לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2015, 13:10
  משתמשת נקבה Pestilence. Pestilence. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.15
אשכול התסכול השבועי

לפני איזה עשרים דקות חזרתי מטיול קצר עם הכלב שלי (יום יפה בחוץ), ובדרך באו מולי זוג בחורים חרדים בלונדיניים שהיה להם כלב יפה וגדול יחסית. זה היה מוזר לי, כי ממתי בכלל לחרדים יש כלב?
כשהם התקרבו, שאלתי אותם: "זה זכר או נקבה? כי אם זה זכר, כדאי שתחזיקו אותו חזק, כדי שלא יהיה פה מרחץ דמים..", ושאלתי אותם "איך זה בכלל שחרדים מגדלים כלב? הרי זו חיה טמאה"...
את התשובות שהם ענו לשאלות החופרות שלי אני אפילו לא זוכרת, כי הם ענו לי במבטא... כן, ניחשתם נכון... רוסי!!!! ואלוהים, כמה שהם היו יפים! נראה לי שהם היו אחים! אני חושבת שהרטבתי.
ואמרתי להם: "הו, ואתם רוסים חרדים! לא פחות! חזרתם בתשובה אחרי שעליתם?", והם ענו שכן, וזהו, בזה הסתיימה לצערי האינטראקציה הקצרה ביני לבין השניים היפיופים המהממים האלה, והם המשיכו לדרכם,
ואני המשכתי בדרכי עם ההרגשה המתסכלת הזו בלב...
אינעל אביו של מרפי, למה השניים האלה נקרו בדרכי דווקא כשאני בקרוקס, בגדי סתם ושיער לא הכי מסודר ולא מושך בעליל? אני חייבת להיגמל מההרגל המגונה והכל כך לא נשי הזה לצאת מהבית כשאני לא נראית במיטבי... :/
חרדים או לא חרדים, הייתי שמחה לעשות את שניהם (וכל מה שהם היו צריכים לעשות זה להגיד לי מתי ואיפה)...

נערך לאחרונה ע"י Pestilence. בתאריך 14-02-2015 בשעה 13:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:32

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר