לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2015, 22:45
צלמית המשתמש של MatiM
  משתמש זכר MatiM MatiM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל MatiM
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "התאמה לרזולציות שונות"

כשאתה בונה את העמוד, תשתדל שכל האלמנטים שאתה רוצה שיהיו קרובים אחד לשני יהיו קרובים/קשורים גם מבחינת הDOM.

לא צריך להתחיל למקם דברים בצורה כללית על הדף.

במקרה שלך למשל, הייתי יוצר דיב שמכיל גם את התמונה וגם את 2 המשולשים,
הייתי נותן לדיב את הגובה והרוחב של התמונה כדי להכיל אותה כמו שצריך,
ואז בשביל הקסם -

הייתי נותן לדיב position:relative,

ולמשולשים הייתי מגדיר -

קוד:
position: absolute; bottom: 0; left: -34px; /* for left side */ או right: -34px; /* for right side */

בצורה כזאת, לא משנה לאן תזיז את הדיב של התמונה, הכל ישאר מחובר וימוקם בדיוק באותה צורה ושום דבר לא יזוז.

** בגלל שלא נגדיר overflow: hidden בשום שלב, התמונות של המשולשים עדיין יופיעו למרות שכביכול הם יהיו מחוץ לדיב. **

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2015, 20:21
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MatiM שמתחילה ב "כשאתה בונה את העמוד, תשתדל..."

http://www.dmworld24.com/profile.php?act=show&id=1
אם תוכל להסתכל בבקשה בקוד מקור תוכל לראות שעשיתי כמו שאמרת או לפחות כמו שהבנתי אותך, אבל המשולשים נעלמו, הם נמצאים בצדדים משום מה אני צריך לתת left ו right חיוביים בשביל שהם יופיעו ואין לי מושג למה זה ככה

עריכה:
הבעיה הייתה שלא כתבתי position נכון בדיב, בכל מקרה עכשיו הם מתחת לתמונה וגם את זה אני לא מבין למה

עריכה 2: רק עכשיו ראיתי שכתבת גם bottom , עכשיו עובד, תיכף אני אשאל עוד שאלה אבל בנושא הזה כי זה עדיין לא מושלם

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

נערך לאחרונה ע"י Nati323 בתאריך 21-07-2015 בשעה 20:41.
ישן 21-07-2015, 23:40
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "טוב כפי שאפשר לראות בתמונה..."

אם התמונה או משהו אחר לא בגודל המתאים או במיקום הלא נכון, מבלי לקרוא את הקוד שלך, ההגדרה של הגודל כנראה לא נמצאת ב css media על פי סוג הכתיבה שלך סביר להניח.

הדרך הנכונה היא לעבוד על ה css media כאשר ה css מסודר כמו שקובץ css אמור להיות מסודר באופן בסיסי ואז מגיע השלב של להכניס תוכן והתאמה במידה וצריך ב css media.(יש לזה אמולטורים או שניתן לכתוב אחד כזה לבד)

יש דוגמאות מוכנות של css media בגוגל, קוד פתוח, תוריד כמה ותקרא הקוד כיצד התוכן מוצג בהתאם לדרישה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר