לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2015, 08:02
  ה-שמאל ה-שמאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.15
קטעים ח"כ ישי: "פעולותיה של זועבי מוכיחות שמקומה בפרלמנט של עזה"

יו"ר מפלגת יחד, אלי ישי, תקף היום (חמישי) את הגעתה של חנין זועבי לרמאללה לפגישה עם אבו מאזן. "פעולותיה של זועבי מוכיחות שוב ושוב שמקומה בפרלמנט בעזה. מי שפגע בחיילי צהל במשט המרמרה, אינו מכיר בקיומה של מדינת ישראל ונפגש עם אבו מאזן ברמאלה, אסור לו לכהן כנציג רשמי של מדינת ישראל. בכוונתי בכנסת הבאה לחוקק חוקים ברורים שלא יאפשרו לאוייבים לכהן בכנסת. מעשה זה של זועבי מעיד על הכוונות האמיתיות של חלק מהרשימה הערבית שמטרתם, פגיעה בריבונות המדינה על מוסדותיה"

דנה סומברג

12/03/2015 08:49
http://www.maariv.co.il/breaking-news/Article-467793

מבדיקה של גולש "רוטרניק" באתר רוטר :

מבדיקה שערכתי עם הרשימה המשותפת מסתבר שלא היו דברים מעולם. הערכה היא שהטעות של מפלגת יחד בשל ביקור זועבי ברמלה היום ולא בראמללה. בנוסף יש הערכה שאבו מאזן לא יפתח את הדלת לזועבי כי היא האשימה אותו בבגידה וגם ככה הוא נמצא בכלל בשוויץ.

כשיתקבלו תגובות הם יפורסמו.

http://rotter.net/forum/scoops1/191020.shtml

נערך לאחרונה ע"י ה-שמאל בתאריך 12-03-2015 בשעה 08:25. סיבה: הוספת קישור
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2015, 00:33
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
מה מגיע?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ה-שמאל שמתחילה ב "זה מפריע לך כמובן רק שזה מגיע..."

אני רק ראיתי אשכול אותו פתח ai22, שאומר כי לדעתו לא יהיה מהפך, למרות הכסף האירופי ואתה שוב מזכיר את "כסף ההימורים האמריקני". נכון - שלדון אדלסון עשה את הונו גם מבתי קזינו. אני לא מבין למה אתה מתכוון ב"מפריע לך". אני רק ציינתי כי הידיעה בעיתון הייתה אינפורמטיבית גרידא ולא הכילה לעג, פרט לזה המצוטט מפי התנועה המאוחדת. אני מניח שהתייחסות למה שבעצם כתבתי היא למעלה מיכולתך, אז אני אחסוך לך את המאמץ:
[סרקאזם]כן, אני מעניין ששלדון אדלסון יתרום כספי זונות והימורים, אותם השיג ע"י עושק של אלמנות ויתומים, לטובת נתניהו ואין לי בעייה שיהרגו את כל הערבים כי הם הרעים ואנחנו הטובים. רק אם תסלח לי - אני חייב לרוץ לנשק את המזוזה ביציאה מדירתי, בדרכי להשתטח על קבר הרשב"י - אני רוצה להקדים את העומסים של ההילולה במירון.[/סרקאזם]
הנה. אתה יכול לקטלג אותי כהזוי/משיחיסט/פשיסט ושאר ירקות. לא תצטרך להתעמק בדברי כדי לנסח תשובה שקשורה באיזו דרך וכך תחסוך לי את ההמתנה לכזו.

ישן 15-03-2015, 00:46
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
הייתי רוצה שתאיר עיניי הכיצד אני מתבזה ועושה מעצמי צחוק
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה מתבזה ועושה מעצמך..."

אני יודע שבית המשפט קבע מה שקבע. אני לא הפניתי חיצי ביקורת לאף גורם, כאחראי למחדל שהוא חברותה המתמשכת בכנסת ישראל - לא לביה"מ ולא לאף גורם אחר. רק שאלתי איך זה ייתכן. רטורית.

כמו שרמלה נראית עקב כל הערבים והאמל"ח - אין באמת הרבה הבדל בינה לבין רמאללה. לפחות לא מבחינה מעשית בעבורי, שכן אני לא מאכלס את אף אחת מהן ואף לא גר קרוב אליהן. העובדה שהתגובה שלך לא קשורה כלל למה שכתבתי, מעידה שכשאין לשמאל טיעון תקף - הוא תוקף את הטוען. אני אעשה לך חיים קלים:
[סרקאזם]בפעם הבאה יש לפסול את זועבי בצורה היחידה שהשמאלנים בבג"צ לא יכולים לבטל! יש לשלול אזרחותו של טיבי! זה מאבק של טובים מול רעים! רובוטריקים נגד שקרניקים![/סרקאזם]
הנה - כעת אתה יכול לפסול אותי ואת דברי לגמרי, כי אני הזוי/משיחיסט/פאשיסט. לא תצטרך להתעמק בהודעות שלי ואני לא אזדקן בהמתנה לתגובה ממך שלא מורכבת מסיסמאות או בכלל קשורה למה שכתבתי. תמשיך להדיין עם עצמך. נראה שחלקים מהשמאל הישראלי גם ככה לא מחוברים למציאות, ברמה שמביאה אנשים לשוחח עם עצמם.

ישן 15-03-2015, 02:23
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
שוב ושוב אותה טעות,די לתקוף את זועבי!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ה-שמאל שמתחילה ב "ח"כ ישי: "פעולותיה של זועבי מוכיחות שמקומה בפרלמנט של עזה""

כשתוקפים אותה זה יוצר מצג שווא כאילו היא קיצונית או חריגה מהשאר,ולא היא.
במקום שזועבי תחטוף את האש בשביל כולם צריך לומר את האמת: אין חבר כנסת ערבי אחד שלא מסכים עם העמדות של זועבי ופועל כמוה,רק שהם עושים בשקט מה שהיא צועקת מהגגות.
לכן צריך לכלול את כולם בכל ההאשמות ולגלות את האמת המרה-כולם אותו הדבר,הייתי משתמש בתואר "בוגדים" רק שאין לו דבר וחצי דבר עם הנבלות האלה,בוגדים הם אלו שמראש היה להם קשר אלינו,במקרה של החכי"ם הערבים המילה המתאימה היא "מרגלים" או "סוכנים של האויב".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר