לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2015, 21:13
  משתמשת נקבה !Pestilence !Pestilence אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.15
רבוטה זה חויובה!

אני פאקינג שונאת את העבודה שלי! מה זה לא בא לי ללכת מחר ):
האמת, כבר בשבוע שעבר רציתי להגיד להם ביי, אבל הם פשוט לא מוכנים לוותר עלי, הם פשוט מתים על איך שאני עם לקוחות, ובאמת שגם הקולגות שלי אוהבים אותי מאוד (בלי עין הרע),
אבל לצערי העבודה הזו (שהתחלתי אותה לפני חודש ושבוע בערך) לא מותירה לי ממש חיים למעט כמה שעות בערב, שישי לסירוגין ושבת כמובן, ואני מסיימת כל יום עבודה גמורה, בלי כוח לכלום ):
הנה: היום כמה קולגות הציעו לי לבוא איתם הערב (ישר אחרי העבודה) ללכת לראות את "פארק היורה 4" בקולנוע, אבל למי יש כוח ללכת לראות סרט אחרי יום עבודה כזה? סירבתי בנימוס.
זו ללא ספק עבודה תובענית, שלא ממש מותירה לי זמן נשימה והירגעות חוץ מאשר בהפסקות שלי, שבגדול אסור להן לחרוג מ-45 דקות (נו, אף אחד לא יגיד לי כלום על חריגה של 10-11 דקות, אבל עדיין).
אני מתחילה ב-10:00, ובסביבות חמש מרגישה שאני יוצאת מפוקוס ושכבר אין לי כוח יותר לחרא הזה... ומסיימת רק ב-19:00. למה זה צריך להיות ככה?
האם אני מפונקת, קוטרית ובכיינית (אחרי הכל, יש אנשים שעובדים גם 12 שעות, במפעלים וכאלה, ולילות...), או שמא הטענות שלי לגיטימיות בהחלט?
ולסיכום: מה אתם הייתם עושים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2015, 14:05

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ככה השוק עובד תרצי או לא, את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
ככה השוק עובד תרצי או לא, את לא צעירה ואת צריכה להבין את זה.
כמובן.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אבל את יכולה למצוא את זה גם במקום העבודה הבא.
ידוע. אבל מצד שני, אופי העבודה במקום אחר עשוי להיות פחות אינטנסיבי ותובעני, כזה שמותיר לי זמן לספק חמצן למוח, לנשום ולהירגע ולא רק בזמן ההפסקות שלי
(הלחוצות, כי יש לי רק כ-24 דקות בממוצע בכל פעם) ולא גורם לי לרצות להגיב ככה ולהרגיש שאני לא יכולה יותר עם החרא הזה ושנמאס לי מהלקוחות.

בקיצור, בהחלט לא פשוט העסק הזה. נעבור את הסופשבוע הזה במנוחה, ונראה מה יהיה שבוע הבא. מקסימום - הם לא יכולים להחזיק אותי שם בכוח.
ישן 12-06-2015, 23:16
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
יש עבודות בהייטק שעובדים קצת יותר קשה ממך מ 9 בבוקר עד 10 בלילה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי !Pestilence שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]ככה השוק..."

וחייבים לעבוד עם הראש ולהיות מרוכזים בה עם שעה וחצי שעתיים הפסקה כל היום עם שכר מתאים להייטק (באופן ברור) ואם יש תקלה מקפיצים אותך גם ב 3 בלילה לעבודה כשאתה חייב להגיע ואסור לבכות על זה..

יש עבודות של ביטחון שעובדים יותר קשה כולל פיזית עם יותר שעות ממה שאת עושה היום או עשית בכלל בחיים שלך בלי בית שבוע ויותר מזה.

לסיכום יש מספיק עבודות שונות של אנשים שעובדים יותר קשה ממך והם שמחים ויוצאים לבלות אחרי יום העבודה שלהם.

את צריכה להתבגר ולהבין שיש עבודות הרבה יותר קשות משלך בהרבה עם הרבה יותר אחריות עם קצת יותר שעות עבודה מאשר בעבודה שלך. עצם העובדה שאין לך כוח אחרי העבודה לצאת לא קשור לעבודה שלך אלא לדברים אחרים. אדם שמרגיש טוב אם יש לו לאן לצאת לבלות, לא ישאר בבית.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 12-06-2015 בשעה 23:18.
ישן 16-06-2015, 08:20
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי !Pestilence שמתחילה ב "רבוטה זה חויובה!"

עבודה זה קשה. תמיד. תמיד יש שגרה מעיקה, אנשים שלא אוהבים או לחץ פסיכי לסיים דברים.
אני עובדת בעבודה שלכאורה אמורה להיות החלום הרטוב של כולם: 8 שעות ביום, ללא סופ"שים, משכורת סבירה (בשאיפה להעלות אותה קצת בקרוב), עובדת לבד, הבוס יושב בחלק אחר של העיר ואני לא עסוקה בקבלת קהל. אממה? חזרתי מחל"ד לפיגור של 7-8 חודשים במתן תשובות למטופלים. עד לפני שבועיים כל מה שהייתי עסוקה בו זה לסגור פיגור... לחץ גם מהמנהל שלי וגם מהקלינאים.

אגב, מהנסיון שלי - העבודות שהיו לי ממש כיפיות היו עבודה כפועלת ייצור במפעל (אחרי הצבא ובחופשות סימסטר) ועבודה בחקלאות לפני הצבא. זה היה הכי כיף - יש שגרה אבל בכל זאת לא היו שני ימים זהים. תמיד יש מה לעשות אבל מחוץ לשעות החליבה אין לחץ זמנים (כאילו, צריך לנקות את המכון חליבה אחרי החליבה, אבל חוץ מזה לא ממש) והיו מטלות כיפיות (לעשות סיבוב עם הוטרינר, לעזור בהמלטות, להגמיע עגלים, לעשות תספורת באזור המספר ובזנב לעגלות, יש ימים של טילוף, ויש בעיקר הווי שלא מצאתי בשום מקום אחר. אז השעות קצת מוזרות ויש לפעמים לילות - אבל כבר כתבתי בהתחלה שלכל עבודה יש חסרונות.

תנסי לחשוב אם יש מקצוע שמדבר אליך ואולי ללמוד אותו (מקצוע טיפולי? עבודה ללא אנשים? מפעלים? חקלאות?)...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 21-06-2015, 12:34

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "עבודה זה קשה. תמיד. תמיד יש..."

למען האמת, מה שהכי הייתי רוצה לעשות זה להיות מדריכת טיולים באירופה, כי אני פשוט חולה על אירופה. אבל אני לא יודעת אם יש בי את הכוח ללכת ללמוד את זה ואח"כ
גם לעשות את זה, אני כבר עייפה... מה גם שזו לא עבודה לכל השנה, וצריך לחשוב מה עושים במשך שאר הזמן, ומסתבר שזה גם לא מבטיח עבודה ...
בהחלט בעיה, אני מרגישה כמו ה"ילד" מהשיר של אהוד בנאי, שהוא "כבר בן 30, אבל עדיין לא יודע מה יעשה כשיגמור את הצבא"..

תסקיר קצר:
כשהייתי בתיכון, רציתי להיות עורכת דין
כשהייתי לקראת סיום השירות הצבאי שלי רציתי ללמוד חינוך לגיל הרך
בגיל 24-25, עוד לפני שהתחלתי ללמוד באו"פ, רציתי להיות עיתונאית (יש לי כישרון כתיבה שחבל"ז)
ועכשיו (גיל 32) אני סוג של מפנטזת על להיות מדריכת טיולים באירופה...
הייתי נותנת המון כדי להיות מאלה שכבר בגיל 20 יודעים באמת מה הם רוצים לעשות בחיים, לומדים את זה, מתמקצעים בזה - ויאללה, בגיל 32 הם כבר עמוק בתוך הקריירה.
אני מרגישה אבודה... :/
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר