לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2015, 10:56
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
את מעט בררנית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pestilence.. שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי (אני ממש המחליפה של רומק, הא?)"

אהבה (ובעקבותיה גם סקס) הם עניין של פשרות. וגם עניין של "נראה לאיפה זה יקח אותי". לגבי עבודה - עניין של מזל. אני אכלתי קש 6 שנים במקום העבודה הקודם שלי וכעת משמצאתי עבודה אחרת עם תנאים, שכר טוב ועניין - המקום בקשיים ואני חייב לעבור לחצי משרה, שלא ממש תכסה את ההוצאות שלי. עניין של מזל. זו הסיבה שאני לא מאמין בתארים ושאר ירקות. אין משמעות לידע ונסיון, אם אפשר לקחת פישר בלי שני אלה, לשלם לו הרבה פחות ולעזאזל עם האיכות והמוניטין. התואר היחיד שמשתלם לעשות, הוא זה שמחוייב המציאות כדי לעסוק במקצוע: עו"ד (יש מליון) רפואה (תנאי קבלה שלא יביישו דרישות של קדושה בכנסייה הקתולית) וסוגים מסויימים של הנדסה.

לגבי דירה - זו אכן בעייה. נובעת מהסעיף הקודם בעיקר. ומהעובדה שהדיור בארץ בלתי-זול-בעליל ודגל שחור מתנוסס מעליו.

לגבי חסימת מעיים - כאן כבר אין לי עצה. אולי, "לא להחליף את הפלפל בסלט עם אבקת מלט"?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2015, 12:19
  משתמשת נקבה Pestilence.. Pestilence.. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.15
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "את מעט בררנית"

היי, תודה על התגובה, אני מודה שבאמת רציתי שמישהו יכתוב לי איזה משהו, כל דבר, איזשהו משהו מעודד בסגנון "זה רק משבר חולף, את תראי שזה יעבור, אל תתייאשי, אל תרימי ידיים"...
והנה אני רואה שאתה הגבת. אז שוב, תודה.
אני מודה, אפילו פורים לא גורם לי להרגיש יותר טוב (אני יודעת כי בדיוק חזרתי עכשיו מהעיר, נסעתי עד כיכר ספרא לראות קצת פורים, ראיתי לשנייה, שיעמם אותי, חזרתי) אפילו לא האביב
הזה שבחוץ, ואפילו לא ילדים קטנים שמחופשים להם בכל מיני תחפושות. הדבר היחיד שגורם לי להרגיש טיפ-טיפונת יותר טוב זה לראות גברים יפים. רק זה. כרגע.
אני מניחה שאם המצב יימשך כמו שהוא, לא יהיה לי מנוס מלהתחיל ללכת לפסיכולוגית (או קואוצ'רית, נראה מה יהיה), וזה בסדר גמור, זו לא בושה, זה נפוץ מאוד בעולם המערבי, ובדיוק כמו שיש
אנשים שהולכים לרופא עיניים, ואנשים שהולכים לרופא אא"ג, אז יש גם אנשים שצריכים רופא לנפש. קורה. לא חריג.

ולגבי חסימת המעיים המעיקה הזו, אבא שלי הציע לי אתמול בערב לקחת מהכדורים שלו... בד"כ כלל אני נגד כדורים באופן עקרוני אבל אני די מתוסכלת, אז עכשיו לקחתי שניים... אני מניחה שהתוצאה
לא תאחר להגיע, ממש תכף
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר