לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2015, 12:03
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
הגעתי למסקנה שGILFיו'ת לא רואות ממטר...

06:00 בבוקר (מה לעשות, יש אנשים שגם צריכים לעבוד בחיים שלהם) מסיים אימון כוח ועובר לרגליים, איזה גילפי"ת אחת פתאום נעמדת לידי ואשכרה יוזמת שיחה, מטעמי כבוד עניתי לה.
אבל היא המשיכה לחפור על השיטות אימון, ועל המראה החיצוני שלי, ועל מה אני עושה בחיים...

אחרי שהלכתי לעשות מתיחות קלטתי שהיא ממשיכה להסתכל כל הזמן.

אז הזדרזתי וברחתי.

יאמר לזכותה שיחסית לגיל (אני מניח באיזור ה60 +) היא נראתה ממש טוב וחטובה, ואם היא הייתה צעירה באיזה כמה עשורים, אז לכו תדעו.

זה הזין שאתה צריך לעבור כשאתה מתאמן ממש מוקדם, חוץ מזה גם תמיד יש את הזקנים האלה שחיים עד גיל 170 ששוחים בבוקר בקצב של בריכה לחצי שעה.

ואם אתה חס וחלילה מנסה לשחות איתם באותו מסלול הבני זונות תמיד יתנגשו בך, או יתחילו בריכה חדשה באותו צד ויחכו שאתה תעבור, ולקינוח - הם מתרכזים עוד כמה זקנים ביחד ופשוט נעמדים בקצה וחופרים אחד לשני שעה בלי לעשות כלום - אז למה לעזאזל הם באים לבריכה?
פלצנים זקנים, שימותו כבר, או שילכו לבית קפה ויפליצו שם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-05-2015, 10:57
  משתמשת נקבה !Pestilence !Pestilence אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "הגעתי למסקנה שGILFיו'ת לא רואות ממטר..."

השבוע חילחלה בי סופית התודעה הכואבת למדי שעדיף לי לשכוח מלהתחיל עם בחורים צעירים (וכשאני אומרת צעירים אני לא מתכוונת ב-3 חודשים או שנה, אלא ב-8-10 שנים)
ממני ושהם מחוץ לתחום, כי בשבילם אני זקנה... וואלה, איך זה ביאס אותי כשהחווירה לי העובדה הזו השבוע...
כי בחורים צעירים הם הכי שווים: הפנים החמודות, הגוף הרזה, עדיין אין כרס, אין בעיות זקפה, והתחת חמוד כזה... בקיצור, פשוט לאכול אותם ולהתענג עליהם...
זה לא כיף להזדקן, ולהבין שכשאת אישה בת 32, את תצטרכי לכוון אל גברים בגילך, על כל המשתמע מכך, בשעה שיש גברים בגילי (ומבוגרים יותר) שיוצאים בכיף עם צעירות מהם בהרבה...

כן, לא קל להבין ש... את מזדקנת (ועם הזמן זה רק ילך ויחריף)

אילוסטרציה של ה-Unreachable: מי חמוד של אמא?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר