לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2015, 08:34
  senesh senesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל senesh שלח הודעה דרך MSN אל senesh
עזרה אופניים חשמליים - בעיית קראנק

אהלן חברים,
רציתי להתייעץ אתכם בנוגע לבעיה שמטרידה אותי באופניים החשמליים שרכשתי לא מזמן (3 חודשים).
האופניים הם של חברת BIRAM, מתקפלות, גלגלי 20", בלמי דיסק טקטרו קדמי+אחורי ומשמשות אותי בעיקר לנסיעה בבוקר ואחה"צ ללימודים ובחזרה הביתה (כל כיוון כ3 ק"מ).

הבעיה היא כזו, מהיום הראשון שהאופניים היו בשימוש אצלי, הבחנתי במין עיקום בקראנק הקדמי (כמו שמיניה בגלגל). מיד הגעתי עם האופניים בחזרה לחנות והמוכר אמר והסביר לי שמכיוון שהאופניים חדשות יש את העיקום הזה ועם הזמן הציר יתחזק מהפידולים ויסתובב ישר לחלוטין, בנוסף אמר לי שאם הבעיה לא תחלוף תוך שבוע-שבועיים לחזור אליו.
אכן המשכתי להשתמש באופניים כרגיל במשך כשבועיים עד ששמתי לב שהבעיה לא חולפת. הגעתי אל המוכר והוא מיד החליף לי לקראנק חדש (טוב יותר בהרבה, לטענתו).

הקראנק החדש אכן הסתובב בצורה מושלמת על הציר אף כעבור מספר דקות של רכיבה קצת מאומצת, כדי לבדוק את הקראנק במאמץ, הבחנתי שוב פעם בהתחלה של שמיניה. המצב נגרר ונגרר ומדי יום-יומיים הייתי עובר ליד החנות והמוכר המשיך ואמר שהקראנק בסדר גמור ושהשמיניה שיש לו רגילה לגמרי ושקיימת בכל זוג אופניים שיצא לו לבדוק. יש לציין כי בזמן שהאופניים עומדות במקום ומסובבים את הקראנק אחורה, באמת לא הייתה שמיניה ניכרת לעין, אך בזמן שהייתי רוכב עם סוללה חלשה או סתם רוצה לפדל חזק בעליות וכו' והייתי מפעיל לחץ על הקראנק (בעיקר ברגל הימנית) אז היה ניתן לראות עיקום מאוד מדאיג, לכדי רמה ששומעים את השרשרת עושה קולות לא טובים.
בקיצור, לאחר כשלושה שבועות שרכבתי עם הקראנק המדובר (#2), ולאחר מספר ימים שהגעתי למוכר והוא מדי יום טען שהמצב החמיר כי נפלתי עם האופניים (כמובן לא נכון),אז בזמן נסיעה בעלייה מאוד מתונה, הידית השמאלית של הקראנק פשוט נשברה והוטחה לכביש. כמובן שלקחתי אותה והמשכתי ללימודים כרגיל, בלית ברירה, ללא שימוש בפדלים. אחה"צ אותו יום הגעתי אל המוכר ולאחר שהתייפח והתעצבן על השימוש הלא ראוי שלי באופניים (להזכירכם,אני נוסע איתם הלוך ושוב ללימודים, לא מעבר לזה) החליט להשאיר אותם אצלו ולאחר מספר ימים צלצל אליי ואמר לי שהן מוכנות עם קראנק חדש.
יש לציין שברגע שהגעתי אליו עם הקראנק השבור ביקשתי ודרשתי ממנו שיתקין לי קראנק חדש ושהפעם יהיה של שימנו או כל חברה אחרת שיש לה חלקים חזקים, כי אני לא רוצה להתעסק עם בעיות כאלה יותר.

הקראנק החדש (#3) היה אותו קראנק בדיוק, כך גם הוא טען וכך גם נראה, וההתקדמות עם קראנק זה דומה מאוד למה שהיה עם #2 ; בהתחלה הכל מצוין, לאחר יום יומיים מתחילים לראות עקמומיות ועכשיו, חודשיים אחרי ההחלפה, כבר רואים שמיניות משמעותיות בקראנק בזמן עומס על הפדל הימני. כמובן שמדי מספר ימים אני מגיע למוכר ושואל אותו והוא טוען שהכל בסדר.

יש לציין כי האופניים נקנו במחיר של 4000 ש"ח- מהגבוהים לקטגורית המתקפלים החשמליים, רק אני רוכב עליהן והן אף פעם לא יוצאות משדה הראייה שלי- בבית אני שם אותן במרפסת ובלימודים- לידי.

מה עליי לעשות? אשמח לשמוע את דעתכם ואת ניסיונכם במקרים דומים
בתודה מראש,
senesh

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:32

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר