לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2015, 09:09
  משתמשת נקבה ..pestilence ..pestilence אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.15
המלצה מבקשת המלצה לסכין חדה במיוחד

כי אני רוצה לחתוך לעצמי את הוורידים.
בעצם, אתם יודעים מה? עדיף שמישהו ירה בי. ישר בראש. ככה זה ייגמר מהר יותר וללא סבל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אתמול בבוקר הלכתי להצביע את מה שהצבעתי בתקווה לקום הבוקר לשחר חדש, ובמקום זה, קמתי היום בבוקר וראיתי שחור בעיניים. הוא שוב נבחר, הוא שוב ראש הממשלה. והוא ככל הנראה
יישאר ראש הממשלה של המדינה העקומה הזאת עד שנת 2058, בגלל שיש לו עדר מטומטמים מזוכיסטיים שמצביעים לו שוב, ושוב, ושוב, ולא אכפת להם שדירה היא חלום בלתי מושג, שבתי החולים
מתפוצצים מעומס ושזקנים חיים בעוני (כנראה הם שכחו שיום אחד גם הם יהיו זקנים ושגם הם יצטרכו פעם להתאשפז), לא, כל זה לא משנה, כי ביבי הוא המלך הבלתי מעורער של ישראל, כבר 4 קדנציות
ברציפות. לא פחות. מישהו כבר חייב להגיש הצעת חוק האוסר על יותר מ-2 קדנציות ברציפות של ראש ממשלה. כי זה מסוכן, כי זה לא נורמלי, כי זה נותן יותר מדי כוח לאדם אחד.

אגיד זאת במפורש: אני מתביישת להיות חלק מהעם הזה, שהמליך שוב את "מר ביטחון" עם השיער הסגול סגול להיות ראש ממשלה. ויותר מכך: הייתי מעדיפה להיות שוטפת כלים במסעדה בגאורגיה
מאשר להמשיך לחיות בישראל תחת ביבי (אינעל רבאק, מי המציא את האיש הזה?!), ואם היה לי דרכון זר, הייתי עוזבת את המדינה הזו עוד היום.
אסכם במילותיו של יצחק בן אהרון ז"ל, שהיה חבר מפא"י: אם זה רצון העם, אז צריך להחליף את העם".
בא לי למות!!!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2015, 10:44

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "באמת מצער שאת כל פעם נופלת בפח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
כל הסקרים - הראו שהסיכויים שיהיה ראש ממשלה אחר לאחר הבחירות - קלושים.
לא. פשוט לא.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
אבל גם לפני זה שיקרו לך,
שטפו לך את המוח כמה גרוע בארץ - וכמה רע עכשיו ורק יהיה רע בהמשך,
למרות שהמציאות מאוד שונה.
אתה רומז שאני צריכה שישטפו לי את המוח בשביל לראות כמה רע וגרוע פה? כאילו, אין סיכוי שאני אדם מספיק אינטליגנט וחושב כדי שתהיה לי השקפת עולם משל עצמי? כי לא חטפתי טילים בקיץ האחרון?
כי לא ראיתי מה המצב בבתי החולים ובבתי הספר? כי לא ראיתי כמה דירות עולות? בחייאת סומסום.
ואולי שטוף המוח הוא אתה, שמאמין בכל מיני מפלצות שמיים מעופפות ובספר אגדות שאומר לו שהוא הנבחר מכל העמים (פחחח)?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
הציעו לך פה שוב ושוב לצאת ממעגל הדיכאון הזה,
ולקחת את החיים שלך בידיים, במקום להתבוסס בדיכאון המיותר הזה.
מאוד מצער ששוב נפלת בפח.
אם היית במקומי, גם אתה היית בדיכאון. ורואים שפסיכולוג או פסיכיאטר אתה לא, כי אם כן היית, אז היית יודע שדיכאון זה לא משהו שעושים הוקוס פוקוס או "קליק" עם היד והוא עובר בן רגע.
אין מה לעשות: החיים האלה מסריחים, ויותר מדי פעמים בתקופה האחרונה אני מרגישה שהכללים שהעולם הזה מתנהל לפיהם הם לא החיים שאני יכולה לחיות על פיהם.
נפלתי בפח? הביבונים הם אלה שלוקחים את המדינה הזאת לפח.
מיותר? אני אגיד לך מה מיותר: זה שאני ממשיכה לכתוב פה. הרגל שאני פשוט לא מצליחה להיפטר ממנו ולא משנה כמה אני מנסה. לפחות יש פונקציה אחת לא שלילית שזה ממלא עבורי: פונקציית הפריקה. לכתוב ולפרוק זה קצת עוזר.
ישן 18-03-2015, 11:43
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
הדיכאון לא נובע מביבי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ..pestilence שמתחילה ב "[QUOTE=ai22]כל הסקרים - הראו..."

מסתבר שיש אנשים עם נטייה לדיכאון,
אולי זה אופי, ואולי משהו הורמונלי, או עניין של איזון, או סתם מאזוכיזם,
ויש אנשים שמנצלים את זה.
זה מאוד מצער לראות אותך נופלת שוב ושוב למקום הזה,
אבל זה ברור מראש.

הרי מראש אם היית שואלת אנשים איך להתחיל - הם היו אומרים לך לא לסמוך על זה שהמשיח הסוציאליסטי יגיע וגם לבוגרי מדעי הרוח יהיה שפע עבודה במשכורת גבוהה.
זה לא עניין מקומי, וזה לא ביבי.
זה החיים שלך, ואת צריכה לקחת עליהם אחריות, במקום להאשים את ראש הממשלה.

תחפשי באינטרנט:
לפני הבחירות האחרונות - כל סקר שעשו, הראה שיש רוב ברור לקואליציית ימין-חרדים,
ואפילו מפלגת ימין/חרדים אחת ירדה מתחת לאחוז החסימה ונמחקה - וזה לא השתנה.
אז לא ברור איזה נס אתאיסטי הבטיחו לך,
אבל הוא לא היה מבוסס על משהו שהיה לו סיכוי סביר.

עם כל הכבוד לנסיון "לפרוק" - זה גם לא מקדם אותך בחיים.
אנחנו ניסינו לשאול יותר שאלות, לנסות אולי לעזור.
את מפרסמת המון TMI, ודווקא כשמדברים תכל'ס את מתעצבנת.
ישן 18-03-2015, 12:52

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "הדיכאון לא נובע מביבי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
הדיכאון לא נובע מביבי
אני אמרתי שהוא נובע מביבי? אני אמרתי שנהנתניהו הוא הסיבה היחידה או הישירה למצב הרוח העגמומי, המיואש וחסר התקווה שפוקד אותי כבר תקופה לא קצרה בכלל?
לא. ברור שהוא לא הסיבה, אבל כמו שכבר ציינתי, העובדה שלצערי הרב הוא שוב עלה, לא ממש גורמת לי להרגיש יותר טוב, מהסיבה הפשוטה שאני לא יכולה לסבול אותו.
לא יכולה לראות אותו ולא יכולה לשמוע אותו. לא אותו ולא ולא את מיס פיגי שלו. הוא מתועב בעיניי, פשוט מתועב. מתועב.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
מסתבר שיש אנשים עם נטייה לדיכאון,
אולי זה אופי, ואולי משהו הורמונלי, או עניין של איזון, או סתם מאזוכיזם.
מה אתה אומר... באמת? וואלה.. אז בפעם האלף אני מבקשת ממך: כל עוד אין לך תעודת הסמכה של פסיכיאטר או פסיכולוג, אל תדבר על דברים מהסוג הזה. בדיוק כמו שאם מישהו היה רושם כאן
על טחורים או פסוריאזיס או משהו כזה, אתה לא יכול לתת לו עצות או אבחון משום שאתה לא רופא. נקודה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
תחפשי באינטרנט:
לפני הבחירות האחרונות - כל סקר שעשו, הראה שיש רוב ברור לקואליציית ימין-חרדים,
ואפילו מפלגת ימין/חרדים אחת ירדה מתחת לאחוז החסימה ונמחקה - וזה לא השתנה.
אז לא ברור איזה נס אתאיסטי הבטיחו לך,
אבל הוא לא היה מבוסס על משהו שהיה לו סיכוי סביר.
תקרא לי תמימה, תקרא לי נאיבית, תקרא לי איך שאתה רוצה, אבל כשראיתי דברים מהסוג הזה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4600939,00.html, אני אשכרה האמנתי שיש סיכוי לשינוי. מה לעשות?
"נס אתאיסטי"? אם אתה לא מפסיק להשמיץ את חילוניותי, אל תצפה שלא ארד על דתיותך. סבבה?
טוב, זה וויכוח סרק וחסר תועלת, וכמו שאתה אומר - הוא באמת לא יוביל אותי לשום מקום בחיים, אז אני מבחינתי אעצור כאן. עושה לך את זה להגיד תמיד את המילה אחרונה? תפאדל, כמו שאומרים. אני את שלי סיימתי.
ישן 18-03-2015, 13:10
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ..pestilence שמתחילה ב "[QUOTE=ai22]הדיכאון לא נובע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ..pestilence
אני אמרתי שהוא נובע מביבי? אני אמרתי שנהנתניהו הוא הסיבה היחידה או הישירה למצב הרוח העגמומי, המיואש וחסר התקווה שפוקד אותי כבר תקופה לא קצרה בכלל?
זה נשמע ככה.
לפני הבחירות לא דיברת על התאבדות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ..pestilence
תקרא לי תמימה, תקרא לי נאיבית, תקרא לי איך שאתה רוצה, אבל כשראיתי דברים מהסוג הזה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4600939,00.html, אני אשכרה האמנתי שיש סיכוי לשינוי. מה לעשות?
"נס אתאיסטי"? אם אתה לא מפסיק להשמיץ את חילוניותי, אל תצפה שלא ארד על דתיותך. סבבה?
אני מצטער אם בטעות העלבתי אותך.

היה נראה לי שהכוונה ברורה: גם אם מפלגת העבודה גדולה ממפלגת הליכוד - זה לא מביא למצב שמפלגת העבודה יכולה לבנות קואליציה.
זה ספין שציפי הריצה גם בבחירות 2009, ובאותן בחירות מפלגת קדימה עברה בגודלה את הליכוד - וזה לא שינה דבר.

אז נכון - אמרו בכתבה דברים שבמפורש הם לא נכונים - כי הובלה כזו לא משנה דבר.
ולקחת את השקר ברצינות - אז נגרם לך מזה הרבה צער.
קשה מאוד להאמין שהשקר לא היה מכוון,
ואני מקווה שלהבא תלמדי לא להאמין לספינים כאלה.
ישן 20-03-2015, 07:01
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ..pestilence שמתחילה ב "[QUOTE=ai22]כל הסקרים - הראו..."

אולי לא שטפו לך את המוח על כמה רע פה, אבל בהחלט שטפו לך אותו על כך שזו אשמת ביבי.

את בוכה על יוקר המחיה ומצוקת הדיור, אבל מי אשם בהם?
מדוע לדוגמא ישנה מצוקת דיור, לא בגלל "קדימה" שבצעד מכוון ועקרוני הפסיקה את הבנייה במרכז על־מנת להכריח תושבים לנדוד לפריפריה?
[כמובן שזה לא הפריע להם לאחר־מכן לנסות לנצל את המחאה החברתית על כך]
לא בגלל עודף ביורוקרטיה, רגולציה, חסמים וועדות בתחום שנבעו מעשרות שנים של מדיניות שמאל כלכלי שמשמעה מעורבות ממשלתית עמוקה במשק?
[זו שהביאה את ישראל למצב שבו, על פי תחקיר הבנק העולמי, נכון לשנת 2015 אנו נמצאים במקום ה־121 מתוך 189 מדינות בכל נושא ניהול אישורי בנייה, ובמקום ה־135 ברישום נכסים – מקור]
לא בגלל שבערך כ־93% משטחי הארץ נמצא בבעלות ממשלתית, דרך מנהל/רשות מקרקעי ישראל, לפי אותה מדיניות לעיל?
ומה שאת רוצה הוא להעביר את המושכות לאלו שהובילו את המדינה למצב העגום שאת מתבכיינת עליו. אחלה היגיון.

הבעיה עם ביבי היא, שלמרות מה שמתנגדיו אומרים עליו, הוא לא מושך מספיק לכיוון כלכלה חופשית
ואז אנחנו נשארים יחסית בבוץ, והם יכולים להפיל את האשמה על ביבי ה"קפיטליסט החזירי" (הלוואי ובאמת היה כזה) בכל חטאי המדיניות שלהם עצמם.
המצב האמתי הוא שאנו חיים במדינה אולטרה־סוציאליסטית, שבה מעל חצי מההכנסה הלאומית הולך למדינה; במילים אחרות, הציבור עובד יותר ממחצית השנה רק כדי לשמן את מנגנון הממשל שלו [חפשי על Tax Freedom Day].
ועוד טוענים שהמדינה קפיטליסטית פחח..

אני ממש לא מחסידי ביבי, ולא בחרתי בו, אבל אני שמח שהוא זה שירכיב ממשלה, כי לפחות מההיבט הכלכלי, הוא עדיף עשרות מונים על־פני האלטרנטיבה.

זהו; פרקתי.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 20-03-2015 בשעה 07:04.
ישן 20-03-2015, 07:35
  liorif liorif אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "אולי לא שטפו לך את המוח על..."

לגבי הטענה על "קדימה" והפסקת הבנייה במרכז, האיסור לשינוי הקרקע לטובת נדל"ן נועד להיכנס לתוקף רק החל מ-2009, השנה שבה אנחנו כבר יודעים מי התחיל לכהן כראש ממשלה, ככה שעוד לא ראיתי ראיה משכנעת שקדימה אחראית לכך.

מקור: http://www.nrg.co.il/online/16/ART1/770/234.html
ציטוט:
משרד האוצר עוצר את תוכניות הבנייה במרכז הארץ לטובת פיזור האוכלוסייה וחיזוק הפריפריה. על פי הנחיות האוצר, בשנים 2009-2012 אי-אפשר יהיה לשנות ייעודי קרקע לטובת בנייה למגורים ולתעסוקה.

לגבי הורדת החסמים והרגולציה, ביבי הקים לשם כך את הודל"ים, שכשלו בפיתרון הבעיה, והיה ראוי לו היה מודה בכשלון הצעד המדובר, שכאמור היה יוזמה שלו.

נערך לאחרונה ע"י liorif בתאריך 20-03-2015 בשעה 07:37.
ישן 20-03-2015, 08:27
  liorif liorif אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "בתחילת 2009 בר־און..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
בתחילת 2009 בר־און עדיין היה שר אוצר.
אבל בכלליות: כן, לבטל הנחיות קודמות זה דבר שהממשלה לא טובה בו; אם היא עושה זאת, זה באופן אטי.
פה המצב לא שונה, ההנחיה באמת בוטלה באמצע 2010 (אם אני זוכר נכון).

זה לא תהליך מדיני שכבר מאוחר להחזיר את הגלגל אחורה כמו אוסלו.
אם אכן הוא החל בצעדים קונקרטים ביישום המדיניות בחודשיים שהוא היה שם עד שנתניהו השביע את הממשלה שלו, אני לא מבין מדוע שטייניץ והסגל החדש של נערי האוצר לא עצרו זאת במידה והם אכן איתרו את הבעיה בשלב מוקדם.
זה נראה יותר כאילו הם דווקא זרמו עם המשך התוכנית וביטלו אותה רק כאשר הם ראו את הקפיצה הפתאומית במחירים ועשו אחד ועוד אחד.

נערך לאחרונה ע"י liorif בתאריך 20-03-2015 בשעה 08:29.
ישן 20-03-2015, 10:11
  liorif liorif אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "[QUOTE=ShoobyD]בתחילת 2009..."

ולראייה, תקציב 2009-2010 אשר התקבל בממשלה במאי 2009 , התקציב הראשון במתכונת דו-שנתית בהתאם ליוזמתו של שטייניץ, נתן אור ירוק ליישום החלטת קודמו בתפקיד:

http://mof.gov.il/budgetsite/stateb...ts/summary4.pdf

(המסמך לקוח מדף הבית של תקציב 2009-2010, תחת הכותרת עדיפות לאומית לפריפריה:
http://mof.gov.il/BudgetSite/stateb...es/Summary.aspx

אז באנלוגיה, יש לנו כאן את בר-און שהרפה את האחיזה מעגלת התינוק והניח לה להתדרדר במורד המדרגות, ואז נכנס שטייניץ ומחליט תוך כדי לתת דחיפה שתאיץ את נפילת העגלה אבל ביולי 2010 פתאום מבין שאולי לדחוף עגלת תינוק במדרגות זו פעולה שעלולה להוביל למות התינוק ולכן צריך לעצור את התדרדרותה (אני לא משהו ביצירת אנלוגיות, אבל זה אמור להיות מובן).

עריכה - שים לב במיוחד מה רשום תחת הכותרת "צעדים ליישום יעדי האוכלוסייה בתמ"א 35".

נערך לאחרונה ע"י liorif בתאריך 20-03-2015 בשעה 10:18.
ישן 18-03-2015, 14:13

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "ככה את מגיבה כשבחורה מצהירה על רצון להתאבד?"

היי, בוא נירגע.. למרות הייאוש אני לא באמת הולכת לעשות משהו מטורף ורציני... ולא בגלל שלא רע לי ולא בגלל שלא זיפת לי, אלא מ-3 סיבות עיקריות אחרות:
1. כי אני לא רוצה לשבור להורים שלי ולאחים שלי את הלב. זה לא מגיע להם ואני לא הולכת לדפוק להם מעשה אגואיסטי שכזה.
2. כי אני מנסה עוד פעם ועוד פעם להגיד לעצמי שהתקופה המחורבנת והמסריחה הזו תעבור, ושמתישהו אלוהים יפסיק לשנוא אותי כל כך ושיהיה לי (לפחות קצת) יותר טוב בחיים.
3. כי אני רק בת 32, עדיין תינוקת, ואני אפספס ואפסיד המון דברים אם אבחר לקטוע את הכל עכשיו: טבע, פרחים, מוזיקה, בחורים יפים (שכרגיל, יגידו לי "לא"), וילדים צוציקים
קטנים וחמודים...שלא לדבר על האחיין/ית שאני רוצה להספיק ליהנות ממנו קצת.
ישן 19-03-2015, 22:50
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ..pestilence שמתחילה ב "מבקשת המלצה לסכין חדה במיוחד"

תפסיקי להתבכיין. האמת היא שהמצב הכלכלי בישראל במגמת שיפור יציבה יחסית כבר שנים לא מועטות. נכון, מחירי הדירות עלו מאוד אך הסיבה המרכזית היא סיבה אקסוגנית מאקרו כלכלית- סביבות הריביות בעולם, וצר לי להודיע לכם- לממשלה יש מעט מאוד כוח לתקן את זה מהצד שלה.
אין תעסוקה? יש תעסוקה לכל מי שרוצה לעבוד, שיעור ההשתתפות בכוח העבודה רק עולה, כמו גם השכר הממוצע הריאלי (למרות כניסת המוני עובדים בשכר נמוך), מה שמנטרל את הטענות על יוקר המחייה הכבד.

יש פה קצת מספרים וגרפים, מה שמפחיד את הבכיין הממוצע, אבל עוד יש בי תקווה שאנשים ייגשו לניתוח הזה בראש נקי.
http://blogs.haaretz.co.il/orikatz/453/

המצב פה ישתפר רק אם תמומש מדיניות כלכלית ימנית יותר, מה שלא בטוח שיקרה תחת ממשלת ימין חרדים, אם כי ייתכן שהם יסכימו לרפורמות מסוימות בתמורה לקצבאות ילדים ותשלומי אברכים, שכיום לאחר הקדנציה של לפיד אנו יודעים שלא לשם הלך הכסף שלפיד הבטיח למצוא עבורנו. מעניין מי היה השטן הבא בתור אחרי החרדים, כפי שלפיד מחויב להציג לטמבלים שהצביעו לו. הצרה עבורך היא שבמדיניות כזאת את תצטרכי לקחת אחריות על החיים שלך במקום לבכות כל היום, כמו גם לנסות להסביר מדוע בזבזת כל כך הרבה זמן וכסף על תואר לא רלוונטי שרק עיכב אותך בחיים במקום לרכוש מקצוע, לחסוך כסף ולהרוויח 3 שנים של עבודה במשרה מלאה.

לגבי הסקר שקישרת אליו מ-2014, מציע לך לקרוא טוב- הבחירות הללו לא עסקו בנתניהו מול הרצוג, אלא במאבק בין גושי. גם בסקר ההוא שקישרת מ-YNET, לגוש הימין+חרדים היה רוב בכנסת, כך שלהרצוג לא היה סיכוי. או שהרשית לעצמך להתבסם בתקוות שווא, או שהתמכרת לאשליה ששידרה לך התקשורת (אותם מופתעים שלא מבינים כיצד המתמטיקה ניצחה).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:39

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר