לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2015, 13:37
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
גם כאן כל המקומות כשרים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "מהו הבשר היחיד פחות או יותר שנמכר לנו בארץ כ"טרי" והוא באמת טרי?"

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

אני מצפה מהרבנים המושחתים של הרבנות הראשית שמתניידים ברכבי יוקרה לבדוק את הדברים הללו.
כי מי שמתעסק בדברים הללו, אינו יכול לקבל תעודת הכשר. שמעתי סיפור על מסעדות קטנות ברכבי הטכניון, שהחליטו להפסיק לשלם כספים מופרזים לרבנות הראשית(20 אלף ש" מדי חודש), ומינו את רב הטכניון שיעשה את העבודה, ובתגובה קבלו סחיטה ואיומים, והזמנה לבית המשפט.

עם המושחתים הללו מהרבנות הראשית היו לפחות דואגים לנו לציבור הייתי עוד שותק, אבל תשאלו אצל כל רב, האם מקום שכך משקר על הלקוחות מוכר אוכל כשר? התשובה היא כמובן לא!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2015, 15:26
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "לרבנות המושחתת יש מונופול על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
לרבנות המושחתת יש מונופול על המילה "כשר"
הדת היא עסק, עסק רווחי ביותר, אתה לא מצפה מכל המושחתים האלו לוותר על הכסף נכון ?
די ברור שכל מי שהוא רב בחר לעסוק במקצוע הזה בשביל כסף, הקהילה שלו מעניינת לו את ה...ארנק ( ולפעמים גם את הזין )

אל תכליל על כולם.
יש רבנים צדיקים, בדיוק כמו שיש פוליטיקאים ישרים.

זו לא הנקודה, האשכול לא בא לטנף את הדת בכללותה, אלה להציג עובדה, שבקרב ממסד הרבנות קיים ריקבון רבתי, הגוף עוסק בעיקר בפוליטיקה ברווחים, וטובות הנאה.
והעובדה שתעודת כשרות ממש לא ערבון לאוכל טרי, כאשר בבשר המצב הפוך ב180, הסיכוי למצוא מוצר טרי, בלי שמשקרים עליך במעמד הקניה ומוכרים לך בשר מעובד! במקום בשר טרי, כאשר מדובר בבשר שהוא לא חזיר קטן מאוד, בניגוד לכך, לרוב בשר החזיר יהיה באמת טרי.
הרבנים מודעים היטב לטיב הבשר שנמכר ברשתות הגדולות, מקבלים דמי שתיקה, ולא עושים דבר.
גם הפוליטיקאים שלנו יודעים טוב מאוד מה קורה עם הבשר בארץ, גם הם מקבלים דמי שתיקה.

מהיום אני מתחיל במחאה, אני לא אוכל במסעדות שמחזקים בהכשר של הרבנות הראשית. ההכשר שלהם הוא שקר, ולא שווה דבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר