לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2015, 10:35
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/294763

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/294763
בעקבות הניצחון המוחץ של נתניהו בבחירות, במחנה הציוני כבר עורכים חשבון נפש.

ראובן אדלר, אסטרטג המפלגה, אמר הבוקר (רביעי) בראיון לגלי צה''ל כי ייתכן שקמפיין "רק לא ביבי" היה מוגזם והעימות הקצר בין נתניהו להרצוג בערוץ 2 גרם נזק למפלגת העבודה.

"קשה להצביע על דבר מרכזי שבו טעינו, צריך לבדוק את זה", אמר אדלר, "המיני עימות היה מלכודת לא מתוכננת, וחבל שהוא קרה. יכול להיות שהיה לזה השפעה כלשהי על הקמפיין".

**

לדעתי הטעות העיקרית היא באי אפשרות להודות בטעות.

פעם השמאל דגל בקומוניזם. גם אחרי שהתגלה איך הקומוניזם בברית המועצות תחת שלטון סטלין ימח שמו וזכרו רצח עשרות מיליונים, הם עדיין המשיכו לדגול בו. לקח המון המון זמן עד שהם ירדו מזה.

למען האמת, הקומוניזם קרס בגלל שהם קשרו את זה עם כפירה בבורא עולם. יש גם דברים חיוביים בגישה של הקומוניזם, אבל כשזה מחובר לכפירה זה מביא רק הרס.

אותו דבר עם הלהט שלהם להביא שלום על ידי נסיגות. גם כאשר התברר מעל ומעבר לכל ספק שנסיגות אינם מביאים לשלום רק לשפיכות דמים הם לא מסוגלים להפסיק עם זה.

למען האמת, יש דרך לשלום, אבל זה לא בא על ידי נסיגות, אלא על ידי זה שנעמוד איתן מול לחצים ולא נתבייש להגיד שארץ ישראל שייכת לעם ישראל.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 18-03-2015 בשעה 10:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2015, 15:09
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
לא קל, אבל אין דרך אחרת
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי 334yaron שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 334yaron
רק אם לא נתבייש - דבר קטן, פשוט. רק אם יהיה לנו ביטחון עצמי, לעמוד זקוף, איתן, לשדר עוצמה, להסתכל על עיניהם של מנהיגי העולם ולומר את שעל ליבנו - את המשפט הכל כך קטן והכל כך משכנע - "ארץ ישראל שייכת לעם ישראל". זה מה שדרוש, מאיתנו, כדי לשכנע את העולם.

וזה בדיוק מה שנתניהו עשה בקונגרס וקיבל מחיאות כפיים שאף מנהיג לא קיבל. רק חבל ש/הוא עושה את זה רק כאשר אין כבר ברירה אחרת. זו הברירה מלכתחילה.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

ישן 18-03-2015, 15:31
  334yaron 334yaron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.14
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "לא קל, אבל אין דרך אחרת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
וזה בדיוק מה שנתניהו עשה בקונגרס וקיבל מחיאות כפיים שאף מנהיג לא קיבל. רק חבל ש/הוא עושה את זה רק כאשר אין כבר ברירה אחרת. זו הברירה מלכתחילה.

יש לי סרטון, אין, אין, אני חייב לשלוח לך אותו, הוא צולם בניו יורק, לפני כמה שנים, רואים אותי בו עומד, נואם, וכמות של 200 אמריקאים מוחאים לי כפיים, במשך 5 דקות רצופות!

תגיד, נראה לך שאם אני מתמודד בבחירות הבאות יש לי סיכוי לנצח?

תגיד התגובות שלך הן אמיתיות ?

מה מעניין אותי הפאקינג כפיים המזויינות שנתניהו קיבל, האם הוא הצליח למנוע תהסכם ? לא!!!!!!! ההיפך! הוא הרע את היחסים עם ארה"ב בצורה גדולה! תתעורר למען השם!אתה הזוי!
הוא נאם כדי לקבל קולות מאנשים תמימים כמוך, שאשכרה מצביעים לו בגלל נימוסים אמריקאיים, שעל פיהם, צריך לכבד את הנואם, האורח, במחיאות כפיים.

איזה אנשים! אלוהים!
ישן 18-03-2015, 15:44
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי 334yaron שמתחילה ב "[QUOTE=hamedinai]וזה בדיוק מה..."

זה הבעיה שלכם, חושבים רק על איך להיות על חברמנים עם האמריקאים, לשדר ביזנס, ולהרוויח.
אובמה עוד מעט נח בבית(הוא יעשה כמה $, מספרי זכרונות על ביבי "המרושע"), לא ברור לי מי יהיה בראש בבחירות הבאות בארצות הברית(היה לאובמה רצף של דברים טובים שקרו, בעיקר הודות לטמטום הרוסי, והמזל שתעשיית הנפט שלהם הוציא אותם מבור עמוק להחריד), אבל זה לא משנה, היום זה הדמוקרטים, מחר אילו הם הרפובלקנים, ישראל צריכה קודם כל לדאוג לעצמה.

ציטוט:
הוא הרע את היחסים עם ארה"ב בצורה גדולה!

זה ממש מרגש אותי עד דמעות, הממשל שם שפך טונות של כספים על מערכת הבחירות כאן, בכדי להתערב באפון בוטה בבחירות של מדינה ריבונית ודמוקרטית, בוזי של לפני שנה וחצי, בלי הכסף שנשפך מכל עבר, הוא לא יותר מבדיחה רעה. אם זו דרך מקובלת עליך לעלות מנדטים, אז נאום ללא תחליט(לדעתך), בקונגרס, הוא יותר מלגיטימי על פי דעתי.
ושוב פעם היום זה הדמוקרטים, מחר אילו הרפובלקנים.

ולסיכום, אתמול היו כאן מעל 70% הצבעה(אחוז גבוהה לכל הדעות), העם אמר את דברו, ביבי הוא ראש הממשלה הנבחר.

ציטוט:
תעלו קודם את מנת המשכל

הנה שמאלדרעק, בפעולה, מייחס לעצמו את רמת המשכל, הצדק, והבינה האנושית.
אם היה לכם טיפה שכל בראש, לא הייתם שמים את ציפי, מקום 2 ברשימה, מי הגאון שהגה את הרעיון ההזוי הזה?

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 18-03-2015 בשעה 16:01.
ישן 18-03-2015, 17:53

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "זה הבעיה שלכם, חושבים רק על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
זה הבעיה שלכם, חושבים רק על איך להיות על חברמנים עם האמריקאים, לשדר ביזנס, ולהרוויח.
אובמה עוד מעט נח בבית(הוא יעשה כמה $, מספרי זכרונות על ביבי "המרושע"), לא ברור לי מי יהיה בראש בבחירות הבאות בארצות הברית(היה לאובמה רצף של דברים טובים שקרו, בעיקר הודות לטמטום הרוסי, והמזל שתעשיית הנפט שלהם הוציא אותם מבור עמוק להחריד), אבל זה לא משנה, היום זה הדמוקרטים, מחר אילו הם הרפובלקנים, ישראל צריכה קודם כל לדאוג לעצמה.

זה ממש מרגש אותי עד דמעות, הממשל שם שפך טונות של כספים על מערכת הבחירות כאן, בכדי להתערב באפון בוטה בבחירות של מדינה ריבונית ודמוקרטית, בוזי של לפני שנה וחצי, בלי הכסף שנשפך מכל עבר, הוא לא יותר מבדיחה רעה. אם זו דרך מקובלת עליך לעלות מנדטים, אז נאום ללא תחליט(לדעתך), בקונגרס, הוא יותר מלגיטימי על פי דעתי.
ושוב פעם היום זה הדמוקרטים, מחר אילו הרפובלקנים.

ולסיכום, אתמול היו כאן מעל 70% הצבעה(אחוז גבוהה לכל הדעות), העם אמר את דברו, ביבי הוא ראש הממשלה הנבחר.

הנה שמאלדרעק, בפעולה, מייחס לעצמו את רמת המשכל, הצדק, והבינה האנושית.
אם היה לכם טיפה שכל בראש, לא הייתם שמים את ציפי, מקום 2 ברשימה, מי הגאון שהגה את הרעיון ההזוי הזה?

עוד תאוריה מופרכת של השמאל. אם האמריקאים היו רוצים כל כך להשפיע על הבחירות הם היו יוצאים בהצהרה, אפילו רמז קטן, לכך שהם מעדיפם את הרצוב - שזה כשלעצמו היה מעניק לו כמה מנדטים.
אני כנראה צריך להזכיר לך את היומרנות והחוצפה של ביבי, שתמך במיט רומאני כנגד אובאמה, בבחירות האחרונות שהתקיימו בארה"ב.

הדברים שכתבתה הזויים, כרגיל, כמו הדברים של שאריך חבריך מהימין. תסתכל על התגובות הקודמות שכתבתי על התאוריות הדימיוניות שאתם בונים במוחכם, באופן אוטומטי, כתוצאה משטיפת המוח של ביבי.
מלבד זה אין לי מה להוסיף. אתם אטומים, הורסים את המדינה ועתידה, וזאת כבר אמרתי מספיק פעמים.
ישן 18-03-2015, 20:44

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "רגע מעבר לשאלה האם האמריקאים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
רגע מעבר לשאלה האם האמריקאים שפכו כספים על מערכת הבחירות כאן או לא.(שאני אשאיר אותה בצד).

אין לדעת, אולי כן ואולי לא.
אך גם אם התשובה חיובית, לא ברור, אולי אתה תוכל להסביר, איך זה קשור או מעיד על משהו?
אלא אם כן, אני מנחש איך גלגלי המוח שלך, כאיש ימין טיפוסי, חושבים ופועלים. לבטח, התאוריה הדימיונית, ההזוייה והחולנית שלך תהיה "שאובמאה רוצה להרוס את מדינת ישראל ולתת אותה לאחיו המוסלמים, כי הוא הרי ברק חוסיין אובאמה, מוסלמי גאה". קורא אתכם בעל פה, בורים, בוקים, מזוכיסטים, שאוהבים שנהנתניהו מתעלל בהם ויורק להם בפרצוף - "גשם גשם בוא" הם אומרים. בוא וכנס לנו לפה.

אובאמה מעוניין בישראל נורמלית, בעלת תקווה, עם עתיד ורוד, בשיפור היחסים עימה, ויודע שזה לעולם לא יקרה עם נתניהו, שיצעיד אותה לאחור, ויגביר את השנאה והאנטיגוניזם כלפיה בעולם.

והם לא יצאו "ברמזים" שכאלה? )))
אתה ממש לייצן, החוצפה שלך חוצה יבשות, אמרות בנוסח, "נשמור את היחסים גם במידה ונתניהו יבחר שוב", מבחניך לא מהוות רמז לגבי מי הוא המעומד העודף?

האמרה הזו אינה פורסמה באף עיתון רציני בארץ, אינה משכה תשומת לב, לא כותרות, לא שימשה ככלי תעמולתי בפני אף מפלגה, ולכן אינה השפיעה כלל וכלל על הבוחרים.
להיפך, הייתה יותר מהצהרה אחת של ממשל אובאמה, כולל ג'ון קרי, שהצהירו והדגישו, שאינם מביעים תמיכה באף אחד מהמתמודדים - שציטוטים אלו, אכן פורסמו, הובלטו, באתרי החדשות המובילים ביותר בארץ.

בסדר, 30 מנדטים, נותנים לנו את הכוח, לעשות מה שאנחנו חושבים לנכון.. תחכה לבחירות הבאות.

יש לכם את הכוח, את ההשפעה, באמצעות מספר המנדטים המספק שקיבלתם, להרכיב ממשלת ימין גמורה, אטומה ככל שתהיה, ובכך, לדרדר את מדינת ישראל עוד ועוד, עד לתהום.
בהצלחה לכם. לא פלא למה חמאס תמך בכם, התפלל שהליכוד ייבחר, כי הוא מודע לכך שנתניהו מצליח להשניא את כל העולם על ישראל, ולעורר אהדה דווקא כלפיי חמאס, כן, עד כדי כך הוא כישלון.

ישן 18-03-2015, 21:51
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי 334yaron שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator]רגע..."

אתה מדבר אמירות כלליות, ללא שום אחזיה במציאות.
אני רחוק מלהיות אוהד ביבי- אבל רחוק עוד יותר מלאהוד שמאלנים הזויים, שמשום מה מחלטים להחזיר ארצה את ערפת, לחמש אותו, להציעה לו בקיימפ דוויד וויתורים מפלגים, לחטוף סטירה, ולנסות שוב ושוב יוזמות הזויות.

אתה יודע מה אנשטיין אמר על זה נכון?

עכשיו הפן החברתי - השמאל(גם הימין), מבאים לכאן סודנים\ארתראים\סינים בסיטנאות, כי מי באמת רוצה לשלם משכורת נורמלית לשכבות החלשות, ולממן אותם? נכון? ולאחר מכן מאשמים את תושבי הפריפריה בגזענות, מה רצית שתושב פרפריה בעל הכנסה נמוכה יסמפט שחור מסודן? אתה לא רואה בזה את האבסורד? אבל שיא הצביעות מגיעה בשמאל החברתי והסוצאליסטי, אותו השמאל שאשם ביבוא העובדים הזרים בדיוק כמו הימין, אבל לפחות בימין מאמנים בשוק חופשי לפתרון הבעיות, השמאל רק זורק ססמאות, לתת לשמאל לנהל את הכלכלה יהיה אסון בטווח הארוך, אבל כל אלה סתם תאוריות, למעשה, מזה שנים אני לא רואה הבדלים גדולים בין השמאלה לימין בכלכלה(רק בססמאות שונות, והללו של השמאל מעצבנות אותי).

הסיבה היחידה שהצבעתי לביבי, אני לא רוצה כאן לראות תהליכי שלום נוסח אוסלו, די נמאסתם, זה לא עובד, אין בצד השני כרגע עם מי לדבר, גם אם השיחות הללו גורמים לכם להיות מקובלים בעולם, וליציבות כלכלית, זה לא שווה את ההשלכות, תמצאו דרך אחרת להתחבב על העולם.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 18-03-2015 בשעה 21:54.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:20

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר