לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2005, 14:17
  al-x al-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל al-x שלח הודעה דרך MSN אל al-x
המלצה יום עצמאות שמח

יום עצמאות שמח ל- 4500 מורים שהפכו מובטלים תוך שבוע. מאחל לקולגות שלכם שעד יום העצמאות הבא לימור לבנת כבר לא תיהיה בתפקידה. אגב, הפוסטרים האלה על האוטובוסים, שקוראים לה להתפטר, זה עסק קצת יקר, יחסית, לא?
יום עצמאות שמח גם למובטלים הישנים. אבל תתעודדו, ביבי אמר שאין מיתון. אמנם אין עבודה, אבל גם מיתון אין. אז אין על מה להתלונן.
יום עצמאות שמח לרמטכ”ל הכמעט לשעבר, משה יעלון. אל תתבאס, תודה שחיכית לזה, ההבדל בין יולי 2005 ל- 2006 לא כזה גדול, באמת. אני בטוח שמשנת 1968 אתה לא מפסיק לכתוב “עד מתי…” על כל קיר שרותים שנקרא בדרכך.
יום עצמאות שמח לתושבי גוש קטיף - בשנה הבאה, כשתעברו לגור בישראל אחרי 37 שנים, נוכל לחגוג ביחד.
יום עצמאות שמח גם לפלסטינאים בעזה, השכנים של אלה מהשורה הקודמת. כן, אני יודע שזה לא בדיוק החג שלכם, ושאתם קצת כועסים, ושיש סגר עכשיו. אבל נקווה שיעבור עד אחרי החגים.
יום עצמאות שמח לאנסים הקבוצתיים. איזה יופי לגור ברפוליקת בננות, נכון? במדינה מוסלמית היו תולים אתכם מהביצים, ובסתם מדינה נורמלית הייתם נרקבים בכלא עד שהזין שלכם היה נופל מהמקום. אבל התמזל מזלכם ואתם במדינת ישראל. במקרה הטוב, יתברר שהבחורה היתה קצת נותנת, ותקבלו איזה קנס ותצטרכו לכתוב מכתב התנצלות. במקרה הפחות טוב, שלא לומר גרוע, תימצאו אשמים, ותצטרכו לעשות עבודות שירות במשך שלושה חודשים, ואולי אפילו איזה מאסר על תנאי קטנצ’יק כזה, לשנה בערך. אני לפחות מקווה בשבילכם שהבחורה לא היתה דרוזית, אחרת היו שורפים לכם את כל הכנסיות בעיר, למרות שאתם בטח יהודים, אבל זה קטע כזה לשרוף כנסיות אחרי שמטרידים נערה דרוזית.
יום עצמאות שמח לפנינה רוזנבלום, אני מקווה שכבר החזירו לך את הפיליפינים. רגע, ואם לא, מה עשית בשבוע האחרון, ניקית לבד או נתת לבית להרקב מסרחון?
יום עצמאות שמח לפיליפינים של פנינה, אני באמת נורא מקווה בשבילכם שמשטרת ההגירה כבר לא שלחה אתכם הביתה. ואם כן, אז לפחות לא תצטרכו לסבול את המעסיקה הוורודה שלכם.
יום עצמאות שמח גם לך, ביבי. איך הוולבו? הקוויאר טעים לך? נורא יפה החליפה החדשה שלך, כמה עלתה?
יום עצמאות שמח לכל החולים. תגידו תודה לאיש מלמעלה, בזכותו אין לכם סל תרופות שעלול להציל את החיים שלכם. חבל, דווקא הייתם נחמדים.
יום עצמאות שמח לצופי תוכניות הריאלטי, שומעי החרא שמגלגל מיליונים, ולובשי המותגים. בשלב כלשהו תפתחו אישיות, תשתחררו מהכבלים, תלמדו לחשוב, ותיהיו עצמכם.

57 שנים של שחיתות, רצח, גניבה, בורות, כפייה, אונס, קומבינה, עוני, אבטלה - והמיעוט השפוי שותק.

פורסם בבלוג שלי http://www.al-x.net/?p=10

נערך לאחרונה ע"י al-x בתאריך 12-05-2005 בשעה 14:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:01

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר