לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2014, 06:25
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
למי שמסוגל לממש את הצהרותיו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חייל מריר שמתחילה ב "למי תצביעו בבחירות הקרבות?"

למי שאינו מזגזג בתמיכתו ובהחלטותיו; למי שמסוגל או לפחות משתדל להגיע להסדר עם שכנינו; למי שישמור על מעמדנו הבינלאומי; למי שיבטיח כלכלה יציבה, איתנה ובריאה; למי שלא יתכופף בפני כל רוח מצויה - ממפלגתו ומשותפיו בקואליציה; למי שיפעל למען המדינה ולא למען שרידותו; למי שלא ינסה לשבש את היחסים במרקם העדין של אזרחי מדינת ישראל; למי שלא יפגע באופייה הדמוקרטי של מדינת ישראל; למי שיחזק את בית המשפט העליון ומערכת המשפט כולה;

יתכן שלא אמצע "יצור דמיוני " שכזה ואז אתפשר על הרע במיעוטו. בכל מקרה חייבים להצביע למרות שהבחירות כל כך מוקדם לפני תום הקדנציה, מיותרות בהחלט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2014, 07:27
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
הכותרת שלך אינה מתאימה להודעה: מסוגל או מצהיר?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "למי שמסוגל לממש את הצהרותיו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
למי שמסוגל לממש את הצהרותיו

ציטוט:
למי שמסוגל או לפחות משתדל להגיע להסדר עם שכנינו; למי שיבטיח כלכלה יציבה, איתנה ובריאה;

ציטוט:
למי שאינו מזגזג בתמיכתו ובהחלטותיו.

ציטוט:
הבחירות כל כך מוקדם לפני תום הקדנציה, מיותרות בהחלט.

למה? אם ישנם שרים שמושכים שמאלה ולא מהססים להשתמש גם עם פניה לעמים זרים, זה יותר מאשר זגזוג.

ואתה עצמך, נראה שאינך מרוצה מנתניהו, אז למה לא ללכת לבחירות? האם זה לא זגזוג מבחינתך.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 02-12-2014 בשעה 07:34.
ישן 02-12-2014, 12:11
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חייל מריר שמתחילה ב "למי תצביעו בבחירות הקרבות?"

בבחירות הבאות אני מצביע לליכוד אחרי שבקודמת הצבעתי יש עתיד ובקודמת-קודמת העבודה.

למה? מסיבה כלכלית. אני מתפרנס מתחום הנדל"ן ומאז שלפיד התיישב על כורסת שר האוצר אני מרגיש שאני לא יודע מה קורה סביבי. יש לי נכסים הרוסים שאני לא משפץ אותם כי אני מחכה לראות מה יקרה עם כל הדיבורים האלה על חוק שכירות חדש, הטלת מס שנתי עצום על בעלים של מספר דירות וכו'.

אני מעדיף את נתניהו שלא מעניין אותו לעסוק בשוק הנדל"ן ככה שאני לא אתעורר כל יום לדיבורים על איזה שיגעון חדש בתחום. כשהצבעתי ללפיד האמנתי שאם יהיה לו מספיק כוח פוליטי הוא יגרום להפחתה דרמטית של המחירים שהמדינה דורשת על הקרקעות אבל הוא לחלוטין לא בכיוון הזה וגם במגזר החרדי הוא לא עשה את הטיפול שורש שקיוויתי שיעשה אז הוא מיותר לגמרי מבחינתי. שיחזור לטלוויזיה.
ישן 02-12-2014, 13:49

לפי דעתי מלחמת העצמאות עוד לא נגמרה ובוקר אחד אנחנוו יכולים להתעורר חס וחלילה ב... מדינת דעא"ש. או חמאס.

להזכירכם: בקיץ הזה הייתה סכנה עצומה לכל הדרום ולכל המדינה, והסכנה הזאת עדיין לא חלפה, רק התחזקה. רק שהמחבלים הקיזו המון דם, ובלית ברירה הם הסכימו לפסק זמן. אבל זה יספיק רק לשנה-שנתיים, כי יש להם זיכרון קצר ביותר.

להזכירכם עוד משהו: הייתה הסתננות עצומה של מהגרים מאפריקה לארצנו, וכל דרום תל-אביב הפך לאפריקה. יש עדיין את אלו שתומכים במסתננים ונגד כל פעולה שתחזיר אותם לארצם. הם רק מצפים שתהיה ממשלה יותר רקה-רקובה ובתי משפט הנוטים להם.

וגם מבחינה יהודית, להישאר יהודים, כי אין ציונות ללא יהודים. טועים לחשוב שעצם היותנו במדינה יהודית זו ערובה נגד התבוללות. יש התבוללות רחמנא ליצלן גם בתוככי ארץ ישראל וזה רק גובר משנה לשנה, ויש את אלו שתומכים בזה.

לכן, חייבים להצביע אך ורק למי שהוא ימני באמת, יהודי באמת, כי אין לנו את הלוקסוס...

ומבחינה כלכלית, כולם רמאים ונוכלים, מהנשיא עד הקצב ומהרב עד הניצב. השאלה היא רק מי יותר ומי פחות.

יש שאינם רואים נכון את התמונה וטוענים שיש לנו מערכת משפט למופת, וכל מי שנתפס שגנב אפילו קצת מייד מקבל כלא,

אמנם זה נכון, אבל אבל מי שגונב המון - מיליונים רבים, הוא מוגן.... ויש את אלו שהם מוגנים...

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 02-12-2014 בשעה 13:57.
ישן 02-12-2014, 16:25
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "לפי דעתי מלחמת העצמאות עוד לא..."

עם רבות מעמדותיך אני מסכים, ולרוב אני נהנה לקרוא גם את החלקים שאני לא מסכים איתם.
פה כבר זלגנו למיעוט היוצא דופן.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
לפי דעתי מלחמת העצמאות עוד לא נגמרה ובוקר אחד אנחנוו יכולים להתעורר חס וחלילה ב... מדינת דעא"ש. או חמאס.

להזכירכם: בקיץ הזה הייתה סכנה עצומה לכל הדרום ולכל המדינה, והסכנה הזאת עדיין לא חלפה, רק התחזקה. רק שהמחבלים הקיזו המון דם, ובלית ברירה הם הסכימו לפסק זמן. אבל זה יספיק רק לשנה-שנתיים, כי יש להם זיכרון קצר ביותר.

עובדתית, אין איום קיומי על מדינת ישראל מבחוץ.
חמאס, חוזבאללה והרש"פ ביחד עם דאע"ש (שירצח את כל אלו לפני שיתחיל לעסוק בעמי הספר) לא יכולים ליצור איום קיומי על ישראל.
צוק איתן, עובדתית, לא היווה סכנה עצומה. רצח, טרור, נזקים כלכליים, נזקים פוליטיים, חשיפת אוזלת יד וחוסר החלטיות של הממשלה והמערכת הפוליטית, חשיפת שסעים פנימיים, הכל נכון.
סכנה ברמה של מלחמת העצמאות לכל המדינה בטח שלא הייתה פה, אפילו לא לישובי עוטף עזה.

ציטוט:
להזכירכם עוד משהו: הייתה הסתננות עצומה של מהגרים מאפריקה לארצנו, וכל דרום תל-אביב הפך לאפריקה. יש עדיין את אלו שתומכים במסתננים ונגד כל פעולה שתחזיר אותם לארצם. הם רק מצפים שתהיה ממשלה יותר רקה-רקובה ובתי משפט הנוטים להם.

בתור מי שגר בדרום תל אביב בשנים האחרונות, דרום תל אביב הוא לא אפריקה, והפשיעה באוכלוסיות האלו לא גבוהה בהרבה מהפשיעה באוכלוסייה המקומית פה.
יש הרבה סיבות טובות מדוע הם צריכים לחזור לארצות מוצאם (לפחות רובם המוחלט), יש הרבה תעמולה פוליטית מהשמאל שמונעת את זה,
אבל ההגזמות (גוזמאות) האלו רק משרתות את מטרתם, מכיוון שקל להפריך אותן.

ציטוט:
וגם מבחינה יהודית, להישאר יהודים, כי אין ציונות ללא יהודים. טועים לחשוב שעצם היותנו במדינה יהודית זו ערובה נגד התבוללות. יש התבוללות רחמנא ליצלן גם בתוככי ארץ ישראל וזה רק גובר משנה לשנה, ויש את אלו שתומכים בזה.

בגדול, מסכים.
אנחנו לא מסכימים בדיוק על הזרם של היהדות, כי אני לא שואף לקיים את שולחן ערוך ככתבו, אבל ההבדל בנינו קטן.

ציטוט:
לכן, חייבים להצביע אך ורק למי שהוא ימני באמת, יהודי באמת, כי אין לנו את הלוקסוס...

אלו כבר דברים בעלמא,
מה בכלל ההגדרה שלך לימני ויהודי "באמת"?
כי הרוויזיוניסטים היו הרבה יותר ליברלים חברתית וכלכלית מרוב מי שנמצא בליכוד היום.

ציטוט:
ומבחינה כלכלית, כולם רמאים ונוכלים, מהנשיא עד הקצב ומהרב עד הניצב. השאלה היא רק מי יותר ומי פחות.
יש שאינם רואים נכון את התמונה וטוענים שיש לנו מערכת משפט למופת, וכל מי שנתפס שגנב אפילו קצת מייד מקבל כלא,
אמנם זה נכון, אבל אבל מי שגונב המון - מיליונים רבים, הוא מוגן.... ויש את אלו שהם מוגנים...

כלכלית, מדינית, שיפוטית, פוליטית ובכלל,
זה נבלה וזה טרפה, אין טעם להתווכח על ההבדלים בינם, שניהם לא יעלו על שולחני ממילא.
יש לך מישהו נקי כפיים ובר לבב להציע את שמו?
בחירות קודמות נתליתי בקש של אמסלם, שקיוויתי שיהיה שונה. לצערי לא יצא לו לעמוד למבחן.

נערך לאחרונה ע"י cre666 בתאריך 02-12-2014 בשעה 16:27.
ישן 02-12-2014, 15:19
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
זה מורכב

כעקרון, אני לא מצביע ליכוד בגלל המדיניות הכלכלית של נתניהו - אבל האישים שאני חושב שיכולים להחליף אותו כראש ממשלה מבחינת ההתמודדויות שישראל נתונה בהם מבחינה ביטחונית ומדינית אינם נמצאים באפשרות ריאלית להרכבת הממשלה הבאה.

אם ארגיש שיש אדם שיכול להחליף את נתניהו באתגרים הביטחוניים והמדיניים - אצביע לו.

בינתיים, אני מסתכל על האפשרות לאזן את נתניהו. בפעם האחרונה הצבעתי ליש עתיד, שבסך הכל היו בסדר - אבל לא אהבתי את הברית עם בנט נגד החרדים ובכלל, את שיטת העבודה של לפיד - כך שלא נראה לי שאצביע להם הפעם.

כחלון בשלב זה אינו רלוונטי כי אני לא רואה מה הוא מביא עדיין שיכול לתרום. זה תלוי מה הוא יציג. אם הוא יציג תבנית טובה ואישי ציבור ראויים, שתיצור שילוב בין ענייני חברה וכלכלה - שכוללים גם ערכי יהדות - זו תהיה אפשרות ראויה.

ציפי לבני - אני מעריך באופן כללי, אבל יש לה מפלגה מתוסבכת - אחד היה נגד הממשלה כל הזמן, גם כשהחברים שלו ישבו שם. השני התפטר וזה לא הזיז לה. קצת מסובך שם.
ישן 10-12-2014, 18:45
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "זהו? קצת עובדים עם ערבים אז..."

סביר להניח שאני עובד עם ערבים הרבה יותר זמן ממך.
אם יש סיבה לא להצביע נתניהו זה בגלל חוק הלאום. קרי הערבים שאני עובד איתם.
אני אלחם כדי שהם יהיו חלק מלא מהחברה הישראלית.
יתרה מכך, רוב החולים אצלנו הם בדואים, וחלק לא קטן מהם הוא אחלה בכל קנה מידה.

אבל מבחינתי נתניהו היה ראש ממשלה טוב בחשבון הסופי.
1. צוק איתן, מצד אחד הוא ניהל מבצע כאשר בבית הלבן יש נשיא עוין מצד שני הוא לא נגרר אחרי היורה בתוך הנגמ"ש - נ.בנט (שהיה צריך להיות מפוטר) ולא נגרר אחרי המתלהמים אלא עשה את הטוב למדינת ישראל.
2. בזמן האמת הוא לא נתן לחוק שהיה ברור שהוא פופוליסטי - חוק מע"מ אפס לעבור. העדיף את הקופה הציבורית על פני הפופליזים.
3. האופציה שעומדת ממול נראית לי גרועה הרבה יותר

ישן 10-12-2014, 18:51
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "סביר להניח שאני עובד עם ערבים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77

אם יש סיבה לא להצביע נתניהו זה בגלל חוק הלאום. קרי הערבים שאני עובד איתם.
אני אלחם כדי שהם יהיו חלק מלא מהחברה הישראלית.

קראת בכלל את הצעת החוק שלו?
כי אם היית קורא היית רואה שאין שם שום דבר שמסוגל להפלות אף אחד.
אפילו כתוב שם במפורש שכל האזרחים הם שווי זכויות.
אי אפשר לחשוד בי באהבת יתר לנתניהו, אבל בנוגע לחוק הלאום, כל קשר בין המציאות לבין התעמולה שהייתה בעיתונות בארץ ובחו"ל היא מקרית בהחלט...

ישן 10-12-2014, 21:46

אם רוצים משילות - רק מפלגות חרדיות

עכשיו העלו את הבעייה של משילות ואחריות לאומית מול חתרנות. זה בעצם קורה כמעט בכל ממשלה.

כזכור, גם מתוככי הליכוד היו כמה וכמה פעמים ששמו רגליים לנתניהו.

הנה עכשיו יעלון דרש מנתניהו שכבר עכשיו יבטיח לו את תיק הביטחון, למרות שכשל מאוד באחרונה, ולמרות שידוע לו שיש עוד פרטנרים להיכנס לממשלה. ונתניהו בקושי הצליח להתחמק עם הטענה שגם על עצמו הוא לא יכול להבטיח את ראשות הממשלה.

היחידים שלא עושים יותר מדי צרות הם החרדים. לא היה מעולם שחרדים יצעקו עם חלון פתוח כלפי חו"ל נגד הממשלה. הם תמיד נוהגים באחריות בנושאים בטחוניים, ולעולם לא מדליפים סודות מדיניים מתוך הממשלה. אבל מתוך הליכוד זה קרה וגם קרה, ומשאר המפלגות - זה התכסיס הראשי שלהם איך להעמיד את המדינה על הברכיים, גם במהלכים שהם על סף בגידה בעם.

לכן אני מצביע אך ורק למפלגה חרדית. אני בטוח שנתניהו וקומץ האחראיים והנאמנים שבתוככי הליכוד ישבעו נחת מהם עוד יותר מאשר משאר החברים שבתוך הליכוד.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 10-12-2014 בשעה 21:50.
ישן 15-12-2014, 01:46

אחלה מעוד כמה בחינות
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "מבחינת משילות הם אחלה, אבל..."

גם מבחינת הדרת נשים. ראה קישור הבא:http://www.fresh.co.il/vBulletin/t-...י_ערים_חילוניות

ובאתר שלי (ראה את החתימה שלי) הסברתי ונגעתי גם בעוד נקודות שאתה מביא.

בואו נהיה דוגרים: לא הכול שחור-לבן ואף אחד אינו יכול לטעו:ן אצלי יש רק מעלות, לשני רק חסרונות. אנחנו נמצאים בעולם המעורב טוב ורע. מאז שאדם הראשון אכל מעץ הדעת אין טוב מוחלט בעולם ואין רע מוחלט. הכול מעורבב. אבל חייבים בכל זאת לבחור את הדברים הכי טובים שיש בכל דבר בעולם.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-12-2014 בשעה 01:53.
ישן 23-12-2014, 09:07

כלל ברזל: יהודי ירא שמיים, בדרך כלל יותר ימני מאשר מישהו אחר
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "עזוב, לא תצליח לשכנע..."

אביא כאן רק כמה מהדוגמאות של אישים לאומנים מאוד, שלא היה להם את החינוך ליראת שמים, לאן זה הוביל אותם:

* חצי ממפלגת צומת חצו את הקווים ועברו לשמאל הקיצוני
* חצי מהליכוד ביחד עם ראש הממשלה אריק שרון חצו את הקווים ועברו לשמאל הקיצוני, וזה אחרי שהוא עלה להר הבית במהלך ההתמודדות לבחירות.
* גם בזמנו של נתניהו כראש הממשלה חלק גדול של הליכוד שמו לו רגליים ומשכו שמאלה.
* ועוד לפני זה היה עזר ווייצמן בתוככי הליכוד שמשך שמאלה ואחר כך עבר לגמרי לשמאל, היה את איציק מרדכי, דוד לוי, בני בגין, דן מרידור, והרשימה ארוכה...

ואברהם בורג, למרות שהיה במפלגה דתית-לאומית, ואביו היה מהבכירים שם, אבל היות והיה דתי-לייט, הנה זה מה שקרה לו.

ואילו בצד החרדי, שם זה הפוך: פעם הרב ש"ך ז"ל היה בעד נסיגות, כי האמין לפוליטיקאים שטענו שזה מביא שלום, אבל אחרי שנוכח לראות שהנסיגות אינם מביאים שום שלום, רק סכנות עצומות, הוא ניסוג מהנסיגות ונהיה השונא הכי גדול של השמאל. אותו דבר עם הרב עובדיה ז"ל.

ועוד נקודה: ימין-שמאל מסתכם לא רק בשטחי ארץ ישראל, כי אין ארץ ישראל בלי עם ישראל. צריכים לפעול נגד התבוללות רחמנא ליצלן. מאז השואה אבדנו יותר יהודים בנישואי תערובת רחמנא ליצלן עוד יותר מהשואה.

ומה עם הילודה יהודית? יש כאלו שמשתעשים עם רעיונות ציוניים - דגל, הימנון, ושוכחים לגמרי שאין ציונות ללא יהודים. המאבק הוא גם על העם היהודי ונשמתו.

* עוד נקודה חשובה: מי שיש לו יותר יראת שמיים, הוא ובני ביתו הם פחות צורכים את הטלוויזיה ה"חינוכית" של השמאל הקיצוני, לכן זה טבעי שהדעות שלו ושל בני ביתו יהיו יותר בריאים ופחות מעוותים.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-12-2014 בשעה 09:13.
ישן 23-12-2014, 09:17
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "כלל ברזל: יהודי ירא שמיים, בדרך כלל יותר ימני מאשר מישהו אחר"

אין לי שום בעיה עם מישהו שהוא שמאל, אם הוא שמאל ציוני.
ואנשי הימין הצדיקים שלך לא הגיעו להצבעה נגד ההתנתקות, אז גם בראש "הימין" יש על מה לשאול.
ואתה חושף כל הזמן את חוסר הפתיחות שלך לדעות שונות - מי שלא רוצה להביא עשרים ילדים (כי הוא אשכרה צריך לפרנס אותם, ולא בונה על המדינה שתתקצב אותו) הוא "שוכח שאין ציונות ללא יהודים".
מי שרואה טלויזיה - הדעה שלו "מעוותת" וחולה.
בקיצור, אתה מייצג יפה את הדעות שבגללן כל כך חשוב לי שהחרדים לא יכנסו לקואליציה - אטימות, שנאת הזר, חוסר יכולת להשתנות ומעל הכל - תחושת עליונות על כל האחרים. לכן הגיוני שאנחנו נפרנס אותם, למרות שהם מתייחסים אלינו כמו אל זרים ומחללי השם, לכן הגיוני שהם יזכו במקומות בעלי כוח כשהציבור שלהם הוא נטל על שאר החברה.
עם אנשים כמוך נגיע להיות צפון קוריאה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 23-12-2014 בשעה 09:29.
ישן 23-12-2014, 11:22

שמאל ציוני? האם יש כזה דבר?
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אין לי שום בעיה עם מישהו שהוא..."

שמישהו ינסה למצוא מה ההבדל בין מרץ לחד"ש?

*

אין שחור-לבן. מדבר על הנהגת המדינה שצריך לבחור את הרע במיעוטו.

רובם של אלו שמגיעים לשררה, במיוחד בכנסת, שאי אפשר להגיע לשם רק עם מרפקים חזקים, בסוף הם לא כאלו נחמדים.

על התקשורת שתדווח לנו מי טוב יותר ומי פחות טוב אי אפשר לסמוך כלל וכלל, כי גם התקשורת נגועה בשחיתות עוד יותר מאשר נבחרי העם, ובלשון הפסוק "שפתנו איתנו מי אדון לנו".

אבל אם תרצה, תוכל קצת להשוות: בה בשעה שבקרב הדתיים מצאת מישהו כמו דרעי שהיה מעורב עם חשדות של שוחד בעשרות אלפי ש"ח, הנה יש לך מולו את אולמרט שהיה מעורב במיליונים, ומולו יש לך את מי שהוזכר בקלטות שמעורב בעשרות מיליונים, והתקשורת עוד מסתירה את זה.

ותאמין לי שאם היו בהנהגה החילונית אנשים שבאמת איכפת להם מהעם וציונים אמיתיים עם לב יהודי, רק שהם לא כל כך דתיים, לא הייתי מבזבז את זמני לכתוב בפורום.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-12-2014 בשעה 11:25.
ישן 23-12-2014, 11:30

הנה כמה נקודות:
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אתה ממשיך להתעלם מכל נקודה..."

אתה כתבת: "ואנשי הימין הצדיקים שלך לא הגיעו להצבעה נגד ההתנתקות".

כל מי שהצביע נגד ההתנתקות היה בצד הימין של המפה. לא היה אף אחד מיש עתיד שאתה כל כך מעריך אותם.

אתה מדבר גבוה-גבוה על פתיחות ובאותה נשימה תוקף עם שנאה תהומית את כל הדתיים והחרדים ביחד עם ילדיהם. אי אפשר את שניהם יחד. גם לדבר על ליברליות ופתיחות וגם להטיף לשנאה נגד מי שלא נמצא באותו הצד הפוליטי שלך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yishain11
אתה חושף כל הזמן את חוסר הפתיחות שלך לדעות שונות - מי שלא רוצה להביא עשרים ילדים (כי הוא אשכרה צריך לפרנס אותם, ולא בונה על המדינה שתתקצב אותו) הוא "שוכח שאין ציונות ללא יהודים".
מי שרואה טלויזיה - הדעה שלו "מעוותת" וחולה.
בקיצור, אתה מייצג יפה את הדעות שבגללן כל כך חשוב לי שהחרדים לא יכנסו לקואליציה - אטימות, שנאת הזר, חוסר יכולת להשתנות ומעל הכל - תחושת עליונות על כל האחרים. לכן הגיוני שאנחנו נפרנס אותם, למרות שהם מתייחסים אלינו כמו אל זרים ומחללי השם, לכן הגיוני שהם יזכו במקומות בעלי כוח כשהציבור שלהם הוא נטל על שאר החברה.
עם אנשים כמוך נגיע להיות צפון קוריאה.

ובאופן ענייני עניתי כמעט על הכול, באתר שלי:
החרדים הם לא כאלו רעים כמו שמציגים אותם
https://sites.google.com/site/hamedinai/hareidim

אני לא מביא את זה עוד פעם, כמו שכתבתי שם:
ציטוט:
(הפוסט הזה לא נועד למי שאוהב לשנוא חרדים. אם למצוא עליהם דברים טובים יצער פה אנשים, אז אני לא רוצה לצער אף אחד, ואני לא מכריח אף אחד לקרוא מה שאני כותב.)

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-12-2014 בשעה 11:39.
ישן 23-12-2014, 11:52

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "הנה כמה נקודות:"

אתה שוב מעוות דברים, אופייני לשיח דמגוגי.
לא דיברתי בשום מקום על זה שאני אוהב את יש עתיד.
אני ממש לא שונא חרדים. אני לא אוהב אורח חיים טפילי, ועוד יותר מזה אורח חיים טפילי ששונא את הפונדקאי שלו.
לא דיברתי בשום מקום על ילדי החרדים.
אם החרדים היו בוחרים לקחת חלק במדינה, כפי זה קורה בארה"ב - לעבוד, יחד עם מסירות נפש על לימוד התורה (אולי יפתיע אותך לדעת שככה התנאים והאמוראים חיו. בשום תקופה בישראל תלמידי החכמים לא דרשו מאחרים לממן אותם, ואתה מוזמן לקרוא כמה מפניני הרמב"ם לגבי מה הוא חושב על תופעה כזו) - אז לא הייתה לי שום בעיה איתם. להפך, הייתי רואה בדרך חייהם ערך רב. הבעיה שלי לא מתחילה עם הגישה שלהם כלפי עצמם (וזו גישה פתוחה וליברלית - שאצלך לא קיימת בכלל. נראה שיש לך בעיה עם דעות שמאל/חילוניות גם אם הן לא נוגעות לאורח החיים שלך), אלא אם היחס שלהם אלי, במיוחד בהתחשב בזה שהם חיים על חשבוני.
לא התייחסת: האם החרדים לא רואים בצה"ל "צבא שמד"? האם הם לא רואים במדינת ישראל יישות המנוהלת בידי כופרים ולכן הם לא מכירים בסמכותה?

ישן 23-12-2014, 12:34

בשביל מה צבא? נגד מי נלחמים?
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "מיעוט קטן מאוד בשמאל רואה..."

מה? בעידן השלום עדיין יש צורך בצבא?

בשביל מה צבא? נגד מי נלחמים?

על מה ולמה?

הנה דוגרי ולעניין:
https://sites.google.com/site/hamed...dim/imahareidit
ציטוט:
אפשר להסתדר עם צבא יותר קטן אם יפרוץ שלום או אם יש עליונות טכנולוגית, אבל אי אפשר להסתדר עם עם ישראל יותר קטן, כי אז כבר לא תהיה מדינה יהודית בארצנו הקדושה
.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-12-2014 בשעה 12:40.
ישן 25-12-2014, 11:51

אין שחור לבן
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אם זה טיעון שמשכנע אותך, אז..."

יש את אלו שהם הכי חזקים בשירות הצבאי, ויש את אלו שהם הכי חזקים בהקשר למאבק הדמוגרפי.

יש את אלו שהם חזקים גם בזה וגם בזה - הדתיים הלאומיים, אבל היות והדת שלהם חלשה, חלק גדול מהם לא מחזיק מעמד והילדים שלהם לא כולם דתיים, ואז חוזרים חזרה לבעייה הדמוגרפית. ואולי גם לבעיית התבוללות.

צריכים את כל חלקי האוכלוסיה, גם מי שהוא חושב שהוא צדיק, והשני הוא רשע, כתוב בספרים שהמילה ציבור זה ראשי תיבות צדיקים בינונים ורשעים (עם וי"ו המוסיף לרמז שכולם צריכים להיות יחד).

והשאלות על המדינה, אין מדינה בלי עם, כמו שאין ציונות ללא יהודים. השאלה אמורה להיות האם הם תןרמים לעם ישראל ולחיזוקו. שאלת חכם חצי תשובה.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 25-12-2014 בשעה 12:20.
ישן 23-12-2014, 13:41
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "מיעוט קטן מאוד בשמאל רואה..."

ציטוט:
האם החרדים שקוראים לצה"ל צבא שמד הם מיעוט? כמה חרדים היו בהפגנות האחרונות נגד גיוס בני ישיבות?
כן.
ההפגנה הייתה נגד כפיית הגיוס, והטלת הסנקציות (ובעיקר האיום בענישה פלילית)
זאת לעומת ההידברות מול הרבנים, שמבקשים לתאם איתם את תנאי החיילים החרדים.
שים לב מה דעתו של גדול הדור הליטאי בנושא.

ציטוט:
כמה אנשים במפלגות החרדיות שרתו בצבא? תשווה את זה לאנשים במרצ ותאמר לי שוב שהיחס הדוחה של החרדים למוסדות המדינה הוא של מיעוט בלבד...
רוב חברי הכנסת במפלגות החרדיות שרתו בצבא:
דוד אזולאי היה חובש קרבי בצה"ל,
אמנון כהן שירת כצנחן,
יצחק כהן שירת כלוחם,
יצחק וקנין היה לוחם והשתחרר בדרגת רס"ל,
אברהם מיכאלי שירת כקצין בדרגת סרן
אלי ישי שירת בשריון שרות של 3 שנים, בהתחלה כלוחם ובהמשך כמש"ק דת.
משולם נהרי שימש כלוחם ביחידת נ"מ של חיל האוויר
יעקב מרגי היה קשר בפיקוד דרום.
מנחם אליעזר מוזס, שירת בשלישות

כך שאחוז נציגי החרדים ששרתו שירות קרבי או מלא - גבוה מהמצב בקרב נציגי מר"ץ.
ישן 23-12-2014, 18:19

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "[QUOTE=yishain11]האם החרדים..."

כשאני נתקעתי בפקקים בתוך ההפגנה הזו, לא שמעתי את הדרישה "לתאם תנאים עם הרבנים", אלא קריאה ללכת לכלא ורק לא לצבא.
ולגבי הח"כים:
יעקב ליצמן - לא שירת
משה גפני -לא שירת
מאיר פרוש - שירת 4 חודשים
אורי מקלב - לא שירת
מנחם אליעזר מוזס - שירות מלא
ישראל אייכלר - לא שירת
יעקב אשר - לא שירת
אז באחוזים כמה שירתו שירות מלא? 1/7 = 14%

בש"ס באמת לא מעט שירתו בצבא.

נבדוק את השמאל:
מרצ:
זהבה גלאון - שירות מלא
אילן גילאון - התנדב לשירות מקוצר למרות נכות
ניצן הורוביץ - שירות מלא
מיכל רוזין - שירות מלא (קצינה)
עיסוואי פריג' - לא שירת
תמר זנדברג - שירות מלא
אחוז משרתים שירות מלא: 4/6 = 66%

מרכז:
"התנועה"
ציפי לבני - שירות מלא (קצינה)
עמרם מצנע - אלוף
עמיר פרץ - שירות מלא (קצין)
אלעזר שטרן - אלוף
מאיר שטרית - שירות מלא (קצין)
דוד צור - שירות מלא (קצין בימ"מ)
אחוז משרתים שירות מלא: 100%

העבודה:
בוז'י הרצוג - שירות מלא (קצין)
שלי יחימוביץ' - שירות מלא (קצינה)
איתן כבל - שירות מלא
מירב מיכאלי - שירות מלא
בנימין בן אליעזר - קצין בכיר
חיליק בר - שירות מלא (קצין)
עמר בר לב - שירות מלא (מטכ"ל)
סתיו שפיר - שירות מלא
אבישי ברוורמן - שירות מלא (קצין)
אראל מרגלית - שירות מלא (קצין)
איציק שמולי - שירות מלא
מיקי רוזנטל - שירות מלא
מיכל בירן - שירות מלא
נחמן שי - דו"צ
משה מזרחי - שירות חלקי (פציעה), שירות ארוך במשטרת ישראל
אחוז משרתים שירות מלא: 14/15 = 93%.

אז מי משרת יותר - אגודת ישראל או מרץ? החרדים או המרכז/שמאל?

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 23-12-2014 בשעה 18:24.
ישן 24-12-2014, 09:51
צלמית המשתמש של ai22

זה בדיוק העניין
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "לא צריך מאסר, מספיק לחתוך את..."

ציטוט:
לא צריך מאסר, מספיק לחתוך את התקציב לישיבות...
אם אתה מאיים להקטין תקציב לישיבות שבהן אחוזי הגיוס לא מספקים - המדינה בוחרת איך להשתמש בתקציב שלה.
שזה דיון לגיטימי לחלוטין, ומעלה שאלות לגבי מינון וקצב יישום.

כשהדיון הפך להיות דיון פלילי: להכריז על חרדים לומדי התורה כעבריינים,
הדיון הפך להיות דיון "שמד" אלים.

כשבצבא דיברו על "אפס סובלנות" לדרישות הלכתיות (שירת נשים, תלונות לגבי הפרות התחייבויות מפורשות, שירות עם נשים, התערבות רבנית במקרי פגיעה בהלכה שלא לצורך מבצעי שמגיע עד סירוב פקודה ומאסרים במקרים קיצוניים) הדיון עם החרדים נעצר.
כשמדברים על עצירת מגמת ה"הדתה" של הצבא, והגבלת ההתקדמות של כלל ציבור לובשי הכיפות - גם הציונות הדתית מתחילה להעלות שאלות האם הגיוס הגורף מועיל או מזיק, כי המשמעות של עצירה כזאת היא הפיכת הצבא לכלי לחילון המתגייסים.

אתה לא יכול גם לגייס כמויות של חרדים ודתיים, וגם להימנע מלספק להם תנאי שרות מינימלים מבחינתם.
ישן 25-12-2014, 22:48

אם מסתכלים באופן אובייקטיבי
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "[QUOTE=ai22]ביטול החינוך..."

הנה אם עוזבים את הדת היהודית יש נישואי תערובת רחמנא ליצלן ואין המשך לעם ישראל.

בתפוצות ההתבוללות יותר מ50%.

אבל מתחיל גם תהליך של איבוד האנושיות.

סמים, פשע, התאבדויות וכן הלאה.

אם כן, אם אתה בעד התערבות ממשלתית לכפות בעד/נגד דת, הכפיה הייתה צריכה להיות שיתנו חינוך יהודי לילדי ישראל ברוח ישראל סבא. אבל אני נגד כפיה, כי אם עושים את זה ברצון ובשמחה זה הרבה יותר טוב.

ישן 23-12-2014, 12:29

פה אתה עושה הכללה שאינה מתאימה לאיש ליברלי כמוך.
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אתה שוב מעוות דברים, אופייני..."

אני פוגש המון חרדים בהרבה עבודות, ולצד שני המון חילוניים שעובדים עלינו. בטח גם אתה יוצא לך לפגוש מכל הסוגים.
ציטוט:
אני ממש לא שונא חרדים. אני לא אוהב אורח חיים טפילי, ועוד יותר מזה אורח חיים טפילי ששונא את הפונדקאי שלו.

מי שעובד בטלוויזיה הממלכתית, מבחינתי הוא עובד עלינו. במיוחד אם הם עוד מצדיקים את שונאי ציון בכל דרך אפשרית. ובמיוחד אם הוא חוסם ערוצים אחרים של תקשורת, ועוד ביחד עם זה מטיל אימה על נבחרי ציבור.

יש גם וגם. יש המון חרדים שעובדים ויש המון חילונים שלא עובדים.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-12-2014 בשעה 12:33.
ישן 24-12-2014, 00:03

מבחן התוצאה
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "ואיך זה קשור לכל הרוחות..."

כאשר אין חינוך יהודי שורשי, יש יותר סמים, יש סוחרי נשים וכן הלאה.

וגם בקשר לח"כ, רק חלק זעיר ביותר מכל העבריינים תופסים. ולא בטוח מה היו הח"כ בעבר הרחוק והקרוב. הנה כבר היה ח"כ שהתברר אחר כך שהוא סוחר סמים, וזרועות הביטחון היו צריכים לדאוג שלא ייתפס בידי החיזבלה כמו שנתפס הסגן אלוף טננבוים.http://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=2907330

בטח תמצא לי איזשהו דתי או חרדי שגם הוא סחר בסמים כמו שאני גם כן יכול למצוא לך איזשהו חרדי ששירת בצבא. והוויכוח אף פעם לא ייגמר.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 24-12-2014 בשעה 00:11.
ישן 23-12-2014, 09:28
צלמית המשתמש של ai22

זו הסיבה להתחזקות הדתית בליכוד
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "כלל ברזל: יהודי ירא שמיים, בדרך כלל יותר ימני מאשר מישהו אחר"

אם תשים לב - כל כך הרבה דמויות חילוניות השתמשו בליכוד כ"מקפצה" להון-שלטון ולבסוף "לגלות" שהם בעצם שמאלנים,
זה מעלה שאלות קשות.

אני עדיין לא חושב שההתחזקות הזו מספיקה, ולדעתי אין מנוס משינוי חוקת הליכוד.
האכזבה מההתנהלות בליכוד הובילה אותי להתפקד.

לגבי המפלגות החרדיות: ש"ס ואגודה מתנהלות תוך התעלמות מוחלטת ממי שאינו חרדי, וזו גישה מאוד בעייתית.
כי אם חקיקה חרדית גורמת לסחף אנטי-דתי, שכרם יצא בהפסדם.
לא ניתן לטעון שטומי ויאיר לפיד "צצו משום מקום".
הם בפירוש תגובה להתנהלות בעייתית.

נערך לאחרונה ע"י ai22 בתאריך 23-12-2014 בשעה 09:30.
ישן 23-12-2014, 11:48

האם זה היה טעות מבחינתך או הטעייה מכוונת?
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "אלו שפרשו מצומת והצביעו בעד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי liorif
אלו שפרשו מצומת והצביעו בעד אוסלו היו שגב וגולדפרב בלבד.
[]

חיפשתי בוויקיפידה וזה מה שמצאתי:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E...5%D7%9E% D7%AA
ציטוט:
בחירות לכנסת ה-13 זכתה המפלגה בהישג מרשים של 8 מנדטים. הסיעה החדשה בכנסת כונתה על ידי התקשורת והציבור "רפול ושבעת הגמדים", ולא הצטרפה לקואליציה בראשות יצחק רבין.

הישגה של הסיעה הוסבר על ידי פרשנים פוליטיים באכזבת מצביעי הליכוד מהמפלגה ומיצחק שמיר, ומאי הרצון להצביע ליריבתה מפלגת עבודה. כמו כן רבים הושפעו ממסריה הניציים והאנטי דתיים, וכן מהתדמית הנקייה של המפלגה אשר לא לקחה חלק בסחר-מכר הפוליטי בשנת 1990, בעת התרגיל המסריח.

ב-1995 פרשו חברי הכנסת גונן שגב, אסתר סלמוביץ ואלכס גולדפרב מהסיעה והקימו את סיעת יעוד. יעוד הצטרפה לממשלת רבין ותמכה בהסכמי אוסלו ב', פעולה שהובילה לביקורת, שכן אותם אנשים נבחרו על מצע הפוך לחלוטין ממצע הממשלה אליה הצטרפו.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-12-2014 בשעה 11:51.
ישן 23-12-2014, 11:56

עדיין 2 מתוך 8 זה 25%. אי אפשר ללכת על זה
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב ""לבסוף התנגדה סלמוביץ להסכם,..."

וגם סולומוביץ שהתנגדה, אבל הצטרפותה לקואליציה של העבודה זה מה שהביא את ממשלת רבין ואוסלו. זה היה גם כן רמאות מול הבוחרים שבחרו אותם על ימניות לכאורה.

על כל השאר אין מה להגיב, אחרי שהיה נשיא שהוא לא חבר ש"ס ולא שמר על מרחק נגיעה שהורשע בפלילים, ויש ראש ממשלה לשעבר שמורשע עכשיו, ויש עוד אחד שמסתתר מאחורי התקשורת.

ההבדל הוא שבה בשעה כאשר אצל ש"ס היה מדובר בעשרות אלפי ש"ח, פה מדובר במיליונים.

והתעלמת לגמרי מיהדות התורה שאין שם ברוך ה' אף אחד מורשע בפלילים.

**

תבין אותי נכון, אני לא בא פה להגיד מי יותר טוב ומי יותר גרוע. זו לא הנקודה. כאשר אני צריך מטפלת לילדים שלי אני בוחר אישה, למרות שאני בעצמי גבר. גם אם גבר חרדי ירצה להיות מטפל של ילדים, אני יעדיף אישה חילונית. כאשר אני צריך רופא, אין לי שום בעייה ללכת לרופא חילוני, אבל כאשר אני צריך מישהו שאני יכול להיות יותר בטוח שלא ילשין על חייל יהודי כאשר הגן על ארצנו, אני בוחר חרדי ולא קיבוצניק.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-12-2014 בשעה 12:13.
ישן 23-12-2014, 17:47
  liorif liorif אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "עדיין 2 מתוך 8 זה 25%. אי אפשר ללכת על זה"

ציטוט:
וגם סולומוביץ שהתנגדה, אבל הצטרפותה לקואליציה של העבודה זה מה שהביא את ממשלת רבין ואוסלו. זה היה גם כן רמאות מול הבוחרים שבחרו אותם על ימניות לכאורה.

ללא הכניסה של ש"ס לקואליציה, לרבין לא היה הרוב הדרוש להקמת ממשלה מלכתחילה ולפתוח בתהליך אוסלו.
כנראה זו הייתה בדיחה פרטית של אלוהים לא ?

ציטוט:
על כל השאר אין מה להגיב, אחרי שהיה נשיא שהוא לא חבר ש"ס ולא שמר על מרחק נגיעה שהורשע בפלילים, ויש ראש ממשלה לשעבר שמורשע עכשיו, ויש עוד אחד שמסתתר מאחורי התקשורת.

ההבדל הוא שבה בשעה כאשר אצל ש"ס היה מדובר בעשרות אלפי ש"ח, פה מדובר במיליונים.

והתעלמת לגמרי מיהדות התורה שאין שם ברוך ה' אף אחד מורשע בפלילים.

מה הקשר אולמרט למה ששאלתי אותך ? שוב, למה מפלגה המורכבת רובה ככולה מאנשים יראי שמיים מובילה בהרשעות פליליות מבין כל שאר המפלגות האחרות ?

כן התעלמתי מיהדות התורה, כמו שהתעלמתי ממר"צ שגם בה אף אחד לא מורשע בפלילים.
איך זה רלוונטי למה ששאלתי אותך, לאלוהים פתרונים.

ציטוט:
אל תבין אותי נכון, אני לא בא פה להגיד מי יותר טוב ומי יותר גרוע. זו לא הנקודה. כאשר אני צריך מטפלת לילדים שלי אני בוחר אישה, למרות שאני בעצמי גבר. גם אם גבר חרדי ירצה להיות מטפל של ילדים, אני יעדיף אישה חילונית. כאשר אני צריך רופא, אין לי שום בעייה ללכת לרופא חילוני, אבל כאשר אני צריך מישהו שאני יכול להיות יותר בטוח שלא ילשין על חייל יהודי כאשר הגן על ארצנו, אני בוחר חרדי ולא קיבוצניק.

היית סומך יותר על כל חברי ש"ס שהצביעו בעד הסכם חברון מאשר על בני בגין ורפול למשל שהצביעו נגד ?
ישן 23-12-2014, 21:44

למיטב זכרוני לעבודה-מרץ ביחד עם מפלגות הערביות היה בדיוק 61 מנדטים
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "[QUOTE]וגם סולומוביץ שהתנגדה,..."

ביחד עם העריקים של צומת. זה היה פעם הראשונה שמפלגה ציונית לכאורה עשתה קואליציה הנתמכת על מפלגות הערביות.

ואחרי זה ש"ס נכנסה במטרה למזער את הנזק של ממשלה הנתמכת על מפלגות ערביות.

ואני קורא בויקיפידיה על שס ורשום שם ככה:
" לאחר הבחירות בשנת 1992 חברה ש"ס לשמאל והצטרפה לממשלת ישראל העשרים וחמש בראשות יצחק רבין. אולם בעקבות חתימת הסכמי אוסלו פרשה מהקואליציה בספטמבר 1993‏".

בנוסף לזה, הרי המצע של שס לא היה על ביטחון וארץ ישראל, אלא על דת. ואילו המצע של צומת היה בפירוש על ארץ ישראל, וכאשר יש הסכם מסוכן ביותר, היא מתפרקת וקרוב למחצית בלי שום סיבה והסבר, זה חמור פי כמה. אחד מהם התברר אחר כך שהיה גם סוחר סמים.

ומה תגיד על אריק שרון שהצהיר דין נצרים כדין תל-אביב ועלה להר הבית ואחר כך הוא ומחצית מפלגתו ערקו לשמאל הקיצוני.

אין דברים מושלמים. בכל מפלגה יש את הגיבנת שלה. אבל בסך הכול אני מוצא שזה יותר בטוח להצביע למפלגה דתית.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-12-2014 בשעה 22:00.
ישן 25-12-2014, 07:52

מכיר את ההבדל בין אנס לנאנסת?
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "מבחינת החשבון של המנדטים אתה..."

גם אם הנאנסת הייתה יכולה במאמצים אדירים להדוף את האנס, להרביץ לו בביצים, לקבל שריטות ולברוח, בכל זאת האנס הוא האשם יותר.

בניגוד לאלו שעשו מאמצים אדירים להעביר את הסכמי אוסלו, ההתנתקות, בתקשורת וביחסי ציבור ובכל דרך אפשרית, שכולם לא היו במגרש החרדי, הרי מעט הדתיים והחרדים שכן הסכימו לזה הם רק נגררו בעל כורחם, ולא דחפו בכוח.

וימין-שמאל זה לא רק נסיגה או לא נסיגה זה גם בעוד המון תחומים: האם לתת למסתננים כניסה, האם למצות את הדין עם יהודים שהגנו על עצמם ובטעות ירו ירי מיותר, ועוד ועוד. שבכל אלו יודעים בדיוק מי מוביל לאן.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 25-12-2014 בשעה 07:57.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:56

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר