לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2014, 20:40
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Mpiko שמתחילה ב "מה בעצם רואים פה ? חדירה..."

בסירטון ניראים מחבלים חוצים גדר, לא בטוח שהמחבלים האלה הם המחבלים שתקפו ליד עין השלושה בנ"ט את ג'יפ המיצובישי של חט' 188 בו נהרגו רס"ן אמוץ גרינברג ז"ל וסמל אדר ברסנו ז"ל.
בסוף הסירטון יש צילומי תצפיות של הטנק מאירוע החדירה בחוף זיקים , גם צילום מספינת הדבורה.

ייתכן והסירטון הזה הוא פיקטיבי העשוי מחומרים לא קשורים לאירוע עליו הוא מוכרז (אירוע החדירה ב 19.07.14), הדיווחים היו שהמחבלים נכנסו במנהרה שיצאה בתוך שטח ישראל אז מה הקטע של חציית הגדר?

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 13-12-2014 בשעה 20:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2014, 01:55
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
צא מהסרט
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Mpiko שמתחילה ב "איך אין אמצעים טרמיים קבועים..."

אורך הגדר בין חוף הים ליד זיקים ועד רפיח הוא 59 ק"מ - יש לך מושג (אפילו גס, קלוש או חלקי) איזה סכום אסטרונומי נדרש כדי לכסות את כל קו הגבול עם מערכות תצפית סטאטיות? אני אקצר עבורך את התשובה לשתי מילים: לא סביר. ומעבר לעלות המערכת, זה ידרוש לשעבד עשרות רבות של תצפיתניות בכל משמרת (ויש כמה משמרות בכל יממה) - ותצפיתנים מיומנים לא גדלים על עצים בפרדסים של הקיבוצים בעוטף...

הכיסוי הקיים כולל (לא רק):
- גדר אינדיקאטיבית
- תצפית חוזי על תרנים
- מכ"ם על תרנים
- אמצעים מדלגים וזמניים כמו בלונים
- מארבים ותצפיות קרקע

כל הנ"ל מכסה אחוז יפה אך לא מוחלט, דרישה לכיסוי של 100% זאת ציפיה תלושה מהמציאות (ולא רק מהסיבה התקציבית). לשלוף את השפן הרגיל של "במחיר של F-16" זה מעשה ילדותי, אם מחבל יצליח להסתנן דרך המערך שאתה כל כך דורש (וזה יקרה, כי גם לחוזי טרמי יש חולשות ודי סביר שהפלסטינים מכירים אותן) אז נשמע אותך צורח "למה ויתרו על המארבים? ועל המדלגות? ועל הבלונים?".

ישן 15-12-2014, 12:54
  קגנס קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
בלי אמינות בסיסית של דוברינו שלנו, אנשים ייטו אוזן לתעמולת האויב
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "קגנס יקר, אתה אומר את זה כי..."

כשלי דובר צה"ל בתקופת מלחמת לבנון השניה (מי אמר מירי רגב?) הובילו לכך שאזרחי ישראל הקשיבו והאמינו לנסראללה יותר מאשר לדוברים הישראלים.
אני לא מצפה מדובר צה"ל לומר תמיד את האמת. אני מצפה שהוא יבטא את המציאות המשופצת והמוטית אבל שלא ישקר באופן בוטה וטיפשי (ומיותר) וכך ישחוק את אמינותו .הוא צריך להיות אמין ב-95% על מנת ש-5% האחרים יתקבלו באמון. שקרים חוזרים שנחשפים גורמים לתוצאה הפוכה.
וחשוב להדגיש שמדובר בשקרים מטופשים ומיותרים. דובר צה"ל יכול וצריך היה להסתפק ולומר שנהרגו חיילים בהתקפה על פילבוקס. לא צריך כלל להכנס לצורת ההתקפה בטרם יודעים בדיוק מה היה שם, ועוד להתעלם מכך שרבים מהפיגועים מלווים בצילומי וידאו!
זוהי מדיניות קלוקלת להחריד של דובר צה"ל אשר דרוש ניעור במקרה הטוב והחלפה במקרה הרע.
ישן 15-12-2014, 13:18
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
אמינות דו"צ...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "בלי אמינות בסיסית של דוברינו שלנו, אנשים ייטו אוזן לתעמולת האויב"

1. היום קשה מאוד ואפילו בלתי אפשרי להיות דו"צ. אולי התפקיד מתחיל להיות מיותר...
2. אם קצין בכיר (דו"צ) מסתיר את האמת או אפילו "משפץ" אותה לידיעת הציבור, אז האויב רק צריך את זה על מנת לקעקע ולהרוס את אמינות המדינה והעומד בראשה.
3. היום שולטת המצלמה בשדה הקרב. ראו איך חיזבאללה וחמאס יוצאים לכל פעולה עם המצלמות ומהר מאוד מפרסמים.
4. אולי כדאי לחזור לתקופות קודמות שנמסרה הודעה "יבשה". או בכלל לא לדבר עד ש"הם" יפרסמו קודם. פשוט אין טעם להסתיר דברים ולאחר מכן לצאת כשקרנים.
5. אין לי מושג מי החליט למעלה, לא לפרסם את "מקרה המטען והטנק" פשוט יצאנו שקרנים...ולא אמינים...
6. מקווה שמשהו בקריה, קורא את התגובות שלנו כאן.

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 16-12-2014, 10:30
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
דובר צה"ל הפך לבדיחה...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "אמינות דו"צ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי האזרח
1. היום קשה מאוד ואפילו בלתי אפשרי להיות דו"צ. אולי התפקיד מתחיל להיות מיותר...
2. אם קצין בכיר (דו"צ) מסתיר את האמת או אפילו "משפץ" אותה לידיעת הציבור, אז האויב רק צריך את זה על מנת לקעקע ולהרוס את אמינות המדינה והעומד בראשה.
3. היום שולטת המצלמה בשדה הקרב. ראו איך חיזבאללה וחמאס יוצאים לכל פעולה עם המצלמות ומהר מאוד מפרסמים.
4. אולי כדאי לחזור לתקופות קודמות שנמסרה הודעה "יבשה". או בכלל לא לדבר עד ש"הם" יפרסמו קודם. פשוט אין טעם להסתיר דברים ולאחר מכן לצאת כשקרנים.
5. אין לי מושג מי החליט למעלה, לא לפרסם את "מקרה המטען והטנק" פשוט יצאנו שקרנים...ולא אמינים...
6. מקווה שמשהו בקריה, קורא את התגובות שלנו כאן.

כנראה איזה אידיוט בצבא הגיע למסקנה שדובר צה"ל הוא גם "המרגיע הלאומי", זה פשוט היה מגוחך לשמוע אותו מתנסח במבצע האחרון בעזה - כל כך הרבה זיוני שכל בכל כך מעט זמן.

אני בהחלט מסכים שצריכים לעשות משהו עם זה, עדיף בהחלט שצה"ל ימסור הודעות יבשות לתקשורת (או שלא ימסור בכלל) מאשר שדובר צה"ל יערוך מסיבות עיתונאים הזויות.

*אפשר להוסיף לחגיגה את הביזיון שהלך עם אייזנקוט בקריה במהלך לבנון 2 שהיה מציג עידכונים מהמלחמה כאילו מדובר בערב קריוקי, באמת שאין לי מושג איך הוא רמטכ"ל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:01

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר