לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2015, 03:48
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
"אמא, אבא אונס אותי ואת אחותי הגדולה" מהנדס מוטס בחיל האוויר חשוד שאנס במשך כ 3 שנים

קישור - ישראל היום

השאלה שלי היא על מה היא תובעת את צה"ל בכלל? אם הכללים אומרים שהפנסיה וכל פיצוי נעלמים במקרים או פיצוי חד פעמי ודי בצדק אין לה קייס ואסור לבית המשפט להתערב בזה בכלל.

מצד שני אם הבעל לא נותן לה חצי מהזכויות של הזמן המשותף שלהם כל בעל ואישה, זה בית דין רגיל כבר יתן לה.

כל זה במידה והבעל עשה את זה המיוחס לו כמובן, כי בנות מתבגרות כבר שיקרו שאבא אנס אותן בגלל שהוא לא נתן להן מספיק דמי כיס או לצאת למסיבה ואותם אבות איבדו הכל גם אחרי שהבנות אמרו שהן שקרו ורצו פשוט לנקום באבא שלהן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2015, 00:14

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot] כי בנות..."

מציע לך לקרוא על האבא מהקריות שהבת המתבגרת שלו הרסה לו את החיים שזה אומר אובדן עבודה וסימון כעבריין מין אצל כל מי שמכיר אותו ולא מאמין לזיכוי המלא שלו למרות שהוא זוכה לחלוטין, משפחה ורוב החברים ומה שקרה עם היחסים עם אישתו שהיא גם האימא של הבת עם תלונת השקר של אונס נגד האבא שלה בגלל שהוא לא נתן לה ללכת למסיבה ביום שישי. אחרי שהוא זוכה לחלוטין הוא כבר רב עם חצי מהשפחה שלו, הבוס שלו בעבודה והחברים והכל בגלל שקר של הבת, והאימא טוב אתה יכול לנחש את גודל הבעיה שלה אחרי שהוא זוכה לחלוטין.

פנסיה היא רכוש משותף במקרה של גט
"פטור ממס במשיכת כספי פנסיה בגירושין: בשורה עבור רבים" - קישור זה מגילגול פשוט בגוגל ואתה יצאת דובר שטויות בסוף.

עכשיו לך תרדוף אחרי הזנב של עצמך...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 06-08-2015, 17:40
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב ""אמא, אבא אונס אותי ואת אחותי הגדולה" מהנדס מוטס בחיל האוויר חשוד שאנס במשך כ 3 שנים"

הקצין כרגע בכלא, וצפוי להיות מורשע.
בזמן שהוא בכלא משפחתו מקבלת חלק קטן ממשכורתו, ואם יורשע בעברה כזו הוא יפוטר ויאבד את זכויות הפנסיה והפיצויים שלו.
המשפחה טוענת, ודי בצדק יש לומר, שהם כבר הקורבנות. אין שום הגיון בלהעניש אותם שוב, בכך שיקחו מהם את מקורות הפרנסה.
בתאום עם הצבא המשפחה הגישה בעבר בקשה רשמית (תביעה בלשון החוק) להגדיל את הסכום החודשי שהם מקבלים כל עוד האב במעצר - וקיבלה אישור מיוחד לכך מהרשויות הרלוונטיות.
אם אני מבין נכון הם מבקשים עכשיו (שוב לפנים משורת הדין), שלאחר שהאב יורשע, הפנסיה שלו לא תישלל, אלא תוסב לזכותם. לצורך כך הם מגישים תביעה נוספת.
ואם אני קורא נכון את המפה, זה יהיה צודק ונכון לאשר את זה, והצבא יתמוך בבקשתם.

ישן 07-08-2015, 00:21

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "מכיוון שיש די ראיות - העיפו אותו מהצבא"

אני יכול לספר לך משהו שאני מכיר שאישתו טענה שהוא נתן לה מכות ולכן הוא הורחק מהבית מיד כמובן...
בסוף עם חוק פרטי הוא הוכיח שהיא בגדה בו והגישה תלונת שקר נגדו על אלימות כולל צו הרחקה מבית, אבל זה עלה לו עשרות אלפי שקלים של הגנה משפטית ומעקב צמוד אחרי האישה של 24 שעות.
האישה כמובן לא הייתה צריכה לשלם לו על זה פיצוי אלא רק על החזר השכר דירה שהוא "נאלץ" לשלם באותה שנה בגלל תלונת השקר שלה וככה המשטרה ובית המשפט עובדים פה.

במילים אחרות כאשר גבר מואשם שהוא עבריין מין או באלימות במשפחה אל תמהר להאמין מיד לאישה או למי שהגישה נגדו את התלונה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר