לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2015, 15:38
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
פרט ללצעוק "6 שנים!"
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "שש שנים ! זו אותה מירי רגב..."

יש לך הוכחות שבזמן ממשלות שמאל המחירים לא עלו? הרי כבר כעת האבטלה בשפל, הקניונים מפוצצים וטיסות היוצאות מנתב"ג נראות כמו רכבות בהודו. אבל למה להודות באמת, אם אפשר לטעון כי בארץ 2.5 מליון ילדים רעבים העוסקים בזנות קטינים, 8 מליארד משפחות רעבות ורבע טריליון קשישים מזי רעב שעומדים למות בדקות הקרובות עקב מחסור במזון ותרופות. וכמובן "הלנו אתה או לצרינו?" "או שתגנה את מירי רגב או שאתה בעצמך מירי רגב!". איזה אסון! עדיף מירי רגב על העלמה לבני, זה בטוח. אני מעדיף כנסת מלאה בהן ע"פ לבני אחת שמלקקת לאבו-מאזן וברגע שמשהו לא הולך לה - פורשת כנפיה ועפה ומותירה אחריה חורבות וחובות. קצת כמו אהוד ברק, אלא שלו לפחות יש רקורד מוכח של עשייה מתישהו לאורך חייו. לה אפילו אין את זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2015, 14:05
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "כשהיא באמת תעשה דברים רעים - יהיה לי דברים רעים להגיד עליה"

תשמע אתה מתגלה כהזוי ברמה מקצועית.
אם אין לך דבר רע להגיד על מירי רגב אתה צבוע ושקרן - לא פחות ולא יותר
וחובת ההוכחה עליך שמירי רגב טרם עשתה שום דבר רע
מדבר על צביעות בכל מקום ואתה הצבוע מכולם.

לגבי ביבי ואונס החשפנית, הזייה מספר שתיים.
חובת ההוכחה עליך גם במקרה הזה, אני מקווה שאתה לא חושב שטוקבקים הם חלק מתוכן הכתבה.
לא מצאתי שום אזכור דומה למה שציינת, ואני חושש שגם יתר ההודעות שלך לוקות באותה הזייה, מה שיקטלג אותך בקטגוריית הלא לקחת ברצינות

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 13-03-2015, 01:28
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מירי רגב: למה מפילים את כל יוקר המחיה על הליכוד?"

כלכלה זה דבר מורכב.

מי יטפל יותר טוב במשבר הדיור, אין לי שום הוכחה מי יותר טוב. כבר היו מקרים רבים שרצו לעשות יותר טוב ונהיה רק יותר גרוע.

אבל דבר אחד ברור:

פינוי 1/2 מיליון יהודים או יותר מיו"ש ודחיסתם לתוך גבולות הקו הירוק יחמיר פי כמה את מצוקת הדיור.

צריכים לזכור שהפינוי כולל גם מחנות צבא שצריכים היערכות מחודשת ושטחים חדשים.

ייתכן מאוד שגם מצוקת הדיור הנוכחית בחלקה היא כתוצאה מהנסיגה מגוש קטיף.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

ישן 13-03-2015, 19:54
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מירי רגב: למה מפילים את כל יוקר המחיה על הליכוד?"

ברור שלא רק הליכוד אשמים, אבל הם אלו שישבו בשלטון ובמשך הרבה זמן לא ניסו בכלל לפתור את הבעיות הללו.
מה שהופך את זה ליותר חמור זה ההתעלמות מהמחאה החברתית הגדולה ביותר שידעה מדינת ישראל, מליון אנשים ברחובות והשתינו על כולם בקשת.

עם כל הכבוד לביבי ולליכוד (ואני תמיד הצבעתי לליכוד), הגיע הזמן של ביבי ושאר הנהנתנים השבעים שלו ללכת הביתה ולפנות מקום למישהו שאולי, אפילו בסיכוי אפסי, יביא לשינוי חברתי, כי הסיכוי שדבר כזה יקרה בקדנציה נוספת פינוקיו והליכוד הוא פשוט 0 אחד עגול.

אה, ואפילו בפן הבטחוני הליכוד כשלו כשלון מחפיר, איראן מדינת סף גרעינית, עברנו עוד מלחמה שלא יצא ממנה שום הכרעה או הסכם מדיני, נוספו עוד משפחות שכולות רבות למעגל הדמים,
וגם היחסים עם ארה"ב נראים גרועים מתמיד כשללברון ג'יימס יש עוד שנתיים לכהן בבית הלבן.
אז אפילו בתחומים בהם הליכוד מתיימר להוביל הוא נכשל, והגיע הזמן לחילופי משמרות שם- פינוקיו והנהנתנים החוצה בתמורה לצעירים ולפנים חדשות שחוו על בשרם כמה קשה זה לסיים את החודש.
ישן 14-03-2015, 11:23
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "ואם מישהו אחר היה רץ לראשות הממשלה מהליכוד, במקום ביבי?"

אני יודע שלא אני נשאלתי בשאלה אבל בכל זאת אגיב...

לצערנו כולנו בתאכלס מצביעים לאדם אחד ספציפי שאנחו רוצים שייצג אותנו כראש הממשלה, אבל בפועל
מקבלים עוד המון אנשים שבסיוטים הכי גדולים שלנו לא רצינו שישבו בממשלה.
השיטה פה קלוקלת ולא באמת דמוקרטית, למשל אם בוז'י ולבני ייבחרו (חס וחלילה) אני לא רואה איך הם יקימו קואליציה, ואם במצב כזה בסוף ביבי ייבחר להרכיב ממשלה- האם זו דמוקרטיה?

אז אולי אני בתור מי שתמיד הצביע ליכוד סולד מביבי, אבל אין זה אומר שאני לא סולד גם משאר המפלגה.
אני חושב שהמשפט הכי טוב שמתאר את ההצבעות שלי לליכוד בעבר הוא "לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן".

ולמי ששאל אותי למי אני מצביע, יכול להיות שהפעם התפקידים של המן ומרדכי יתחלפו, אני עדיין אוכל את עצמי לאיזה שטן למכור את הנשמה שלי הפעם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר