לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2015, 13:17
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
קדחת המחזור שגורמת לבזבוז זמן וכסף, ואף לזיהום חמור

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/676/261.html NRG
מאות מיליוני שקלים משלשל משלם המיסים הישראלי לטובת מיסוי סביבתי יקר שאין לו שום הצדקה כלכלית ושאינו מגביר את היקף המחזור. הפסולת שטרחתם להפריד בבית שבה ומתערבבת בחזרה במזבלה העירונית

קדחת המחזור העולמית החלה במרץ 1987. היזם, לואל הרלסון, והמאפיונר, סלבטורה אבלינו, חברו ליוזמה עסקית חדשה: הנחת היסוד שלהם הייתה שהנדל"ן בניו-יורק יקר ובלואיזיאנה זול, ועל כן יהיה משתלם לקחת פסולת מניו-יורק ולהטמין אותה במזבלה בלואיזיאנה. הם חכרו דוברה בשם 'מוברו 4000', העמיסו עליה 3,600 טונות של אשפה מהעיירה איסליפ בניו יורק והפליגו דרומה ללואיזיאנה.
להמשך http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/676/261.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2015, 10:14
  משתמשת נקבה Pestilence. Pestilence. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "קדחת המחזור שגורמת לבזבוז זמן וכסף, ואף לזיהום חמור"

הגעתי זה מכבר למסקנה שממש, אבל ממש לא אכפת לי יותר ממיחזור. יודעים למה?:
כי לאף אחד מקובעי ההחלטות ובעלי יכולת ההשפעה בעולם לא היה אכפת מכדור הארץ בעשורים לפני שנולדתי, כלומר:
*אף אחד מהם לא דאג לבקרת ילודה, דבר אשר היה מונע בעיות כמו צפיפות אוכלוסין, מצוקת דיור וקושי למצוא עבודה (מה לעשות, כשאנשים משריצים כמו דגים
אז יש יותר אנשים ומן הסתם יש הרבה יותר תחרות על כל מקום עבודה)
*אף אחד מהם לא מנע ממפעלים לזהם את האוויר ואת הים במשך שנים
*אף אחד מהם לא דאג להשקיע יותר בסביבה מאשר במלחמות, ותעשיית הנשק ומסחר בנשק עניינו אותם הרבה יותר מכדור הארץ
אז פאק, למה שלי יהיה אכפת? לא ממחזרת. מה תעשו לי? הייתה תקופה שעשיתי זאת, אבל עכשיו? על ה--- שלי.
החיים הפכו אותי למיזנתרופית וסוציומאטית, ועם יד על הלב? לא אכפת לי מהדורות הבאים, בדיוק כשם שלדורות שקדמו לי לא היה אכפת ממני. בשום תחום שהוא.
ואת זה אני אומרת כמי שעומדת להפוך לדודה לראשונה בחייה בקיץ הקרוב. אולי ברגע שאחזיק את הייצור הקטן על הידיים, אתחיל לחשוב אחרת, אבל כרגע - ממש לא.

נערך לאחרונה ע"י Pestilence. בתאריך 26-02-2015 בשעה 10:31.
ישן 28-02-2015, 03:14
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Pestilence. שמתחילה ב "הגעתי זה מכבר למסקנה שממש,..."

אני פחות נחמד מההוא למעלה
אל תמחזרי ותקבלי קנס - פאק מה אכפת לי
זה שהחיים הפכו אותך לכל מיני טרופיות לא נותן לך אישור לפזר שטויות ולהסית למעשים מגונים נגד הסביבה
את למעשה אומרת שאת דווקא ובכוונה תמשיכי ותנציחי מעשים לא נכונים ולא חוקיים בגלל שהדור הקודם לא חשב על הדור הבא
ומה את עושה ? מחרבנת מראש על הדור הבא
במה את שונה מהדור הקודם ? להם לא היה אינטרנט לפזר את
השטויות שלהם
למחזר ולהבין מה עומד מאחורי זה , זה תהליך ארוך, המון המון חינוך ולא מעט השקעה בתשתיות
זה שחלק מהמחזור לא באמת מסייע כרגע או אפילו מזיק , בישראל אולי פחות בקיא בשאר המקומות, לא אומר שצריך לעשות דווקא ולהכריז שפאק איט אני לא ממחזרת ומה תעשו לי ?
במדינות מסוימות את תקבלי קנס ואם לא תשלמי את הקנס בסוף תשבי בבית סוהר - פאק איט מה אכפת לי
האחיין החדש שלך ילמד מהדודה שלו שלמחזר זה פויה והוא בכלל יחשוב שלשים זבל בפח זה פויה
קיצור, את לא חייבת למחזר אבל את חייבת לא לצאת בהצהרות שמפריעות לאלו שכן מבינים כמה חשוב לחנך אנשים למודעות סביבתית.
מודעות עצמית וסביבתית זה דבר חשוב
ואם אשתמש במה שההוא למעלה אמר, העצמה אישית.
אני אישית לא מאמין במילה המכובסת הזו, אבל פאק איט מה אכפת לי, מה תעשי לי ?

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 28-02-2015 בשעה 03:16.
ישן 28-02-2015, 13:01
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני פחות נחמד מההוא למעלה אל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
קיצור, את לא חייבת למחזר אבל את חייבת לא לצאת בהצהרות שמפריעות לאלו שכן מבינים כמה חשוב לחנך אנשים למודעות סביבתית.

לה אסור להגיד שהיא לא מסכימה עם העקרון של מחזור, לו אסור להגיד שהוא לא מסכים עם אורח חיים הומוסקסואלי,
אבל לך ולדומים לך מותר להאשים את מי שלא מסכימים איתכם בהסתה, הומופוביות ואמירת שטויות.

ואתה עוד חושב שדעותיך מייצגות סובלנות וליברליזם?

ישן 28-02-2015, 13:57
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "[QUOTE=מצפון]קיצור, את לא..."

זה כבר גובל בהטרדה
אם ההגדרה של ליברל זה תהיה ליברל ותשתוק, אז אני מסכים. אבל היא לא.
כמו שהשפה שלה עשירה וציורית ומלאה בפאק איט, ככה השפה שלי ישירה ולא מתפשרת ולפעמים מרגיזה את מי שבצד השני.
אבל זה לא סתימת פיות, למרות שאתה מתעקש להציג את זה ככה.
אם מישהו מביע את דעתו ואני אומר לו שהוא מדבר שטויות. לא סתם שטויות, אלא שטויות במיץ עגבניות. זה הופך אותי ללא ליברל ? אתה לא נסחף קצת לעומק הטכני והפחות מעניין של בחירת המילים ?
היא אמרה ואני אמרתי מה אני חושב על הדברים שלה, שכולל עצה לא למרוח שטויות בנושא זה או אחר.
"את חייבת לא לצאת בהצהרות" שקול ל "אתה חייב להפסיק לקרוא להומואים סוטי מין" וגם "אתה חייב להפסיק להטריד ליברלים על צורת הדיבור שלהם"

בשיח נורמלי, או יותר נכון, מתורבת יותר, לא היה פאק איט ומה תעשו לי ואז מן הסתם התגובה שלי היתה מעודנת יותר בהתאם.
מה שאתה עושה פה זה להסיט את הדיון מהנושא האמיתי שלו ללגיטימיות של התגובות למי שלא מסכים לנאמר.

john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 28-02-2015 בשעה 14:00.
ישן 28-02-2015, 14:20
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "זה כבר גובל בהטרדה אם ההגדרה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
"את חייבת לא לצאת בהצהרות" שקול ל "אתה חייב להפסיק לקרוא להומואים סוטי מין" וגם "אתה חייב להפסיק להטריד ליברלים על צורת הדיבור שלהם" .

אז להחליט שלאחרים אסור להחזיק ולהביע דעות שאתה לא מסכים איתן זה בדיוק כמו להגיד שלאנשים מותר לחשוב מה שהם רוצים, ושזכותם להתבטא מוגבלת במידה שהיא פוגעת באחרים.
שוב, זכותך המלאה להחזיק בדעות האלו, זו פשוט צביעות לקרוא להן דעות ליברליות.

ישן 28-02-2015, 17:28
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "ביקורת היא לגיטימית..."

תשובה מתפתלת רק מסבכת את הענינים

ביקורת היא לגיטימית וחיונית - תודה.
כמו שציינתי, אולי בחירת המילים היתה היתה שגוייה, אבל הכוונה ברורה.
ועוד דבר, הכנסת כל המקרים לתוך אותה משבצת, דבר שאתה נוהג לעשות בשם השיוויון והסימטריות, היא רחבה מדי. לגבי הטיהור האתני ולגבי שני המקרים האחרונים של סתימת פיות לפי הגדרתך.
אני לא אמרתי למשל שאסור למישהו להגיד שהוא לא מסכים עם אורח חיים הומוסקסואלי, אבל במקרה הנידון היתה הכללת ההומוסקסואלים בקטגוריית סוטי מין המפיצים תרבות חולה ומסוכנת.
אני דיברתי על שימוש לא לגיטימי בקביעות האלה, אתה לקחת את זה לאסור לחשוב אחרת ממני.
אז דווקא משטרת המחשבות מככבת בדברים שלך.
אם אני ליברל זאת אומרת שאני צריך לאפשר לכל אחד להגיד מה שהוא רוצה - כולל הסתה וקריאה לפגיעה במגזרים שלמים ? ואסור לי להגיד שהדברים לא לגיטמיים ? הרי היית בדיון הזה עם מישהו אחר.
מי שסותם פיות פה הוא דווקא אתה.
אם מישהו מכריז שלא רק שהוא לא רוצה למחזר, הוא עושה את זה דווקא ובכוונה בידיעה שזה עלול להזיק לדורות הבאים - בשם הליברליזם אני צריך להנהן ולהגיד לעצמי בלב שזה לא בסדר ? לכתוב שלא חייבים למחזר אבל חייבים לא להפיץ את ההסתה נגד המחזור, זה אסור ?
אם ככה אז אין דבר כזה ליברליזם באמת וזו רק מילה מכובסת שהומצאה לניגוח הדדי בויכוחים מעין אלה.

john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר