לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2015, 21:01
  משתמשת נקבה Pestilence Pestilence אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.14
סיכום השנה שלי ב"פרש":

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
פסיכית לרגע
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
מה יש לפסיכית הזאת?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי cohort
יש לי רק דבר אחד לאמר לך: Xanax!
ציטוט:
במקור נכתב על ידי snooky
חשבת פעם ללכת לטיפול?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tom.Cruise
בהחלט טיפול.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
תלכי כבר לטיפול!
ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
עשי לעצמך טובה - פני לעזרה מקצועית.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי fap
משוגעת. משוגעת. משוגעת. משוגעת. משוגעת. משוגעת. משוגעת. משוגעת. משוגעת.
על כל הראש.
ולקינוח, הדובדבן שבקצפת:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
אם יודיעו מחר בעיתון שנמצאה לה סיוון ללא רוח־חיים, לא אתאבל יותר מדי..
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
אני פשוט חושב שהיא לא מוסיפה הרבה לעולם בזה שהיא קיימת בו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i.imgur.com/ATlnmss.gif]

ולפני שתתחילו לקפוץ עלי: כן, כן, אני יודעת שלא מעט מזה היה באשמתי, מודה ועוזבת ירוחם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2015, 11:35

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "לא לימדו אותך ש nice guys..."

די הלפרוסט, בשביל מה זה טוב כל הרמיזות האלה שלך? זה לא נעים לי. הבהרתי כבר בצורה הכי ברורה שאין לי שום כוונה להיפגש אתו, אבל עם זאת אין לי בעיה
להיות נחמדה אליו בפורום, כפי שהוא נחמד אלי.
הטון העולה מדבריך כאילו הוא מכוון להשיג דבר אחד, ואתה כאילו מעודד אותו, זה... בהחלט לא נעים לי. מודה.
אסכם את העניין בפעם האלף:
1. הוא לא רוסי, אז אין סיכוי
2. הוא בגובה של שחקן כדורסל, ואני פאקינג גמדה. אני אצטרך סולם כדי להביט בפניו (ושוב: לא יקרה), וכל דרך אחרת להסתכל עליו תהיה כרוכה מבחינתי בנקע כואב בצוואר,
ואי נוחות תמידית. היש יותר מגוחך מזה? האם ארמדילו יכול לצאת עם ג'ירף? לא נראה לי... אז הבנו? אפשר לעבור הלאה? תודה.
ישן 04-01-2015, 15:36

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "צודקת שטעם אישי לא בוחרים,..."

*זהירות, חפירה לפניך* :
כמו שזה נראה עכשיו, מלכתחילה לא הייתי יוצאת לדייט עם מישהו שאיננו רוסי (אני זוכרת שבשבוע שעבר, עת הייתי באחד המקומות, שקלתי ברצינות לעלות אל אחת הקומות העליונות יותר שם -
למוקד הטכני, להציץ ברשימת שמות העובדים המופיעה על הקיר ואולי אף לבקש להיכנס פנימה כדי לבדוק את ההיצע.. בכל מקרה, המקום ההוא איננו רלוונטי יותר מבחינתי).
והיה ואתקל/יצא לי להכיר באיזה מקום בחור לא רוסי שמאוד ימצא חן בעיני וגם הוא יהיה בעניין שלי, בוודאי שלא אפסול אותו. אבל כאמור, כמו שאני רואה את זה - הסיכוי שזה יקרה מאוד מאוד נמוך.

העובדה שאלוהים לא חנן אותי במראה ובגובה של איזו כוסית שוודית בשם אסטריד, זה ממש לא אומר שאני חייבת להתפשר. אני חולמת להכיר איזה סרגיי נחמד שיחבק אותי חזק, ינשק אותי,
יגיד לי שהוא אוהב אותי ויהיה קצת אבהי אלי במובן מסוים. אני בהחלט זקוקה לזה. בב"ש יצא לי להיתקל באיזה איגור אחד שהיה נחמד למדי ובאמת חשבתי להזמין אותו לצאת, אבל ברגע ששמעתי
אותו אומר לשותף שלו "אני יוצא לסיגריה" - ביטלתי את התוכנית.

זהו, אני מבטיחה להפסיק לחפור לכם פה בלי סוף על רוסים
ישן 06-01-2015, 21:28

בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "זה קצת קשה, לא? (כאילו, מה..."

לא שי, היא צודקת, ולא במאה אחוז, אלא במיליון אחוז. שוב הגבתי בחוסר רסן מוחלט, שוב הגזמתי, שוב הגבתי בלי לקחת חצי שעה לנשום ולחשוב עוד קצת לפני שאני שולחת,
שוב כשלתי. לא, אני פשוט לא לומדת בשיט. משום דבר. פשוט מקרה אבוד. עכשיו אתם מבינים למה רשמתי היום שאני מרגישה כישלון חרוץ? פשוט כישלון. כישלון, כישלון, כישלון כושל אחד גדול.
אני נגעלת מעצמי ומכל מה שקרה כאן ואשכרה צריכה דלי הקאה. כנראה שיותר מדי זמן מול "פרש" באמת לא עושה לי טוב. merde.

ושי, בחייאת, בשביל מה זה היה נחוץ?:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
(כאילו, מה שאמרת. לא הבולבול של סלבה.)
תגידי לי, באמת עכשיו: את לא מתעייפת? נראה לי שגם לך לא תזיק קצת הפסקה :/
ישן 07-01-2015, 09:08

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "את שוב שולחת הודעות בלי..."

נשמה, לא מנסה להיכנס בך ולא מנסה לפגוע בך, פשוט יש לך נטייה להספמת יתר, ואני אגיד לך את האמת: אני לא יודעת מה עם אחרים, אבל אותי זה מתיש,
ואני תוהה אם זה לא מתיש גם אותך, לפעמים לפחות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
אחרי כל השטויות שאת אומרת כאן?
שטויות? לא, לא. מה שכתבתי זה לא שטויות. מה שכתבתי זה מאוד נואש, עצוב, מביך, ובהתחשב בעובדה שיש גם תמונה (עדכנית!) שלי בפורום, גם מאוד טיפשי.
הבכתי את עצמי, הבכתי את סלאבה, והבכתי את כולם, ואני שונאת את עצמי על זה. סלאבה, אם אתה רואה את זה: סליחה. ודע לך שיש לי נסיבות מקלות:
יש לי היסטוריה "מפוארת" של בחורה שלא אחראית למה שהיא כותבת. מין מקרה חסר תקנה שכזה.
!I did it again
I am such a sad little person (תרתי משמע)
ישן 07-01-2015, 17:43
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי Pestilence שמתחילה ב "חברה'שך, הא? בגלל זה אתה מגן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pestilence
חברה'שך, הא? בגלל זה אתה מגן עליה תמיד. בעצם, כשזה אני מול מישהו, בכל מצב אתה תמיד תתמוך בצד שנגדי. זה ידוע. לא שאכפת לי יותר מדי.

אז לשיטתך כל פרש, הרשומים ואלה שעוד לא רשומים, הן חברות שלי?
ציטוט:
אתה יותר ממוזמן לפתוח סקר כד לקבל את חוות דעת שאר הגולשים....
כמו ילדה מתלהבת ומשועממת בביה"ס יסודי

אני מצטער סיוון, אבל בכל סיטואציה שבה מישהי דורשת לעשות סקר על מי יותר ילדה קטנה, היא אוטומטית הופכת להיות הילדה היותר קטנה.

ציטוט:
בבקשה, תהיה גבר ותפתח, אני אחיה בסדר גמור עם התוצאות, יהיו אשר יהיו.

אני כנראה אצטרך לחיות עם נקביותי והבושה המתלווה לכך.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 07-01-2015, 17:50

בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "לא הבנתי, הקטע שאמרת שתפסיקי..."

נו, בחייך, הבנת אותי טוב מאוד: צחקתי עם התמונה ועם מה שכתבתי, הומור. זה שאתה והיא (טוב, עליה אני לא מתפלאת) מיהרתם לקפוץ עלי ככה כאילו אני איזו מטורפת
שבאה אל נתי הביתה, מתקשרת אליו בלי סוף, מטרידה גם את המשפחה שלו ושולחת לו את החזייה שלה בדואר, זה... ובכן, היה מוגזם מצדכם.

fap (שאגב, אני באמת חושבת שהוא מקסים) צעיר ממני בפאקינג עשר שנים, שזה אומר שכשאני הייתי בת 14, אמא שלו עדיין ניגבה לו את הטוסיקון החמוד שלו (נתי,
אני צוחקת ולא מנסה לפגוע בך, הכל בהומור, באלוהים), והוא בחיים לא היה נפגש עם "זקנה" (יחסית אליו) כמוני, ואני צריכה לכוון לגברים מבוגרים יותר, שזה אומר, 30 ומעלה.
זה הכל. בזאת תמה הפרשה.
ישן 07-01-2015, 18:56
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי Pestilence שמתחילה ב "נו, בחייך, הבנת אותי טוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pestilence
נו, בחייך, הבנת אותי טוב מאוד: צחקתי עם התמונה ועם מה שכתבתי, הומור. זה שאתה והיא (טוב, עליה אני לא מתפלאת) מיהרתם לקפוץ עלי ככה כאילו אני איזו מטורפת
שבאה אל נתי הביתה, מתקשרת אליו בלי סוף, מטרידה גם את המשפחה שלו ושולחת לו את החזייה שלה בדואר, זה... ובכן, היה מוגזם מצדכם.

אני חושש שאת אולי צריכה להוסיף פרנויה לרשימת המכולת.
ציטוט:
fap (שאגב, אני באמת חושבת שהוא מקסים) צעיר ממני בפאקינג עשר שנים, שזה אומר שכשאני הייתי בת 14, אמא שלו עדיין ניגבה לו את הטוסיקון החמוד שלו (נתי,
אני צוחקת ולא מנסה לפגוע בך, הכל בהומור, באלוהים), והוא בחיים לא היה נפגש עם "זקנה" (יחסית אליו) כמוני, ואני צריכה לכוון לגברים מבוגרים יותר, שזה אומר, 30 ומעלה.
זה הכל. בזאת תמה הפרשה.

אני לא אתיימר לדבר בשם נתי, אבל לפי הזכור לי הוא אמר כמה פעמים שהדברים שאת אומרת ממש לא מצחיקים אותו ושתכל'ס הם אפילו מטרידים אותו. אני חושב שנגיד המשפט שכתבת פה יכול בכיף להיכנס להגדרה.
עכשיו, בתכל'ס בגלל שאני באמת זקן- אני לא סגור על אם אני זוכר את זה נכון, אבל אם יבוא נתי ויגיד שזה בדיוק ככה- אז נסגור בינינו שמעכשיו כל פעם שאת מדברת ככה אליו או עליו אני אראה בזה הטרדה, שזה אומר שאני אאלץ לחסום אותך.
או שתחסכי מכולנו ופשוט תמנעי מכך.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 12-01-2015, 17:05

בתגובה להודעה מספר 137 שנכתבה על ידי fap שמתחילה ב "כן, לצפות מאנשים לרחם עלייך..."

אני בשום פנים אופן לא רוצה שירחמו עלי. לא יודעת מאיפה הבאת את זה.
פצצות? על מה אתה מדבר? אפשר לחשוב מה כבר עשיתי, אז היו כמה פעמים שרשמתי הלצות לגבי העובדה שאתה צעיר ממני בעשר שנים, וציינתי שזה היה בהומור
וברוח טובה (טוב, אולי לא כולן, מודה). זה נקרא להטיל עליך פצצות? נו שוין. אתה אף פעם לא ירדת על אנשים כאן? תעשה לי טובה.
בכל אופן, האם זה מצדיק עמידה מאחורי גולש (שמתברר שהוא יותר ערס כוחני מאשר ישו, ובנוסף - גם לא ממש אינטלגנטי) שמכנה אותי "כלבה מטומטמת" כאחרון
נהגי המוניות שמתעצבן על חברת כנסת שמאלנית שמדברת בטלוויזיה? באמת? ועוד רושם ש"צריך לשים אותי בכלוב"? לא פחות? וזה עוד לאחר שהייתי רק נחמדה אליו?
ישן 06-01-2015, 12:06

בתגובה להודעה מספר 156 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "שמחה שהמוניטין שלי..."

סתם צחקתי איתך/כתבתי עוד שטות בלי לחשוב עליה. את דווקא סבבה לגמרי טלי.
בכל אופן, תאמיני לי שהמוניטין שלי באיזה פורום אינטרנטי הוא הדבר האחרון שמטריד אותי בימים אלו, החיים האמיתיים שלי הם אלו שזקוקים לשינוי מהותי, מן הקצה אל הקצה, בלא מעט תחומים...
ההרגשה המזופתת הזו שאני כישלון חרוץ, שאין לי את היכולת לקבל את ההחלטות והבחירות הנכונות בחיים בצורה רציונלית, כמו שצריך, לחשוב על דברים לפני שאני עושה אותם, ושאני פשוט לא מצליחה
להתרומם ולהגיע לאיזשהו מקום משמעותי בחיים שלי.. וזה עוד לפני שהתחלנו בכלל לדבר על החיצוניות שאני מזניחה והזוגיות שאין... בהחלט בעיה. זה כאילו... משהו עוצר אותי. :/

ושלא תעזו לרחם עלי, כן?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:08

הדף נוצר ב 0.29 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר