לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2015, 11:14
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
שאלה לגבי הזמנה של כונן מאמזון מנועי - מי שהזמין בלבד או יש לו מקום העבודה שלו עושה

מזמין.
אני רוצה להזמין כונן מנועי ולא של ssd, אבל של 4tb עם אחריות ל 5 שנים כשהמחיר שלו שם נמוך יותר כולל המשלוח מאשר בישראל.

עכשיו מספר שאלות
א, כיצד האחריות תהיה בארץ? אני מעוניין לקבל אותה בישראל למרות שזאת של חו"ל יותר טובה מהיבואן בישראל.
ב, כמה מכס אני אמור לשם על כונן שבארץ עולה 1500 ש"ח אם שם זה עולה לי 200 דולר פלוס?
ג, אם אני מזמין 2 כאלה, כי אני עובד עם גיבויי מראה מינימום, כמה המך יהיה לשני כאלה?(כוננים זהים)
ד, בארץ כמובן אני רוכש אותם בהחה גבוה מאוד בגלל מקום העבודה שלי, אבל זה עדיין לא מגיע למחיר של אמזון.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2015, 17:57
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "שאלה לגבי הזמנה של כונן מאמזון מנועי - מי שהזמין בלבד או יש לו מקום העבודה שלו עושה"

השאלה קשורה לפורום משפטים וצרכנות...

א. מה שיקבע היבואן. כיוון שהיבואן לא הרוויח ממך, אין שום סיבה בעולם שהוא יתן לך שירות אא"כ היצרן יחייב אותו (מה שלרוב לא קורה). ולכן - האחריות תהיה בשליחה חזרה לחו"ל וחזרה ע"מ לתקן - וכל זאת בהנחה שהמוכר מוכן לכך - לעתים בשילוח בינ"ל האחריות בטלה מיידית (כנראה בשל התלאות שעוברת חבילה במשלוח בינ"ל...)
ב. כמה שמשלמים מכס על ציוד מסוג זה, בכפוף למחיר בפועל - זה נכון גם לגבי מכס וגם לגבי מע"מ. המחיר בארץ לא רלוונטי בכלל לעניין המכס שאתה אמור לשלם - כמה ששילמת + משלוח זה הדבר היחיד שמעניין. ויש גם עלויות שחרור מהמכס...
ג. תלוי בתקרות שאתה עובר במחירים. אם ביחידה בודדת יש תקרות מס/מכס שלא עברת, ובקניית זוג אתה כן תעבור, אתה תשלם מכס (על כל הסכום). מצד שני, אם אתה בכל זאת משלם מכס גם על יחידה בודדת, אז משלוח בודד כנראה יחסוך לך בעלות השילוח ובעלויות הנלוות לשחרור מהמכס.
ד. לא רלוונטי לשאלה?
ישן 16-03-2015, 09:36
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
שאלה זאת אומרת שאחריות בינלאומית לא תקפה בישראל אלא במידה והיבואן/מפיץ רוצה בזה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "השאלה קשורה לפורום משפטים..."

אני יודע מאנשים שרכשו פה מוצרים שונים של אלקטרוניקה וטסו לחו"ל והייתה להם בעיה איתם בחו"ל, כשהמוצר היה עם אחריות בינלאומית ולכן טיפלו בו בארה"ב ובריטניה על ידי מי שנותן באותה מדינה אחריות לאותם מוצרים, כשיש לכונן אחריות בינלאומית.

אני אבדוק עם היבואן בארץ ועם המוכר באמזון ואחליט בהתאם מה לעשות , כי המשלוח של כונן כזה הלוך חזור עם בדיקות מכס, זה כאב ראש גדול מאוד.

המכס בארה"ב והמכס של ישראל כבר עשו לי כאב ראש רציני עם רכישה של רכיב תקשורת יקר מאוד בישראל שקניתי מאמזון עם כל מיני בדיקות ודרישות רק בשביל שהוא יצא מנמל התעופה מארה"ב לישראל ויגיע עד פתח הבית שלי עם שליח כשהמשלוח עלה לי בהתאם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:49

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר