לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2015, 10:31
  crazy d crazy d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.05
מבולבל בעיה הזוייה בחיבור לרשת ביתית

שלום חברים, נתקעתי בפלונטר רציני בחיבור לרשת הביתית ואני כבר לא יודע מה לעשות...
יש לי לפטופ של דל ובשבועיים האחרונים הוא עושה לי בעיות בחיבור לרשת הביתית שלי. מה הבעיה? הוא מאבד קשר עם הראוטר כל הזמן וכאשר יש קשר רוב הזמן החיבור הוא מאד מאד איטי... בדקתי במיקום של המחשב עם מחשבים אחרים ומכשירים סלולריים שונים וכולם קולטים את הראוטר נהדר חוץ מהמחשב שלי (מדובר על מרחק של כ-5 מטר מהראוטר...).
פניתי לתמיכה של דל ששלחו לי רשימת דרייברים לעדכון וביקשו שאנסה לראות אם הבעיה חוזרת על עצמה לאחר העדכונים, אבל לבדוק כשהווינדוס במצב בטוח עם רשתות. בדקתי כמה פעמים במצב בטוח ונראה כי הבעיה נעלמה!
כשאני חוזר לווינדוס במצב רגיל הבעיה חוזרת... מדל נאמר לי כי הבעיה היא במערכת הפעלה ולא בחומרה.
יש לי ווינדוס 7 מעודכן וחוקי.

אם למישהו יש הצעות לפתרונות אני אשמח לשמוע כי כבר נגמרו לי כל הרעיונות...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2015, 10:35
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי crazy d שמתחילה ב "בעיה הזוייה בחיבור לרשת ביתית"

אם הלפטופ פועל במצב תקין במצב מסויים של מערכת ההפעלה, על פניו דל צודקים - שהרי אם כרטיס הרשת האלחוטי שבלפטופ שלך היה לא תקין - הוא היה פועל בצורה לא תקינה כל הזמן. למה אני אומר "על פניו"? כי תמיד ייתכן שיש תכונות שמופעלות רק במצב רגיל ולא במצב Safe Mode, או לחלופין, תוכנות ניהול כאלה ואחרות (ראה פיסקה אחרונה בהודעה זו)

יש תמיד את הפתרון שלא מוצא חן בעיני משתמשי חלונות, אבל הוא הפתרון האידאלי אחרי שווינדוס או תוכנה כלשהי "נדפקת"... והוא... פשוט לגבות את החומר ולהתקין את מערכת ההפעלה מחדש. המחשב גם יעבוד מהר יותר אחרי זה :-)

בכל מקרה, ספק שהבעייה ברשת שלך, בהתחשב בנתונים שנתת.

הדבר היחיד שאני יכול להציע... זה שאם יש תוכנה שמנהלת את החיבור האלחוטי (כלומר, לא המובנה של חלונות) - להסיר אותה ולנסות לעבוד עם המקורי של חלונות... מעבר לזה... לא בטוח מה עוד הרבה אפשר לעשות. אפשר לנסות לעשות אולי System Restore לנקודת קודמת שבה זה עבד - אבל זה עלול להסיר לך דברים שעשית אחר כך, ולפעמים לעשות נזקים אחרים בעצמו...

ישן 27-07-2015, 10:48
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי crazy d שמתחילה ב "מה שאתה אומר אמרו לי בדל ואני..."

תראה, באופן תאורטי, עצם העברת תעבורה בכרטיס הרשת האלחוטי לא אמורה לגרום לניתוקים (אא"כ יש הפרעות חמורות בתקשורת, אבל אז, גם ב Safe Mode זה אמור לקרות...) - ולכן חשבתי בכיוון של ניהול הכרטיס (הפיסקה האחרונה בהודעתי הקודמת) - וממליץ לך שוב לנסות מה שכתבתי שם.

אם אתה בכל זאת מאמין שמשהו באמת מעמיס תעבורה והוא הגורם, יש תוכנות כמו NetLimiter שיכולות להראות לך איזו אפליקציה צורכת כמה.

שווה אולי גם לבדוק ב Task Manager אם יש איזה תהליך ששורף מעבד או צורך כמויות אדירות של זיכרון (או שניהם ביחד ) בזמן שזה קורה...

חוץ מאלה, לי אין כל כך רעיונות...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר