לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2015, 18:00
  שרקן שרקן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.02
האם ארגון נכי צה"ל מייצג את נכי צה"ל?

שאלה למבינים:

למיטב ידיעתי, הארגון לא מקבל לשורותיו נכים שאינם מקבלים קצבה חודשית וכפי שנראה לי (תקנו אותי אם אני טועה), הארגון גם לא מייצג אותם או פועל למענם.

אז אם כך הם פני הדברים, מדוע הארגון נקרא "ארגון נכי צה"ל' ולא "ארגון נכי צה"ל שמקבלים קצבה חודשית"?

אני מניח שאחוז הנכים שלא מקבלים קצבה חודשית - גבוה מאד (ואולי אף גבוה יותר מאלו שכן מקבלים) ולשתי הקהיליות -תעודת נכה זהה לחלוטין!!!

זאת ועוד: על פניו נראה כי אם הארגון יקבל לשורותיו את כלל נכי צה"ל, כוחו יגדל ויכולתו להשיג הישגים תגדל בהתאם.

אז למה בעצם הם לא מוכנים לייצג גם אותנו?

(גילוי נאות: הח"מ נכה צה"ל 12% כתוצאה מפגיעת קטיושת זרחן, פניתי בעבר לארגון ונדחיתי)

נערך לאחרונה ע"י שרקן בתאריך 30-11-2015 בשעה 18:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2015, 10:17
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שרקן שמתחילה ב "האם ארגון נכי צה"ל מייצג את נכי צה"ל?"

למרות שהדברים שכתבת נשמעים מוזרים ואף מקוממים, מסתבר שמשנת 1996 מתקבלים לארגון רק בעלי נכות מ 20% ומעלה (החלטת ממשלה).
הנה ציטוט מהקישור הבא (ישיבת ועדה לענייני ביקורת המדינה 12/10/2015):
http://www.knessetnow.co.il/%D7%95%...A6%D7%94-%D7%9C
"סליחה, גברתי, אפשר להוסיף משפט? שמי חיים בר, אני יושב ראש הארגון. הם מכירים אותי, הם הצביעו בשבילי. עכשיו לא, אבל לא חשוב. יש בארגון נכי צה"ל החלטה שהממשלה החליטה שנכי צה"ל יהיו בקריטריונים שעד 20% נכים, בעבר, עד חוק בגין, יהיה חבר ארגון ומחוק בגין בשנת 1996 – לא יהיו, אבל הם מוכרים על ידי המדינה כנכי צה"ל, הם לא חברי ארגון נכי צה"ל, כי זה קשור ליכולת לגבות מהם הכספים לדמי חבר, אבל אני יכול לצרף אותם באופן פרטני, כל אחד - - -
אלא מה? לבית הלוחם בתל אביב, בעבר, לא קיבלו אנשים באחוזי הנכות, כי לא היה מקום בגלל ריבוי אוכלוסיית הנכים הקשים בתוך בית הלוחם בתל אביב. לא היה מקום להכניס אנשים אחרים. ומכאן, בא הכיוון שאנחנו, במקומות האחרים שכן יש מקום, כן קולטים אותם, למרות שהכספים לא נגבים על ידי משרד הביטחון, אלא הם נגבים על ידי הארגון, אבל הם נכי צה"ל."
הערה: אם אני מבין נכון, הדבר קשור גם לנושא של גביית דמי חבר. בשנים האחרונות ניתנים לנכי צה"ל באחוזים נמוכים תשלום חד פעמי. בעוד שאלו משנים שקדמו לכך ממשיכים לקבל תגמול מידי חודש ומשם מקזזים להם את דמי החבר.
לאור הציטוט של היו"ר (אבל אני יכול לצרף אותם באופן פרטני, כל אחד - - -) - כדאי להתקשר אליהם.
http://www.inz.org.il/list.asp

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yaari בתאריך 01-12-2015 בשעה 10:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר