לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2014, 21:13
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
שאלה קידוח בבטון - איזו מקדחה קונים בשביל זה?

אולי אתם יכולים לעזור לי? הלכתי לאיבוד.
אני רוצה לשים כמה מדפים בקיר בטון, אבל המקדחה המסכנה שהשאלתי לא עמדה בזה.

הלכתי לחנות ליד בשביל לשאול מה יש לו שיכול להתאים לי, אבל הוא הסתכל עלי בבלבול והציע לי מקדחה קטנה ואלחוטית, שבכלל לא נועדה לשימוש בקיר. רק בעץ ומתכת.
אחרי שאמרתי לו שאני צריכה משהו קצת יותר רציני מזה, הוא אמר "אני עובד עם worx proffesional (?), תבדקי באנטרנט מה יש להם אני אנסה להזמין לך".

נכנסתי לאתר שלהם והוא מציע לי פטישונים.
שאלתי מישהו האם זה מה שאני צריכה, אבל הוא אמר שלדעתו זה overkill, ו"מי בכלל משתמש בפטישון בשביל לשים כמה דיבלים בקיר, פטישון זה לקדוח חורים ענקיים".

אז אני שואלת אתכם - מה אני צריכה לקנות? אני צריכה פטישון? אני צריכה מקדחה רוטטת? אני צריכה מקדחה עם דרישות ספציפיות x,y,z?

HALP

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2014, 11:18
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "קידוח בבטון - איזו מקדחה קונים בשביל זה?"

אז ככה:

קודם כל צריך לדעת מהו משטח העבודה, אם מדובר בקיר בלוקים או בקיר עם בטון מזוין (ממ"ד).

בטון מזוין זה למעשה קיר שבנוי מתרכובת של צמנט, חצץ, חול, ומים, בממ"ד מחזקים גם עם רשת פלדה.

אם את צריכה לקדוח בקיר רגיל (בלוקים בלבד) אז את תזדקקי רק למקדחה רוטטת ומקדח עם הקוטר הרצוי.

אם את מתכננת לקדוח בממ"ד אז את תזדקקי למקדחה רוטטת איכותית או פטישון, ואת תצטרכי לעבוד עם מקדח אוניברסלי (מתאים לכל החומרים), או עם 2 מקדחים שונים (בטון ופלדה) או רק עם מקדח בטון אבל תזדקקי גם לגלאי מתכות על מנת לדעת איפה לא לקדוח.

בעניין הכלים:

ההמלצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה פשוט להשאיל כלי איכותי לעבודה יומית, או לבקש משכן \ קרוב משפחה עם כלי חזק שיסייע לך.

את צריכה להבין שקיים שוני מאוד קיצוני באיכות הכלי ובעבודה שהוא מספק ביחס למחיר (אי אפשר להשוות מקדחה ירוקה של בוש ב250 ש"ח למקדחה רוטטת של מקיטה ב1200 ש"ח).

כנ"ל עם פטישונים.

ואגב, פטישון לא נועד רק לחציבה - ההפך, אנשי מקצוע שמתעסקים עם קדיחות יתעסקו בעיקר עם פטישונים, ולחציבה הם ישתמשו עם קונגו (כלי ייעודי לחציבה בקיר).

לפטישון יש יכולת לשלב "דפיקות פטיש" עם סיבוב של מקדח, ולכן הוא מאוד אפקטיבי לקדיחה (בכל משטח).

מקדחה רוטטת לא "דופקת" היא בסה"כ "רוטטת", ואז כשיש קדיחה בקיר, המקדח רוטט והאפקט בעצם מאפשר לו לחדור בקלות יותר.

ודבר אחרון:

אחרי שעשית את הקדיחות, את צריכה לעבוד עם דיבלים וברגים, אני מציע לך לעבוד עם גודל 6 מ"מ במידה ולא מדובר במשקל רב, אם את צריכה להתקין זוויות ומדפים כבדים (נניח מעל 15 ק"ג), אז אני כבר ממליץ לעבוד עם דיבלים וברגים בקוטר של 8 מ"מ.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 19-12-2014 בשעה 11:23.
ישן 19-12-2014, 14:35
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "קידוח בבטון - איזו מקדחה קונים בשביל זה?"

קבלי תשובה נקיה שכוללת עוד אלמנטים שלא נאמרו ("המתרגמים" מוזמנים להעלות גירסה פחות נקיה).

מקדחה:
בבחירת מקדחה צריך להגדיר רמת שימוש מאחר ובקידוחי בטון יש כל מיני רמות:
- קידוח/ניסור בטון ע"י חברה מקצועית לעבודות גדולות ומורכבות
- קונגו: לחציבה
- פטישון: לקידוחים רבים ומאומצים
- מקדחה עם רטט:לעבודות בית קלות, תליית תמונות וקודוחים קטנים (עד 4-5 ס"מ)

ניראה שלך תספיק מקדחה עם רטט, יש כאלה רבות בשוק כולל סיניות במחירים ממש נמוכים (אפשרי גם דו-שימושית כבל/נטענת, לא צריך לפחד מזה רק צריך לזכור שהסוללה נגמרת מהר אם רוצים לעבוד הרבה)
מדריך

מקדח:
יש סוגים שונים של מקדחים לכל מיני שמושים/חומרים (אבן, בטון, קיר, עץ, זכוכית וכו') ולא פחות חשוב צורת החיבור שלהם למקדחה.
המקצועיים יותר (גם מיועדים לעבודה מאומצת) באים עם חיבור מהיר שניקרא SDS - הם יקרים יותר.
הביתיים באים עם חיבור רגיל (הכנסת המקדח למקדחה, הברגת לשונות התפיסה והידוק שלהם).

לבטון את צריכה ראש מקדח שניקרא וידיה, חשוב להתאים את מספר המקדח למספר הדיבל אשר מופיע על השקית (גודל הדיבלים גם מאופיין בצבעים שונים)

ראש מקדח וידיה

עוד אלמנטים שצריך לקחת בחשבון:
- מרחק מנקודת חשמל אשר עלול להצריך שימוש בכבל מאריך
- ניקיון
- זהירות מקדיחה ליד נקודות חשמל/מים (לא בטוחים - לא נוגעים)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר