לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2015, 10:46
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אתה יודע שזה קורה בערך ב90% מהמסיבות רווקים, נכון?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אתה יודע שזה קורה בערך ב90% מהמסיבות רווקים, נכון?

לא, זה לא נכון.
ברובן נפגשים כמה חבר'ה, שותים, עושים על האש, במיעוטן הקטן יש חשפנית, זנות זה נדיר מאוד.
הבעיה מתחילה כשיושבים מסביב לדיוואן באוהל, וכל אחד מנסה לספר סיפור יותר מוגזם מהשני, ואז אנשים מתחילים להאמין לסיפורים ומנסים לשחזר אותם.
הדאווינים לגיטימיים לסיפור מסביב למדורה, לא כמודל לחיקוי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2015, 09:45
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
כי כבר יצא לי להיות במסיבת רווקים כזאת...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אם אתה לא יודע, איך אתה יודע..."

והיינו איזה 8 חבר'ה ושילמנו באיזור ה7,000 אלף ש"ח, אבל היה ב ן ז ו נ ה !

גם אחלה וילה, וגם בשר אש (והמון אלכוהול איכותי).

ועדיין היינו על הקצה עם התקציב, אז עם תקציב של 5,000 אני לא יודע איך תארגנו את זה.

אבל תחפש, אוליי יש כמה וילות נואשות לאנשים, שיתנו לכם מחיר נמוך (אתה יודע, בגלל נסראללה וזה...), עם הבשר והאלכוהול אין לי מושג מה הכיוון שלכם, אז אני לא יכול לעזור.

אבל אם אתם רוצים טיפ בחיסכון - אל תלכו על סטיקים, תקנו כמות של האמבורגרים של אל-גאוצו (330 גרם עולה באיזור ה20 ש"ח), נקניקיות חריפות של דבאח (יש סניף טוב גם בכניסה למזרע), ועוד כמה שטויות (קבבים \ צ'יפס) ותחגגו עם זה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-02-2015, 12:08
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "או סתם כאלו שאומרים את האמת..."

יצא לי לארגן הרבה "מנגלים" כאלה ואני לא זוכר מתי בפעם האחרונה זרקנו סטייקים... וגם אלכוהול בד"כ לא מתבזבז...

אני יכול להגיד לך מה אני עושה...
בד"כ אני מתחיל עם מעט "מתאבנים", מגרז וכאלה. כאילו בהתחלה אני שם ירקות ובכוונה מעט מידיי בשרים קטנים. ככה שגם עושים הרצה למנגל, וגם כולם עדיין רעבים. אח"כ סטייקים, ואז את כל השטויות. עוד קטע חכם זה לשים את כל הבשר בסיר על פינה קרירה של המנגל, זה שומר על הכל חם ומעורר תאבון.

לגבי אלכוהול, לקנות רק בירות זה טעות. יין, מרטיני, ודקה תפוזים, ערק אשכוליות וכאלה, הולכים יותר טוב עם אוכל, לא מפוצצים עם גזים, והם הרבה יותר cost effective ....

---
אה ועל מנגל גדול גם אפשר לשלב סטייקים שמנים יחסית ודברים אחרים... זה גם עוזר שהכל יוצא בערבוביה ולא מחכים...

נערך לאחרונה ע"י hellfrost בתאריך 06-02-2015 בשעה 12:11.
ישן 06-02-2015, 09:39
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "רעיונות למסיבת רווקים"

לי עשו שתי מסיבות.
אחת הייתה מהחברים מהלימודים. הלכתי לגלוש עם חבר (הימים הטובים של מגורים קרוב לים...) כשיצאתי בהפתעה חיכתה לי מדורה ועשינו על האש, מעט בשר מעט אלכוהול אבל איכות גבוהה.
מעגל אחר של חברים עשה את אותו הדבר בלי הים אבל עם בשר וחברים ביער בן שמן.

אצלנו אין עניין עם נערות עובדות אבל יש עניין של מפגש חברים לפני שמשהו מתחתן.
בשר טוב מקצב - המבחן הוא שלא נשאר יותר מ 15% מכמות הקניות בסוף הערב - נשאר יותר מזה? סימן שאכלת עם העיניים וויתרת על האיכות.
אותו כנ"ל לגבי האלכוהול - למרות שזה פחות נורא כי זה נחמד להחזיק בקבוק בבית.
מאחר ואין נערות עובדות אז אין בעיה שגם חברות טובות יבואו - בסוף הלילה כל אחד הולך לישון בבית עם החברה שלו - חוץ מאלו שאין להם ואז הם גולשים לאתרי פורנו.

מצד שני אתם יכולים להיפגש בוילה עם בריכה ולתקוע אחד את השני בתחת, אולי תגלו שזה סך הכל נחמד - ספר לנו שנדע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:40

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר