לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2012, 16:59
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
אשכול אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

אם יש לאיפון ומעריצי אפל בכל מקרה אומרים שאנדרואיד מעתיקים אז עוד העתקה קלה עם אשכול תוכנות מומלצות, תרגישו חופשיים להוסיף

לכל אפליקציה יש קישור לאתר שלה בשוק ומשם אפשר להתקין ישירות
תוכנות שימושיות

3watchdog עוקבת אחרי צריכת האינטרנט, מדויקת ופשוטה לשימוש

adw.launcher או בתשלום ADWLauncher EX מחליף את התוכנה של דף הבית בתוכנה אחרת עם יותר יכולות (אפקטים, כמות מסכים, מחוות ועוד שיפורים רבים)
GO Launcher EX עוד תחליף למסך הבית עם יותר אופציות אך לטעמי הוא מצועצע מידי

Alarmed Alarm Clock שעון מעורר שדואג שתתעורר על ידי שאלות בחשבון, אני משתמש בו כבר תקופה ארוכה וקניתי את הגרסה שלו בתשלום שמאפשרת לקבוע כמה צלצולים בזמנים שונים

AnySoftKeyboard מקלדת טובה ואמינה, ללא פוקנציות מיוחדות אבל היא פשוטה לשימוש ופשוט עובדת טוב

App 2 SD אפליקציה שמאפשרת להעביר תוכנות לכרטיס הזיכרון, אפשר לסתדר בלעדיה אבל היא מציגה את כל התוכנות בהתאם לקטגוריה שלהם

Auto App Organizer אם אתם נוהגים להשתמש בתיקיות לאפליקציות אבל אין לכם כוח לסדר את התיקיות, אז התוכנה הזאת תנהל את כל התוכנות שלכם בתיקיות שהיא יוצרת, יש לי תיקיית משחקים עם התוכנה הזאת שתמיד מעודכנת ועדיין לא יצא לי לראות טעויות בתוכנה

Business Calendar Free לוח שנה מעוצב ושימושי

Dialer One חייגן שמחליף את הדיפולטיבי ומציע חיפוש יותר נוח של אנשי קשר (עם T9), עיצוב חביב וכמובן תמיכה מלאה בעברית

Dolphin Browser® HD דפדפן מפורסת מאוד עם הרבה מאוד משתמשים, אישית אני לא משתגע עליו אבל הרבה אנשים אחרים מעדיפים אותו
xScope זה דפדפן שאני כן משתגע עליו שמעוצב בסגנון כרום למחשב (מספר אנשים קוראו לו כרום כשראו אותו בהתחלה) והוא מציע גלישה עם טאבים ומשאיר את האתר במרכז
opera עוד דפדפן שאני אוהב הוא אופרה שאומנם לא מריץ JS אבל מאפשר לשמור את הדפים לוקאלית וממשיך לעבוד חלק גם כשהאינטרנט מקרטעת

ES File Explorer סייר קבצים שעוזר לנהל כל קובץ לא משנה איפה הוא נמצא (DROPBOX FTP BT מחשבים ברשת WIFI או תיקיות שדורשות ROOT)

Facebook for Android לקוח פייסבוק, אין הרבה מה להוסיף הוא מחליף את הדפדפן ויש שיגידו שהוא יותר נוח לשימוש

GTasks מנהל TO DO LIST שמסונכן עם גוגל ושומר את כל המטלות, כדאי להשתמש בוידג'ט שלו
any.do עוד מנהל משימות בעל יכולות דומות ועיצוב מעולה

Google Docs אם אתם משתמשים בGOOGLE DOCS חייבים להשתמש בלקוח שלו שמעניק גישה קלה לכל המסמכים עם אפשרויות עריכה

QQPlayer נגן ווידאו מצויין שמצליח לנגן הכל, עוקב אחרי תוכניות שהפסקת לצפות באמצע ועושה את כל זה עם עיצוב חביב וממשק מעולה

SMS Backup + מגבה את ה SMS לתיקיה ב GMAIL ועושה את זה מאחורי הקלעים, אפשר לשכוח שהוא מותקן ה SMSים נשארים מגובים

Smooth Calendar וידג'ט חביב שמציג את האירועים הקרובים בלוח השנה, זה הוידג'ט היחיד שמיקמתי בדף הראשי

SoundHound מזהה שירים על פי קול, בדומה לשאזאם רק שמזהה יותר שירים ויכול להקליט שיר ולחפש אותו יותר מאוחר כשיש WIFI

waze נווט חינמי שמתעדכן על ידי קהילת המשתמשים, הוא אומנם צורך טיפה תעבורה אבל זאת כמות זניחה ביחס לנוחות שלו

closeFeint טיפה שיווק עצמי עם אפליקציה לבעלי ROOT שחוסמת את open feint המציק

CallRecorder מקליטה שיחות בלי רמקול (אם כי היא די יקרה אבל בכל זאת שווה את זה)

משחקים
2 Player Reactor משחק תגובה מהירה ל2 שחקנים במקביל

Angry Birds אין על מה להרחיב במילים אם לא שיחקת כדאי שתתקין גם אם זה רק בשביל לראות על מה מדובר

Apparatus משחק חידות בפיזיקה עם עיצוב מדהים והרבה יותר מידי שלבים (לא סיימתי)

Bird Poop אין הרבה משחקים יותר מפגרים מזה, ציפור שצריכה לחרבן על האנשים ברחוב עם גרפיקה תלת מימדית

Can Knockdown משחק ממכר מאוד שדורש לזרוק כדורים על פחיות

Fruit Ninja העלילה של המשחק ממש לא ברורה אבל יש פירות שצריך לחתוך

Glyder 2 by Glu גלשן אוויר בעולם תלת מימדי ענק, לקח לי בערך שבוע לסיים את המשחק

Pipes עוד קצת פרסום עצמי, משחק פאזל שדורש מהמשתמש לחבר את כל הצינורות אחד לשני לאחר משחק של 5x5 מבינים את המשחק, לאתר משחק של 50X50 מתמכרים למשחק

Stair Dismount תמיד כיף לדחוף אנשים מהמדרגות, הבעיה היא שמציאות אסור אז במשחק הזה מותר

Stick Swing צריך להתנדנד על חבל מפלטפורמה לפלטפורה, נהיה קשה מאוד לאחר כמה קפיצות

אלו רק חלק מהתוכנות והמשחקים שהופכים את אנדרואיד למערכת כל כך טובה, אשמח לגלות עוד תוכנות ומשחקים בתגובות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2012, 20:47
צלמית המשתמש של stomer
  משתמש זכר stomer stomer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
מידע עוד כמה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "אשכול אפליקציות מומלצות לאנדרואיד"

תוכנות מוכרות נוספות:
Whatsapp - אפליקציית התקשורת המוכרת, צאט עם יחידים או קבוצות(עד 10 איש), שיתוף מיקום, תמונות, קול, וידאו.
TalkBox - מאפשר שיחות בסגנון שדר ושכח, מקליטים ושולחים בלחיצת כפתור, הוסיפו לאחרונה גם אפשרות לטקסט ומיקום.
Fring - מאפשר שיחת וידאו של 4 אנשים במקביל, בנוסף לצאט, וVoice.
Earth - תוכנת המפות של גוגל, נסו להחליק שתי אצבעות במקביל למטה על המפה לקבל זוית אחרת.
Googls - תוכנת החיפוש לפי תמונה של גוגל, בין היתר מאפשר לאתר תמונות ברשת, לפתור סודוקו ועוד.
Google Sky Map - מפת כוכבים דרך המכשיר.
Messenger - תוכנת הצאט של פייסבוק.

תוכנות פחות מוכרות:
Line - תופסת תאוצה לאחרונה בארץ, דומה לwhatsapp ומאפשרת קבוצות עד 100 איש, ושיחות Voice.
Sleep Bot - מעקב אחרי שעות שינה, שתדע כמה אתה לא ישן
Fake me out of here ! - תוכנה שמפעילה שיחה מזוייפת מוגדרת מראש.
Get taxi - שירות הזמנת מוניות ישראלי.
aCar - מאפשרת לעקוב אחרי צריכת הרכבים בבית.
Sport Tracker - המוכרת מנוקיה, מאפשרת מעקב אחרי פעילויות ספורטיביות
Sundroid - זריחה ושקיעה של השמש והירח.
TeslaLED - מפעיל את פנס הלד של המכשיר, ומאפשר שליטה בו.
Where's my droid - למעקב ואיתור מכשיר אבוד
Youtube Remote - מאפשר לשלוט במספר מסכים שמראים סרטים מיוטיוב דרך המכשיר

אין ספק ששוק התוכנות לאנדרואיד תופס תאוצה, הרבה חברות מוכרות מפתחות לו אפליקציות.
עצה קטנה, אחרי שאתם מורידים אפליקציה, שווה לראות אם יש לה Widget.
לרוב האפליקציות יש, והם מאוד יפים ונוחים!

נערך לאחרונה ע"י stomer בתאריך 29-01-2012 בשעה 20:50.
ישן 19-03-2012, 18:55
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
מעבר למה שכבר רשמתם..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "אשכול אפליקציות מומלצות לאנדרואיד"

StumbleUpon - כשממש משעמם לך האפליקציה פשוט מעיפה אותך לאתרים רנדומליים ברשת (שקשורים לתחומי העניין שלך שהגדרת מראש).
אירוע מהיר Quick Event - אני משתמשת הרבה בלוח השנה, וזו תוכנה שממש נוח להשתמש בה. במקום להיכנס ללוח שנה ולבחור תאריך, שעה וכדומה - אתה פשוט נכנס לאפליקציה ורושם "תור לרופא ביום שני מ10 עד 11" וזה מוסיף את האירוע ללוח שנה בצורה מסודרת.
Foursquare - אפליקציה מגניבה לגמרי לצ'ק-אין. יש באדג'ים, "ראשי ערים" וכל מיני דברים מצחיקים.
Astro - ניהול קבצים]Astro[/URL] - ניהול קבצים
FriendCaster - אלטרנטיבה לאפליקציית הפייסבוק של האנדרואיד, שמשום מה אצלי היא איטית בצורה בלתי נורמאלית. האפליקציה הזו הרבה יותר מהירה (וגם הרבה יותר נוחה לדעתי).
Move the Box - משחק שמעביר את הזמן יש אותו גם באייפון אני חושבת
ישן 25-04-2012, 13:18
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בן אור
משחקים

Apparatus משחק חידות בפיזיקה עם עיצוב מדהים והרבה יותר מידי שלבים (לא סיימתי)

אחרי שבמשך כשבוע השתעשעתי עם הגרסה החינמית אתמול רכשתי את הגרסה המלאה (רכישה ראשונה של אפליקציה! יאיי!).

זה פשוט משחק מדהים. החלטתי לקנות אותו כששמתי לב שאני מדמיין בראש דרכים להכניס את הכדור לקופסה הכחולה גם כשאני לא משחק.

בנוסף לשלבים שהולכים ונעשים קשים יותר יש גם קהילה (של כאלו ששילמו עבור המשחק) שיוצרת בעצמה שלבים (בתפריט הראשי של המשחק בוחרים האם לשחק או לבנות שלב חדש בארגז חול) והיום העלתי לאתר הקהילה את השלב הראשון שאני יצרתי

סרטון הדגמה:

ממליץ בחום!

ישן 13-06-2012, 10:34
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d

קצת משחקים כחול-לבן:
חברה ישראלית בשם BrainIcon מפתחת משחקי חשיבה לאנדרואיד. כרגע בעלת שני משחקים: BrainMaze ו BrainSquares.

BrainSquares- משחק וותיק יותר, שהוציאו לו לא מזמן את הגרסא השניה עם עיצוב חדש. מה שבגדול צריך לעשות זה להעתיק ע"פ החוקים את הדוגמא שבחלק התחתון לחלק העליון.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

BrainMaze
- משחק חדש חדש, משחק מבוך מיוחד, שמה שצריך לעשות בו בפשטות: למצוא את המפתח ולהגיע לדלת. למשחק יש עוד תוספות מגניבות כמו: חנות שבה קונים שחקנים חדשים בעלי תכונות שונות (מהירים יותר, ראייה רחבה יותר וכו'..), מטבעות, עננים (מגדיל את המהירות זמנית) נקודות ועוד. את הכל צריך לעשות כמה שיותר מהר, על מנת לחסוך זמן (שהוא מוקצב) לשלבים הבאים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 29-03-2015, 14:16
  boni250 boni250 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.15
אפליקציית "לוטו שלי"

שלום לכולם,

שמי אייל וברצוני להציג בפניכם את אפליקציית "לוטו שלי":
עם לוטו שלי תוכלו לרכוש טפסי לוטו, צ'אנס, 777 ו- 123 בכל יום בשבוע, 24 שעות ביממה, ישירות מהסמארטפון ובלי לצאת מהבית. תוכלו לסגור את כל הסיפור בשלושה קליקים תוך מספר דקות. אחרי שתירשמו ללוטו שלי, תוכלו לבחור את סוג הכרטיס המועדף עליכם ולאשר תשלום ומשלוח. אפליקציית לוטו שלי תרכוש עבורכם את הכרטיס בתחנת מפעל הפיס ותסרוק את הכרטיס המקורי כך שתוכלו להיות בטוחים שהכרטיס נרכש ולא יאבד. אם תזכו בסכום שאינו עולה על 50 אלף ₪, הסכום יועבר לחשבון הבנק שלכם אוטומטית.
אם תזכו בסכום העולה על 50 אלף ₪, לוטו שלי תשלח אליכם את סכום הזכייה באופן אישי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://s30.postimg.org/8e4b0c4r5/pic.jpg]

ניתן להוריד את האפליקציה בלינק הבא:
https://play.google.com/store/apps/...nite.lottosheli

לאלו מכם שכבר הורידו, אשמח לשמוע את דעתכם?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:21

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר