לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2015, 22:53
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אכן... להסתיר זה יותר לוזרי :P"

לai22 הנאשם כמעט בן 26 אבל לא ממש טרום סטודנט (קצת מטריד איך הגעת לזה, אשמח אם תביר לי)..בכל אופן, אני עד היום יצאתי עם כאלה שפשוט התחלתי איתן כמו רוב הגברים בעולם, או כאלה שסידרו לי ,מן בליינד דייט כזה (פשוט לא סבלתי את זה)..

ואני יותר מאשמח אם תסבירו לי איך הכעתם לתבגובות האלה של להשאר גלמוד בן 40 או זה קצת כן וקצת עצוב..?????

לפי התגובות זה לא ממש גורם לי תחושת נוחות..כאילו אני נואש לזוגיות..אני אומר את זה בנשימה עמוקה..אני פשוט, די נואש לאחת בשבילי ,זה כן, כי התעייפתי לחפש אותה כבר..בפאבים, בעבודה ,בלימודים חדר כושר..פשוט אני מרגיש כמו טד מ"איך הכרתי את אמא שלך"..

שתבינו שיש דברים שלא העלתי לכאן כי פחדתי לפתוח את זה שוב ,בקצרה ממש ממש, הכרתי מישהי בעבר והיינו ביחד יותר משנה..עברתי איתה דברים מטורפים..כמה שזה ישמע קלישאתי, סיימנו את זה ביחד, כי היתה בהודו הרבה זמן..ואני הייתי בין עבודה ללימודים בוינגייט..ולמרות שהיא בגדה בחול אני התרסקתי לרסיסים..לא ראיתי אותה מאז שהיא עלתה למטוס וזה היה לפני שנתיים פלוס מינוס..
ושלא תחשבו שאני גאה בזה (להפך ,ממש מתוסכל) אבל עברו די הרבה אקסיות מאז אותה אקסית מתולגית, אבל כולן החזיקו בערך חודשיםי -שלוש וזה הטריף אותי כי התחלתי להאמין שאותה אקסית מתולוגית היא האחת כי אף אחת אחרת לא היתה כמוה..אני אפילו לא זוכר איך היא נראת (אבל תמיד משווה ביופי ובאופי), או עד כמה נהנתי להיות איתה אבל משום מה החיוך שלה והרגעים איתה לא עוזבים אותי..היא תקועה לי בראש כל כך עמוק כהצלחה של מערכת יחסים כל שהיא..ובאיזשהו מקום סקרן מה קרה איתה מאז, עם מי היא יוצאת עכשיו ואולי עכשיו זה יסתדר בנינו כי באישהו מקום אני מתגעגע אליה, או לקשר איתה כי זה היה כל כך קל וזורם..

אז כשאותו חבר הציע לי פשוט להרשם לאתר הכרויות הזה שללתי לגמרי, ואז חשבתי אולי שם אמצא אותה ,את האחת ,שתגרום לי להרגיש מאושר ושכל מה שעברתי היה שווה פי 2 רק כדאי להגיע אליה, אז אולי אני נשמע נואש, או פוחד מלהישאר בודד..זה לא מטריד אותי...אני משקשק להישאר ביחד עם מישהי שהיא לא שלי, סתם כי בחרתי אותה כבררת מחדל..אז לפני שאתם מגיבים, תבינו שיש סיפור שלם מאחורי זה(ואולי חלק מהפרטים לא נכונים כי קל לעשות את זה באינטרנט) ..

אני בקרוב בן 26 וכבר נמאס לי מסתם להכיר מישהי ולעביר איתה שבועיים שלושה, אני רוצה את האחת האמיתית שאני בטוח שאעשה אותה מאושרת, אז השאלה אם היא תגיעה דרך אתר הכרויות שאני מאמין בו כמו שאני מאמין שנבחרת ישראל תנצח 4-2 בגמר המונדיאל או פשוט לוותר על הדרך הוירטואלית הכל כך מוזרה הזו..ולחכות לה בעבודה ברכבת או סתם בחדר כושר (כי כמאמן חדר כושר הרבה יותר קל לי)..

חפרתי ואני מודה בזה..אבל מחבחינתי פשוט שפכתי את הלב, בהבנה שזו מטרת הפורום

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2015, 15:20
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצטרף להמלצה של טלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "למה מוזר לי כל כך לצאת עם מישהי שהכרתי באינטרנט?!"

היום בעידן האינטרנט אני בטוח שלא מעט מוצאים אהבה מאחורי המקלדת בייחוד שרובנו חיים ברשתות החברתיות אז סיכוי טוב להכיר ולהתאהב שם , רק לוודא שאתם נפגשים עם מי שאתם מדברים ורואים , כדי שלא תקבל תמונה של בר רפאלי אבל בפועל תפגוש מישהו בשם רפאל :-P , אך אחרי שווידאתם שמי שאתם מדברים הוא אכן מי שהוא (לרוב על ידי שיחת וידאו) אין שום בעיה להפגש וגם להגיד שנפגשתם באינטרנט אין שום רע , זה כמו שפעם ועדיין היום אנשים נפגשים על ידי שחברים הכירו ביניכם / שידכו ביניכם
בהצלחה ומחכים לעדכונים :-)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר