לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2014, 23:54
  Andreyguys Andreyguys אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.14
בגידה, רגשות אשם ופשוט חרא של תקופה

שלום לכם, יש פה פורום דיי רציני עם אנשים רצינים אחרים..ויש לי בעיה, כמו לרובינו

אני בחור בן 23, הייתי עם חברה שלי במשך שנתיים וחצי כשכמעט שנה וחצי גרנו ביחד, היא הייתה החברה הראשונה שלי ולפני שאני מסביר פחות או יותר מה קרה פה, אני בן אדם שמחובר יותר לרגשות שלו ואני פחות "מאצ'ו" מרוב הגברים, זאת אומרת שאין לי בעיה להראות את הרגשות שלי, ופחות אכפת לי מהמראה החיצוני.

יום אחד נכנסתי אליה לפייסבוק וראיתי שהיא בוגדת בי, מפה לשם היא אמרה שהיא לא אוהבת אותי כבר חודש..נפרדנו, עכשיו אני גר לבד..היא הייתה החברה היחידה שלי, אין לי חברים אחרים שאני יכול לצאת איתם מהבית..יותר מזה, אין לי מוטבציה לצאת מהבית, הייתי צריך להכריח את עצמי לעשות קניות במגה כדי לא למות מרעב. אני מרגיש מושפל, מנוצל, דחוי ואין לי ביטחון עצמי, עד כדי כך שאני לא יכול להרשות לעצמי למצוא עבודה כי אני כל כך מפחד מלדבר עם המעסיק..זה הורג אותי, אף פעם לא הרגשתי ככה..אני אשכרה נלחץ מזה שאני צריך לצאת מהבית.

אין לי עם מי לשתף את זה..אני מרגיש כאילו שאני הולך להתפוצץ כל רגע ופשוט נורא קשה לי..
אני לא יודע מה לעשות, באמת שלא ואני אבוד
למרות שהיא בגדה בי אני רציתי לחזור להיות איתה בקשר, נטו לדבר כי לא היה לי עם מי לדבר בכלל, ואני מרגיש את החוסר אכפתיות הזה שלה שלא הרגשתי במשך כמעט 3 שנים.

אני רוצה להוסיף שהסיבה שהיא בגדה בי זה בגלל שהיא עברה אונס בחיים שלה, והיא הרגישה שיש דברים שהיא לא יכולה לספר לי יותר וככה היא הבינה שהיא לא רוצה את המערכת יחסים הזאת יותר.

הייתי לוקח את זה בקלות רבה יותר אם לא הייתי יודע שהיא בוגדת בי והיא הייתה פשוט נפרדת ממני נטו כי נמאס לה כבר, בסדר אני יכול להבין..אבל בגידה..זה הורס אותי

בבקשה שמישהו יעזור לי...אני לא חשבתי שאני אהיה במצב שכזה בחיים ובאמת שאין לי כבר מילים לתאר את המצב שאני נמצא בו עכשיו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2014, 23:15

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "יותר טוב לך ככה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
על בחורה בוגדנית וחסרת לב כל כך - מעולם לא שמעתי.
קודם בוגדת בך,
ואז ממציאה סיפור מצוץ מהאצבע על אונס כדי שעוד תרגיש רע עם עצמך.
פשוט איכס.

הרי איזו בחורה עוברת אונס - ואז רצה לשכב עם גברים אחרים?
נראה לך באמת שיש משהו סביר בתירוץ הזה?

תאר לך כמה גרוע היה יכול להיות אם לא היית מגלה את הכיעור שלה עכשיו,
אלא עוד כמה שנים.
אולי לאחר חתונה.
הרבה הרבה יותר טוב לך ככה.

יש הרבה בחורות טובות ונאמנות,
אל תפנטז על ז*** רק בגלל שהסירחון מוכר והתרגלת אליו.

האונס - באמת קרה וזה משהו שאני יודע..אני לא יודע את התופעות לווי של זה אבל יכול להיות שזה אחד מהם בשביל לחפש הערכה עצמית..

ואני פשוט לא יכול להוציא אותה מהראש שלי..גם אחרי עוד מעט שבועיים..ממש קשה לי ואני מתפוצץ מבפנים ולא יכול לישון
כל כך נמאס לי להיות במצב הזה
ישן 26-07-2014, 09:06
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Andreyguys שמתחילה ב "בגידה, רגשות אשם ופשוט חרא של תקופה"

אתה מתארמצב לא פשוט. מעבר לעצות הרגילות של למצוא תחביב, חוג, חרד כושר או מסגרת אחרת שתספק לך הזדמנות להפגש עם אנשים, אתה מדבר על חוסר משמעותי בביטחון עצמי עד כדי חשש מלצאת מהבית או מראיון עבודה.

הייתי בהחלט שוקלת פניה לגורם מקצועי כלשהו, כי זה נשמע לי מעבר לדיכי הרגיל של אחרי פרידה.
באופן כללי המצב בו בת הזוג היא החברה היחידה שלך ואין לך חוגים חברתיים אחרים נראה לי כמו מצב לא בריא. זה מעמיס על מערכת היחסים ועל בת הזוג.

לגבי הפרידה - זה קשה. קשה מנשוא. זה ברור לי. מצד שני, אני מניחה שאתה מבין שגם הצד השני במערכת יחסים הוא אדם. יכול להיות יותר או פחות נחמד, עושה יותר או פחות טעויות, ונשמע שהאקסית שלך היתה מהפחות נחמדים ומאלה שעושים כמה טעויות לפני שהם מבינים באמת מה הם רוצים או לא רוצים בחיים שלהם...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 03-08-2014, 01:33

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Andreyguys שמתחילה ב "בגידה, רגשות אשם ופשוט חרא של תקופה"

קודם כל תודה על התגובות, באמת

ואני בוכה כי מלפני כמה חודשים היה לי הכל, ועכשיו אני מרגיש שאין לי כלום..פתאום כל החברים לא חברים, לכל אחד יש משהו לעשות או משהו ללמוד, ואני כרגיל מאבד את עצמי במצב הזה

התגברתי על זה שאני לא יכול לצאת מהבית - יצאתי, ודחו אותי ב6 מקומות שחיפשתי עבודה בהם..ועדיין לי כלום..שזה פשוט לא עוזר למצב שלי כרגע..

ואני לא יודע מה לחשוב, לא דיברנו מאז בכלל, ואני גם לא רוצה כבר, אבל העובדה שעכשיו יכול להיות שהיא מזדיינת עם אחד האקסים שלה הורגת אותי, וזה ממש ממש קשה לי ואין לי מושג איך להתגבר על זה.. והעובדה שאני כותב את זה ב2:30 בלילה רק מוכיחה את זה כי אני גם לא ממש מצליח להרדם..
התרגלי לישון עם מישהי, סתם חיבוק וסתם מישהי לידי שכיף לי איתה, אני ממש מרגיש שאיבדתי את הכל ופשוט יש לי את הרצון ללכת לישון ולא להתעורר, וזהו פחות או יותר

מחכה כבר שאני אתחיל ללמוד באוניברסיטה, אבל זה רק עוד חודשיים ואני רק רוצה לשרוד עד אז
ישן 08-08-2014, 22:30
  smart_fun smart_fun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.14
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Andreyguys שמתחילה ב "טוב, מכיוון שהרגשות שלי..."

אחי, אני באמת מבין אותך ,אפילו שנראה לך שלא, עברתי משבר מאוד מאוד דומה לשלך, הייתי רק שנה איתה, אבל ברגע שהיא הלכה עם חבר שלי זה גרם לי להתפרקות טוטלית, אני באמת פה כדי לחזק אותך כי אחרי שנה וכמה חודשים אחרי שנפרדנו, עברתי תהליך כל כך עצום עם עצמי, שאני לא חושב ששום דבר אחר בחיים האלה היה מעביר אותי את אותו תהליך שעברתי..
גם אני אז התפטרתי מהעבודה, הסתגרתי בחדר, ירדתי לרמה שנבהלתי ממנה ואפילו נתנו לי הפניה לטיפול..

אבל היתה לי זכות לעור את זה כי מבחור בלי ביטחון שיצא רק עם בחורה אחת בחיים שלו (בידיוק בגיל 23 או 22) והיום אני בנאדם אחר, בזכותה , היא היתה הכי זבל שיש והכי בוגדנית, אבל השינוי בתפיסה שהיא גרמה לי שווה הכל.

אני יודע שכרגע, קשה לנשום, אתה פותח את העיניים בבוקר ובא לך לסגור אותן ולישון עוד שנה בערך, הריח שלה רודף אותך תמיד ,אבל אני יגיד לך דבר כזה המוח שלנו מתרגל לכל מצב, גם להכי כואב שיש, ואם אני פה היום בא ומחזק מישהו מבחינתי זה לא יאמן, (כי אז אני ביקשתי עזרה פה בדיוק כמוך) אתה חזק ואם תרצה ותחפש אתה עוד תצא מחוזק מזה פי מיליון..אני אישית לא נעזרתי בעזרה מקצועית, התעקשתי להתגבר על זה לבד עם עצמי לא בגלל שאני גיבור אלא בגלל שרציתי להוציא מזה את הטוב , ללמוד ולהתפתח מזה לבד.

סתם אני יתן לך דוגמא אופטימית..
כמו שאמרתי בחיים לא היתה לי מישהי לפניה, וחשבתי שהיא המושלמת, שאין עוד כאלה ..אבלל תתפלא..
כמובן שהיום אני עובד, כמאמן אישי, ובתחום המכירות, הכרתי המון בחורות, חלקן יצאתי חלקן סתם בזבוז זמן, אבל הבנתי , שיש המון המון המון בחוץ, מלא סוגים, יותר משתוכל לדמיין, וכמו שבטח תראה פתחתי אשכול בדיוק בפורום הזה, על מישהי חדשה מדהימהה שאחרי דייט ראשון אני מתגעגע אליה כבר..תאמין לי אני בקושי זוכר איך קוראים לאקסית שכביכול הרסה לי את החיים..

לגביי הביטחון עצמי שלך, לגביי עבודה או ראיון (גם לגביי האקסית), אשמח לעזור לך (דבר איתי בפרטי אם אתה מעוניין), אני ימליץ לך פה דבר כזה, לך לתחום עבודה עם אנשים, כמה שקשה לך, לך ותעבודה בחדר כושר, חנויות למניהן ,קניונים, אפילו חניות בגדים, כל דבר שיש לך אינטרקציה עם המון אנשים, זה יתן לך לראות דברים שלא ראית עד היום ולהכיר המון (גם המון בחורות).

אני לא רוצה לחפור מדי, אבל כמובן שאני זמין בפרטי לכל עזרה שתרצה ולכל טיפ, אני יכול להבטיח לך שבעוד מעט זמן תסתכל על זה ולא תאמין שהיית במקום הזה בגללה, אין ספק בכלל..

טיפ אחרון, הבלוג הזה אחי ,הוא טעות מטורפת, כמובן שכל אחד והדרך שלו אבל שים לב לאן זה מוביל אותך בסוף
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר