קים ג'ונג און

או, במילים אחרות:
All hail fearless leader!

אני חולה על תפיסת הדמוקרטיה של השמאלנים הללו.

ישן 26-11-2014, 09:16
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
אין שום השוואה כלל וכלל חס וחלילה.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "לא מנגנים? אתה בטוח?"

כי היהודים בגרמניה ובעולם לא תקעו סכינים בגרמנים,לא פוצצו אוטובוסים, ולא קראו להשמדתם.

ועניין נוסף: הזמר בניון לא קורא בשיר שלו להשמיד את כל הערבים, ואפילו לא רומז לזה, וגם זה מובן מאליו שאין שום כוונה לזה. הוא רק פונה אליהם, למצפון שלהם. הוא עם קצת נאיביות חושב שיש להם לב.

לעומת זה, וואגנר וחבורתו התכוונו לבצע שואה רחמנא ליצלן, ורחמנא ליצלן זה גם קרה .

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 26-11-2014 בשעה 09:28.
ישן 26-11-2014, 07:02

הבעייה היותר קשה היא שבשיר יש יותר מקורטוב של אמת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ריבלין לא יארח במשכנו את הזמר עמיר בניון"

זה ממש מצמרר. האמת מאוד כואבת. אבל אי אפשר לטאטאות אותה מתחת לשולחן.

אני בדרך כלל לא שומע שירים סתם, רק שירים דתיים שיש בהם יראת שמיים. אבל היות והיה כזה רעש בהקשר לשיר הזה, לא התאפקתי וחיפשתי את השיר ברשת ושמעתי אותו. זה מאוד עצוב שזה המצב. לפי דעתי במקום להתווכח האם היה כן צריך לשיר את השיר הזה או לא, היה צריך להתייחס למצב הנתון הכל כך קשה.

מצד שני, יש משהו מעודד. עד עכשיו מעולם לא הושמע שיר כזה קולע. כנראה שלא היה למי לדבר. מתחיל להיגנב לי תחושה בראש שגם הערבים כשישמעו את השיר הזה, הם ממש יתעצבנו ובחלקם הגדול יחליטו לשפר את דרכיהם, ולהיות נאמנים למדינה שבתוכה הם יושבים ויונקים ממנה. אולי אני נאיבי מדי. אבל יש לי תחושה שעכשיו יש רוח חדשה וגם הערבים גם הם רוצים להיות יותר טובים, לשפר את דרכיהם, ולא לחלל את שם העם שלהם ואת שם דת האיסלם שלהם.

קישור לשיר:
http://musicdown.me/download/FdJMEy...C+Amir+Benayoun

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 26-11-2014 בשעה 07:18.
ישן 26-11-2014, 11:40
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
תתפלא
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "הבעייה היותר קשה היא שבשיר יש יותר מקורטוב של אמת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
זה ממש מצמרר. האמת מאוד כואבת. אבל אי אפשר לטאטאות אותה מתחת לשולחן.

ואנשי הגבול יסובבו מעיר לעיר ולא יחוננו, וחכמות סופרים תסרח, ויראי חטא ימאסו, והאמת תהא נעדרת.

ישן 26-11-2014, 14:34

ומה אתה אומר?
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "אני מניח כי תורתך אומרת כי..."

מה ההסבר שמיהודים יש כאלו צפיות מוגזמות בה בשעה שמאחרים אין כמעט ציפיות כלל?

לדוגמה: בה בשעה שהיה מבצע צוק איתן, שעקבו אחרי צה"ל על כל פעולה שהם הם עשו למען ההגנה על תושבי מדינת ישראל, בסוריה, בעיראק ובאוקראינה הרגו וטבחו פי כמה יותר ללא שום צידוק ביטחוני, והעולם לא יצא מדעתו.

אבל גם בעזה, החמאס הוציא להורג אנשים משלו, השתמש בהם כמגן אנושי, והכול שקט.

וגם הערבים עצמם הנמצאים בישראל מה ההסבר שלהם. בה בשעה שהרצח שבצעו 3 ערבים נגד 3 בחורים, התקבל אצלם ללא שום ניקופי מצפון מיוחדים, ועוד לפני זה היה הרצח של הבחורה בצפון, וגם זה לא הוציא אותם מדעתם, הנה כאשר היה רצח אחד ויחיד של ערבי בידי יהודים הם התחילו לשרוף את העיר.

אולי ל scientific american יש על זה הסבר.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 26-11-2014 בשעה 14:49.
ישן 28-11-2014, 11:22
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

פרט לכמה עלילות דם שהסתננו לו
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Mike-Opeth שמתחילה ב "ומהי דעתך על השיר..."

לא ראיתי בו שום דבר נוסף. אני מניח שהשנאה לימין ולכל מה שמייצג את היהדות מקפיץ את האנטישמי הקטן והנחש החובב מתוכו. הרצון של של השמאל להשוואה בין הצד היהודי לבין הצד הברברי-מוסלמי הולכת ונעשית פתאטית יותר ויותר. אין מקום להשוואה. חד וחלק. יהודים לא נכנסים למסעדה עם חומר נפץ על גופם, נמצדים לעגלת תינוק ומתפוצצים. יהודים שחוגגים מוות של ערבים מגונים ע"י מרבית האוכלוסייה. הייתי אפילו אומר שהרוב לא ממש שמחים על זה ובטח ובטח שלא מחלקים בקלאוות. אם יש מי ששמחים על מוות של ערבי, הרי שזה רק לאחר 100 שנות רצחנות ברברית מצידם כלפינו. זה ישנה אפילו את הטוב שבעמים, בשעה שהערבים המוסלמים היו ויהיו ברברים שנים רבות. אנשים כדוגמת אותו ב. מיכאל, הם הסיבה שכנראה בעוד 10-20 שנה, אתה תשלם דמי חסות כמו ד'ימי, בהנחה שיוותרו כאן יהודים.

ישן 28-11-2014, 11:52

יהודים לא נכנסים למסעדה עם חומר נפץ על גופם
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "פרט לכמה עלילות דם שהסתננו לו"

גם ערבים כערבים - לא. ישנם כאלו השייכים לארגוני חבלה מרצחים העושים זאת. אין להאשים בכך את כלל הציבור הערבי.

בפירוש ישנם כאלו השמחים על מוות של ערבי - בגלל שהוא ערבי. אפילו נתנו ביטוי בפורום הנכבד הזה. אין תרוץ המסביר את השמחה הזאת. בדיוק כפי שאין כל תרוץ להתנגדות המזויינת החבלנית כנגד מדינת/אזרחי ישראל. כל התנגדות וקיימות סיבות לא מעטות, חייבת להיעשות במסגרת החוק והעיקר שלא באמצעות רצח וחבלה.

לדעתי דווקא אנשים כדוגמתך, כפי שאני מבין ממסריך , הם הסיבה שכנראה לא ירחק היום ונהפוך למיעוט בארץ ישראל ואפילו במדינת ישראל
ישן 01-12-2014, 10:27
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

בזה אתה צודק
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "יהודים לא נכנסים למסעדה עם חומר נפץ על גופם"

לא כל הערבים עושים את זה. אבל כשזה מתרחש - זה אקסקלוסיבית שמור לצד שלהם. לגבי השמחה על מות ערבי כי הוא ערבי - זה מעשה מגעיל ודוחה בעיני. אני יכול לשמוח על מותו של מחבל או רב מרצחים. אני שמח על כך שרעייתו וילדיו, כמו גם כל המביעים שמחה על אירועי טרור ומות חיילים, לא יקבלו קיצבאות ביטוח לאומי ויגורשו לעזה. מכאן ועד להביע שמחה על מותם של חפים מפשע - המרחק רב. יחד עם זאת, אני מצליח להבין את אותם אנשים. בדיוק כמו שחלק מהשמאל מבין את הצד כנגד, שבגלל שאין "אופק מדיני" (מה זה אפילו אומר?), הם יבצעו פיגועים. לגבי הסעיף האחרון - אתה חד וחלק צודק. לי כנראה לא יהיו ילדים, אבל זו כבר בעייה של בטחון עצמי ביחסים עם "הצד השני" של הזירה הזו.

ישן 01-12-2014, 10:45
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

לגבי ב. מיכאל אתה צודק
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "החיים על פי cohort ; הפגיעה..."

פרסום השיר הזה מתוך רצון "לאזן" ולבצע הקבלה, הוא אנטישמי. חד וחלק. לא ביגלל עצם השיר אלא בגלל חלק ניכר מהתוכן שלו:
"אפי מעוקם..."
"וילד נוצרי אחטוף למצות"
לא ידעתי שהוולקישר ביאובכטר עדיין מתפרסם. ועוד בעברית! לומדים משהו חדש כל יום.
"מרמה את הגויים" - לא יותר מחלקנו היחסי באוכלוסייה. רמאים יש בכל מקום, אולם לגבי פיגועי התאבדות ברבריים - חלקם של הערבים המוסלמים קצת חורג. בשיר המקורי לא הוזכר דבר שלא התרחש בעבר. שהערבי שעבדת איתו שהיית בטוח שהוא מן הנורמאלים פתאום מביע שמחה על רצח יהודים ועל נפילת חיילים שהגנו גם עליהם, כמו שהשמאל המתנגד לחוק הלאום אוהב להזכיר שוב ושוב. אני מבין שאתה מבלבל אותי עם הדוד ליאו, אולם לא כל דבר בעיניי נובע מאנטישמיות.
"אני גם העם הנבחר, המובחר". לא יותר מכמה שמאמינים כך כל העמים האחרים. תושבי ארה"ב מפמפמים שוב ושוב כי הם המדינה הנפלאה בתבל אפילו תושבי האזור הארקטי, קוראים לעצמם "אינואיט", שירושו "העם" (רמז לכך שאחרים הם לא). זה שהשמאל הישראלי עבר מביקורת לגיטימית לשנאת המדינה שלו, מתוך צורך פתולוגי להתחבב על הגויים, לא אומרת שגם שאר עמי תבל סובלים מההזיות הללו.

ישן 01-12-2014, 10:49
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05

כולכם לענ"ד מפספסים את הנקודה. אין פה שאלה של חופש דיבור או חופש האומנות. ריבלין לא פעל להסיר את השיר מהפליליסטים ולמחוק אותו משרתי יוטיוב. הוא בסך הכל החליט שבמשכן שלו, משכן שאמור להיות משכנו של אדם שמייצג את כל העם, אין מקום לשיר קנטרני ופוגעני, שאין אדם ערבי שאינו שונא ישראל (תתפלאו, יש כאלה) שישמע אותו ויהנה ממנו, ולא ירגיש מושפל.
האמת? אני מאמין שריבלין דחה את העניין לא רק בגלל השם והמעמד של הנשיא, אלא כי גם הוא אישית נדחה ממסרים כאלה. אני יכול להבין אותו. השיר של בניון יכול לתאר את המצב עד מחר (והוא לא, מאחר והוא מתמקד רק בקיצון ומתעלם מכל המרכז והזרמים השונים בציבור הערבי והיחס המורכב שלהם למדינה), עדיין זכותו של כל אדם לא לשמוע אותו, בדיוק כמו שזכותו של כל אדם כן לשמוע אותו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-12-2014, 12:01

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "עמיר בניון לא היה אמור לשיר אותו באירוע המדובר"

בן אדם שאין לו בעיה לכתוב שיר כזה ולעמוד מאחוריו, שלא יתפלא שאנשים יסלדו ממנו.
שוב, הוא לא מונע את היצירה שלו, הוא לא קורא לאנשים לא לבוא להופעות שלו, הוא אומר שהוא לא רוצה לארח אצלו אנשים שזה המסר שהם מבקשים להעביר.
ואיפה השמאל קורא להפריד בין היוצר ליצירה (ונתעלם לרגע מזה שמי זה "השמאל" זה לא בדיוק ברור, ולא מעט קונספירטיבי)? אני דווקא זוכר ששחקנים מהשמאל סירבו להופיע בשטחים, ובעצם לא הפרידו בין מי שמשחק לבין היצירה. הם אמרו - אנו אנשי שמאל, אז לא נעבוד במקום שבו אידיאולוגית אנו מרגישים לא בנוח.

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 01-12-2014 בשעה 12:03.
ישן 08-12-2014, 08:19

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "נו, באמת"

הנשיא לא קרא לחרם! הוא אמר שהוא, אישית, לא יארח בן אדם שמתסיס את האווירה. זכותו המלאה של הנשיא לארח את מי שהוא רוצה, ואם מישהו מוציא שיר פוגעני בזמן שכל הארץ נתונה במתח, הוא לא חייב לתגמל אותו על כך.
אחינעם ניני היא אדם פרטי -ולכן זכותה לא להיות קונסיסטנטית בדעות שלה, כשהיא מודעת לכמה לא רציני זה נשמע.
שוב, העניין הוא ביטוי אישי של דעות. אם אין כאן רדיפה שיטתית, אני לא מבין מה הבעיה. אם יש מגוון דעות וחופש ביטוי - אז יש גם חופש ביטוי לומר ולפעול שאני נגד דברים מסוימים.
ועוד פעם - אתה מוזמן לקרוא על הסיפור שהיה על שחקני הבימה שסירבו להופיע בשטחים, אם אתה כל כך מתעקש שאין שום גינויים על דעות שמאל (שלא לדבר שמספיק לקרוא את הפיד של כמה חברי כנסת ובערך את כל פורום פוליטיקה ואקטוליה כאן באתר בשביל דוגמאות נוספות).

ישן 08-12-2014, 10:50
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

אבל הוא לא בן אדם פרטי
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "הנשיא לא קרא לחרם! הוא אמר..."

הוא המייצג של ישראל מתוקף תפקידו. זה נכון שזכותה של אחינועם ניני לדעה, אולם דעתה מנעה מיוצר ראוי ומוכשר פרס על מפעל חיים, כי היא שוללת את דעתו. אותה דעה בדיוק שראשי הכנסייה הקתולית ידועים בה, אולם זה לא הפריע לה לשיר בפניהם "אווה מאריה", שכן היורו מצלצלים וכך גם הפרסומת האישית. צביעות במיטבה. מעניין אם הגברת דליה רבין הייתה מונעת פרס מפעל חיים ממוקי, לשעבר סולן שב"ק ס, עקב האמירות המבישות שלו בעת ההתנתקות. יש כאן רדיפה שיטתית ע"י הממסד האומנותי עצמו, שכידוע מגוון מאוד בדעותיו מכל קצוות הקשת הפוליטית - מהעבודה ועד חד"ש. מספיק שנראה מה קרה לספי ריבלין כדי שנבין שזה לא התחיל היום ולא יחדל מחר. דבר זה הרבה יותר חמור מאשר חרם צופים על שחקנים שסירבו להופיע באריאל וכלל אינו בר השוואה, משום שאלו אנשים פרטיים שטוענים כי אם האמנים הללו מחרימים חלקים בעם ישראל, הרי שהם לא מתכוונים לצרוך את מרכולתם, שכן מבחינתם, האמנים הללו החרימו גם אותם. בדיוק כמו שאני כבר לא נכנס למקדונלד'ס, עקב דעותיו הבלתי לגיטימיות בעיניי של הבעלים שלה בישראל והסירוב שלו להקים סניף באריאל. אני לא מנסה לשכנע אף אחד ללכת בעקבותיי, אלא נוהג כך כאיש פרטי. בדיוק כשם שהנשיא לא אוכל בשר כאיש פרטי, אולם לא יורה על הגשת אוכל צמחוני בלבד בעת אירועים רשמיים בבית הנשיא. אם הוא לא אוהב את מעשיו של מר בניון שלא יאזין לו בביתו. ביטול הזמנתו לבית הנשיא (לא בית ריבלין) הוא חרם ממלכתי עקב דעותיו של האמן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:48

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר