לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2015, 16:55
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yairlavi שמתחילה ב "הזרמת מדיה מהמחשב הביתי"

היי,
1. המחשב יודע להזרים מדיה בעצמו ללא צורך בסטרימר חיצוני, אתה כן תצטרך סטרימר אם הרכיב שאמור להציג את המדיה המוזרמת לא תומך ביכולת זו.
2. אין צורך בחיבורים, הזרמת מדייה מתבצעת על גבי הרשת הביתית (כבל או אלחוטי), ולכן הרכיב המנגן (טלוויזיה, סלולרי, מכשיר ייעודי) צריך רק תוכנה מתאימה + יכולת חיבור לרשת הביתית
הרעיון של הסטרימרים שצירפת הוא שהם יכולים למצוא קובצי ווידאו ברשת הביתית ולנגן אותם מקומית (אל הטלוויזיה אליה הם מחוברים) או לרכיב אחר ברשת אשר יודע להציג אותם.

לשאלות שלך:
חיבורים: לסטרימר אתה צריך 3 חיבורים:
1. חיבור לחשמל.
2. חיבור לרשת הביתית (או באופן אלחוטי אם הוא תומך)
3. חיבור לטלוויזיה אליה אתה רוצה לשדר את הסרט.

שידור לאייפון:
תלוי ברכיב שתרכוש, אם הוא משתמש בפרוטוקול שהאייפון מכיר ו/או מגיע עם אפליקציה מתאימה אז תוכל, אחרת - לא. (כנראה שהתשובה היא כן, אבל צריך לבדוק כל סטרימר לגופו)

אישית:
אצלי בבית אין סטרימר, יש לי מחשב שמחובר לטלוויזיה ומחשב שמכיל את כל הסרטים/סדרות שלי ועל שניהם מותקן xbmc, שזוהי תוכנה לניהול מדיה כנראה הטובה שיש בשוק, בחינם, עם תמיכה בערוצים אינטרנטים ובערוצים מאנטנות חיצוניות ואני משתמש בה כדי להזרים מדייה מהחדר לסלון וחזרה.
אם הייתה מבקש המלצה הייתי ממליץ לך במקום לרכוש סטרימר ייעודי לקנות:
אופציה זולה: raphsberi pi, מוכרים אותו בארץ לדעתי באיזור ה-200 שקל היום, מכשיר מאוד זול ומאוד קליל מבחינת דרישות חשמל שעושה בדיוק מה שאתה רוצה וקצת יותק.
אופציה יקרה: מחשב בסגנון nuc, שזה מחשב בגודל של הרד-דיסק שמאפשר לך להתקין מערכת הפעלה מלאה וכך תוכל לעשות אפילו יותר דברים איתו, בהתאם לצרכים שלך (טווח מחירים 900-2200, הנורמלים עולים 1500-1700).

בכול מקרה - להתקין על מה שתבחר xbmc ולנצל את היכולות שלו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-04-2015, 17:24
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yairlavi שמתחילה ב "הזרמת מדיה מהמחשב הביתי"

צריך לבדוק שהסטרימר תומך בכל הפורמטים החדשים, שהוא תומך תמיכה מלאה בעברית, שיש לו עדכונים שוטפים לפורמטים עתידיים.
הוא צריך להיות בעל חיבור רשת קווי (אלחוטי לא קריטי, כי כדי להזירם באיכות טובה ובלי לאגים עדיף לא להסתמך על חיבור אלחוטי) הטלוויזיה צריכה להיות בעלת חיבור HDMI פנוי. אם יש רסיבר ישן שאינו תומך HDMI, צריך לבדוק שלסטרימר יש יציאה דיגיטלית תואמת למה שברסיבר (אופטית או קוואקסיאלית) ואם המגבר ממש ישן, אז לפחות אנלוגית.
צריך לבדוק שהסטרימר מסוגל לשתף קבצים שעליו (במקרה שקונים אחד עם דיסק פנימי) ושוהא מבצע שיתוף סמבה עם מחשבי וינדוס בלי התקנת תוכנות מיוחדות על המחשבים.
כדאי להעדיף סטרימר ללא מאווררים (עם קירור פאסיבי בלבד) כך לא שומעים אותו באמצע סרט.
דוגמה לסטרימר כזה
http://www.mede8er.com/mede8er_product_med1000x3d.htm

כל הפתרונות שהוצעו מעלי כמו XBMC, מחשבי NUC, דונגלים ואנדרואידים למיניהם - הם פתרונות למי שמתעסק עם עכבר ומקלדת. הם לא פתרונות לצפיה מיידית. הם אולי יותר זולים, אך מועדים לתקיעות ותקלות, ולא מספקים חווית צפיה של מכשיר הזרמה.
לעומת זאת, סטרימה מהסוג שלמעלה מסתמך על תכנים קיימים במחשב. אם רוצים גם צפייה ישירה מהרשת, אין מנוס מXBMC/קודי.

לגבי "לשדר לאייפונים"; סטרימר משדר אך ורק למכשיר שאליו הוא מחובר, ז"א - טלוויזיה.

ישן 30-04-2015, 13:13
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "אם אני לא טועה בחלונות..."

DLNA זה שיתוף מדיה בלבד (וזה נחמד וזה, אבל דורש שרת DLNA על המחשב) SAMBA זה שיתוף קבצים מלא. עדיף יותר לטעמי, כי לא תלוי במגבלות הקיטלוג של השרת.

כל הפתרונות מבוססי אנדרואיד עובדים בצורה איומה. המערכת לא נועדה לשימוש בשלט/מקלדת/עכבר, אלא רק במגע. גם בתוך אפליקציות XBMC מקונפגות לשימוש בשלט הכל עובד חצי אפוי.

קשה לי קצת להסביר "חוויית צפייה", אבל בוא ונגיד שהשימוש בסטרימר "מסורתי" דומה יותר לשימוש בממיר כבלים, בעוד השימוש בפתרונות האחרים יותר דומה לעבודה מול מחשב או סמארטפון.
מחשב/סמארטפון זה משהו לא רע, אבל זה לא פתרון למישהו שרוצה לנוח מול הטלוויזיה. זה לא נותן פתרון למבוגרים, לא נותן פתרון לכתוביות, וזה לא מוצר למישהו שאוהב שהציוד שלו פועל רוב הזמן כמו שצריך (לא כתבתי כל הזמן, כי גם סטרימרים מדור קודם הם לא בדיוק שיא השלמות...)

ישן 03-05-2015, 12:24
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "DLNA זה שיתוף מדיה בלבד (וזה..."

אישית אני עובד עם אפליקציה לסלולר שמאפשרת לי סטרימינג לכול רכיב נתמך ברשת אז לא ניסיתי עם שלט אני מודה, אבל מעבר לסרטי המשך (expendible 3 לצורך העניין) מציאת הכתוביות הרבה יותר קלה מכל פתרון אחר שמצאתי למרות שהיום גם זה לא נחוץ אצלי )

לא יודע איך זה אצל מבוגרים, ההורים שלי מסרבים להתנתק מיס למרות שהעיניים שלהם נפתחות בכול פעם שהם רואים את המערכת עובדת אצלי... אבל עם שינויי הדור זה יהיה הרבה פחות בעייתי.

ולצורך הוויכוח - כמעט כל פתרון לכול דבר שמבוסס אנדרואיד הוא חצי אפוי עד איום... אבל זו הוכחת יכולות טובה וזולה לפני שנכנסים עמוק יותר לפתרונות אמיתיים וטובים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר