לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2005, 17:41
  טוב טוב הגמד טוב טוב הגמד אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 12.02.03
שלח הודעה דרך ICQ אל טוב טוב הגמד
שאלה בגריות -תרתי משמע.----------ב-ג-ר-ו-ת

אני מרגישה מיואשת,אין לי כח ללמוד אין לי כח להשקיע אני רוצה להנות אני רוצה לנצל את הילדות שלי
אני רוצה לעשות דברים שכשאני היה בת 20 אני לא אוכל לעשות,אני רוצה להרגיש את הילדות שלי בשימחה
נמאס לי לשבת כל היום ללמוד להשקיע ללכת לבצפר כמו רובוט הכל פשוט שיגרתי הכל לא אמיתי
כאילו תיכננו לי את החיים ב-20 שנים הראשונות שלי אבל מי אמר שזה מה שאני רוצה?
אני לא ממש בקשר טוב עם אמא שלי עכשיו אנחנו לא בידיוק מדברות בגלל קטע שהיה שמאוד איכזב אותה
אבא שלי ניפטר שנה שעברה משהו שמאוד שבר אותי,ועכשיו חבר של אמא שלי גר איתו והוא מחזיק אותי דיי קצר
אין לי את הכח ואין לי את הרצון לשבת בבית וללמוד-פשוט אין לי.
אני פותחת את הספר ואחרי 5 דקות אני הולכת לאינטרנט או שאני מדברת בטלפון או שאני יוצאת.

אם הייתם מיואשים,מאוכזבים(מעצמכם ומהסביבה),רוצים להנות ולנצל ילדות,לפרוח בדרך שלכם
ולא ללכת לפי כל מה שתמיד נראה לאחרים.

מה שאני באה לשאול אותכם זה אם כדי לי לעזוב עכשיו את בית-הספר ללמוד בבית אנגלית,מתמטיקה והיסטוריה
ללכת לעבוד לצאת בערבים ולעשות את הבגריות שאני יודעת שאני יצליח בהן בימים אלה
ולעשות צבא ואחרי הצבא להשלים בגריות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2005, 18:01
  tejas tejas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל tejas שלח הודעה דרך AIM אל tejas שלח הודעה דרך MSN אל tejas
בשום פנים ואופן לא!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טוב טוב הגמד שמתחילה ב "בגריות -תרתי משמע.----------ב-ג-ר-ו-ת"

תראי, זה באמת קשה ולא רק לך, אבל אין מה לעשות חייב להשקיע עד הסוף! כי אם תפרשי מהלימודים את תראי את כולם לומדים ונותנים את ה100% שלהם ואחרי הצבא הם יעשו חיים ואת תישארי עם הלימודים והבגרויות..! זה ממש לא שווה לך.

בקשר לבעיה במשפחה זה דבר שניתן לפתור עם אמא שלך.. אל תתני להווה להשפיע על העתיד הקרוב והפחת קרוב שלך, כי את רק תהרסי לעצמך.. עוד משהו בקשר לחבר של אמא שלך, מז'תומרת "מחזיק אותך קצר" ?! הוא לא אחד ההורים שלך! הוא כולה חבר של אמא שלך ואם היית שואלת אותי, את לא צריכה בכל להקשיב למה שהוא אומר, אחרי הכל את לא הבת שלו אין לו שום זכות עלייך. וגם אם הוא לא נראה לך אז תלכי לאמא שלך תשלימי איתה ואז תגידי לה שהחבר שלה גורם לך להרגיש לא נעים ודברים כאלה... ושתסיק מסקנות אחרי הכל את הבת שלה.

מוטו לחיים זה אין דבר העומד בפני הרצון, והבגרויות, קטן עלייך.

ישן 13-05-2005, 21:14
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אני מסכימה ומצטרפת לחלוטין
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי skiper שמתחילה ב "..."

גם לי היה מאוד קשה בתיכון, היו רגעים שגם אני פשוט רציתי לקחת את הרגליים ולברוח כל עוד נפשי בי .
מזל שהיה לי היגיון בריא לסיים את כל הבגרויות דאז כי תאמיני לי שאחרי שאת כבר מאחורי זה, יש לך דברים אחרים בראש .הייתי כמוך לזמן מה, אמרתי "אני אשלים אחרי התיכון עד לגיוס, או אחרי השחרור" ...
אז תדעי לך שאת כבר אחרי את לא רוצה לעשות לא את זה, ולא את זה .
היום - אני כבר שנה פלוס חיילת והתוכניות שלי אחרי השחרור הן גדולות ולא כוללות בתוכן בגרויות (אולי רק שיפור ב-2 מקצועות) .
כשאת חווה את החופש שלך ואת העצמאות, את רוצה רק לממש את זה בצורת אידיאל - בתור טיול, כיף וחוויות .
נראה לך שאחרי המסגרת השוחקת של הצבא יש כוח לשבת על הטוסיק וללמוד לבגרויות שיכלת לעשות כמה שנים קודם ? ואני לא מדברת על לימודים אקדמאיים שהם נטו מבחירתך ולמען רכישת מקצוע והבטחת עתידך .
אני מדברת על לעשות את הדבר הנכון בזמן הנכון ורק בשבילך, לא בשביל אף אחד אחר . שלא נדבר על התחושה החזקה שתקבלי של : "להישאר מאחור" בעוד שכל חבריך יטיילו בעולם בראש שקט .

תהיי חכמה ועשי את הבגרויות בזמן המתאים להן, גם אם זה קשה ואין לך כוח, את כ"כ תהיי מרוצה מעצמך שלא תוכלי לדמיין את זה אפילו . ותזכרי שלא רק בית ספר הוא בית ספר, כל החיים האלו הם תהליך למידה אחד גדול .
אם היית מחזירה אותי לתיכון עכשיו, לא רק ששוב הייתי בוחרת להישאר, הייתי בוחרת להשקיע ולהוציא ציונים טובים יותר . עזבי גאוות הורים, זו גאווה עצמית ומעבר לכל דבר - זו הרגשה טובה .
ילדות שמחה היא לא להוציא את עצמך מהמסגרת ולהתבגר בטרם עת, לא סתם אומרים שלכל דבר בחיים יש את הזמן הנכון לו....
ואם קשה לך ללמוד בבית - תפסי לך מרחב דשא ותלמדי, אולי אפילו תמצאי את זה מעניין ומאתגר .
למערכת החינוך יש בעיה להעביר חומר בכיף - ידוע וקיים בכל מוסד לימודי, אבל הגישה צריכה לבוא ממך .
אם תקחי הכל בסבבה ובתור תקופה זמנית שאוטוטו נגמרת, את תראי את זה טס לך בין העיניים .

לסיכום - אין חכם כבעל ניסיון, אז תהיי חכמה ותעשי החלטות נכונות - אני מבטיחה שלא תצטערי .

אשמח לעדכון,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 13-05-2005 בשעה 21:23.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר