לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2015, 15:22
  משתמשת נקבה סנופ האדומה סנופ האדומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.11
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "דווקא ייעצתי לו ללכת לרופא הכי תותח"

תירס, לא לכל אדם יש יכולת להרגיש קרבה לישות שאינה ממשית, גשמית...אבל כל הכבוד לך על אמונתך החזקה!
לרוצה מכונית:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
(זה היה נדרש)
אני חושבת שאם אתה זקוק לעזרה תשתמש בכל כלי קיים כדי לקבל אותה. לא התנסיתי בטיפול קונבנציונלי עד כה, אבל שיחות מאוד עזרו לי וקידמו אותי בחיים.
לכל אדם יש שיטת הטיםול שמתאימה לו, ואם הטיפול עזרה לך בעבר, אין כל סיבה לפסול אותו!
בהצלחה! ותרגיש טוב!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2014, 18:19
  משתמשת נקבה סנופ האדומה סנופ האדומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "מה אתם חושבים על טיפול פסיכולוגי"

טוב, אז קודם כל הערת שוליים:
תירס, אלוהים הוא אחלה של כתובת אבל איך אומרים? "שאלוהים יעזור! ושאני אעזור לו לעזור לי" כלומר את לא יכולה להיות כמו אדם חרדי ולהשאיר הכל בידי שמיים. בלי לזלזל באמונתך, אני חושבת שזה פשוט נובע מתמימות ואמונה כנה (מבינה אותך אם כן וגם אם טעיתי) אבל זה מעט חסר אחריות להגיד לאדם שזקוק לעזרה רפואית (נניח חולה סרטן ח"ו) שלא ילך לכימו אלא שיתפלל לאלוהים.. אותו הדבר גם כאן.

סיימתי.
ובחזרה לעניין זה:
תראה, לעניות דעתי יש גבול למה שהנפש שלך מסוגלת לסחוב ולתקן לבדה ולכן עזרה מקצועית היא דבר מתבקש ואפילו נדרש.
בהצלחה תדווח איך התקדמת, אני גם בחיפוש.

ישן 02-03-2015, 15:09
  newguy0040 newguy0040 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.15
תלוי במקרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "מה אתם חושבים על טיפול פסיכולוגי"

לפי דעתי אין טעם ללכת לפסיכולוג כדי למצוא פתרונות. את תהליך החשיבה אתה אמור לעשות עם עצמך לפני כן, בין אם אתה יודע לנתח מצבים ורגשות ובין אם לא, אמור להיות לך סוג של כיוון מה האופי שלך, מה הדברים שעושים לך רע, מה הדברים שאתה ממשיך לעשות למרות שהם לא טובים לך או להיפך.
פסיכולוג הוא בסך הכל במה לגטימית. רובנו חכמים בלחנך אנשים אחרים, ושאנחנו שומעים את עצמנו, אנחנו לומדים לתקן לאט טעויות שלנו. רק אחרי שזה יוצא לנו מהפה. וזה רוב התפקיד של פסיכולוג, להכווין אותך להוציא את המידע הזה. ככה שאם האדם יבוא ממוקד ויידע מה מציק לו, הטיפול הזה בהחלט יכול לעשות לו מאוד טוב ולכוון אותו ספציפית.

אני לא פוסל גם את עניין האמונה. הרבה אנשים בעולם מעדיפים להיאחז באמונה. זה דבר מאוד חשוב בלי קשר לעניין אם יש אלוהות או אין, הרצון והתקווה להאמין, גורמים לך להרגיש תחושת ייעוד, ושאתה לא לבד, ושפחד זה סימפטום שאפשר להתגבר עליו. הדוגמא הכי טובה לזה אפשר לראות על אסירים, לא אלה ששמים כיפה בשביל השופט, אלא אלה שבאמת יוצאים בתשובה מהכלא, כי זה מה שמנע מהם להישבר . ולא הייתה להם הפרויליגיה לדמות מוחשית כמו פסיכולוג שיכוון אותם.

באופן כללי אדם שמחפש תשובות אצל פסיכולוג ומטיל את כל התקוות שלו שבזה החיים שלו יישתנו, פשוט ייקבל את המרות של הכדורים שבד"כ מציעים לך על המפגש הראשון-שני. כי זה חלק מהחובה שלהם.
כמו שאחרים אמרו פה כבר, רוב התשובות נמצאות בתוכנו. אם יש כאלה שלא יודעים ככ לנתח את עצמם, אבל יש להם סוג של כיוון, אולי טוב שיילכו לפסיכולוג.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר