לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2015, 22:56
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
פחד טיסה

היי,
קודם כל אני נירגש לחזור לפה ולכתוב את ההודעה הראשונה שלי מיזה 3 שנים אם לא יותר..
רציתי לשתף חברים או הורים אבל קצת התביישתי ולכן חשבתי לעשות את זה דרך הרשת ועל המייעצים הטובים ביותר אשר נמצאים פה..
יש לי חברה מיזה 4 שנים. היא מודעת לכך שאני פוחד מטיסות ובכלל לטוס למקומות חדשים שאיני מכיר למרות שאני יודע ורואה בתמונות שאלו מקומות מאוד יפים אבל מה לעשות - קו המחשבה שלי קטוע ומנותק במקרה הזה..
היא נורא רוצה לטוס איתי ביחד ומה לא עשתה כדי לשכנע אותי להרפות ממחשבות אבל היא על סף יאוש והיא כבר רבה איתי על זה ומפה אני לא יודע לאן זה הולך כי היא לקחה זאת מאוד קשה..
הבעיה שגם לי נורא עצוב ואני מבואס עליי רצח מפחדי הטיסה האלו..
כעת אני נמצא במין מבוי סתום שכל רצונה הוא לטוס ולא משנה מה...
מה עליי לעשות כדי להסיר את הפחדים המעצבנים האלה?? יש פה אולי פסיכולוג אנושי שיכול להרגיע או לייעץ?? לא רק שאני מפחד מטיסות אני מפחד להיות במקום זר שאני לא מכיר ובכלל להסתדר לבד!

תודה לעוזרים!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2015, 16:24
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "פחד טיסה"

פחד הוא דבר לא רציונלי, לכן אני יכול להבין למה הודעת הרגעה או הבטחה שמטוס בטוח ממכונית (אפילו שזה מגובה סטטיסטית) לא יעזור לך.
מה שכן, על פחד מתגברים, זה קורה לכולם, ועם כל דבר, אני מכיר אדם שפחד להתגלח עם מכונה כי פחד שהסכין ישסף לו את הגרון.
איך הוא התגבר על זה? הוא פשוט ניסה פעם אחת, ראה שהשד לא נורא כל-כך ומשם ההתגברות נהייתה קלה יותר (אפילו שהוא רעד תקופה)

במקרה שלך זה קצת יותר גדול, נכון, אבל אם תכין את החברה, את הדיילת לפני העלייה למטוס ואולי תכין לעצמך כדור שינה כדי שלא תהייה עצבני כל הטיסה (ותתחיל עם משהו קטן לאילת/קפריסין, בעצם לא אילת - תמחק את זה) תוכל לטוס בפעם הראשונה בסגנון נייק - just do it.
אין פתרון טוב יותר מפשוט לנסות, עם כל הפחד שבדבר וכול החששות שעולים מזה.

גם אחותי עם הפחד גבהים שלה רכשה דירה בקומה ה-18 ואחרי חצי שנה אפילו יצאה למרפסת כדי לשבת וליהנות מהזריחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר