לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2015, 13:26
  משתמש זכר אלירן שר אלירן שר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.15
Follow me...
תושבי דימונה רוצים פארקים

תושב דימונה ירדן זמיר ,פנה השבוע לראש העירייה בפייסבוק וכתב לו:"שלום לך ראש העיר שלנו . ברצוני להסב את תשומת ליבך לנושא שמאוד מציק לי כתושב העיר דימונה ומאמין אני שיש בידך לשנות את המצב . מתי נוכל לראות בעיר גנים ציבוריים רחבים ומגודרים שנפתחים בשעות הבוקר וננעלים בשעות הערב פארקים נמצאים תחת פיקוח של הפיקוח העירוני , ( כמודל ערים רבות בארץ ) מתי נוכל לראות בגנים הציבוריים הקטנים שקיימים את אנשי הפיקוח עירוני שנותנים דוחות לאנשים שמבצעים וונדליזם ומלכלכים (ואין פחי אשפה כמו שצריך לרווחת המבקרים ) מתי יהיו לנו פארקים של עם מסלולי ריצה וספורט עם אטרקציות לילדים , פארקים שמלאים מסלולי רכיבה שירותים מדשאות וברזיות . מתי תפתח הברכה המחוממת ונפסיק לנסוע לב"ש וירוחם על מנת להתאמן בשיחה בימי החורף , יש לנו מקומות רבים בהם אפשרי לעשות המון ולך בתור ראש עיר יש את היכולת לתת לנו התושבים את ההרגשה שלא רק לב"ש ולשאר הערים הגדולות והעשירות יש את הפארקים שאנו מייחלים להם . בטוח אני שיש הרבה תושבים כמוני שצמאים לנושא . אשמח לקבל תשובה ואשמח לעזור בכול נושא שאוכל . בברכה ירדן זמיר תושב דימונה שאכפת לו. ( יש לראות פוסט זה כבקשה והארה ולא כביקורת על ראש העיר והעיריה ).עד לכתיבת כתבה זו,לא השיבה העירייה לפנייתו של זמיר .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:53

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר