לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2015, 10:32
  Byte Me Byte Me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.15
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "Q.E.D"

"לפני 8 שנים הושק מכשיר האייפון של חברת אפל ושינה ללא היכר את עולם הטכנולוגיה והחדשנות האישיים.
עשרות אלפי ישראלים קפצו על הרכבת, כמפתחים וכמשתמשים, והדרך של מדינת ישראל לקבלת התואר "אומת הסטארט-אפ" היתה קצרה."

אני ארשום מה שאני מבין.
הוא לא אומר את זה בצורה ישירה כמובן, אבל ניתן להסיק שהכוונה היא לפני 8 שנים הושק האייפון (אין לי מושג אם זה נכון), הדבר שינה את העולם, עשרות אלפי ישראלים קפצו על הרכבת מה שסלל את הדרך של מדינת ישראל להיקרא אומת הסטארט אפ.

לא כל דבריו טעות, האייפון אכן שינה (או לפחות הנגיש) את הצורה שהעולם צורך מידע, ניתן להתווכח האם זה היה קורה בלי האייפון או לא. כמה ישראלים מפתחים לאייפון אין לי מושג אבל קשה לי להאמין שעשרות אלפים.
אבל זה לא מה שגרם לישראל להיקרא אומת הסטארטאפ.

אבל מה לנו להתפלא שזה מה שפולט שר המדע והחלל או איך שלא קוראים למשרד הזה, כאשר יושב ראש וועדת המדע מיהדות התורה, שהשכלתו לפי אתר הכנסת (אלא אם כן הם פיספסו משהו) הינה:
- השכלה תורנית גבוהה
- ישיבות ”קול תורה”, פונוביז`
- לימודי דיינות, הסמכה לרבנות

מה בדיוק מכשיר אותו לעמוד בראש וועדת המדע? כלום?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2015, 10:37
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב ""לפני 8 שנים הושק מכשיר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Byte Me
"לפני 8 שנים הושק מכשיר האייפון של חברת אפל ושינה ללא היכר את עולם הטכנולוגיה והחדשנות האישיים.
עשרות אלפי ישראלים קפצו על הרכבת, כמפתחים וכמשתמשים, והדרך של מדינת ישראל לקבלת התואר "אומת הסטארט-אפ" היתה קצרה."

אני ארשום מה שאני מבין.
הוא לא אומר את זה בצורה ישירה כמובן, אבל ניתן להסיק שהכוונה היא לפני 8 שנים הושק האייפון (אין לי מושג אם זה נכון), הדבר שינה את העולם, עשרות אלפי ישראלים קפצו על הרכבת מה שסלל את הדרך של מדינת ישראל להיקרא אומת הסטארט אפ.
זה נכון. האייפון הראשון יצא ב2007

לא כל דבריו טעות, האייפון אכן שינה (או לפחות הנגיש) את הצורה שהעולם צורך מידע, ניתן להתווכח האם זה היה קורה בלי האייפון או לא. כמה ישראלים מפתחים לאייפון אין לי מושג אבל קשה לי להאמין שעשרות אלפים.
אבל זה לא מה שגרם לישראל להיקרא אומת הסטארטאפ.
זו טענה לגיטימית, אם כי היא צריכה להיות מגובה בנתונים. בכל מקרה, לטעון את זה זה לא מגוחך עד כדי כך

אבל מה לנו להתפלא שזה מה שפולט שר המדע והחלל או איך שלא קוראים למשרד הזה, כאשר יושב ראש וועדת המדע מיהדות התורה, שהשכלתו לפי אתר הכנסת (אלא אם כן הם פיספסו משהו) הינה:
- השכלה תורנית גבוהה
- ישיבות ”קול תורה”, פונוביז`
- לימודי דיינות, הסמכה לרבנות

מה בדיוק מכשיר אותו לעמוד בראש וועדת המדע? כלום?

אין שום קשר בין דני דנון, שר המדע מטעם מפלגת הליכוד, לבין אורי מקלב, ראש הועדה למדע וטכנולוגיה מטעם יהדות התורה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 30-06-2015, 12:35
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אני באמת באמת לא מבין. אני..."

אחי, בחייך לא צריך פה שום נתונים....

ציטוט:
לפני 8 שנים הושק מכשיר האייפון של חברת אפל ושינה ללא היכר את עולם הטכנולוגיה והחדשנות האישיים.

עשרות אלפי ישראלים קפצו על הרכבת, כמפתחים וכמשתמשים, והדרך של מדינת ישראל לקבלת התואר "אומת הסטארט-אפ" היתה קצרה.

1. האייפון לא שינה את עולם הטכנולוגיה. הוא היה עוד צעד בהתפתחות אבולוציונית, והיו מספיק מכשירים דומים לפניו. מה שהאייפון כן עשה זה מהפכה שיווקית. הוא פיתח נתח שוק שהיה מאוד קטן לפני - PDAs. וכן זה העלה את כל שוק האפליקציה, אבל זה היה קיים גם לפני (נוקיה ואינסוף PDAs)

2. האייפון לא שינה את "עולם החדשנות האישי". אפשר לטעון אותו דבר לגבי הנוקייה 5110, האייפד, המחשב האישי, הטלויזיה, הטרנזיסטור מסיליקון (רדיו נייד), שעונים חכמים.

3. ישראל הייתה "אומת סטאראטאפים" במשך כמה עשורים לפני שהאייפון נולד. משנות ה80 בערך, או שנות ה60, תלוי מה אתה סופר. מדינת ישראל היא המדינה ה 2 (!) בכמות החברות שנסחרות בנאסדק. אין לי סבלנות לחפש נתונים, אבל מדינת ישראל מובילה בעולם בכמות הסטארטאפים לנפש, פי כמה יותר ממדינות אחרות, וישראל מושכת פי כמה יותר השקעות "הון סיכון" לנפש מאשר מדינות האיחוד.

4. יש מעט מאוד קשר בין פיתוח אפליקציות לתעשיית הייטק הישראלית. אנחנו לא מובילים בזה, ולרוב המוחלט של חברות הטכנולוגיה הישראליות אין באמת קשר לאייפון, או לאפליקציות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר