לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2015, 05:41
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
אחרי השוקולד: תקרית אלימה במלון באילת

האלימות לא נפסקת: שבוע לאחר "טיסת השוקולד" של ישראייר, נחשף סרטון חדש המתעד אלימות קשה בלובי של בית המלון "יו סוויטס" באילת. סגן הקב"ט שהותקף ל-ynet: "האנשים האלה צריכים טיפול". משטרת אילת: "האורחים הורחקו מהעיר, תיבחן הגשת כתב אישום"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4632258,00.html

__________________________________________________ _________________________

אז האלימות לא נפסקת.
מצד אחד המלון לדעתי לא פעל כשורה. אני לא מכיר שלמלון יש זכות לנעול חדר של אורחים בתור עונש על מעשים שהם עשו, גם אם הם חסמו חניית נכים, ואני נוטה להאמין שהם אכן חנו בחניית הנכים.
המלון היה צריך ללכת אחרי הפרוטוקול שלו, ולא לאלתר. אם בחוזה השכרת החדר מופיעה האופציה לקבל נעילת חדר על עבירת משמעת, אין לי טענות. אבל המלון אסור לו לקחת את החוק לידיים בשום מקרה. בשביל זה יש משטרה
אבל אם זו היתה "הגדלת ראש" של מישהו מהצוות לנעול את החדר בפני האורחים בעקבות עבירת המשמעת שלהם, המישהו הזה צריך לעמוד לדין.
בלי קשר, חבורת החיות הזו צריכה כולה ללכת לבית הסוהר. גם אם המלון עבר עבירת משמעת, או כל עבירה כלשהי, הרמת ידיים ושימוש באלימות זה המוצא אחרי האחרון שיש. מי שמרים ידיים ומנסה לתקוף אנשים צריך להיות מורחק מהחברה ובלי פשרות.
תרבות הערסים והחזק לוקח צריכה להיפסק החל מאתמול, היום זה כבר מאוחר מדי.
חבל שלא צולמה הגעתה של המשטרה לארוע.
המשטרה והמשרד לבטחון פנים (מי אמר איילת שקד) חייבים לקחת צד בעניין ולגבות את החוק.
כל עבריין צריך למצוא את עונשו, אחרת שלטון החוק מתערער והחזק מנצח.
אני אשמח מאד לשמוע את תגובת המלון וניתוח משטרתי משפטי של מעשי המלון.
האורחים אשמים ללא כל ספק, אבל אם היתה אשמה תורמת של המלון הם חייבים להענש.
כמו שלאורחים אסור לקחת את החוק ליידים ולאיים באלימות או אפילו להעזר באלימות, כך גם המלון צריך לשמור על החוקים, ובמידה ולא להענש לפצות וכו'.
מה שכן, הכל התחיל בחנייה בלתי חוקית בחנייה של נכים.
ועל זה לא ניתן לאמר אלא, כל מי שחונה בחנייה של נכים באופן בלתי חוקי, צריך להיענש במלוא חומרת הדין, קרי העונש המקסימלי הקבוע בחוק. כל הנחה בעונשם של אלה זה כתם לשלטון החוק, כתם לשומרי החוק, כתם לדורות.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 02-03-2015 בשעה 05:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2015, 10:46
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אולי בדתות אחרות קיימת קביעה כזו, לא בדת היהודית.....
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ה-שמאל שמתחילה ב "מהקטע שהם אומרים שהם שומרים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ה-שמאל
מהקטע שהם אומרים שהם שומרים שבת

לשמור שבת זה לא רע, אבל כשהדת אומרת לך שזה בסדר להיות רשע כל עוד אתה שומר מצוות זה רע.

הם טוענים שהם "שומרי שבת", זה בדיוק כמו שאטען שאני פרופ' לביוכימיה, כדי להיות חבר בפקולטה שעוסקת בזה.... או במילים אחרות בבל"ת.

ישן 02-03-2015, 12:33
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "את עלות הגרר אפשר לגלגל על האורחים הנכבדים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
ומקסימום הפסדת כמה מאות שקלים. זה עדיף על הפרסום השלילי שיוצר עימות כזה. ויודע מה? יכול מאוד להיות שאפילו האיום בגרר היה מספיק.
ולגבי ניידות משטרה באילת: אני מקווה שאתה טועה...

שמע, במסגרת העבודה שלי בתור קב"ט (שלהי 2008) בסופשי"ם הייתי מתגבר במועדון ה"פלטינום" (אין לי מושג אם הוא עדיין קיים).

לצערי המקום היווה מוקד משיכה ללא מעט ערסים, אז מן הסתם גם היו המון מכות.

עם המאבטחים הם פחות התעסקו (מסיבות מובנות), אבל בין עצמם זה היה בנורמה.

מה שהיינו עושים זה פשוט מעיפים את כל המעורבים החוצה, ונותנים להם להרוג אחד את השני.

בתגרה אחת ערס צעצוע נדקר בבטן והתחיל לדמם, לרוע מזלנו נאלצנו לעזור לאפס עד שמד"א \ משטרה הגיעו.

האמבולנס הגיע אחרי 4 דקות מהקריאה, והמשטרה בערך חצי שעה (כן, חצי שעה...).

אז תסיק לבד מה הכוח שלהם שם באילת.

באופן כללי השוטרים גם די בזיונים, מלא פעמים קראנו להם בגלל תגרות במתחם הבריכה (עוד מקום אהוב על ערסים) ומלא פעמים זה נסגר בזה שהם לא עשו כלום, השוטרים בעצמם מזרחים מפגרים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-03-2015, 20:47
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=קגנס]ומקסימום הפסדת..."

לגבי המשטרה, זה די תלוי במזל וזמינות. בגדול הם מגיבים די טוב ויש לא מעט שוטרים (ביחס לגודל של העיר). לפעמים הם מגיעים מהר, לפעמים לוקח זמן, לפעמים המענה טוב, לפעמים הם סתם עושים עוד יותר בלאגן. הרבה מזה תלוי כמה אירועים אחרים יש בעיר באותו הזמן, ועל מי נפלת במשמרת.
אגב, לגבי ה"כניעה" לערסים. הקב"ט במלון לא בא לחנך אף אחד אלה להוריד את הברדק למינימום, הרבה פעמים אם הערס רוצה עוד מגבת בבריכה (גם אם מותר רק 2 לאדם) עדיף לתת לו אותה ושילך להתעסק בענייניו מאשר להתחיל לריב עם כל החמולה שלו.

אגב שומרי שבת, הבנים של המשגיח כשרות תמיד היו עושים לנו את הבלאגן הכי גדול, כי אבא הוא בוס
ישן 02-03-2015, 21:38
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

שמע, הוא קיבל כאפה לפרצוף, מה הוא עד כדי כך אפס?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי לוגיין שמתחילה ב "לגבי המשטרה, זה די תלוי במזל..."

ערסים מבינים רק כוח, אם אתה מגמגם מולם הם קוברים אותך (מסתבר שהם לא ממש שונים מערבים).

אני לא יודע מה המיון של הקבטי"ם היום באילת, אבל אם אותו ליצן היה מגיע למלך שלמה ב2008 ומנסה לעשות אבו עלי מול אחד הקבטי"ם במשמרת היינו משטיחים שם את כולם ואוזקים אותם עם אזיקונים עד שהמשטרה הייתה מגיעה.

בכל סיטואציה של "כמעט מכות" שהיינו מעורבים, תמיד היינו מתגברים קבטי"ם.

בסיטואציה שהראו זה נראה כאילו הוא היה לבד, או שפשוט הקבטי"ם האחרים היו יותר קוקסינלים ממנו ופחדו להתערב.

אגב, אני מסכים איתך בקטע של ההרגעת רוחות, מלא פעמים זה היה נסגר ברמה הזאת.

למשל במתחם של הבריכה, למציל ראשי \ מנהל בריכה אנערף (אחד התפקידים היותר חשובים במלון אגב) הייתה אחריות על כל האיזור, ומלא פעמים הוא ממש מנע מקבטי"ם להיכנס ולהפסיק ויכוחים כי הוא ידע שבקלות זה יכול להדרדר.

אם יש משהו אחד שמעצבן אותי במנטליות המפגרת הזאת בישראל, זה שהתרגלנו לשכונה, ממש התרגלנו לחיות עם הערסים הערבים המזדיינים האלה.

אני בממוצע בכל שנה טס לפחות ל3 מדינות בחו"ל, הייתי בארה"ב מספר פעמים, אף פעם לא ראיתי שום תופעה שאפילו מזכירה את הערסים.

ישן 02-03-2015, 23:02
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "שמע, הוא קיבל כאפה לפרצוף, מה הוא עד כדי כך אפס?"

קודם כל תבדיל בין לא לגמגם מול ערסים לבין להיות יותר מדי אגרסיבי. קב"טים לא אמורים להיות הכנופיה הכי חזקה בשכונה, ולא ללכת מכות עם ערסים (אם צריך, אז עושים, אבל ממש לא בגלל פוזה). כמות הברדקים שיצא לי לפתור עם רוגע היא הרבה יותר גבוהה ממה שיצא לי לפתור כי שיחקתי אותה גבר. גם אם גורילה היה צורח לי לתוך הפנים והייתי כבר רואה את הברך שלי בביצים שלו, תמיד הייתי מדבר רגוע ולרוב האוויר היה יוצא מהם בסוף.
לדעתי הקב"ט עשה בשכל, לא הרים יד, לא נגע באף אחד ולא חשף את עצמו לתביעה משום סוג, אבל היה מוכן להגיב לכל מצב מתפתח (ואם אני לא טועה היו גם קב"טים אחרים באזור). לגבי ה"כאפה" לפנים,אם הוא ממש רוצה הוא יכול להגיש תביעה אזרחית, אבל זה התפקיד של המשטרה לזרוק חבר'ה כאלה מהעיר, לא של הקב"טים.
אם אתה והחברים שלך הייתם קופצים עליו במכות הייתם חושפים את עצמכם לתיבעה מצידו, אם הייתם אוזקים אותו באזיקונים זה בכלל היה יכול לסבך אותך כי איך לך שום סמכות לאזוק, רק לעכב. ובכלל, התקהלות קב"טים זה לא דבר מומלץ, במיוחד לא מול כנופיה של ערסים שסתם יתחילו להתחמם. אחד או שניים מדברים, והשאר במרחק כמה מטרים שיאפשר התערבות אם צריך.

בקיצור, קב"ט זה לא יס"מניק, וגם כשהסתובבתי ביפו עם כלב תקיפה וחיפשתי בקת"ביסטים היה הרבה יותר משתלם להיות נחמד אנשים מאשר לאיים עליהם כל הזמן.
ישן 03-03-2015, 08:13
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי לוגיין שמתחילה ב "קודם כל תבדיל בין לא לגמגם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לוגיין
קודם כל תבדיל בין לא לגמגם מול ערסים לבין להיות יותר מדי אגרסיבי. קב"טים לא אמורים להיות הכנופיה הכי חזקה בשכונה, ולא ללכת מכות עם ערסים (אם צריך, אז עושים, אבל ממש לא בגלל פוזה). כמות הברדקים שיצא לי לפתור עם רוגע היא הרבה יותר גבוהה ממה שיצא לי לפתור כי שיחקתי אותה גבר. גם אם גורילה היה צורח לי לתוך הפנים והייתי כבר רואה את הברך שלי בביצים שלו, תמיד הייתי מדבר רגוע ולרוב האוויר היה יוצא מהם בסוף.
לדעתי הקב"ט עשה בשכל, לא הרים יד, לא נגע באף אחד ולא חשף את עצמו לתביעה משום סוג, אבל היה מוכן להגיב לכל מצב מתפתח (ואם אני לא טועה היו גם קב"טים אחרים באזור). לגבי ה"כאפה" לפנים,אם הוא ממש רוצה הוא יכול להגיש תביעה אזרחית, אבל זה התפקיד של המשטרה לזרוק חבר'ה כאלה מהעיר, לא של הקב"טים.
אם אתה והחברים שלך הייתם קופצים עליו במכות הייתם חושפים את עצמכם לתיבעה מצידו, אם הייתם אוזקים אותו באזיקונים זה בכלל היה יכול לסבך אותך כי איך לך שום סמכות לאזוק, רק לעכב. ובכלל, התקהלות קב"טים זה לא דבר מומלץ, במיוחד לא מול כנופיה של ערסים שסתם יתחילו להתחמם. אחד או שניים מדברים, והשאר במרחק כמה מטרים שיאפשר התערבות אם צריך.

בקיצור, קב"ט זה לא יס"מניק, וגם כשהסתובבתי ביפו עם כלב תקיפה וחיפשתי בקת"ביסטים היה הרבה יותר משתלם להיות נחמד אנשים מאשר לאיים עליהם כל הזמן.

בוא נעשה סדר:

1.כמובן שהפיתרון הכי טוב זה הרגעת הרוחות (בדר"כ זה גם היה נגמר ככה).
אבל לפעמים אתה נקלע לסיטואציה שזה לא מספיק, ואתה חייב להראות מי בעל הבית.

2. בכל סיטואציה שתגברנו קבטי"ם, הערסים הפכו להיות פודלים.

3. העניין האזיקונים - יצא לי רק פעמים לקחת בזה חלק, ב2 הפעמים היה מדובר בהפרדה של מכות (פעם אחת ברמה של ערס ששבר בקבוק זכוכית לבליין אחר על הראש, ופעם שניה חבורה של ערסים שהסתננה למלון והלכו מכות במתחם של הבריכה).

ב2 הפעמים קיבלנו רק שבחים מהמשטרה שהגיעה אח"כ לסייע, ולא זכור לי שהוגשה נגדנו תביעה.

4. נכון, קב"ט הוא לא יסמני"ק אבל הוא הדמות הביטחונית במלון עד שהמשטרה מגיעה.
זו הסיבה שעברנו הכשרה על אקדח, וספציפית בתקופה שלי גייסו רק חבר'ה יוצאי 0.8, אח"כ זה כבר התחיל להדרדר עם 0.5 והיום גם מעסיקים ג'ובניקים ו0.3.

ישן 03-03-2015, 14:33
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי לוגיין שמתחילה ב "קודם כל תבדיל בין לא לגמגם..."

תכלס אתה צודק, ואני רואה את מבחינה שיווקית.
עם כל הכבוד לקבט שתפקידו לשמור על הבטחון, הוא עדיין אמור לשמור על המלון ועתידו.
לפרק את החבורה הזו במכות, שזה אגב הדבר שהכי מגיע להם, ואם הריב היה מתרחש בחנייה, או במקום פתוח שהוא לא הלובי, היה צריך באמת לפרק אותם, לאזוק אותם, וגם לשבור לזה שהתחיל את היד.
הכל בהגנה עצמית כמובן, אני לא מדבר על חדרי הפיצוצים במועדני לילה.
בלובי זה היה הורס למלון את השם, הורס כמה רהיטים וזכוכיות, והערסים העתידיים אולי היו פוקדים פחות את המלון הזה. הרי המלון מתפרנס מחיות האדם האלה, והקבט צריך להגיד תודה לערסים האלה שדואגים לו למקום עבודה.
הפתרון קבטים ערסים.
הפתרון אנשי בטחון גדולי מידות.
הפתרון, שהמשטרה והשופטים יתגייסו למאמץ ויתגברו אכיפה וענישה.
\הקבט הכי חזק בעולם שווה לתחת אם הערס לא ייתבע ולא ייענש במידה ואכן תוגש תביעה נגדו (וחייבת להיות תביעה כזו)

עדיין בלי קשר, למלון אין זכות לנעול חדרים אלא אם זה מופיע בחוזה שהלקוח חותם עליו

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 03-03-2015, 08:16
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי לוגיין שמתחילה ב "עוד נקודה לגבי חו"ל. לא יודע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לוגיין
עוד נקודה לגבי חו"ל. לא יודע לגבי ארה"ב, באיטליה כל חבורות ה TAMARI (ערסים) למינהם, הפאשיסטים, אנטי פאשיסטים, אנארכיסטים וסתם שיכורים נותנים פייט לא קטן לערס הממוצע. חבר מהקורס חזר לפני שנתיי עם רגל שבורה וצלעות סדוקות כי הוא לא בא בטוב לחבורה כזאת.
ערסים או דומיהם יהיו בכל מקום, בדיוק כמו "חנונים" או אליטיסטים הם חלק מכל חברה לדעתי. הבעיה היא שבארץ חלק גדול באוכלוסיה לא רואה שום בעיה עם זה.

יצא לי לטייל באיטליה יותר מכל מדינה אחרת בעולם (צ'יביטבקיה, נאפולי, סורנטו, פורטופינו, מילנו, רומא, מסינה, אמלפי) מעולם לא נתקלתי בערסים מהסוג שאתה מתאר, בכל הפעמים דיברתי עברית חופשי עם שאר החברים.

מה שכן יצא לי להיתקל לא מעט במוסלמים (גם בחבורת צעירים) וחוץ ממשהו ברמה של "שלום, שלום, ואל תבוא לי בחלום" לא היה משהו מיוחד.

אגב, בנאפולי דווקא צעירים באיזה פאב קלטו שאנחנו ישראלים ועוד שניה הם גמרו מאושר.

ראו אותנו כאילו אנחנו מינימום שייטת מטכ"ל, הזמינו אותנו לבירות, ואפילו קנו לנו בקבוק לימונצ'לו חלבי מאמלפי (אחד הדברים היותר טעימים ששתיתי בחיים שלי).

ישן 04-03-2015, 20:40
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "ערסים מהסוג שאתה מדבר עליו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
ערסים מהסוג שאתה מדבר עליו נמצאים בכל מקום.
בכל מדינה.
בלי לזלזל במספר הביקורים שלך בחול, זה אחרת לגמרי כאשר אתה חי במדינה.
ואז בדיוק כמו בישראל, אתה לומד איפה לא ללכת כי כל שבוע יש מכות, דקירות יריות.
באונסרים בחו"ל הם בדרך כלל קצת יותר גדולים מהישראלי הממוצע בערך פי 2.5
ועדיין הם צריכים להשתמש בכח לא מעט פעמים

באונסר לא חייב להיות גדול.
אני מסכים איתך שיש לא מעט באונסרים קרנפים, מכיוון שהם משדרים עוצמה, וזה מה שהבעלי מועדון רוצים.

בתקופה של לפני הצבא התאמנתי המון באיגרוף תאילנדי, בסופי שבוע החבר'ה שהיו יחסית ברמה גבוהה, יכלו לתגבר אבטחה במועדון החורבה (חיפה, למי שמכיר...).

ערסים ושאר ירקות ידעו שחלק ניכר מהמאבטחים במועדון הם חבר'ה של מואי תאי, אז לרוב הם לא ניסו לעשות שטויות.

כרגיל, הפעמים היחידות שנאלצנו להעיף את כולם החוצה היו במקרים של תגרות בין קבוצות (בדר"כ על דברים קטנים כמו דריכה על הרגל בטעות, או בחורה, או שסתם מישהו לא רצה לתת למישהו אחר סיגריה).

בכל אופן, מלא פעמים חלק ממעגל המתגברים היו בכניסה, ואנחנו רחוקים מלהיות גורילות של 2 מטר גובה ומטר רוחב.

ככה שבאונסר לאו דווקא תמיד צריך להיות ענק.

ישן 05-03-2015, 09:32
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

כי ארה"ב זאת אומה של בטטות...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לא אמרתי צריך להיות ענק,..."

כל אדם שני שם הוא בטטה ענקית.

בחיים שלי לא ראיתי מדינה שאתה יכול מתוך הרכב להוציא כסף מהבנק, אח"כ לקחת קפה, ואז ארוחת צהריים, ובטח יש עוד כמה שירותי דרייב אין ששכחתי.

על כל עניין הבופיים בכלל אין על מה לדבר, אתה משלם 6$ בכניסה, ואתה יכול להעמיס אוכל עד שאתה מתפגר.

ייאמר לזכותם שזה היה פאקינג טעים (בופה סיני-אמריקאי).

הקטע הכי מצחיק שם, זה או שאתה רואה אנשים ברחוב שהם סבבה לגמרי, שומרים על אורח חים בריא, ומתאמנים, או שאתה רואה אנשים ממש שמנים.

משום מה לא יצא לי להיתקל באמצע.

אגב, ישראל לא רחוקה מהמצב הזה.

קופיקס זה רק הסנונית הראשונה, זה רק עניין של זמן עד שיתחילו להציע פה המון אוכל במחיר נמוך.

כבר היום אני רואה ילדים בביה"ס עם עודף משקל חריג, זה פשוט עצוב, הם דופקים לעצמם את החיים מבלי שהם בכלל ידעו.

ישן 07-03-2015, 14:47
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

2005, שיקגו \ סיינט לואיס...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "איפה ובאיזה שנה ראית בופה ב6$?"

אין לי מושג מה המחירים היום, אבל אני מניח שלכל היותר עוד מספר דולרים בודדים.

בארה"ב המזון מאוד מאוד זול בהשוואה לשאר העולם.

יצא לי לאכול שם ארוחות בדיינרים בדרכים עם ריפל חופשי (מן הסתם זה בילד אין שם בתרבות שלהם) בפחות מ8$ (מחיר של סלט מסריח בארומה).

אגב, המדינה הכי נאצית בעולם במחירים של אוכל (שיצא לי בנתיים להיתקל) היא ללא ספק שוויץ.

יצא לי לעשות קונקשן של כמעט יום שלם בציריך והמחיר במקודלנדס שם לארוחה ממוצעת היה בערך מעל 20 יורו, שזה פי 2 מישראל לארוחה הכי גדולה.

כשנחתנו בהולנד המחירים היו הרבה יותר זולים, גם בתוך הנמה"ת עצמו.

ישן 04-03-2015, 22:46
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי לוגיין שמתחילה ב "הבעיה מתחילה כאשר לשימוש בכלי..."

לעבריין תמיד יהיו כלים, ועם הזמן ניסיון להשתמש בהם. גם אם מדובר רק בידיים שלו.
אם לא תלמד את הקרבן הפוטנציאלי להשתמש בכלים הרלוונטיים, ואם לא תאפשר לו לשאת אותם, אתה מחזק את היתרון של העבריין.

זה לא אומר שכל כלי צריך להיות מותר בכל מקום ומצב.
זה כן אומר שכולם צריכים לעבור הכשרה בסיסית וזמינות סבירה של כלים, כולל נשק חם.
לעבריין זה לא ישנה, אם הוא ירצה הוא כבר ישיג את האקדח וילמד איך לירות בו גם כשזה לא חוקי.
לקרבן הפוטנציאלי זה מאוד ישנה. יש לזה את הפוטנציאל להציל את חייו וחיי הסובבים אותו.

ישן 06-03-2015, 10:26
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "הוא מנע הסלמה כעת"

הבעיה היא שבמציאות של היום תרחיש ריאלי לא פחות היה:
החברה של הערס מצלמת את ה"השתלטות האלימה"--> משטרה מגיעה ולוקחת "אורח מדמם"--> הסרטו רץ ברשת עם כותרות ענק של "אלימות כלפי אורחים במלון באילת"--> הקב"ט מאבד את העבודה, הערס מפוצה ע"י המלון בחופשה חינם בים המלח באמצע ינואר, תוך תקווה שלא יגיש תביעה---> הקב"ט הבא שיהייה במלון בפסח וימצא את עצמו מול 150 ערסים ביום כממוצע כנראה יוריד את הראש ויעמיד פני עיוור.

להפיל הכל על קב"ט "חננה" זה קל, במציאות שהוא מתפקד בה זה החלטות לא קלות, במיוחד אם אכפת לך לשמור על מקום עבודה. הכלל אצבע שלי היה תמיד לחסום אותם פיזית, כל עוד הם היו סתם נדחפים הייתי נותן להם לפרוק לחץ בלי לזוז, אבל אם היו מרימים ידיים זה כבר היה קו אדום, וזה עבד, מעולם לא נאלצתי להגיע למכות.
ישן 06-03-2015, 11:18
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אני די בטוח שמלון ברמה כזאת - גם מרושת במצלמות
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי לוגיין שמתחילה ב "הבעיה היא שבמציאות של היום..."

הסיבה היחידה שהצילומים מהם לא הגיעו לתקשורת היא כי לא היה צורך בזה. ואין צורך שהוא ידמם. מספיק להשתלט עליו בכוח ולהמתין למשטרה. לאחר שנקבע כי הקב"ט נהג כשורה - לתת לו גיבוי מלא מצד ההנהלה. אם הם ימנעו מכך, שכן יכולה להיות פגיעה עתידית בהכנסות, אז ההנהלה לא ראוייה להוצאות הרכב שהם מקבלים. בטח שלא למשכורת: לקוחות פוטנציאליים יעדיפו מלון שבו יש קב"ט שעושה מה שצריך, שכן היום הערסים הללו כעסו על עובדי המלון - מחר יכעסו על אורח אחר. במקרה כזה האורח השני ישמח לדעת שיש מי שיעמוד בפרץ. מבקרים לא בוחרים מלון לפי "איזה מהם יתן לי להתפרע בלי לסבול מתוצאות".

ישן 07-03-2015, 11:27
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "אני די בטוח שמלון ברמה כזאת - גם מרושת במצלמות"

מהסוף, לא מעט אורחים בהחלט בוחרים לחזור למלון ע"ב כמות הכאב ראש שעשו להם הקב"טים בחופשה. במקרה של ערסים מספיק שזרקו להם את הקבוקי וודקה מהבריכה, את החברים שהם הגניבו מהמלון "הכל כלול", והם כנראה לא יחזרו יותר. מוזר ככל שזה יהייה, להנהלה אין בעיה עם ערסים כל עוד הכסף שהם משאירים במלון (והרבה) גדול מהברדק שהם עושים. ערסים זה "אורחים חוזרים" עם פוטנציאל גדול, שביחד עם וועדי עובדים למיהנם (בדרך כלל מדובר בשילוב מנצח) מהווים את הבסיס לבטחון הכלכלי של המלון.
בעולם אוטופי, היה קורה מה שאתה מתאר. גם אני לא הייתי רוצה להשאר במלון שלא שלוט על אורחים מתפרעים, אבל תופעה ה"ערסיאדה" במלונות ידועה לכולם, ויש מלונות "מפורסמים" יותר או פחות בזה. להנהלה יפריע הרבה יותר להצטייר כמי שמכה תיירים בגלל מקום חניה, מאשר כמקום שיש בו ערסים. לגבי גיבוי לעובד,בתכל"ס ההנהלה יודעת שאין לה בעיה להחליף את הקב"ט, למרות השכר הזעום יש זרם בלתי פוסק של צעירים אחרי צבא שמחפשים להרוויח קצת ולהנות בו בזמן. וחשיבה לטווח ארוך מבחינת השקעה בעובדים זה לא הצד החזק של מלונאות.
בקיצור, קב"ט שסומך על זה שההנהלה תגבה אותו, או על זה שיהיה לו גב משפטי במקרה של תביעה, לא עושה בשכל. אלה אם כן אין לך חברים במלון או היכרות אישית\ הצטיינות אמיתי בעבודה. רוב הסיכוי שאם תסתבך יזרקו אותך לכלבים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:19

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר