לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2015, 00:09
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ramboli שמתחילה ב "אפשר אם לכל מספר (מזהה..."

א. לכל מספר יכול להיות יותר מ IMEI אחד.
ב. לא הבנתי את עניין המפתח, התוכל להסביר לי אותו? מי מייצר את המפתח הזה? איך? מה אומר שאפשר לסמוך עליו?
ג. מה אתה עושה לגבי שיחות שנכנסות לרשת שלא מרשת סלולרית, ואז אין IMEI? (אם אנחנו בכלל יוצאים מנקודת הנחה שה IMEI עובר בין הרשתות; אין לי מושג מדוע שהמידע הזה יעבור בפרוטוקול, לא יכול לחשוב על סיבה בשלוף, IMEI זהו נתון שחשוב בין הרשת למנוייה.....). אגב, השירות המדובר, סביר להניח, מגיע מרשת שאינה רשת סלולרית...

אם אי אפשר למנוע את זה, זה לא בדיוק שאלה "איך גורמים לדבר כזה להיות אפשרי"...

איך גורמים למחשבי חלונות לא להידבק בוירוסים שאיתם עושים התקפות DDoS על אתרים? לא גורמים - לא אפשרי...

איך גורמים לאנשים לא לעבור את המהירות המותרת עם הרכבים שלהם? לא אפשרי...

איך... הבנת את הרעיון.

הזוי זה בהחלט לא נראה לי, בייחוד שכולנו מקבלים SMS-ים שבכלל לא מגיעים ממספר טלפון, אלא מזהות השולח, כגון שם חברה - למרות שאין שיוך בין שם החברה למספר טלפון כלשהו ברשימת אנשי הקשר. מכאן - שהשולח יכול לשלוט על המספר הנשלח... מספר דוגמאות שאני שולף עכשיו מהיסטוריית הסמסים שלי: FedEx, HOT, Land...

עוד לא כל כך הבנתי מה הבעייה החמורה בעסק הזה, למעט מתיחה קלה בין אנשים שמכירים זה את זה... אתה אמור להכיר את הקול של הבנאדם שמתקשר אלייך אם אתה ממילא מכיר אותו. גם אם לא, אני די בטוח שלו היו עושים לי דבר כזה (למיטב ידיעתי טרם קרה...) - ואיכשהו לא הייתי מזהה שהקול של המתקשר שונה, הייתי עולה על זה שלא מדובר בו מעצם ההיכרות בינינו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2015, 02:02
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "מה? תשמע לא באתי לריב..."

ודאי, אתה פה בעיקר כדי לתרום...

אההההה, לא הבנתי!

אוקיי, כל המרכזיות בעולם ישנו את SS7 ויכניסו הגבלות מלאכותיות שת'אכלס יהרגו את עולם הטלפוניה ו/או יחזירו את המחירים לתקופת ה 6 ש"ח לדקה לחו"ל - כי Benjamin Willard אמר.

למה לא אמרת קודם???

DKIM ו SPF דורשים שהשולח ישלח זיהוי תקין של עצמו והם יוזמה של הלקוח - כדי שיוכלו לאמת אותו, כי הוא מעוניין שיאמתו אותו בהצלחה. אם עוד לא הבנת (כנראה שזה מסובך), הבעייה נובעת מזה שיש גורם ברשת שלא שולח את הזהות האמיתית, וגם לא מעוניין לשלוח אותה - אלא להפך. לכן כל פרוטוקול וולנטרי כמו אלה שציינת - לא רלוונטי.

אף אחד בעולם לא יחסום שיחה נכנסת רק כי אי אפשר לאמת את זהות המתקשר; זה הדבר האחרון שמעניין את חברות הטלפוניה. אותם מעניין כסף. מישהו שמחובר אליהם (וזה לא משנה אם זה לקוח קצה או מרכזיה אחרת) - הקים שיחה - השיחה נסגרה - נוצרה רשומת CDR - יש חיוב - שלום, תודה, ולהתראות. למען הסר ספק - חסימת שיחה נכנסת = רשומת CDR עם דגל "ללא חיוב" => לא יקרה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר