לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2015, 18:28
  334yaron 334yaron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.14
היו כרישים, עכשיו שפיריות, אמיתי או סיפורי מעשיות ?

"חמאס: ישראל מפעילה שפיריות אלקטרוניות בעזה"

http://www.mako.co.il/news-military...&pId=1898243326

לדעתי, "הכרישים המרגלים" לטובת המוסד שפרסמה מצרים בעבר, כן הצדיק לגלוג וחוסר התייחסות רצינית, אך הפרסום הזה בדבר השפיריות, נשמע לי יותר הגיוני ומציאותי - גם מבחינה טכנולוגית,
וגם משום שלדעתי, חמאס אינו היה ממהר לשחרר הצהרה כזו - שמשתייכת לקטגוריית ההצהרות ההזויות ומעוררות הגיחוך, ושמציירת, את אותו ארגון, באור שלישי ובחוסר אמינות - וזאת בהתחשב בכך, שהיה אפשר לראות את שינוי הגישה של חמאס במלחמת צוק איתן, שניסה לספק מידע אמין - בניגוד לבעבר - ובניגוד לדובר צה"ל שכשל בכך כמה פעמים, ולכן, אני לא חושב, ולא מוצא סיבה ראויה, לכך שחמאס ישחרר הצהרה סתמית וטיפשית כזו - אלא אם כן, יש בה משהו מן האמת.

אומנם, לא כל מה שפורסם בכתבה נשמע אמין - כמו למשל היכולת שלהן לירות - וכנראה שעוד כמה אי דיוקים, אבל בתמונה הגדולה, האם המידע אמין, האם ישנן השפיריות, לדעתי סביר שכן - ואם אכן כך, אני גאה בעוסקים בדבר - על הטכנולוגיה המתקדמת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2015, 21:14

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב """מרחוק הן נראות כמו ציפור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרן-אור
""מרחוק הן נראות כמו ציפור קטנה ורגילה, אך בפועל זהו מתקן ריגול מתוצרת אמריקנית בשימוש של הציונים"
אני תוהה איך אפשר להסיק, רק על סמך תצפית, שזה מתקן אמריקאי. אותן שפיריות צבועות באדום-כחול-לבן? נמשכות לקולה והמבורגר? עובדות בשישי ושובתות ביום ראשון?

"שפיריות אלו עוסקות בתצפית על תנועות אנשי הארגון, במטרה לגלות את מקום המסתור של חיילים ישראלים נעדרים"

אני מכיר רק נעדר אחד- אורון שאול.

כמו שציינתי, ישנן כמה אמירות, שלנו, נשמעות מגוחכות, אך כדי להבינן, את פשר הדברים, צריך לקחת בחשבון את התעמולה הפנים-חמאסית, שאני משער, שהיא הסיבה לאמירות אלו.
כלומר סביר להניח, שלפי תפיסתם, עדיף לשבח את ארה"ב ולא את ישראל בדבר הטכנולוגיה.
אני לא מומחה בעניין, לא פרשן צבאי, אבל מקצת הידע שיש לי - אני חושב שצריך לחלק את דבריהם למה שמיועד לנו - הדברים ההגיוניים, ולמה שמיועד עבור האדרת שמם בקרב אזרחי עזה - הדברים המגוחכים, שלאזרח העזתי נשמעים אמינים, בהיותו חסר ידע מוחלט בנושא.

נערך לאחרונה ע"י 334yaron בתאריך 23-03-2015 בשעה 21:36.
ישן 24-03-2015, 14:01
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
נראה שאתה מאוד רוצה שזה יהיה אמיתי...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי 334yaron שמתחילה ב "..."

רק חבל שהכל - כמו כרישים מאולפים של המוסד בסיני, ציפורים מרגלות, סוכריות מורעלות ומכנסי ג'ינס שגורמים לעקרות - הם פשוט מה שנקרא באזורנו "דימיון מזרחי מפותח".
אין צורך לנסות להבין למה בדיוק התכוון הדיווח, לגודל הפתחים שהציפור/שפירית/מזל"ט/חללית הזה מסוגל לעבור בהם - הדיווח פשוט מומצא. לאלה שכותבים את ה"דיווחים" האלה אין צורך להיצמד לעובדות שכן הם מעולם לא טרחו לעשות כן, ולכן למה שיטרחו לעשות זאת עכשיו?
אז הם ממציאים סיפור תלוש מהמציאות שאפילו יקשה על ילד בכיתה ג' להאמין בו, והנה הוא מופיע פה בפורום ויש אנשים שמנסים לדון בו אשכרה ברצינות

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 25-03-2015, 00:36

לגאון מווילנה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "נראה שאתה מאוד רוצה שזה יהיה אמיתי..."

QUOTEהefekt]רק חבל שהכל - כמו כרישים מאולפים של המוסד בסיני, ציפורים מרגלות, סוכריות מורעלות ומכנסי ג'ינס שגורמים לעקרות - הם פשוט מה שנקרא באזורנו "דימיון מזרחי מפותח".
אין צורך לנסות להבין למה בדיוק התכוון הדיווח, לגודל הפתחים שהציפור/שפירית/מזל"ט/חללית הזה מסוגל לעבור בהם - הדיווח פשוט מומצא. לאלה שכותבים את ה"דיווחים" האלה אין צורך להיצמד לעובדות שכן הם מעולם לא טרחו לעשות כן, ולכן למה שיטרחו לעשות זאת עכשיו?
אז הם ממציאים סיפור תלוש מהמציאות שאפילו יקשה על ילד בכיתה ג' להאמין בו, והנה הוא מופיע פה בפורום ויש אנשים שמנסים לדון בו אשכרה ברצינות [/QUOTE]

יפה מצידך שאתה שולל בכזו קלות, ועוד יותר, מסיבות כאלו שנתתי להן הסבר בהודעתי הקודמת, אם היית טורח לקרוא
מדוע לדעתך שהם ימציאו סתם סיפור כזה?
זה מזיק להם יותר מאשר מועיל.
ישן 25-03-2015, 14:11
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

א. תרגע
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי 334yaron שמתחילה ב "לגאון מווילנה"

ב. ההגיון הוא פשוט - אם אותו חמאסניק "יודע" כ"כ הרבה על היכולות של שפירית הפלאים הזו, איפה התמונות שלה או של השרידים שלה? הרי לא יעלה על הדעת שאנשים ראו את אותה "שפירית", אמרו לעצמם שידווחו עליה ועל היכולות שלה (שכמובן ניתן בנקל לדעת מה הן רק על סמך מבט חטוף) והמשיכו הלאה בדרכם?
עדויות מונפצות ובלתי מבוססות הן הבסיס לכל ידיעה שהדמיון המזרחי המפותח מפריח ושופך לכל עבר, ולצערנו יש אנשים שנופלים במלכודת, מתייחסים אליה ברצינות ומעבירים את הידיעה הלאה. חבל.

ציטוט:
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 26-03-2015, 08:30
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

מבולבל מה נסגר?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי etio40 שמתחילה ב "אולי ה"חרק" כבר בדרכו לאיראן..."

תראה, בוא ונגיד את זה ככה - מהיכרות רבת שנים עם בני דודינו, יש להם נטיה כנראה בלתי נשלטת לצלם את עצמם עומדים על דברים שהושמדו או ננטשו, אם זה מטוסים, טנקים, צוללות, רכבים ואפילו נפלים.
איפה התמונה של הפלסטינאים "עומדים" על השפירית? נראה לך הגיוני שמישהו תפס את השפירית הזו, הכניס אותה מיד למעטפה, שם בול ושלח לאיראן?! ואפילו אם שלחו בסופו של דבר לאיראן - מה מנע מהם לעצור שניה, לצלם ואז לשלוח?
אז אני אגיד לך מה מנע מהם - עדיין לא הומצאה הטכנולוגיה המאפשרת לצלם תמונה מתוך דימיון, קודח ככל שיהיה...

ציטוט:

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר